Prekių paieška

211048 INTELLINET universalus modulinių lizdų užspaudimo įrankis RJ45/RJ12/RJ11

211048 INTELLINET universalus modulinių lizdų užspaudimo įrankis RJ45/RJ12/RJ11

Prekę 211048 INTELLINET universalus modulinių lizdų užspaudimo įrankis RJ45/RJ12/RJ11 pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 12.19 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 11.99€
12.19€
Į parduotuvę

Panašios prekės

2%

211048 INTELLINET universalus modulinių lizdų užspaudimo įrankis RJ45/RJ12/RJ11

Sena kaina: 11.99€
Kaina 12.19 €

-16%

INTELLINET universalus modulinių lizdų užspaudimo įrankis RJ45/RJ12/RJ11

Sena kaina: 13.72€
Kaina 11.61 €

8%

WZ0003 Universalus užspaudimo įrankis LogiLink - High Quality

Sena kaina: 9.99€
Kaina 10.69 €

-16%

Universalus užspaudimo įrankis LogiLink - High Quality

Sena kaina: 12.58€
Kaina 10.65 €

-8%

WZ0004 Užspaudimo įrankis LogiLink skirtas kištukams RJ45

Sena kaina: 5.19€
Kaina 4.79 €

4%

Užspaudimo įrankis LogiLink skirtas kištukams RJ45

Sena kaina: 3.56€
Kaina 3.69 €

-4%

Užspaudimo įrankis Fluke Networks RJ45/11, harris

Sena kaina: 61.71€
Kaina 59.46 €

-55%

Užspaudimo įrankis LogiLink skirtas kištukams RJ45

Sena kaina: 9.91€
Kaina 4.46 €

-17%

Gnybtas Intellinet modulinių RJ45 kištukų taisymui, įvairios spalvos, 50 vnt.

Sena kaina: 16.53€
Kaina 13.74 €

MAKITA DTM50Z akumuliatorinis universalus švytuoklinis įrankis

 
Kaina 148.73 €

6%

013R00624 Universalus Būgnas WorkCentre 73xx |38000psl | WorkCentre 73xx (Pinehurst)

Sena kaina: 113.59€
Kaina 119.69 €

1%

714051 Intellinet Power strip rack 19'' 2U 250V/16A 15x Schuko 3m double air switch

Sena kaina: 49.39€
Kaina 49.69 €

-16%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-SC duplex 3m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 10.29€
Kaina 8.71 €

-56%

Whitenergy Universalus аutomobilinis laikiklis , prie stiklo

Sena kaina: 5.74€
Kaina 2.58 €

-63%

Intellinet komutacinis kabelis, RJ45, kat.5e UTP, 1m, mėlynas, 100% varis

Sena kaina: 3.73€
Kaina 1.4 €

-63%

Intellinet komutacinis kabelis RJ45, Snagless, Kat.5e, UTP 0.5m, pilkas

Sena kaina: 2.98€
Kaina 1.12 €

1%

711449 Intellinet Surge Strip Rack Vertical 230V/16A 12xEURO 3m

Sena kaina: 37.59€
Kaina 37.79 €

-16%

Gembird universalus automobilinis mait. šaltinis DC 12V neš. kompiuteriui , 80W

Sena kaina: 10.07€
Kaina 8.52 €

3%

RAMART AX-17 ART Universalus automobilinis laikiklis telefonui/MP4/GPS, automat, AX-17

Sena kaina: 4.79€
Kaina 4.89 €

1%

714037 Intellinet Power strip rack 19'' 1.5U 250V/16A 8x Schuko 1,6m

Sena kaina: 19.59€
Kaina 19.69 €

-55%

Intellinet komutacinis kabelis, RJ45, kat.5e UTP, 7,5m, pilkas, CCA

Sena kaina: 4.66€
Kaina 2.1 €

18%

MINISPEAKER01 Mini universalus garsiakalbis Celly juodas

Sena kaina: 6.69€
Kaina 7.89 €

-4%

Fideltronik maitinimo filtras, 8 lizdų, rack 19'', 1U, kištukas IEC320 10A (C13)

Sena kaina: 55.2€
Kaina 53.19 €

-63%

Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., mėlynas

Sena kaina: 2.81€
Kaina 1.06 €

-38%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-LC duplex 2m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 13.97€
Kaina 8.73 €

-2%

Techly universalus pakrovėjas 3-12V 1.5A 18W su 9 kištukais

Sena kaina: 13.36€
Kaina 13.12 €

-38%

Kištukų užspaudimo replės Digitus RJ45

Sena kaina: 7.53€
Kaina 4.7 €

-55%

Intellinet komutacinis kabelis, RJ45, kat.5e UTP, 2m, mėlynas, 100% varis

Sena kaina: 4€
Kaina 1.8 €

-15%

Media konverteris Intellinet WDM 10/100Base-TX (RJ45) / 100Base-FX (SM SC) 20km

Sena kaina: 42.01€
Kaina 35.96 €

-16%

Intellinet komutacinis kabelis, RJ45, kat.6 UTP, 10m, pilkas, 100% varis

Sena kaina: 9.69€
Kaina 8.2 €

1%

RAMART L-01 Universalus monitoriaus laikiklis LCD TV juodas 13-27'' 10KG L-01

Sena kaina: 34.79€
Kaina 34.89 €

1%

711432 Intellinet Power strip rack 19'' 1.5U 250V/16A 6x Schuko 1,6m double air switch

Sena kaina: 32.19€
Kaina 32.39 €

-6%

WZ0001A LSA tipo įrankis LogiLink

Sena kaina: 5.19€
Kaina 4.89 €

-15%

UNICAVIEWXXLWH Universalus atverčiamas dėklas Unica View XXL dydis 5.0-5.5 Celly baltas

Sena kaina: 6.29€
Kaina 5.39 €

BOOKUNI3LB Universalus atverčiamas dėklas XXXL up to 5.4 Cellular Blue

 
Kaina 6.69 €

-15%

UNICAVIEWXLTF Universalus atverčiamas dėklas Unica View XL dydis 4.5-5.0 Celly mėlynas

Sena kaina: 6.29€
Kaina 5.39 €

3%

408394 Intellinet Surface Mount Box 2xRJ45 UTP Cat 6, white

Sena kaina: 9.29€
Kaina 9.49 €

3%

713962 Intellinet Power strip rack 19'' 1.5U 250V/16A 6x Schuko 3m On/Off switch

Sena kaina: 24.89€
Kaina 25.59 €

2%

IUZ90WA Universalus NB maitinimo šaltinis I-BOX IUZ90WA 90W AUTOMATIC

Sena kaina: 18.39€
Kaina 18.59 €

1%

524179 Intellinet PoE maitinimo šaltinis IEEE 802.3af class3 su 1 prievadu

Sena kaina: 33.59€
Kaina 33.69 €

1%

560566 Intellinet PoE + / PoE 1 įvesties jungtis IEEE 802.3at/af, gigabit

Sena kaina: 46.19€
Kaina 46.29 €

3%

X-ML-5U-IMP RJ45 kištukas Assmann modular plug cat. 5e, universalus, 8p8c, 100 vnt.

Sena kaina: 7.29€
Kaina 7.49 €

15%

504362 Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., pilkas

Sena kaina: 0.69€
Kaina 0.79 €

2%

X-ML-6U-IMP RJ45 kištukas Assmann modular plug cat. 6, universalus, 8p8c, 100 vnt.

Sena kaina: 11.79€
Kaina 11.99 €

2%

351898 INTELLINET daugiafunkcinis kabelių testeris RJ-45/RJ-11

Sena kaina: 8.19€
Kaina 8.29 €

2%

DN-LSA-PT Montavimo įrankis LSA Digitus Krone LC versija

Sena kaina: 9.69€
Kaina 9.79 €

3%

DN-94001 Įrankis laidų izoliacijos nuėmimui Digitus

Sena kaina: 9€
Kaina 9.19 €

1%

DN-95404 Maitinimo panelė Digitus 19'', 1U, 10 lizdų, C13, aliuminis

Sena kaina: 28.19€
Kaina 28.39 €

UTC01 universalus sieninisįkroviklis 100/240V Celly baltas

 
Kaina 6.69 €

4%

102-03 Netrack krosavimo įrankis skirtas LSA Krone, su blokavimo funkcija

Sena kaina: 8.99€
Kaina 9.29 €

1%

515566 INTELLINET tinklo testeris su impulsų generatorium

Sena kaina: 118.29€
Kaina 118.99 €

1%

525824 Prieigos taško diapazono plėstuvas Intellinet WiFi išor. AC600 2.4GHz + 5GHz PoE

Sena kaina: 72.89€
Kaina 72.99 €

18%

MINISPEAKER02 Mini universalus garsiakalbis Cellyžalias

Sena kaina: 6.69€
Kaina 7.89 €

-8%

MP3A-CAR-5P1 Gembird universalus automob. pakrovėjas 12V su išvestim mini USB skirta GPS

Sena kaina: 2.59€
Kaina 2.39 €

1%

510493 Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot

Sena kaina: 56.79€
Kaina 56.89 €

1%

510547 Media konverteris Intellinet WDM 10/100Base-TX (RJ45) / 100Base-FX (SM SC) 20km

Sena kaina: 34.49€
Kaina 34.59 €

1%

301931 Techly universalus pakrovėjas 3-12V 1A 12W su 7 kištukais

Sena kaina: 11.39€
Kaina 11.49 €

3%

DN-94004 Kištukų užspaudimo replės Digitus RJ45, RJ12, RJ11

Sena kaina: 11.89€
Kaina 12.19 €

1%

506724 Intellinet imtuvas-siųstuvas MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SC), single-mode, 1310nm

Sena kaina: 30.19€
Kaina 30.39 €

1%

560443 Skirstytuvas Intellinet Splitter PoE+ IEEE 802.3at/af 5/7,5/9/12 V

Sena kaina: 43.59€
Kaina 43.79 €

1%

545068 Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)

Sena kaina: 72.19€
Kaina 72.59 €

1%

507356 Korpusas Intellinet 14-slotų, 2 ventiliatoriai media konverteriams 19'' 2U

Sena kaina: 194.59€
Kaina 195.69 €

1%

AP7552 APC rack 19'' Basic PDU, ZeroU, 16A/230V, 20 lizdų C13, 4 lizdai C19, IEC C20

Sena kaina: 340.99€
Kaina 342.29 €

2%

504485 Intellinet LSA+ Impact Tool

Sena kaina: 5.49€
Kaina 5.59 €

-16%

5J.JAM10.001 BenQ projektorių universalus laikiklis kabinamas ant lubų

Sena kaina: 82.89€
Kaina 69.89 €

1%

100-04 Netrack užspaudimo replės RJ45 8p+6p+4p, slėgio kontrolė

Sena kaina: 10.59€
Kaina 10.69 €

2%

RAMART AX-17A ART Universalus automobilinis laikiklis telefonui/MP4/GPS, automat deluxe, AX-17

Sena kaina: 5.69€
Kaina 5.79 €

3%

102-06 Netrack krosavimo įrankis skirtas Siemens mėlynas

Sena kaina: 14.19€
Kaina 14.49 €

4%

512114 Intellinet Junction Box 4x2 STP Cat5e

Sena kaina: 6.19€
Kaina 6.39 €

1%

560993 Intellinet Gigabit Switch 16x10/100/1000 PoE/PoE+ 220W endspan rack 19''

Sena kaina: 298.89€
Kaina 300.39 €

1%

523301 Intellinet komutatorius 5x10/100, metalas, desktop

Sena kaina: 28.29€
Kaina 28.39 €

1%

524148 Intellinet Gigabit Switch 16x10/100/1000 rack 19'' Energy-Efficient Ethernet

Sena kaina: 100.59€
Kaina 101.19 €

5%

100-02 Netrack užspaudimo replės RJ45 8p, plačios rankenos

Sena kaina: 4.59€
Kaina 4.79 €

3%

504225 INTELLINET moduliai in-line mazgas RJ45x2 UTP, pakuotė 10vnt

Sena kaina: 6.79€
Kaina 6.99 €

3%

MT5505 Universalus laikiklis Media Tech S-PHONE HOLDER Smartphones, GPS etc.

Sena kaina: 3.49€
Kaina 3.59 €

11%

18639 Universalus automobilinis laikiklis Trust skirtas planšetėms

Sena kaina: 11.29€
Kaina 12.49 €

92%

201124 Intellinet ADSL modem splitter adapter

Sena kaina: 2.19€
Kaina 4.19 €

1%

545075 Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)

Sena kaina: 76.69€
Kaina 76.89 €

1%

207157 Intellinet juodas viršįtampių ilgiklis, spintoms 19'' 230V/10A, 8xEURO, 3m

Sena kaina: 27.49€
Kaina 27.59 €

2%

408301 Intellinet Surface Mount Box 2xRJ45 UTP Cat 5e, white

Sena kaina: 7.89€
Kaina 8 €

Atsitiktines prekės

-17%

Grėblys su stiklo pluošto kotu, 14 dantų, Argi Garden 1500

Sena kaina: 9.12€
Kaina 7.6 €

1%

Kibirėlis HASBRO 23412 / 23414 Play-Doh Picnic Mini

Sena kaina: 12€
Kaina 12.02 €

Technomax TECHNOFORT DK/7l sieninis šarvuotas seifas

 
Kaina 340.39 €

2%

Dėklas ginklui Plastica Panaro MAX520

Sena kaina: 101.06€
Kaina 102.12 €

14%

Auskarai „Dobilas'' A223

Sena kaina: 8.17€
Kaina 9.26 €

-12%

Puodukas 600ml kūgis žvėreliai HX-21M

Sena kaina: 6.45€
Kaina 5.7 €

1%

Parfumuotas vanduo Hugo Boss Hugo Woman Extreme EDP 75 ml

Sena kaina: 32.75€
Kaina 32.77 €

-10%

Suknelė Fila (šviesiai mėlynos spalvos)

Sena kaina: 12.16€
Kaina 11.05 €

Elektrinis dviratis GEOBIKE Perfect 24

 
Kaina 1109.36 €

-1%

Žaidimų pelė Tracer Battle Heroes Moro USB 800 - 1600DPI RF

Sena kaina: 9.06€
Kaina 9.03 €

Elektrinis vandens siurblys AUTOJET 80 24L (plieniniu rezervuaru)

 
Kaina 109.7 €

1%

Sony, baterija NP-FM500H

Sena kaina: 44.28€
Kaina 44.29 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai