Prekių paieška

24-port GbE L2 PoE Smart Switch, rackmount, 170 Watt

24-port GbE L2 PoE Smart Switch, rackmount, 170 Watt

Prekę 24-port GbE L2 PoE Smart Switch, rackmount, 170 Watt pigiau nei kitur galite nusipirkti kilobaitas.lt parduotuvėje. kilobaitas.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 283.47 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
kilobaitas.lt Sena kaina: 280.77€
283.47€
Į parduotuvę

Panašios prekės

1%

24-port GbE L2 PoE Smart Switch, rackmount, 170 Watt

Sena kaina: 280.77€
Kaina 283.47 €

-1%

GS1900-10HP-EU0101F 8-port GbE L2 PoE Smart Switch + 2 SFP slots, 802.3at, desktop, fanless, 77 Watt

Sena kaina: 136.69€
Kaina 135.99 €

1%

GS1900-8HP-EU0102F ZYXEL GS1900-8HP 8-port GbE L2 PoE Smart Switch 802.3at desktop fanless 70 Watt

Sena kaina: 115.39€
Kaina 115.49 €

2%

8-port GbE L2 PoE Smart Switch, 802.3at, desktop,

Sena kaina: 114.23€
Kaina 116.41 €

1%

24 Port Fast Ethernet POE SMART Switch With 4 GE Ports

Sena kaina: 233.01€
Kaina 234.03 €

1%

Cisco SLM224PT SF200-24P 24-Port 10/100 PoE Smart Switch

Sena kaina: 357.49€
Kaina 360.92 €

1%

GS1900-24-EU0101F ZYXEL GS1900-24 24-port GbE L2 Smart Switch rackmount fanless

Sena kaina: 130.79€
Kaina 130.89 €

4%

DES-1210-08P D-Link 8-port Fast Ethernet PoE Smart Switch

Sena kaina: 119.69€
Kaina 123.39 €

1%

Cisco SF300-24PP 24-port 10/100 PoE+ Managed Switch w/Gig Uplinks

Sena kaina: 547.7€
Kaina 548.57 €

1%

D-Link 8-port Fast Ethernet PoE Smart Switch

Sena kaina: 148.8€
Kaina 150.23 €

1%

GS1900-48-EU0101F ZYXEL GS1900-48 48-port GbE L2 Smart Switch rackmount

Sena kaina: 237.59€
Kaina 237.79 €

1%

GS724T-400EUS Netgear ProSafe Smart 24-Port GbE Switch, 2xSFP (GS724T v4)

Sena kaina: 149.89€
Kaina 149.99 €

1%

Netgear ProSafe Smart 24-Port GbE Switch, 2xSFP (GS724T v4) After Tests

Sena kaina: 155.35€
Kaina 156.84 €

1%

Netgear ProSafe Smart 24-Port GbE Switch, 2xSFP (GS724T v4)

Sena kaina: 133.86€
Kaina 135.15 €

1%

D-Link 24-port Fast Ethernet PoE/PoE+ Smart Switch

Sena kaina: 251.81€
Kaina 254.24 €

-6%

ES-24-250W Ubiquiti ES-24-250W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af/802.3at

Sena kaina: 374.39€
Kaina 353.49 €

1%

DGS-1210-10P D-Link 10-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT

Sena kaina: 142.19€
Kaina 142.39 €

-7%

US-24-250W Ubiquiti US-24-250W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE 250W UniFi switch

Sena kaina: 391.99€
Kaina 367.79 €

-1%

ES-24-500W Ubiquiti ES-24-500W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af/802.3at

Sena kaina: 529€
Kaina 527 €

4%

DGS-1026MP D-Link 24-Port Desktop Gigabit PoE + 2GE Combo Switch Total PoE Budget: 370W

Sena kaina: 313.99€
Kaina 324.39 €

1%

D-Link 10-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT

Sena kaina: 129.72€
Kaina 130.97 €

-1%

Ubiquiti US-24-500W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE 500W UniFi switch

Sena kaina: 575.87€
Kaina 572.09 €

-1%

Ubiquiti ES-24-500W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af/802.3at

Sena kaina: 579.18€
Kaina 575.38 €

-6%

D-Link 28-Port Gigabit PoE+ Smart Switch including 4 SFP Ports

Sena kaina: 455.02€
Kaina 428.25 €

1%

D-Link 8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch incl. 2 Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 129.72€
Kaina 130.97 €

1%

TP-Link T2600G-28TS (TL-SG3424) JetStream 24-Port Gigabit L2 Managed Switch 4SFP

Sena kaina: 165.47€
Kaina 167.06 €

1%

TP-Link TL-SL3428 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit L2 Lite Managed Switch

Sena kaina: 163.97€
Kaina 165.54 €

-1%

Cisco SLM2048PT SG200-50P 50-port Gigabit PoE Smart Switch After Tests

Sena kaina: 421.19€
Kaina 417.14 €

-1%

Netgear ProSafe Gigabit 28-port PoE Smart Switch (GS728TP)

Sena kaina: 410.42€
Kaina 406.47 €

1%

Cisco SLM2048PT SG200-50P 50-port Gigabit PoE Smart Switch

Sena kaina: 931.24€
Kaina 932.72 €

-1%

Ubiquiti US-24-250W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE 250W UniFi switch

Sena kaina: 420.64€
Kaina 419.84 €

1%

Cisco SLM2024PT SG200-26P 26-port Gigabit PoE Smart Switch

Sena kaina: 532.33€
Kaina 533.18 €

1%

D-Link 24-Port Desktop Gigabit PoE + 2GE Combo Switch Total PoE Budget: 370W

Sena kaina: 343.38€
Kaina 346.68 €

-1%

Ubiquiti ES-24-250W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af/802.3at

Sena kaina: 421.65€
Kaina 420.85 €

-1%

ES-5808P Edimax Desktop PoE Smart Switch 8x10/100Mbps, 120W, QoS, VLAN

Sena kaina: 154.19€
Kaina 153.29 €

-2%

DGS-1510-28P D-Link 28-Port Gigabit Stack PoE SmartPro Switch 2x SFP and 2x 10G SFP+ ports

Sena kaina: 580€
Kaina 572 €

10%

DGS-1210-08P DGS-1210-08P 8port Gbit PoE Smart SwitchDGS-1210-08P 8port Gbit PoE Smart Switch

Sena kaina: 123.59€
Kaina 134.79 €

-3%

TL-SG3210 TP-Link TL-SG3210 JetStream 8-Port Gigabit L2 Lite Managed Switch with 2 SFP

Sena kaina: 96.39€
Kaina 93.59 €

2%

D-Link 24-port 10/100/1000 EasySmart Switch

Sena kaina: 114.6€
Kaina 116.78 €

1%

Edimax Desktop PoE Smart Switch 8x10/100Mbps, 120W, QoS, VLAN

Sena kaina: 179.72€
Kaina 181.45 €

1%

TP-Link TL-SL3452 48-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit L2 Lite Managed Switch

Sena kaina: 283.94€
Kaina 286.67 €

4%

D-Link 5-Port Fast Ethernet PoE Desktop Switch, 1 PoE port max. 15.4 W

Sena kaina: 47.07€
Kaina 48.85 €

2%

TP-Link TL-SG3210 JetStream 8-Port Gigabit L2 Lite Managed Switch with 2 SFP

Sena kaina: 104.04€
Kaina 106.02 €

1%

NETGEAR JGS516PE-100EUS 16 Port Gigabit Ethernet POE PLUS SWITCH - (Networks Switches & Hubs)

Sena kaina: 200.36€
Kaina 201.37 €

5%

TL-SL2428P TP-Link T1500-28PC PoE+, 24 port 10/10, 4-Port Gigabit Smart Switch (TL-SL2428P)

Sena kaina: 248.79€
Kaina 259.89 €

1%

GS2210-24HP-EU0101F 24 port Gigabit + 4 combo GE L2 managed PoE+ (375W budjet) switch, rackmountable

Sena kaina: 665€
Kaina 666 €

-1%

Netgear M4100-24G-POE+ L2+ Managed Switch 24-Port PoE+ Gigabit (GSM7224P)

Sena kaina: 900.5€
Kaina 891.84 €

1%

Edimax 24 port PoE+ Gigabit Web Smart Switch, +4x SFP, budget 400Watts, 802.3at

Sena kaina: 410.57€
Kaina 411.88 €

1%

Edimax GS-5424PLG 24-Port Gigabit PoE+ with 4 SFP Slots Web Smart Switch

Sena kaina: 270.56€
Kaina 273.16 €

1%

D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit PoE (max.85W) Smart Switch incl. 4 Combo

Sena kaina: 313.5€
Kaina 316.52 €

1%

TP-Link T1500-28PC PoE+, 24 port 10/10, 4-Port Gigabit Smart Switch (TL-SL2428P)

Sena kaina: 193.5€
Kaina 195.36 €

1%

D-Link 24-Port PoE Gigabit Smart Switch

Sena kaina: 267.6€
Kaina 270.17 €

3%

24 port Gigabit + 4 combo GE L2 managed PoE+ (375W budjet) switch, rackmountable

Sena kaina: 649.52€
Kaina 668.08 €

34%

DGS-1210-52MP D-Link 52-Port PoE Gigabit Smart Switch 370W PoE including 4 x SFP

Sena kaina: 502€
Kaina 668 €

-4%

LGS124P-EU LINKSYS Unmanaged Gigabit Switch PoE+ 24-port (120W)

Sena kaina: 188.69€
Kaina 181.89 €

1%

DGS-1210-24 D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 142.19€
Kaina 142.39 €

-1%

ES-1024 Edimax ES-1024 24 Port 10/100M Ethernet Switch 19'' Rackmount, energy efficient 802.3az

Sena kaina: 49.69€
Kaina 49.39 €

1%

GS716T-300EUS Netgear ProSafe Smart 16-Port GbE Switch, 2xSFP (GS716T v3)

Sena kaina: 108.79€
Kaina 108.89 €

2%

Netgear ProSafe Smart 16-Port GbE Switch, 2xSFP (GS716T v3)

Sena kaina: 112.97€
Kaina 115.12 €

-15%

D-Link 52-Port PoE Gigabit Smart Switch 370W PoE including 4 x SFP

Sena kaina: 744.08€
Kaina 637.02 €

1%

10-port Gigabit Smart Switch, PoE

Sena kaina: 319.9€
Kaina 322.97 €

1%

24-Port 10/100TX 802.3at High Power POE + 2-Port Gigabit TP/SFP Combo Managed Ethernet Switch (220W

Sena kaina: 256.83€
Kaina 259.3 €

1%

Cisco SLM2008PT SG200-08P 8-port Gigabit, PoE (4 ports) Smart Switch

Sena kaina: 213.36€
Kaina 215.41 €

1%

D-Link 24-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

Sena kaina: 130.85€
Kaina 132.1 €

2%

Netgear 24-Port Gigabit Desktop/Rackmount Switch Metal (GS324)

Sena kaina: 100.85€
Kaina 102.77 €

1%

Netgear ProSafe 24-Port Gigabit Rackmount Switch (JGS524)

Sena kaina: 129.87€
Kaina 131.12 €

1%

D-Link 10-Port PoE+ Gigabit Smart Switch (8XPoE, 130W)

Sena kaina: 237.82€
Kaina 240.11 €

19%

D-Link 52-port 10/100/1000 PoE Gigabit Smart Switch, 4 Combo 1000BaseT/SFP incl.

Sena kaina: 646.18€
Kaina 768.3 €

1%

TP-Link T1700G-28TQ JetStream 24-Port Gigabit Stack Smart Switch + 4 10GE SFP+

Sena kaina: 246.88€
Kaina 249.25 €

18%

D-Link 26-Port PoE+ Gigabit Smart Switch (24XPoE, 370W)

Sena kaina: 361.01€
Kaina 425.11 €

-1%

D-Link 28-Port Gigabit Stackable POE (max. 370W) Smart Switch incl. 4 10G SFP+

Sena kaina: 839.38€
Kaina 831.31 €

4%

Edimax 24 Port 10/100M Ethernet Switch 19'' Rackmount, energy efficient 802.3az

Sena kaina: 52.93€
Kaina 54.93 €

2%

TP-Link TL-SG1024DE 24-Port Gigabit Easy Smart Switch

Sena kaina: 81.78€
Kaina 83.34 €

1%

24 port Gigabit + 4 combo GE L2 managed switch, rackmountable

Sena kaina: 345.73€
Kaina 349.06 €

1%

D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 129.72€
Kaina 130.97 €

2%

TP-Link TL-SG2216 JetStream 16-Port Gigabit Smart Switch with 2 Combo SFP Slots

Sena kaina: 101.05€
Kaina 102.97 €

2%

TRENDNET 8-Port 10/100Mbps PoE Switch

Sena kaina: 69.62€
Kaina 70.95 €

-1%

DGS-1210-52 D-Link 52-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 353.39€
Kaina 352.89 €

3%

DXS-1210-10TS D-LINK DXS-1210-10TS, 10 Gigabit Ethernet Smart Switch with 8-port 10GBASE-T and 2-por

Sena kaina: 838€
Kaina 860 €

1%

DGS-1210-10 D-Link 10-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 113€
Kaina 113.19 €

Atsitiktines prekės

-5%

Ausinės Logitech H151

Sena kaina: 26.62€
Kaina 25.47 €

-23%

Prieškambario komplektas Puma

Sena kaina: 218.95€
Kaina 169.12 €

Virtuvinis kombainas PHILIPS HR7954/00 White/Yellow

 
Kaina 307.84 €

4%

CANON INK CARTRIDGE CL-541 CL BLISTER.

Sena kaina: 25.28€
Kaina 26.11 €

2%

Kilimas Osta Carpets NV KASHQAI 4339 400, 135x200

Sena kaina: 197.85€
Kaina 201.51 €

4%

Diržas Komfort oliv Bayonet Cobra frame 9kN

Sena kaina: 38.7€
Kaina 39.91 €

1%

Toneris ActiveJet AT-53N | Black | 3500 psl | HP Q7553A

Sena kaina: 32.08€
Kaina 32.11 €

-16%

Moteriškas laikrodis Casio MTP-1341L-7AEF

Sena kaina: 75.26€
Kaina 63.97 €

14%

Radiatorius DIANORM 21_400x1600 apatinis

Sena kaina: 144.89€
Kaina 164.64 €

-21%

Badmintono rinkinys MATCH

Sena kaina: 19.98€
Kaina 15.97 €

-9%

Maišytuvas GROHE Eurosmart Cosmopolitan plautuvės aukštu snapu

Sena kaina: 183.73€
Kaina 167.52 €

19%

Tualetinis vanduo Nina Ricci Nina L´Eau EDT 80ml

Sena kaina: 30.48€
Kaina 36.2 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai