Prekių paieška

301318 Frendo Mat-Air 50 Savaime prisipučiantis 5cm kilimėlis, 185x55cm

301318 Frendo Mat-Air 50 Savaime prisipučiantis 5cm kilimėlis, 185x55cm

Prekę 301318 Frendo Mat-Air 50 Savaime prisipučiantis 5cm kilimėlis, 185x55cm pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 22.69 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 22.59€
22.69€

Panašios prekės

7%

301324 Frendo AEROTREK 4 Miegmaišis 4,-1,-16°C, 215x75(50)cm, 980g, Žalias

Sena kaina: 100.39€
Kaina 107.19 €

-1%

SALE OUT. Stylies Pegasus HAU510 Air purifier, 30W, Max. size of rooms: 50 m2, Timer, White - DAMAGE

Sena kaina: 88.5€
Kaina 87.66 €

1%

BOURJOIS Paris Air Mat Foundation SPF10 Cosmetic 30ml

Sena kaina: 11.57€
Kaina 11.59 €

-4%

iCard 1-year IDP for ZyWALL USG 50

Sena kaina: 59.97€
Kaina 57.79 €

-63%

ART LED lemputė, GU10, keraminė, 6.5W, AC230V, 520lm, 50*58mm, WW blist.

Sena kaina: 4.69€
Kaina 1.76 €

-16%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-SC duplex 3m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 10.29€
Kaina 8.71 €

-38%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 0.5m

Sena kaina: 10.12€
Kaina 6.32 €

-38%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

Sena kaina: 9.68€
Kaina 6.05 €

-63%

Gembird kabelis stereo minijack-minijack M/F PIN 17.5CM

Sena kaina: 2.23€
Kaina 0.83 €

-38%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis

Sena kaina: 7.99€
Kaina 4.99 €

-38%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m

Sena kaina: 11.59€
Kaina 7.24 €

2%

ColorWay Compressed gas Air Duster 500ml

Sena kaina: 3.3€
Kaina 3.35 €

-20%

R.AC.00048 Playseat Floor Mat

Sena kaina: 158.89€
Kaina 127.19 €

-2%

BP71GP50 Popierius 50 sheets glossy 6''x4''

Sena kaina: 10.99€
Kaina 10.79 €

9%

S22E450BW - LED - 22" 16:10 1680x1050 - TN - 250 cd/m2 - 1000:1 - 5 ms - DVI-D/VGA - HAS/Pivot - mat

Sena kaina: 131.38€
Kaina 142.84 €

-10%

Suspaustas oras Tracer Air Duster 400 ml

Sena kaina: 3.12€
Kaina 2.81 €

-24%

TS 745 Braun TexStyle 7 TS745A Black, Grey, 2400 W, No, Yes, Yes, Yes, 50 g/min, 0.4 L, Yes

Sena kaina: 86.39€
Kaina 66.19 €

-38%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-LC duplex 2m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 13.97€
Kaina 8.73 €

-38%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 2m

Sena kaina: 9.17€
Kaina 5.73 €

CorelCAD 2016 Upgrade License PCM ML Lvl 2 (5-50)

 
Kaina 192.72 €

-55%

Suspaustas oras Media-Tech Air Duster, 400 ml

Sena kaina: 7.55€
Kaina 3.4 €

-55%

CANYON BXE14CL6W230VW LED lamp, BXS38 shape, clear, E14, 6W, 220-240V, 150°, 470 lm, 2700K, Ra80, 50

Sena kaina: 7.26€
Kaina 3.27 €

22%

82479 Delock kabelis Serial ATA II 50 cm , metalinia gnybtai, geltonas

Sena kaina: 1.39€
Kaina 1.69 €

14%

KX-TG1711FXB Panasonic KX-TG1711FXB Yes, Black, Yes, Yes, 50 entries, Yes

Sena kaina: 20.69€
Kaina 23.49 €

-35%

KX-TGB210FXB Panasonic Base unit: 130 g; Handset: 80 g g, Black, Base unit: 99 x 99 x 50 mm; Handset

Sena kaina: 24.29€
Kaina 15.79 €

16%

82810 Delock Cable SATA 6 Gb/s male straight>SATA male upwards angled 50 cm yellow met

Sena kaina: 1.89€
Kaina 2.19 €

8%

HQ9/50 Philips shaving heads HQ9/50 TripleTrack 3 heads

Sena kaina: 41.39€
Kaina 44.59 €

5%

MC747Z/A Maitinimo šaltinis Apple Magsafe 45W (MacBook Air 2010)

Sena kaina: 78.69€
Kaina 82 €

8%

60132 Delock Extension Cable Power SATA 15 Pin male > SATA 15 Pin female 50 cm

Sena kaina: 2.79€
Kaina 2.99 €

4%

2928 Duracell A13/DA13/ZL13, Zinc air cells, 6 pc(s)

Sena kaina: 2.59€
Kaina 2.69 €

10%

15056675 Camelion A675/DA675/ZL675, Zinc air cells, 6 pc(s)

Sena kaina: 2.19€
Kaina 2.39 €

1%

1001125 CD-R Intenso [ cake box 50 | 700MB | 52x ]

Sena kaina: 10.29€
Kaina 10.39 €

5%

43343 CD-R Verbatim [ cake box 50 | 700MB | 52x | Crystal | DataLife+ AZO ]

Sena kaina: 12.69€
Kaina 13.29 €

5%

43745 Verbatim CD-R [ spindle (plėvelėje) 50 | 700MB | 52x | white wide printable ]

Sena kaina: 13.39€
Kaina 13.99 €

1%

VS228NE Asus VS228NE LED monitorius | 21.5 colių | FULL HD (1920x1080) | Kontrastas: 50 000 000:1 |

Sena kaina: 95.79€
Kaina 95.89 €

2%

IT-SL500_12CM Power Supply INTER-TECH IT-SL500 AC 230V, 50/60Hz, DC 3.3/5/±12V, 500W, Retail, Passiv

Sena kaina: 19.29€
Kaina 19.49 €

1%

IT-E750W Power Supply INTER-TECH Energon EPS AC 220-240V, 50/60Hz, DC 3.3/5/±12V, 750W, Retail, Acti

Sena kaina: 42.59€
Kaina 42.89 €

1%

IT-E650W Power Supply INTER-TECH Energon EPS AC 220-240V, 50/60Hz, DC 3.3/5/±12V, 650W, Retail, Acti

Sena kaina: 32€
Kaina 32.29 €

1%

T113NWS1 Elite Screens T113NWS1 Tripod Pull Up Screen 113'' 1:1 / Diagonal 282,5cm, W 203,2c

Sena kaina: 110.89€
Kaina 111.19 €

5%

43438 CD-R Verbatim [ cake box 50 | 700MB | 52x |spausdinimui Wide | DataLife+ AZO ]

Sena kaina: 13.59€
Kaina 14.19 €

8%

TSS59404EU-50 Targus Krepšy Smart Grey Laptop Case 14'' - 15.6'', pilkas

Sena kaina: 28.19€
Kaina 30.39 €

1%

CH-9000108-WW Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Mouse Mat - Extended Edition

Sena kaina: 32.69€
Kaina 32.79 €

1%

SG220-50-K9-EU Cisco SG220-50 50-Port Gigabit Smart Plus Switch

Sena kaina: 340.59€
Kaina 343.19 €

-3%

AS102P-32G-RGY Atmintukas Adata Superior S102 PRO 32GB USB 3.0 Titanium Gray, Sparta 50/100MB/s

Sena kaina: 7.69€
Kaina 7.49 €

-21%

131838 HAMA ROC1205 Universal Remote Control for Air Conditioners

Sena kaina: 5.49€
Kaina 4.39 €

1%

TS256GJDL130 Transcend Flash Expansion Card 256GB JetDrive Lite 130 Macbook Air 13'' 95/60MB/

Sena kaina: 50.79€
Kaina 50.99 €

-1%

TS128GJDL130 Transcend JetDrive Lite 130 storage expansion card 128GB Apple MacBook Air 13''

Sena kaina: 30.39€
Kaina 30.19 €

3%

105-50 Netrack kištukas RJ45 8p8c, UTP laidas, cat. 5e (100 vnt.)

Sena kaina: 7.99€
Kaina 8.19 €

6%

43744 Verbatim DVD-R [ spindle 50 | 4.7GB | 16x | wide ]

Sena kaina: 16.89€
Kaina 17.79 €

6%

43758 DVD+R DL Verbatim [ spindle 50 | 8,5GB | 8x | matt silver surface ]

Sena kaina: 67.29€
Kaina 70.69 €

3%

CH-9000106-WW Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Mouse Mat - Medium Edition

Sena kaina: 18.69€
Kaina 19.19 €

-1%

693955 Sigma 50-100mm F1.8 DC HSM Nikon [ART]

Sena kaina: 1102€
Kaina 1097 €

-51%

110943 XAVAX Laundry Net 70 x 50 cm

Sena kaina: 1.39€
Kaina 0.69 €

-17%

139657 HAMA Air Pro Smartphone Holder for devices with 54 - 85 mm

Sena kaina: 8.29€
Kaina 6.89 €

-8%

Rašalas Epson T0711 black DURABrite | Stylus D78/92/120/DX4000/4050/4400/4450/50

Sena kaina: 13.02€
Kaina 11.98 €

-16%

MT2607 Suspaustas oras Media-Tech Air Duster, 400 ml

Sena kaina: 3.89€
Kaina 3.29 €

3%

JF415AAE HP IMC Wireless Services Manager 50-Access Point E-LTU (JF415AAE)

Sena kaina: 1550€
Kaina 1594 €

-10%

HQ56/50 PHILIPS HQ56/50 Shaving heads, Super Lift & Cut technology, 15 razor-sharp blades

Sena kaina: 26.39€
Kaina 23.89 €

1%

CH-9000101-WW Corsair Gaming MM200 Mouse Mat - Extended Edition

Sena kaina: 35.69€
Kaina 35.79 €

5%

43838 BluRay BD-R SL DATALIFE Verbatim [ Spindle 50 | 25GB | 6x

Sena kaina: 34.69€
Kaina 36.39 €

-27%

GS2210-48-EU0101F 50 port Gigabit L2 managed switch (44 port 100/1000Mbps RJ-45, 2 Gigabit SFP, 4 Gi

Sena kaina: 692€
Kaina 509 €

-1%

CO-9050040-WW Corsair Air Series ML120 Magnetic Levitation Fan, 4pin, 120mm

Sena kaina: 20.69€
Kaina 20.59 €

7%

205301 Frendo Juosmens Krepšys-Kuprinė, 1L+7L

Sena kaina: 10.49€
Kaina 11.19 €

6%

301609 Frendo patogi kosmetinė su šoninėmis kišenėlėmis

Sena kaina: 9.89€
Kaina 10.39 €

2%

AK-1302-S Montavimo rinkinys Lanberg spintoms 19'' (krepšelis, poveržlė, varžtas) 50 vnt

Sena kaina: 7.49€
Kaina 7.59 €

7%

SL-SII50INOX Gartraukis BREGO SL-S II 50 inox

Sena kaina: 102.19€
Kaina 108.49 €

-7%

CW-3333 ColorWay Compressed gas Air Duster 500ml

Sena kaina: 3.19€
Kaina 2.99 €

29%

E4J56B HP Artist Matte Canvas-1067 mm x 15.2 m (42 in x 50 ft), 16 mil, 390 g/m2

Sena kaina: 97.19€
Kaina 124.99 €

97%

405-AADX Dell PERC H730 1GB NV PCI Express x8, 0, 1, 5, 6, 10, 50,, 1 year warranty year(s)

Sena kaina: 252.89€
Kaina 497 €

4%

RP0001 Logilink Cleaning Duster Spray (400 ml) Compressed air cleaner

Sena kaina: 2.89€
Kaina 2.99 €

1%

SG2000LED Mill SG2000LED Baltas, Radiator, 50 m³, 2000 W W, Yes

Sena kaina: 106.19€
Kaina 106.29 €

1%

AIR-PWRINJ5= Cisco Power Injector (802.3af) for AP1040/1140/1260/1600/2600/3500 Series

Sena kaina: 73.99€
Kaina 74.39 €

PG2000504R ColorWay Weight 200 g/m², High Glossy Photo Paper, 50 sheets, 10x15

 
Kaina 2.29 €

PG1800504R ColorWay 10x15, Weight 180 g/m², High Glossy Photo Paper, 50 Sheets

 
Kaina 2.19 €

1%

4111155 DVD+R Intenso [ cake box 50 | 4.7GB | 16x ]

Sena kaina: 10.59€
Kaina 10.69 €

6%

43512 DVD+R Verbatim [ cake box 50 | 4.7GB | 16x | spausdinimui Wide Photo ]

Sena kaina: 14.59€
Kaina 15.39 €

3%

A180X Multimedia Bluetooth Speakers F&D A180X (2.1 Channel Surround, 42W, 200-20KHz, Subwoofer: 50-1

Sena kaina: 32.49€
Kaina 33.29 €

1%

TZEM951 Lipni juostelė Brother 24mm Black ON SILVER (MAT) TAPE/METALIC

Sena kaina: 22.59€
Kaina 22.79 €

8%

08524 4World HDD kabelis | SATA 2 | 13pin SATA Slimline (F) - 7pin SATA (F) & LP4 | 50

Sena kaina: 1.39€
Kaina 1.49 €

Atsitiktines prekės

Antivirusinė programa KASPERSKY KIS2015 1MD NEW (nauja), 12 mėn

 
Kaina 35.91 €

3%

51208 Qoltec Universal Adjustable car holder for smartphone max 6.8'' black

Sena kaina: 4.89€
Kaina 4.99 €

1%

LEDLAM 4102055 EKO ART Lauko šviestuvas LED 20W,IP65,AC80-265V,juodas, 4000K- balta, sensor

Sena kaina: 17.59€
Kaina 17.69 €

-6%

GO-SW-24G/E D-Link 24-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

Sena kaina: 69.69€
Kaina 65.99 €

6%

20A490004 DOUBLE A A4 90 gsm 500 sheets

Sena kaina: 5.89€
Kaina 6.19 €

3%

2311B019 Popierius Canon PP201 Photo Paper Plus | 270g | A4 | 20 lap?

Sena kaina: 9.79€
Kaina 9.99 €

-4%

C13S042167 Popierius Epson Premium Glossy Photo | promo 2 w 1! | 255g | 10x15 | 80lap

Sena kaina: 9.99€
Kaina 9.69 €

-2%

C13S041749 Popierius Epson Bright White Ink Jet | 90g | A4 | 500lap

Sena kaina: 7.89€
Kaina 7.79 €

-4%

1686B032 Popierius Canon SG201 Photo Paper Plus Semi-glossy | 260g | A3+ | 20 lap?

Sena kaina: 42.89€
Kaina 41.59 €

C13S042546 EPSON Photo Paper Glossy 10x15cm 20 sh

 
Kaina 3.89 €

3%

2311B003 Popierius Canon PP201 Photo Glossy | 260g | 10x15cm | 50ark

Sena kaina: 8.29€
Kaina 8.49 €

-3%

C13S041328 Popierius Epson Premium Semigloss Photo | 251g | A3+ | 20lap

Sena kaina: 23.79€
Kaina 23.29 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai