Prekių paieška

13206 Pentax K-S2 + DAL 18-50 WR oranžinis veidrodinis fotoaparatas

13206 Pentax K-S2 + DAL 18-50 WR oranžinis veidrodinis fotoaparatas

Prekę 13206 Pentax K-S2 + DAL 18-50 WR oranžinis veidrodinis fotoaparatas pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 524 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 710€
524€

Panašios prekės

-2%

Veidrodinis fotoaparatas CANON EOS 750D + 18-135mm IS STM

Sena kaina: 909.99€
Kaina 899.99 €

-25%

Veidrodinis fotoaparatas Canon EOS 80D + 18-55mm IS STM

Sena kaina: 1245.99€
Kaina 939.99 €

Veidrodinis fotoaparatas Nikon D3400 + AF-P 18-105mm VR

 
Kaina 699.99 €

-5%

Veidrodinis fotoaparatas Nikon D3400 + AF-P 18-55mm VR

Sena kaina: 439.99€
Kaina 419.99 €

-1%

Skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas Canon EOS 1300D 18-55 IS

Sena kaina: 493.88€
Kaina 493.25 €

5%

Veidrodinis fotoaparatas Canon EOS 1300D + 18-55mm IS II

Sena kaina: 398.99€
Kaina 414.99 €

Veidrodinis fotoaparatas NIKON D5300 + 18-105mm VR

 
Kaina 719.99 €

Veidrodinis fotoaparatas Canon EOS 1300D + 18-135mm IS STM

 
Kaina 677.99 €

-15%

Veidrodinis fotoaparatas Canon EOS 80D + 18-135mm IS STM

Sena kaina: 1379.99€
Kaina 1179.99 €

-8%

Veidrodinis fotoaparatas Nikon D5300 + 18-55mm VR II

Sena kaina: 577.99€
Kaina 535.99 €

-3%

Veidrodinis fotoaparatas Nikon D7200 + 18-140mm VR Juodas

Sena kaina: 1129.99€
Kaina 1099.99 €

2%

Veidrodinis fotoaparatas NIKON D5300 + 18-140mm VR

Sena kaina: 759.99€
Kaina 769.99 €

-20%

Panasonic Video camera HC-V180EP-K 2.7 ", Black, HDMI, Optical zoom 50 x

Sena kaina: 217.7€
Kaina 176.18 €

23%

Stylies Orion White, 6-18 W W, 125 m³, 50 m², 6 L

Sena kaina: 95.27€
Kaina 116.8 €

5%

Panasonic RP-BTS50E-K 32 Ω, 18-20000 Hz, Wireless connection

Sena kaina: 109.48€
Kaina 114.51 €

10%

Panasonic RP-BTS30E-K 18 - 20000 Hz, Wireless connection

Sena kaina: 70.93€
Kaina 78.01 €

-30%

Termostatinė galva HEIMEIER K 20-50 2m

Sena kaina: 60.68€
Kaina 42.76 €

11%

Apdaila (spalva: bronza) dviem vamzdžiams (atstumas nesvarbus) CARLO POLETTI A670; 18 x 50; L=160mm

Sena kaina: 52.53€
Kaina 57.85 €

16%

Žarnelė MATEU m.p.į k.0.50 m 1/2-10 tr.

Sena kaina: 4.39€
Kaina 5.07 €

3%

Glaistytas sūrelis URIGA, 18% rieb., 50 g

Sena kaina: 0.46€
Kaina 0.47 €

Optinis įrenginys TRANSCEND DVDRW, juodas USB2 8X / TS8XDVDS-K

 
Kaina 29.99 €

5%

iCard 1-year IDP for ZyWALL USG 50

Sena kaina: 55.04€
Kaina 57.25 €

1%

ART LED lemputė, GU10, keraminė, 6.5W, AC230V, 520lm, 50*58mm, WW blist.

Sena kaina: 3.08€
Kaina 3.09 €

7%

König asmenukių lazda, neslystanti su saugumo virvute

Sena kaina: 5.15€
Kaina 5.48 €

-6%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-SC duplex 3m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 9.22€
Kaina 8.71 €

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 0.5m

 
Kaina 5.69 €

-1%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

Sena kaina: 7.61€
Kaina 7.58 €

-27%

Adapteris DELTACO GLX-317-K / micro/Samsung Galaxy S3/S4

Sena kaina: 2.69€
Kaina 1.99 €

6%

Radija PANASONIC RF-3500E9-K

Sena kaina: 34.99€
Kaina 36.99 €

1%

Rašalas ActiveJet AC-41 | Color | 18 ml | Refill | Canon CL-41,CL-51

Sena kaina: 17.83€
Kaina 17.87 €

-1%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis

Sena kaina: 6.78€
Kaina 6.76 €

-1%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m

Sena kaina: 6.6€
Kaina 6.58 €

7%

König premium foto/video stovas

Sena kaina: 27.56€
Kaina 29.3 €

17%

König skeneris 2 megapikseliai

Sena kaina: 25.89€
Kaina 30.2 €

-1%

Ausinės I-BOX S2 Sport Audio Mobile RED/BLACK

Sena kaina: 5.3€
Kaina 5.29 €

-16%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-LC duplex 2m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 9.49€
Kaina 8.03 €

-1%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 2m

Sena kaina: 5.19€
Kaina 5.18 €

1%

Nešiojamo kompiuterio pakrovėjas Whitenergy HP/Compaq 18.5V, 4.9A, 90W, 5.5x2.5

Sena kaina: 10.98€
Kaina 11.02 €

CorelCAD 2016 Upgrade License PCM ML Lvl 2 (5-50)

 
Kaina 192.72 €

25%

Rašalas COLOROVO 485-LC | Light cyan | 18 ml | Epson T0485

Sena kaina: 2.08€
Kaina 2.6 €

-40%

CANYON BXE14CL6W230VW LED lamp, BXS38 shape, clear, E14, 6W, 220-240V, 150°, 470 lm, 2700K, Ra80, 50

Sena kaina: 4.83€
Kaina 2.9 €

-16%

Super power Keyboard KM-1019 black, USB, EN/EST layout, waterproof, with 18 Multimedia Keys, silicon

Sena kaina: 4.31€
Kaina 3.63 €

-1%

Rašalas ActiveJet AE-486 | Light magenta | 18 ml | Chip | Epson T0486

Sena kaina: 2.44€
Kaina 2.42 €

4%

König lengvas foto/video stovas 131.5 cm

Sena kaina: 22.96€
Kaina 23.78 €

43%

Rašalas COLOROVO 483-M | Magenta | 18 ml | Epson T0483

Sena kaina: 1.83€
Kaina 2.6 €

-1%

König dūmų detektorius

Sena kaina: 7.6€
Kaina 7.53 €

14%

König vidinės IR LED kameros imitacija

Sena kaina: 7.77€
Kaina 8.85 €

5%

König dujų detektorius

Sena kaina: 14.07€
Kaina 14.68 €

27%

Adapteris Valueline audio stereo jack 3,5 mm male - 2x RCA male 1,50 m juodas

Sena kaina: 0.56€
Kaina 0.71 €

Panasonic Cordless KX-TG1611FXH Black, Caller ID, Wireless connection, Phonebook capacity 50 entries

 
Kaina 19.13 €

-36%

Panasonic Base unit: 130 g; Handset: 80 g g, Black, Base unit: 99 x 99 x 50 mm; Handset: 47 x 30 x 1

Sena kaina: 24.2€
Kaina 15.72 €

-1%

ART LED on plaster panel, round, 18*3.5cm, 12W, WW 3000K

Sena kaina: 6.57€
Kaina 6.53 €

1%

ART LED on plaster panel, square, 18*3.5cm, 12W, WW 3000K

Sena kaina: 9.74€
Kaina 9.75 €

2%

Rašalas Epson T0711 black DURABrite | Stylus D78/92/120/DX4000/4050/4400/4450/50

Sena kaina: 11.98€
Kaina 12.15 €

14%

König išorinės kupolinės IR LED kameros imitacija

Sena kaina: 10.48€
Kaina 11.92 €

5%

König signalizacojos sirenos imitacija - didelė

Sena kaina: 17.04€
Kaina 17.76 €

Adapteris DELTACO maitinimo 5.25"->2xSATA / SATA-S3-K

 
Kaina 3.99 €

Adapteris DELTACO maitinimo 5.25"->1xSATA / SATA-S-K

 
Kaina 2.99 €

Kabelis DELTACO HDMI - DVI, juodas, 3.0m / HDMI-113-K

 
Kaina 14.99 €

Kabelis DELTACO mini DisplayPort - DVI-D, 1.0m / DP-DVI101-K

 
Kaina 9.99 €

6%

Kabelis DELTACO DVI-D "dual link", 2.0m / DVI-600A-K

Sena kaina: 9.99€
Kaina 10.49 €

5%

König fotoaparato krepšys 14 x 11 x 15 cm

Sena kaina: 16.38€
Kaina 17.09 €

5%

König kirpimo įrenginys A4

Sena kaina: 17.69€
Kaina 18.44 €

14%

König pasukama giljotina popieriaus kirpimui

Sena kaina: 12.6€
Kaina 14.34 €

14%

König foto/video stovas

Sena kaina: 7.6€
Kaina 8.64 €

14%

König stovas su kaklo dirželiu

Sena kaina: 10.87€
Kaina 12.37 €

Ausinės PANASONIC RP-HTF295E-K ant ausų, juodos

 
Kaina 29.99 €

-1%

Ubiquiti POE-50 Gigabit Ethernet airFiber PoE 50V, 1,2A, 60W

Sena kaina: 17.17€
Kaina 17.07 €

11%

Kabelis DELTACO HDMI-HDMI micro, 3.0m, juodas / HDMI-1033-K

Sena kaina: 9.99€
Kaina 10.99 €

8%

Kabelis DELTACO HDMI-HDMI, 7.0m, baltas / HDMI-1060A-K

Sena kaina: 13.99€
Kaina 14.99 €

Kabelis DELTACO PRIME Toslink-optinis, 3.0m / TOTO-13-K

 
Kaina 9.99 €

4%

NB maitinimo šaltinis DELTACO 90W, 18,5-20V, 1A, 8 antgaliai, USB/ SMP-90WN

Sena kaina: 28.99€
Kaina 29.99 €

14%

König signalizacojos judėsio jutiklio imitiacija

Sena kaina: 9.18€
Kaina 10.44 €

-2%

Video kamera PANASONIC HC-V770EP-K

Sena kaina: 375€
Kaina 369 €

31%

Dantų šepetėlio antgalis BRAUN EB 18-2

Sena kaina: 9.99€
Kaina 12.99 €

12%

Logitech Wireless Mouse M171 RED-K

Sena kaina: 11.59€
Kaina 12.98 €

Kabelis DELTACO HDMI-HDMI, itin plonas, 5.0m / HDMI-1045-K

 
Kaina 28.99 €

Atsitiktines prekės

26%

SMĖLIO žaislų rinkinys KIBIRE SHORE THING (oranžinis), 10 det. 18 mėn. - 8 m. vaikams BTOYS (BX1445ZBT)

Sena kaina: 15.99€
Kaina 19.99 €

25%

Minkštas žaislas FASHY iš organinės medvilnės vaikams nuo 0+ mėn. (1289)

Sena kaina: 7.96€
Kaina 9.95 €

-30%

Lavinamasis supamas medinis žaislas Nojaus laivas LE TOY VAN Arks vaikams nuo 1 metų (TV214)

Sena kaina: 25.95€
Kaina 18.17 €

17%

Didelis medinis laivas su gyvūnais LE TOY VAN Arks vaikams nuo 3 metų (TV259)

Sena kaina: 59.97€
Kaina 69.99 €

108%

Medinis paukštukas su ratukais LE TOY VAN Petillou vaikams nuo 1 metų (PL032)

Sena kaina: 6.49€
Kaina 13.49 €

747%

Vaikiškas gydytojo rinkinys LE TOY VAN Honeybake vaikams nuo 3 metų (TV292)

Sena kaina: 6.49€
Kaina 54.95 €

7%

Rudas šuniukas Maddie TY BEANIE BOOS vaikams nuo 3 metų (1040101)

Sena kaina: 6.49€
Kaina 6.89 €

34%

Rožinis vėžliukas Shuffler TY TEENY TYS vaikams nuo 3 metų (42145)

Sena kaina: 2.92€
Kaina 3.89 €

26%

Beždžionėlė Bananas VELVET TY vaikams nuo 3 metų (42111)

Sena kaina: 5.51€
Kaina 6.89 €

1441%

Meistro įrankių rinkinys LE TOY VAN vaikams nuo 3 metų (TV448)

Sena kaina: 6.49€
Kaina 99.95 €

25%

Spalvoti guminiai gyvūnėliai DJECO vaikams nuo 18 mėnesių (DJ09115)

Sena kaina: 9.56€
Kaina 11.95 €

-41%

Mėlynas pingvinas Gus TY TEENY TYS vaikams nuo 3 metų (42159)

Sena kaina: 6.49€
Kaina 3.89 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai