Prekių paieška

351911 INTELLINET kabelių testeris RJ11/RJ45/BNC/USB

351911 INTELLINET kabelių testeris RJ11/RJ45/BNC/USB

Prekę 351911 INTELLINET kabelių testeris RJ11/RJ45/BNC/USB pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 30.29 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 41.69€
30.29€
Į parduotuvę

Panašios prekės

-28%

351911 INTELLINET kabelių testeris RJ11/RJ45/BNC/USB

Sena kaina: 41.69€
Kaina 30.29 €

3%

INTELLINET kabelių testeris RJ11/RJ45/BNC/USB

Sena kaina: 30.04€
Kaina 30.86 €

-48%

351898 INTELLINET daugiafunkcinis kabelių testeris RJ-45/RJ-11

Sena kaina: 15.49€
Kaina 8.19 €

4%

INTELLINET daugiafunkcinis kabelių testeris RJ-45/RJ-11

Sena kaina: 8.25€
Kaina 8.51 €

-5%

Kabelių sistemos testeris Intellinet 5-w-1 RJ11 / RJ45 / FireWire 1394 /USB /BNC

Sena kaina: 31.65€
Kaina 30.21 €

1%

NCT-4 Gembird HDMI kabelių testeris

Sena kaina: 28.29€
Kaina 28.39 €

2%

103-02 Netrack kabelių testeris RJ11/RJ12/RJ45 UTP/FTP

Sena kaina: 7.29€
Kaina 7.39 €

1%

NCT-3 Gembird DIGITAL kabelių testeris RJ45/RJ11, UTP,STP,5E,6E

Sena kaina: 54.39€
Kaina 54.49 €

-5%

515566 INTELLINET tinklo testeris su impulsų generatorium

Sena kaina: 130.59€
Kaina 124.79 €

2%

NCT-2 Gembird diodinis kabelių testeris RJ-45,RJ-11,UTP,STP,USB AA/AB

Sena kaina: 9.79€
Kaina 9.89 €

2%

WZ0010 Kabelių testeris LogiLink jungtims RJ11, RJ12 ir RJ45 su nuotoliniu valdymu

Sena kaina: 5.39€
Kaina 5.49 €

1%

Gembird diodinis kabelių testeris RJ-45 & RG-58

Sena kaina: 6.03€
Kaina 6.05 €

-6%

Kabelių testeris LogiLink jungtims RJ11, RJ12 ir RJ45 su nuotoliniu valdymu

Sena kaina: 7.24€
Kaina 6.82 €

-4%

WZ0014 Kabelių testeris LogiLink 5-in-1 su nuotoliniu valdymu

Sena kaina: 23.89€
Kaina 22.99 €

-1%

103-12 Netrack kabelių testeris RJ45/RJ11/BNC/USB

Sena kaina: 24.99€
Kaina 24.89 €

3%

NCT-1 Gembird diodinis kabelių testeris RJ-45 & RG-58

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.59 €

-1%

103-11 Netrack kabelių testeris RJ45/RJ11/BNC/USB

Sena kaina: 32.29€
Kaina 32.19 €

-1%

Kabelių testeris LogiLink jungtims RJ11, RJ12 ir RJ45 su nuotoliniu valdymu

Sena kaina: 5.94€
Kaina 5.93 €

-2%

Kabelių tvarkymo panelė Intellinet 19'' 1U su 4 ilgais žiedais, juoda

Sena kaina: 13.15€
Kaina 12.91 €

-1%

Netrack kabelių testeris su LCD displėjumi RJ45/RJ11/BNC

Sena kaina: 28.81€
Kaina 28.73 €

1%

4World LED kabelių testeris RJ45

Sena kaina: 6.25€
Kaina 6.26 €

1%

Netrack kabelių testeris RJ11/RJ12/RJ45 UTP/FTP/STP

Sena kaina: 4.66€
Kaina 4.67 €

-29%

Kabelių tvarkymo panelė Intellinet 19'' 1U su 4 trumpais žiedais, juoda

Sena kaina: 11.23€
Kaina 8.02 €

-1%

Netrack kabelių testeris RJ11/RJ12/RJ45 UTP/FTP

Sena kaina: 8.03€
Kaina 8 €

1%

Netrack kabelių testeris su LCD displėjumi RJ45/RJ11, map test

Sena kaina: 88.87€
Kaina 88.91 €

1%

Gembird HDMI kabelių testeris

Sena kaina: 28.82€
Kaina 28.88 €

1%

Gembird diodinis kabelių testeris RJ-45 & RG-58

Sena kaina: 4.95€
Kaina 4.97 €

-1%

Netrack kabelių testeris RJ45/RJ11/BNC/USB

Sena kaina: 32.29€
Kaina 32.17 €

1%

Netrack kabelių testeris RJ45/RJ11 su laidų detektoriumi

Sena kaina: 27.49€
Kaina 27.5 €

-1%

103-09 Netrack kabelių RJ45/RJ11 testeris - detektorius

Sena kaina: 40.69€
Kaina 40.59 €

-2%

714051 Intellinet Power strip rack 19'' 2U 250V/16A 15x Schuko 3m double air switch

Sena kaina: 51.99€
Kaina 51.19 €

-6%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-SC duplex 3m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 9.22€
Kaina 8.71 €

10%

Intellinet komutacinis kabelis, RJ45, kat.5e UTP, 1m, mėlynas, 100% varis

Sena kaina: 1.02€
Kaina 1.12 €

-2%

4World Kabelių tvarkymo žiedas, juodas

Sena kaina: 1.15€
Kaina 1.13 €

-1%

Netrack kabelių paskirstymo kilpa 80x40mm CF, 25 vnt.

Sena kaina: 8.03€
Kaina 8.01 €

12%

Intellinet komutacinis kabelis RJ45, Snagless, Kat.5e, UTP 0.5m, pilkas

Sena kaina: 0.8€
Kaina 0.89 €

-1%

Netrack kabelių organizatorius, 19''/2U, juodas su dangteliu

Sena kaina: 7.79€
Kaina 7.76 €

2%

714037 Intellinet Power strip rack 19'' 1.5U 250V/16A 8x Schuko 1,6m

Sena kaina: 19.39€
Kaina 19.69 €

Intellinet komutacinis kabelis, RJ45, kat.5e UTP, 7,5m, pilkas, CCA

 
Kaina 1.86 €

-6%

INTELLINET universalus modulinių lizdų užspaudimo įrankis RJ45/RJ12/RJ11

Sena kaina: 12.23€
Kaina 11.61 €

-1%

Kabelių 1U tipas B organizatorius Lanberg su akle 19'' spintoms, pilkas

Sena kaina: 6.07€
Kaina 6.05 €

2%

Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., mėlynas

Sena kaina: 0.83€
Kaina 0.84 €

-16%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-LC duplex 2m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 9.49€
Kaina 8.03 €

2%

Kabelių tvarkymo laikiklis apraNET 88x125x18

Sena kaina: 2.99€
Kaina 3.02 €

11%

Intellinet komutacinis kabelis, RJ45, kat.5e UTP, 2m, mėlynas, 100% varis

Sena kaina: 1.45€
Kaina 1.6 €

-5%

Media konverteris Intellinet WDM 10/100Base-TX (RJ45) / 100Base-FX (SM SC) 20km

Sena kaina: 37.47€
Kaina 35.96 €

4%

Intellinet komutacinis kabelis, RJ45, kat.6 UTP, 10m, pilkas, 100% varis

Sena kaina: 7.93€
Kaina 8.2 €

2%

Netrack Kabelių sujungimo dėžutė RJ45-RJ45, cat. 5e STP

Sena kaina: 1.74€
Kaina 1.76 €

1%

408394 Intellinet Surface Mount Box 2xRJ45 UTP Cat 6, white

Sena kaina: 5.99€
Kaina 6 €

3%

713962 Intellinet Power strip rack 19'' 1.5U 250V/16A 6x Schuko 3m On/Off switch

Sena kaina: 27.49€
Kaina 28.19 €

-2%

KAB0048 Kabelių tvarkymo priemonė LogiLink lanksti, su užtrauktuku, 1m

Sena kaina: 6.39€
Kaina 6.29 €

18%

KAB0018 Kabelių dirželių rinkinys LogiLink 200 vnt.

Sena kaina: 1.69€
Kaina 1.99 €

29%

09899 4World Kabelių tvarkymo elementas, klijuojamas, baltas

Sena kaina: 0.69€
Kaina 0.89 €

-32%

KAB0004 Kabelių dirželių rinkinys LogiLink 100vnt., 30cm

Sena kaina: 3.19€
Kaina 2.19 €

-1%

KAB0051 Kabelių dirželis LogiLink su Velcro, 4m, geltonas

Sena kaina: 4€
Kaina 3.99 €

-16%

KAB0008 Kabelių tvarkymo priemonė LogiLink ''Dirželis''

Sena kaina: 1.99€
Kaina 1.69 €

-1%

KAB0053 Kabelių dirželis LogiLink su Velcro, 4m, mėlynas

Sena kaina: 4€
Kaina 3.99 €

7%

KAB0009 Kabelių tvarkymo panelė LogiLink ''Clip''

Sena kaina: 1.59€
Kaina 1.69 €

-2%

KAB0007 Lanksti kabelių tvarkymo preimonė LogiLink pilka

Sena kaina: 5.99€
Kaina 5.89 €

-29%

KAB0003 Kabelių dirželių rinkinys LogiLink 100vnt., 20cm

Sena kaina: 1.39€
Kaina 0.99 €

-36%

524179 Intellinet PoE maitinimo šaltinis IEEE 802.3af class3 su 1 prievadu

Sena kaina: 36.99€
Kaina 24 €

-23%

560566 Intellinet PoE + / PoE 1 įvesties jungtis IEEE 802.3at/af, gigabit

Sena kaina: 57.29€
Kaina 44.49 €

KAB0006 Lanksti kabelių tvarkymo priemonė LogiLink juoda

 
Kaina 5.69 €

-3%

101-02 Netrack universalus kabelių striperis - reguliuojamas pjūvio gylis

Sena kaina: 3.69€
Kaina 3.59 €

-1%

103-08 Netrack telefono laidų testeris

Sena kaina: 20.29€
Kaina 20.19 €

-7%

WZ0016 Kabelių žnyplės LogiLink

Sena kaina: 3.19€
Kaina 2.99 €

-1%

DN-14001 Kabelio jungčių testeris RJ45 Digitus Network

Sena kaina: 38.89€
Kaina 38.79 €

-22%

525824 Prieigos taško diapazono plėstuvas Intellinet WiFi išor. AC600 2.4GHz + 5GHz PoE

Sena kaina: 75.19€
Kaina 59.29 €

-3%

Intellinet tinklo plokštė PCI 10/100/1000 Gigabit RJ45

Sena kaina: 12.27€
Kaina 11.93 €

-34%

KAB0001 Kabelių dirželių rinkinys LogiLink 100vnt., 10cm

Sena kaina: 0.59€
Kaina 0.39 €

-5%

KAB0056 Kabelių dirželių rinkinys LogiLink Velcro, 10 vnt.

Sena kaina: 2.29€
Kaina 2.19 €

-22%

510493 Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot

Sena kaina: 57.89€
Kaina 45.19 €

-2%

KAB0041 Kabelių dirželių rinkinys LogiLink 100vnt., 50cm

Sena kaina: 5.69€
Kaina 5.59 €

-1%

506724 Intellinet imtuvas-siųstuvas MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SC), single-mode, 1310nm

Sena kaina: 28.99€
Kaina 28.89 €

-1%

560443 Skirstytuvas Intellinet Splitter PoE+ IEEE 802.3at/af 5/7,5/9/12 V

Sena kaina: 41.69€
Kaina 41.29 €

-1%

FL-MS2-100 Kabelių matuoklis Fluke Networks MicroScanner2 100

Sena kaina: 662€
Kaina 660 €

Atsitiktines prekės

Elementas GP392

 
Kaina 4.7 €

-7%

Sieninis šviestuvas „Futura“ W0246

Sena kaina: 29.99€
Kaina 27.99 €

29%

Laikmatis „Vecas“ HC15A

Sena kaina: 17.85€
Kaina 22.95 €

29%

Automatinių jungiklių dėžutė „Schneider Electric“ EZ9E312P2F, 36 modulių

Sena kaina: 17.49€
Kaina 22.49 €

-11%

Automatinių jungiklių dėžutė „Schneider Electric“ EZ9E212P2F, 24 modulių

Sena kaina: 18.99€
Kaina 17.09 €

-6%

Metalinis skydas „Tibox“, 400 x 400 x 200 mm, IP66

Sena kaina: 31.44€
Kaina 29.59 €

PLASTIKINĖ VAZONO LĖKŠTĖ „SIENA“ (PLASTICOTTO)

 
Kaina 1.39 €

43%

Plastikinė lovinio vazono lėkštė

Sena kaina: 0.91€
Kaina 1.3 €

15%

Plastikinė lovinio vazono lėkštė

Sena kaina: 1.3€
Kaina 1.49 €

-22%

Plastikinė vazono lėkštė

Sena kaina: 1.39€
Kaina 1.09 €

15%

PLASTIKINĖ LĖKŠTĖ (440; 57X16X2,8 cm)

Sena kaina: 1.3€
Kaina 1.49 €

-1%

LĖKŠTELĖ „SIENA“ (D 39 cm; TAMSIAI PILKA) (PLASTICOTTO)

Sena kaina: 1.72€
Kaina 1.71 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai