Prekių paieška

13206 Pentax K-S2 + DAL 18-50 WR oranžinis veidrodinis fotoaparatas

13206 Pentax K-S2 + DAL 18-50 WR oranžinis veidrodinis fotoaparatas

Prekę 13206 Pentax K-S2 + DAL 18-50 WR oranžinis veidrodinis fotoaparatas pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 524 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 710€
524€
Į parduotuvę

Panašios prekės

-27%

13206 Pentax K-S2 + DAL 18-50 WR oranžinis veidrodinis fotoaparatas

Sena kaina: 710€
Kaina 524 €

-27%

12072 Pentax K-S2 + DAL 18-50 WR baltas veidrodinis fotoaparatas

Sena kaina: 710€
Kaina 524 €

-4%

1160C031 Canon EOS 1300D EF-S 18-55 DC III veidrodinis fotoaparatas

Sena kaina: 360.89€
Kaina 348.99 €

-26%

AF 70-300MM PENTAX Objektyvas Tamron AF 70-300mm F/4-5.6 Di LD Macro 1:2 Pentax K

Sena kaina: 186.99€
Kaina 139 €

-1%

1160C026 Canon EOS 1300D EF-S 18-55 IS veidrodinis fotoaparatas

Sena kaina: 391.29€
Kaina 389.99 €

2%

ILCA68K.CEC Sony Alpha 68 + 18-55mm II veidrodinis fotoaparatas

Sena kaina: 610€
Kaina 618 €

-2%

Veidrodinis fotoaparatas CANON EOS 750D + 18-135mm IS STM

Sena kaina: 909.99€
Kaina 899.99 €

Veidrodinis fotoaparatas Canon EOS 80D + 18-55mm IS STM

 
Kaina 1245.99 €

Veidrodinis fotoaparatas Nikon D3400 + AF-P 18-105mm VR

 
Kaina 699.99 €

-5%

Veidrodinis fotoaparatas Nikon D3400 + AF-P 18-55mm VR

Sena kaina: 439.99€
Kaina 419.99 €

-1%

Skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas Canon EOS 1300D 18-55 IS

Sena kaina: 492.81€
Kaina 492.18 €

5%

Veidrodinis fotoaparatas Canon EOS 1300D + 18-55mm IS II

Sena kaina: 398.99€
Kaina 414.99 €

Veidrodinis fotoaparatas NIKON D5300 + 18-105mm VR

 
Kaina 719.99 €

Veidrodinis fotoaparatas Canon EOS 1300D + 18-135mm IS STM

 
Kaina 677.99 €

-5%

Veidrodinis fotoaparatas Canon EOS 80D + 18-135mm IS STM

Sena kaina: 1449.99€
Kaina 1379.99 €

-8%

Veidrodinis fotoaparatas Nikon D5300 + 18-55mm VR II

Sena kaina: 577.99€
Kaina 535.99 €

-3%

Veidrodinis fotoaparatas Nikon D7200 + 18-140mm VR Juodas

Sena kaina: 1159.99€
Kaina 1129.99 €

2%

Veidrodinis fotoaparatas NIKON D5300 + 18-140mm VR

Sena kaina: 759.99€
Kaina 769.99 €

24%

HAU420, WHITE Stylies Orion White, 6-18 W W, 125 m³, 50 m², 6 L

Sena kaina: 95.29€
Kaina 117.99 €

18%

ATR3350 Audio Technica 50 – 18,000 Hz Hz, -54 dB dB

Sena kaina: 31.39€
Kaina 36.89 €

12%

210961 Sigma 18-35mm F1,8 DC HSM Pentax [ART]

Sena kaina: 649€
Kaina 726 €

8%

883961 Sigma 18-250mm F3.5-6.3 DC Macro OS HSM* Pentax

Sena kaina: 320.79€
Kaina 343.29 €

-25%

VS197DE Asus VS197DE LED monitorius | 18.5 colių | 1366x768 | Kontrastas: 50 000 000:1 | Reakcijos l

Sena kaina: 92.79€
Kaina 70.29 €

6%

FUJI 18-135 Fujifilm Fujinon XF 18-135mm F3.5-5.6 R OIS WR objektyvas

Sena kaina: 759€
Kaina 799 €

13%

FUJI XF 50-140 Fujifilm Fujinon XF 50-140 F2.8 R OIS WR objektyvas

Sena kaina: 1424€
Kaina 1599 €

-20%

Panasonic Video camera HC-V180EP-K 2.7 ", Black, HDMI, Optical zoom 50 x

Sena kaina: 217.7€
Kaina 176.18 €

23%

Stylies Orion White, 6-18 W W, 125 m³, 50 m², 6 L

Sena kaina: 95.27€
Kaina 116.8 €

5%

Panasonic RP-BTS50E-K 32 Ω, 18-20000 Hz, Wireless connection

Sena kaina: 109.48€
Kaina 114.51 €

10%

Panasonic RP-BTS30E-K 18 - 20000 Hz, Wireless connection

Sena kaina: 70.93€
Kaina 78.01 €

-30%

Termostatinė galva HEIMEIER K 20-50 2m

Sena kaina: 60.68€
Kaina 42.76 €

11%

Apdaila (spalva: bronza) dviem vamzdžiams (atstumas nesvarbus) CARLO POLETTI A670; 18 x 50; L=160mm

Sena kaina: 52.53€
Kaina 57.85 €

21%

Žarnelė MATEU m.p.į k.0.50 m 1/2-10 il.

Sena kaina: 4.39€
Kaina 5.31 €

21%

Žarnelė MATEU m.p.į k.0.50 m 1/2-10 tr.

Sena kaina: 3.63€
Kaina 4.39 €

3%

Glaistytas sūrelis URIGA, 18% rieb., 50 g

Sena kaina: 0.46€
Kaina 0.47 €

Optinis įrenginys TRANSCEND DVDRW, juodas USB2 8X / TS8XDVDS-K

 
Kaina 29.99 €

-2%

VBA370K004 Nikon D5300 18-105 VR

Sena kaina: 708€
Kaina 699 €

5%

iCard 1-year IDP for ZyWALL USG 50

Sena kaina: 55.04€
Kaina 57.25 €

-1%

ART LED lemputė, GU10, keraminė, 6.5W, AC230V, 520lm, 50*58mm, WW blist.

Sena kaina: 3.12€
Kaina 3.11 €

7%

König asmenukių lazda, neslystanti su saugumo virvute

Sena kaina: 5.15€
Kaina 5.48 €

-6%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-SC duplex 3m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 9.22€
Kaina 8.71 €

-1%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 0.5m

Sena kaina: 5.75€
Kaina 5.73 €

-1%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

Sena kaina: 7.57€
Kaina 7.56 €

-27%

Adapteris DELTACO GLX-317-K / micro/Samsung Galaxy S3/S4

Sena kaina: 2.69€
Kaina 1.99 €

6%

Radija PANASONIC RF-3500E9-K

Sena kaina: 34.99€
Kaina 36.99 €

15%

Kvapai dulk. siurbl. KVAP1_Hepatech, 50 ml, A-DS31

Sena kaina: 2€
Kaina 2.29 €

TF-5250 INOX 02097300 CATA TF-5250 Inox Mechaninis slenkantis jungiklis, 50 cm, 310 m³/h, INOX,

 
Kaina 89.99 €

-1%

Rašalas ActiveJet AC-41 | Color | 18 ml | Refill | Canon CL-41,CL-51

Sena kaina: 18€
Kaina 17.97 €

-1%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis

Sena kaina: 6.75€
Kaina 6.73 €

7%

DMC-TZ70EP-K Panasonic Lumix DMC-TZ70 juodas skaitmeninis fotoaparatas

Sena kaina: 262.29€
Kaina 280.39 €

1%

4547410310429 Fujinon teleconverter XF-1.4x TC WR

Sena kaina: 425€
Kaina 427 €

-1%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m

Sena kaina: 6.64€
Kaina 6.62 €

7%

König premium foto/video stovas

Sena kaina: 27.56€
Kaina 29.3 €

4%

CANDLE4W2700K25H320LME14 Acme LED Candle 4W2700K25h320lmE14 4 W, 2700 K

Sena kaina: 3.29€
Kaina 3.39 €

MINIGLOBE3W3000K30H245LME14 Acme LED Mini Globe 3W3000K30h245lmE14 3 W, 3000 K

 
Kaina 3.19 €

17%

König skeneris 2 megapikseliai

Sena kaina: 25.89€
Kaina 30.2 €

14%

BP71GP50 Popierius 50 sheets glossy 6''x4''

Sena kaina: 5.29€
Kaina 5.99 €

-5%

I5GMH5AG(W)U Cooking INDESIT I5GMH5AG(W) U 50 cm Gaz/Electric White

Sena kaina: 232.89€
Kaina 222.19 €

32%

TEE-5640-WHITE Klass TEE-5640 WH Viryklės tipas Dujinė, Elektrinė multifunkcinė, Balta, 50 cm, Elekt

Sena kaina: 178.59€
Kaina 234.49 €

-5%

I5GMH5AG(X)U Cooking INDESIT I5GMH5AG(X) U 50 cm Gaz/Electric Inox

Sena kaina: 244.89€
Kaina 233.49 €

2%

KX-TS560FXW Panasonic KX-TS560 588 g, White, Yes, No, 50 entries, Yes, No, 198 x 195 x 95 mm mm

Sena kaina: 28.49€
Kaina 28.79 €

-1%

Ausinės I-BOX S2 Sport Audio Mobile RED/BLACK

Sena kaina: 5.34€
Kaina 5.33 €

10%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-LC duplex 2m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 8.65€
Kaina 9.49 €

-1%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 2m

Sena kaina: 5.23€
Kaina 5.22 €

1%

Nešiojamo kompiuterio pakrovėjas Whitenergy HP/Compaq 18.5V, 4.9A, 90W, 5.5x2.5

Sena kaina: 10.98€
Kaina 11.02 €

CorelCAD 2016 Upgrade License PCM ML Lvl 2 (5-50)

 
Kaina 192.72 €

25%

Rašalas COLOROVO 485-LC | Light cyan | 18 ml | Epson T0485

Sena kaina: 2.08€
Kaina 2.6 €

-40%

CANYON BXE14CL6W230VW LED lamp, BXS38 shape, clear, E14, 6W, 220-240V, 150°, 470 lm, 2700K, Ra80, 50

Sena kaina: 4.83€
Kaina 2.9 €

-7%

Super power Keyboard KM-1019 black, USB, EN/EST layout, waterproof, with 18 Multimedia Keys, silicon

Sena kaina: 4.61€
Kaina 4.31 €

-1%

Rašalas ActiveJet AE-486 | Light magenta | 18 ml | Chip | Epson T0486

Sena kaina: 2.45€
Kaina 2.44 €

4%

König lengvas foto/video stovas 131.5 cm

Sena kaina: 22.96€
Kaina 23.78 €

43%

Rašalas COLOROVO 483-M | Magenta | 18 ml | Epson T0483

Sena kaina: 1.83€
Kaina 2.6 €

1%

VBA370K007 Nikon D5300 AF-P 18-55 VR

Sena kaina: 533€
Kaina 534 €

-1%

L2009702 TEFAL L2009702 20pcs Kitchen set, Pots 16/18/20cm diameter, Pans 20/24/26/28cm diameter, 24

Sena kaina: 109.59€
Kaina 109.39 €

KX-TG1711FXB Panasonic KX-TG1711FXB Yes, Black, Yes, Yes, 50 entries, Yes

 
Kaina 20.59 €

-4%

EXPACJAEP0055 Rašalas ActiveJet AE-481 | Black | 18 ml | Chip | Epson T0481

Sena kaina: 2.59€
Kaina 2.49 €

4%

EXPACJAEP0020 Rašalas ActiveJet AE-442 | Cyan | 18 ml | Chip | Epson T0442

Sena kaina: 2.59€
Kaina 2.69 €

5%

EXPACJAEP0059 Rašalas ActiveJet AE-485 | Light cyan | 18 ml | Chip | Epson T0485

Sena kaina: 2.39€
Kaina 2.49 €

Atsitiktines prekės

Fakso aparatas Panasonic KX-FP 215 G-S

 
Kaina 95.71 €

Kopetėlės nerūdijančio plieno lenktos SCYW 600x770

 
Kaina 95.28 €

Pagalvė ''Šypsena'', 68x68 cm

 
Kaina 20 €

5%

Gilzė termometrui WATTS TH(F+R998); Dn1/2x100mm

Sena kaina: 3.7€
Kaina 3.85 €

7%

Apatinės kelnės Spaio merino w01

Sena kaina: 54.92€
Kaina 58.48 €

-6%

sportinio stiliaus kelnės Cormac (tamsiai pilkos)

Sena kaina: 29.33€
Kaina 27.84 €

-1%

Projektorius Panasonic PT-VX605NEJ (5500 ANSI, XGA, 10,000:1)

Sena kaina: 1031.23€
Kaina 1029.9 €

21%

Lentyma Carmelo C18

Sena kaina: 14.4€
Kaina 17.4 €

4%

Medsraigtis su kaiščiu 8x120 KPR-PIKE SK (įleidžiama Pz galva) 50 vnt.

Sena kaina: 6.28€
Kaina 6.51 €

1%

Parfumuotas vanduo Montale Paris Nepal Aoud EDP 100ml

Sena kaina: 60.11€
Kaina 60.2 €

3%

Dažai metalo HAMMERITE 2,5ltr.kaldintas efektas, blizgūs rudi antikoroziniai.

Sena kaina: 32.83€
Kaina 33.51 €

15%

Kabelis AVVG pl 2x4

Sena kaina: 0.62€
Kaina 0.71 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai