Prekių paieška

10893 Pentax K-50 + DAL 18-55 WR Juodas

10893 Pentax K-50 + DAL 18-55 WR Juodas

Prekę 10893 Pentax K-50 + DAL 18-55 WR Juodas pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 465 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 464€
465€

Panašios prekės

-1%

11598 Pentax K-S2 + DAL 18-50 WR juodas veidrodinis fotoaparatas

Sena kaina: 565€
Kaina 560 €

1%

16187 Pentax K-3 II + DA 18-135mm WR juodas veidrodinis fotoaparatas

Sena kaina: 1380€
Kaina 1381 €

1%

16215 Pentax K-3 II + DA 16-85mm WR juodas veidrodinis fotoaparatas

Sena kaina: 1486€
Kaina 1487 €

-2%

1160C031 Canon EOS 1300D EF-S 18-55 DC III veidrodinis fotoaparatas

Sena kaina: 366.49€
Kaina 360.89 €

-7%

VBA370K007 Nikon D5300 AF-P 18-55 VR

Sena kaina: 593€
Kaina 556 €

19%

AF 70-300MM PENTAX Objektyvas Tamron AF 70-300mm F/4-5.6 Di LD Macro 1:2 Pentax K

Sena kaina: 116.99€
Kaina 139 €

-6%

1160C026 Canon EOS 1300D EF-S 18-55 IS veidrodinis fotoaparatas

Sena kaina: 467€
Kaina 443 €

-1%

0592C026 Canon EOS 750D 18-55 IS STM | 24,2.0Mpixel | 5.0 fps | DIGIC 6 | 19-point wide-area AF | 3.

Sena kaina: 601€
Kaina 600 €

-3%

VBA370K003 Nikon D5300 18-55 VR II

Sena kaina: 566€
Kaina 550 €

1%

FUJI XF 18-55 Fujifilm Fujinon XF 18-55mm F2.8-4 R LM OIS objektyvas

Sena kaina: 709€
Kaina 712 €

5%

Fotoaparatas CANON EOS 1300D + 18−55 IS

Sena kaina: 452€
Kaina 473 €

1%

APENDLI90 Battery A-Pen D Li 90 for Pentax K 7 / K 5 / 645D

Sena kaina: 33.69€
Kaina 33.79 €

-2%

VBA440K006 Nikon D5500 AF-P 18-55 VR

Sena kaina: 676€
Kaina 666 €

9%

Nikon D3400 + AF-P DX 18-55 mm SLR Camera Kit, Megapixel 24.2 MP, ISO 25600, Display diagonal 3 ",

Sena kaina: 472.01€
Kaina 512.18 €

1%

Objektyvas Canon EF-S 18-55 3.5-5.6 IS

Sena kaina: 185.8€
Kaina 186.04 €

8%

Nikon D5300 AF-P 18-55 VR KIT 3.2 ", Black, TTL, TFT, CMOS, ISO sensitivity (max) 12800, SLR Camera

Sena kaina: 584.87€
Kaina 628.42 €

1%

Skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas Canon EOS 1300D 18-55 IS

Sena kaina: 507.26€
Kaina 508.95 €

Canon EOS 1300D 18-55 DC III

 
Kaina 374.23 €

-1%

Canon EOS 1300D 18-55 IS

Sena kaina: 434.39€
Kaina 432.94 €

6%

Canon 700D + 18-55 IS STM

Sena kaina: 528.89€
Kaina 556.07 €

9%

CANON EF-S 18-55 3.5-5.6 IS II

Sena kaina: 205.62€
Kaina 222.28 €

3%

DMC-GH4EG-K Panasonic Lumix DMC-GH4 BODY juodas sisteminis fotoaparatas

Sena kaina: 922€
Kaina 947 €

1%

Televizoriaus laikiklis AR-18 LCD TV | juodas | 32-70'' 60kg | VESA

Sena kaina: 58.19€
Kaina 58.29 €

-4%

Veidrodinis fotoaparatas Nikon D7200 + 18-140mm VR Juodas

Sena kaina: 1199.99€
Kaina 1159.99 €

102%

CATA TF-5250 GBK Mechaninis slankiojantis jungiklis, 50 cm, 310 m³/h, Juodas stiklas, Energijos efek

Sena kaina: 48.74€
Kaina 98.11 €

Lubos Rigitone 8/18, 1188x1998x12,5 juodas audinys

 
Kaina 22.57 €

11%

PLASTMO Trikampis kaištis 18/27 laipsn. (juodas)

Sena kaina: 0.92€
Kaina 1.02 €

Vamzdelis termosusitraukiantis, RPK 18/6x1-c juodas

 
Kaina 8.4 €

-51%

HAU420, WHITE Stylies Orion White, 6-18 W W, 125 m³, 50 m², 6 L

Sena kaina: 121.39€
Kaina 60.69 €

7%

KN-PB30 König fotoaparato krepšys 27 x 18 x 20 cm

Sena kaina: 18.19€
Kaina 19.39 €

-15%

ATR3350 Audio Technica 50 – 18,000 Hz Hz, -54 dB dB

Sena kaina: 36.89€
Kaina 31.39 €

12%

210961 Sigma 18-35mm F1,8 DC HSM Pentax [ART]

Sena kaina: 649€
Kaina 726 €

1%

FUJI 16-55 Fujifilm Fujinon XF 16-55mm F2.8 R WR objektyvas

Sena kaina: 1087€
Kaina 1092 €

5%

König fotoaparato krepšys 27 x 18 x 20 cm

Sena kaina: 19.65€
Kaina 20.5 €

8%

883961 Sigma 18-250mm F3.5-6.3 DC Macro OS HSM* Pentax

Sena kaina: 320.79€
Kaina 343.29 €

1%

VS197DE Asus VS197DE LED monitorius | 18.5 colių | 1366x768 | Kontrastas: 50 000 000:1 | Reakcijos l

Sena kaina: 88.19€
Kaina 88.49 €

-11%

RP-BTS30E-K Panasonic RP-BTS30E-K 18 - 20000 Hz, Wireless connection

Sena kaina: 78.19€
Kaina 70.29 €

16%

Panasonic Video camera HC-V180EP-K 2.7 ", Black, HDMI, Optical zoom 50 x

Sena kaina: 188.76€
Kaina 217.7 €

-50%

Stylies Orion White, 6-18 W W, 125 m³, 50 m², 6 L

Sena kaina: 116.8€
Kaina 58.95 €

5%

Panasonic RP-BTS50E-K 32 Ω, 18-20000 Hz, Wireless connection

Sena kaina: 109.48€
Kaina 114.51 €

10%

Panasonic RP-BTS30E-K 18 - 20000 Hz, Wireless connection

Sena kaina: 70.93€
Kaina 78.01 €

Akumuliatorinė šluota KARCHER K 55

 
Kaina 93.45 €

22%

Termostatinė galva HEIMEIER K 20-50 2m

Sena kaina: 31.65€
Kaina 38.31 €

Kübler W 17.50 230 V/AC Pulse counter type W 17.50 7-digit Assembly dimensions 45 x 22.2 mm

 
Kaina 68.17 €

21%

Žarnelė MATEU m.p.į k.0.50 m 1/2-10 il.

Sena kaina: 4.39€
Kaina 5.31 €

12%

Puskojė (50, 55, 60 praustuvams)

Sena kaina: 73.04€
Kaina 81.8 €

18%

Mova termosusitraukianti (pirštinė), 5x50-95mm2, 55/24mm, 18/5mm, 0,6/1 kV kabeliams, SBO 5.2

Sena kaina: 13.46€
Kaina 15.85 €

Kübler W 17.50 24 V/DC Pulse counter type W 17.50 7-digit Assembly dimensions 45 x 22.2 mm

 
Kaina 51.11 €

21%

Žarnelė MATEU m.p.į k.0.50 m 1/2-10 tr.

Sena kaina: 3.63€
Kaina 4.39 €

18%

Glaistytas sūrelis URIGA, 18% rieb., 50 g

Sena kaina: 0.39€
Kaina 0.46 €

-13%

Sauskelnės PAMPERS ACTIVE BABY-DRY 5 (11-18 kg), 50 vnt.

Sena kaina: 13.61€
Kaina 11.89 €

Optinis įrenginys TRANSCEND DVDRW, juodas USB2 8X / TS8XDVDS-K

 
Kaina 29.99 €

-14%

Radija PANASONIC RF-2400EG9-K

Sena kaina: 29.99€
Kaina 25.99 €

-1%

VBA370K004 Nikon D5300 18-105 VR

Sena kaina: 711€
Kaina 708 €

-6%

iCard 1-year IDP for ZyWALL USG 50

Sena kaina: 58.15€
Kaina 55.04 €

1%

ART LED lemputė, GU10, keraminė, 6.5W, AC230V, 520lm, 50*58mm, WW blist.

Sena kaina: 3.12€
Kaina 3.14 €

7%

König asmenukių lazda, neslystanti su saugumo virvute

Sena kaina: 5.15€
Kaina 5.48 €

-6%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-SC duplex 3m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 9.22€
Kaina 8.71 €

1%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 0.5m

Sena kaina: 7.15€
Kaina 7.18 €

-1%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

Sena kaina: 6.96€
Kaina 6.93 €

-27%

Adapteris DELTACO GLX-317-K / micro/Samsung Galaxy S3/S4

Sena kaina: 2.69€
Kaina 1.99 €

6%

Radija PANASONIC RF-3500E9-K

Sena kaina: 34.99€
Kaina 36.99 €

15%

Kvapai dulk. siurbl. KVAP1_Hepatech, 50 ml, A-DS31

Sena kaina: 2€
Kaina 2.29 €

TF-5250 INOX 02097300 CATA TF-5250 Inox Mechaninis slenkantis jungiklis, 50 cm, 310 m³/h, INOX,

 
Kaina 89.99 €

-1%

Rašalas ActiveJet AC-41 | Color | 18 ml | Refill | Canon CL-41,CL-51

Sena kaina: 18.64€
Kaina 18.58 €

-1%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis

Sena kaina: 6.18€
Kaina 6.16 €

1%

DMC-TZ70EP-K Panasonic Lumix DMC-TZ70 juodas skaitmeninis fotoaparatas

Sena kaina: 251.59€
Kaina 252.89 €

1%

4547410310429 Fujinon teleconverter XF-1.4x TC WR

Sena kaina: 425€
Kaina 427 €

12%

010-01539-6M Garmin DriveSmart 50 MPC (be žemelapių)

Sena kaina: 152.19€
Kaina 169 €

1%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m

Sena kaina: 6.8€
Kaina 6.83 €

7%

König premium foto/video stovas

Sena kaina: 27.56€
Kaina 29.3 €

4%

CANDLE4W2700K25H320LME14 Acme LED Candle 4W2700K25h320lmE14 4 W, 2700 K

Sena kaina: 3.29€
Kaina 3.39 €

17%

DMC-G7EG-K Panasonic Lumix DMC-G7 body, Black

Sena kaina: 519€
Kaina 605 €

-1%

DMC-GX8HEG-K Panasonic Lumix DMC-GX8 + 14-140mm Kit, black

Sena kaina: 1490€
Kaina 1487 €

16%

DENVER CAU-436 DENVER CAD-436, 4x45Watt, USB/SD MP3, RDS FM stereo, 18 radijo stočių atmintis

Sena kaina: 27.99€
Kaina 32.19 €

17%

König skeneris 2 megapikseliai

Sena kaina: 25.89€
Kaina 30.2 €

14%

BP71GP50 Popierius 50 sheets glossy 6''x4''

Sena kaina: 5.29€
Kaina 5.99 €

2%

I5GMH5AG(W)U Cooking INDESIT I5GMH5AG(W) U 50 cm Gaz/Electric White

Sena kaina: 224.19€
Kaina 226.79 €

TEE-5640-WHITE Klass TEE-5640 WH Viryklės tipas Dujinė, Elektrinė multifunkcinė, Balta, 50 cm, Elekt

 
Kaina 228.99 €

Atsitiktines prekės

-1%

Toneris Lexmark 522X black | return | 45000 pgs| MS811dn / MS811dtn / MS811n

Sena kaina: 492.22€
Kaina 487.49 €

1%

Planšetinis kompiuteris APPLE iPad Air 2 9.7" 32GB WIFI Gold MNV72HC

Sena kaina: 421.99€
Kaina 423.99 €

-1%

Lexmark 52D2X0E Cartridge, Black, 45000 pages

Sena kaina: 491.32€
Kaina 486.59 €

1%

SCREEN TEMPERED GLASS SAMS.S5 G900F (i9600)

Sena kaina: 2.95€
Kaina 2.96 €

1%

Asus USB-AC55 Wireless AC1300 Dual-band USB client card USB 3.0

Sena kaina: 48.92€
Kaina 48.98 €

1%

Toner Konica Minolta TN-221 M | 21000 pages | Magenta | Bizhub C227/C287

Sena kaina: 75.01€
Kaina 75.25 €

Lipnių popierinių etikečių Lipni juostelė (terminė) 17x54mm, 400 vnt.

 
Kaina 5.75 €

-4%

SYM Norton Security 2.0 1 Device (ND)

Sena kaina: 32.45€
Kaina 31.2 €

4%

Toner Kyocera TK-825-M | 7000 pages | Magenta | KM-C2520, KM-C3225, KM-C3232

Sena kaina: 84.04€
Kaina 86.83 €

-2%

Televizorius LG 55EG910V OLED 55" Smart 3D

Sena kaina: 1079.99€
Kaina 1059 €

-3%

Philips ThermoProtect Ionic Hairdryer HP8232/00 2200W

Sena kaina: 27.63€
Kaina 26.84 €

-1%

MOUSE USB OPTICAL/BLACK/SILVER MUS-U-002 GEMBIRD

Sena kaina: 2.45€
Kaina 2.44 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai