Prekių paieška

545075 Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)

545075 Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)

Prekę 545075 Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 73.49 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 73.19€
73.49€
Į parduotuvę

Panašios prekės

1%

Media konverteris Intellinet 10/100Base-TX (RJ45)/100Base-FX (SM SC) 20km 1310nm

Sena kaina: 37.77€
Kaina 38.12 €

1%

545075 Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)

Sena kaina: 73.19€
Kaina 73.49 €

-17%

545068 Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)

Sena kaina: 82.39€
Kaina 69.19 €

-5%

Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)

Sena kaina: 78.23€
Kaina 74.81 €

-5%

Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)

Sena kaina: 72.32€
Kaina 69.17 €

-4%

Media konverteris Intellinet 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km

Sena kaina: 74.85€
Kaina 72 €

-13%

Media konverteris Intellinet 1000Base-T RJ45 / 1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm

Sena kaina: 88.94€
Kaina 77.64 €

-5%

Media konverteris Intellinet WDM 10/100Base-TX (RJ45) / 100Base-FX (SM SC) 20km

Sena kaina: 37.47€
Kaina 35.96 €

-15%

506502 Intellinet Media keitklis 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm

Sena kaina: 44.69€
Kaina 38.19 €

8%

Intellinet Media konverteris 1000Base-T SC RJ45 / 1000Base-SX (MM SC) 220m 850nm

Sena kaina: 81.19€
Kaina 87.04 €

8%

Intellinet Media keitklis 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm

Sena kaina: 39.93€
Kaina 42.79 €

1%

Intellinet Media konverteris 1000Base-T SC RJ45 / 1000Base-SX (MM SC) 220m 850nm

Sena kaina: 80.42€
Kaina 80.46 €

-15%

Intellinet Media keitklis 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm

Sena kaina: 45.03€
Kaina 38.48 €

1%

DIGITUS konverteris Fast Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 30.22€
Kaina 30.24 €

-10%

Intellinet Media konverteris 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm

Sena kaina: 50.07€
Kaina 45.16 €

-1%

506519 Intellinet Media konverteris 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm

Sena kaina: 52.39€
Kaina 51.99 €

-10%

Intellinet Media konverteris 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm

Sena kaina: 45.03€
Kaina 40.62 €

-1%

510493 Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot

Sena kaina: 57.69€
Kaina 57.59 €

9%

Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot

Sena kaina: 46.59€
Kaina 50.7 €

2%

Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot

Sena kaina: 44.89€
Kaina 45.6 €

-1%

351911 INTELLINET kabelių testeris RJ11/RJ45/BNC/USB

Sena kaina: 36.69€
Kaina 36.49 €

D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM(SC-Duplex)-15km

 
Kaina 138.56 €

3%

INTELLINET kabelių testeris RJ11/RJ45/BNC/USB

Sena kaina: 30.04€
Kaina 30.86 €

-7%

Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) vienmodis WDM 1310/1550nm

Sena kaina: 30.21€
Kaina 28.34 €

-7%

Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) vienmodis WDM 1550/1310nm

Sena kaina: 35.96€
Kaina 33.52 €

1%

Edimax media converter 10/100BaseTX (RJ45) - 100BaseFL (SM SC) - 30km

Sena kaina: 72.23€
Kaina 72.3 €

2%

MC220L TP-Link MC220L konventeris 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP)

Sena kaina: 16.39€
Kaina 16.59 €

1%

Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), vienmodis, 1550nm, 80km

Sena kaina: 62.11€
Kaina 62.7 €

-2%

D-Link DEM-331R 1 port 1000BASE-LX, TX 1310 nm, 20000 m

Sena kaina: 24.29€
Kaina 23.87 €

2%

Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), vienmodis, 1310nm, 10km

Sena kaina: 23.3€
Kaina 23.74 €

-96%

D-Link DMC-1910T Media 1000BASE-T on twisted pair to 1000BASE-LX on the single-fiber (up to 15km, SC

Sena kaina: 346.41€
Kaina 17.09 €

-2%

MC111CS TP-Link MC111CS konverteris WDM SM RJ45/SC SM

Sena kaina: 25.19€
Kaina 24.69 €

10%

TP-Link MC111CS konverteris WDM SM RJ45/SC SM

Sena kaina: 23.89€
Kaina 26.09 €

Intellinet komutacinis kabelis, RJ45, kat.5e UTP, 1m, mėlynas, 100% varis

 
Kaina 1.86 €

68%

Intellinet komutacinis kabelis RJ45, Snagless, Kat.5e, UTP 0.5m, pilkas

Sena kaina: 0.89€
Kaina 1.49 €

17%

Intellinet komutacinis kabelis, RJ45, kat.5e UTP, 7,5m, pilkas, CCA

Sena kaina: 1.86€
Kaina 2.17 €

2%

INTELLINET universalus modulinių lizdų užspaudimo įrankis RJ45/RJ12/RJ11

Sena kaina: 11.61€
Kaina 11.82 €

68%

Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., mėlynas

Sena kaina: 0.84€
Kaina 1.41 €

17%

Intellinet komutacinis kabelis, RJ45, kat.5e UTP, 2m, mėlynas, 100% varis

Sena kaina: 1.6€
Kaina 1.87 €

2%

Intellinet komutacinis kabelis, RJ45, kat.6 UTP, 10m, pilkas, 100% varis

Sena kaina: 8.2€
Kaina 8.35 €

-13%

504362 Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., pilkas

Sena kaina: 0.79€
Kaina 0.69 €

-1%

MT RBFTC11 MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) / 1000BaseSX/L, 802.3af/at PoE supp

Sena kaina: 36.39€
Kaina 36.19 €

-3%

Intellinet tinklo plokštė PCI 10/100/1000 Gigabit RJ45

Sena kaina: 12.27€
Kaina 11.93 €

-1%

MC200CM TP-Link MC200CM konverteris 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX(SC) daugiamodinis 550m

Sena kaina: 38.69€
Kaina 38.59 €

1%

DMC-300SC D-Link DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (

Sena kaina: 48.89€
Kaina 48.99 €

1%

DMC-920T D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single ca

Sena kaina: 78.69€
Kaina 78.89 €

-7%

790055 INTELLINET moduliniai kištukai RJ45 lanksčiam UTP 8P8C, Cat 5e, 100 jungčių

Sena kaina: 12.19€
Kaina 11.39 €

-1%

211048 INTELLINET universalus modulinių lizdų užspaudimo įrankis RJ45/RJ12/RJ11

Sena kaina: 17.49€
Kaina 17.39 €

65%

DMC-300SC/E D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km

Sena kaina: 48.29€
Kaina 79.29 €

-7%

502344 INTELLINET moduliniai kištukai RJ45 lanksčiam UTP 8P8C, Cat 6, 100 vnt.

Sena kaina: 16.29€
Kaina 15.29 €

1%

D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up t

Sena kaina: 78.61€
Kaina 78.82 €

504393 Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., mėlynas

 
Kaina 0.79 €

-5%

133-78 USB - RJ45 konverteris Sandberg

Sena kaina: 10.99€
Kaina 10.49 €

-1%

522533 Intellinet tinklo plokštė PCI Express 10/100/1000 Gigabit RJ45

Sena kaina: 17.59€
Kaina 17.49 €

-21%

504379 Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., raudonas

Sena kaina: 1€
Kaina 0.79 €

DMC-700SC/E D-Link konverteris GigabitEthernet 1000BaseT(RJ45)-1000BaseSX MM(SC-Duplex)-550m

 
Kaina 155.49 €

4%

D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up t

Sena kaina: 75.8€
Kaina 78.82 €

17%

Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., mėlynas

Sena kaina: 0.86€
Kaina 1 €

-4%

522328 Intellinet tinklo plokštė PCI 10/100/1000 Gigabit RJ45

Sena kaina: 10.19€
Kaina 9.79 €

1%

DUB-E100 D-Link Konverteris USB 2.0 (1 x port B) - FastEthernet 10/100BaseT (1 x RJ45)

Sena kaina: 12.39€
Kaina 12.49 €

-2%

MC112CS TP-Link MC112CS konverteris RJ45/SC SM

Sena kaina: 25.19€
Kaina 24.69 €

5%

D-Link Konverteris USB 2.0 (1 x port B) - FastEthernet 10/100BaseT (1 x RJ45)

Sena kaina: 27€
Kaina 28.16 €

-3%

Intellinet tinklo plokštė PCI Express 10/100/1000 Gigabit RJ45

Sena kaina: 13.31€
Kaina 12.96 €

1%

DMC-920R D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single c

Sena kaina: 80.19€
Kaina 80.39 €

9%

790482 Kištukas RJ45 Intellinet be įrankių UTP Cat5e/6 laidui ir vielai

Sena kaina: 2.29€
Kaina 2.49 €

1%

DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC

Sena kaina: 30.68€
Kaina 30.71 €

67%

Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., pilkas

Sena kaina: 0.68€
Kaina 1.13 €

17%

Intellinet komutacinis kabelis, RJ45, kat.5e SFTP, 5m, pilkas

Sena kaina: 2.61€
Kaina 3.04 €

17%

Intellinet komutacinis kabelis, RJ45, kat.6 UTP, 3m, geltonas, 100% varis

Sena kaina: 3.26€
Kaina 3.8 €

1%

Edimax media converter 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC) - 550m

Sena kaina: 89.81€
Kaina 89.85 €

68%

Intellinet komutacinis kabelis, RJ45, kat.5e UTP, 50cm, baltas, 100% varis

Sena kaina: 0.89€
Kaina 1.49 €

17%

Intellinet komutacinis kabelis, RJ45, kat.5e UTP, 2m, geltonas, 100% varis

Sena kaina: 1.6€
Kaina 1.87 €

17%

Intellinet Network Cable RJ45, Cat6 UTP, 2m, orange

Sena kaina: 2.42€
Kaina 2.83 €

68%

Intellinet Network Cable RJ45, Cat6 UTP, 0.5m Red, 100% copper

Sena kaina: 1.19€
Kaina 1.99 €

2%

INTELLINET moduliniai kištukai RJ45 lanksčiam UTP 8P8C, Cat 5e, 100 jungčių

Sena kaina: 11.92€
Kaina 12.13 €

Intellinet komutacinis kabelis, RJ45, kat.5e UTP, 1m, baltas, 100% varis

 
Kaina 1.86 €

Atsitiktines prekės

-3%

NET PRINTSERVER 1PORT 10/100M/USB TL-PS310U TP-LINK

Sena kaina: 37.25€
Kaina 36.17 €

Šaldytuvas Atlant ХМ-4424-100-N

 
Kaina 601.36 €

1%

UPS Fideltronik-Inigo Lupus On-line 6000VA

Sena kaina: 1873.38€
Kaina 1874.98 €

5%

Atmintukas Adata DashDrive™ UV100 16GB USB 2.0 Raudonas SlimDesign: storis 5.8mm

Sena kaina: 4.33€
Kaina 4.52 €

1%

Adapteris i-tec USB Display VGA Full HD

Sena kaina: 32.11€
Kaina 32.13 €

2%

UR PRIMO PWRBNK 4400 BLACK

Sena kaina: 10.73€
Kaina 10.92 €

1%

Toneris (Magenta) CLP-320/CLP-325/CLX-3185 (efficiency 1000 pages)

Sena kaina: 49.55€
Kaina 49.64 €

-3%

HP 3y ADP Pickup Return 2y wty NB SVC

Sena kaina: 91.11€
Kaina 88.58 €

1%

MSI GT 710 2GD3H LP HDMI DVI-D D-Sub

Sena kaina: 41.89€
Kaina 42.15 €

1%

MS OPEN-NL ExchangeSvrEnt SA

Sena kaina: 2389.45€
Kaina 2413.11 €

L:Backpack Smart Traveller 15.6inch bk

 
Kaina 71.36 €

1%

Kruger&Matz TV 50'' with tuner DVB-T2 HD

Sena kaina: 378.49€
Kaina 379.46 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai