Prekių paieška

B7E21A HPE StoreVirtual 4030 10G BASE-SFP+ Kit

B7E21A HPE StoreVirtual 4030 10G BASE-SFP+ Kit

Prekę B7E21A HPE StoreVirtual 4030 10G BASE-SFP+ Kit pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 1545 €

Pasidalink su draugais



Prekės Kaina
skytech.lt 1545€

Panašios prekės

7%

U2QD0PE HPE 1y PW Nbd P6300 Combo Kit FC SVC P6300 EVA Dual Controller CV Combo Kit 9x5 HW supp NBD

Sena kaina: 1635€
Kaina 1734 €

108%

759934-B21 HPE 8GB 2Rx8 PC4-2133P-R Kit

Sena kaina: 196.59€
Kaina 408 €

7%

U2QD1PE HPE 1y PW 24x7 P6300 Combo Kit FC SVC P6300 EVA Dual Controller CV Combo Kit 24x7 HW supp 4h

Sena kaina: 2043€
Kaina 2166 €

38%

726717-B21 HPE 4GB 1Rx8 PC4-2133P-R Kit

Sena kaina: 166.79€
Kaina 228.89 €

2%

HPE 8GB 1Rx4 PC4-2133P-R Kit

Sena kaina: 173.86€
Kaina 176.06 €

6%

HPE 32GB 4Rx4 PC4-2133P-L Kit

Sena kaina: 584.76€
Kaina 614 €

HPE 4GB 2Rx8 PC3-12800E-11 Kit

 
Kaina 87.16 €

7%

HPE 32GB 2Rx4 PC4-2133P-R Kit

Sena kaina: 587.31€
Kaina 623.66 €

25%

HPE 16GB 2Rx4 PC4-2400T-R Kit

Sena kaina: 263.13€
Kaina 326.54 €

7%

HPE 32GB 2Rx4 PC4-2400T-R Kit

Sena kaina: 502.13€
Kaina 533.91 €

8%

HPE 16GB 2Rx4 PC4-2133P-R Kit

Sena kaina: 320.12€
Kaina 343.95 €

3%

HPE 4GB 1Rx8 PC4-2133P-R Kit

Sena kaina: 146.01€
Kaina 149.35 €

38%

HPE 8GB 1Rx8 PC4-2400T-R Kit

Sena kaina: 159.16€
Kaina 219.49 €

-1%

WS-C2960X-24PD-L Cisco Catalyst 2960-X 24 GigE, PoE 370W, 2 x 10G SFP+, LAN Base

Sena kaina: 2407€
Kaina 2386 €

-1%

WS-C2960X-24TD-L Cisco Catalyst 2960-X 24 GigE, 2 x 10G SFP+, LAN Base

Sena kaina: 2541€
Kaina 2519 €

-1%

WS-C2960X-48FPD-L Cisco Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 2 x 10G SFP+, LAN Base

Sena kaina: 5353€
Kaina 5307 €

-1%

Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+, LAN Base

Sena kaina: 2952.66€
Kaina 2934.61 €

-19%

DGS-1510-28 D-Link 28-Port Gigabit Stackable SmartPro Switch 2x SFP and 2x 10G SFP+ ports

Sena kaina: 302.39€
Kaina 245.79 €

2%

WS-C2960X-24TS-L Cisco Catalyst 2960-X 24 GigE, 4 x 1G SFP, LAN Base

Sena kaina: 1011€
Kaina 1022 €

-1%

SFP-10G-SR-S= Cisco 10GBASE-SR SFP Module Enterprise-Class

Sena kaina: 464€
Kaina 461 €

-1%

397411-B21 HPE 2GB FBD PC2-5300 Dual Rank Kit 2x 1GB

Sena kaina: 331€
Kaina 330.89 €

-4%

DGS-1210-20/ME D-Link 16-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports Metro Ethernet

Sena kaina: 164.89€
Kaina 159.39 €

-1%

WS-C2960X-48TS-L Cisco Catalyst 2960-X 48 GigE, 4 x 1G SFP, LAN Base

Sena kaina: 2802€
Kaina 2785 €

-12%

DGS-1210-20 D-Link 16-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 148.39€
Kaina 130.69 €

-7%

GS728TX-100NES Netgear S3300 28PT STACKABLE SMART W/10G 2 x SFP+, 2 x 10GBase-T (GS728TX)

Sena kaina: 701€
Kaina 652 €

1%

S+85DLC03D MikroTik 10G SFP+ transceiver with a LC connector S+85DLC03D

Sena kaina: 50.69€
Kaina 50.79 €

-11%

DGS-1510-20 D-Link 20-Port Gigabit Stackable SmartPro Switch 2x SFP and 2x 10G SFP+ ports

Sena kaina: 225.99€
Kaina 202.89 €

-3%

F6M49AAE HPE VMware vSphere Essentials Plus Kit 6 Processor 3yr E-LTU

Sena kaina: 5819€
Kaina 5671 €

-3%

DGS-1210-28P D-Link 24 PoE 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 358.69€
Kaina 349.59 €

-4%

DGS-1210-28/ME D-Link 24-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports Metro Ethernet

Sena kaina: 195.19€
Kaina 188.69 €

43%

H1FA1E HPE 3Y FC NBD Exch MSR954 SFP Rtr SVC

Sena kaina: 88.69€
Kaina 126.79 €

-1%

WS-C2960X-48FPS-L Cisco Catalyst 2960-X 48 GigE, PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base

Sena kaina: 4405€
Kaina 4378 €

-1%

DGS-1510-52X D-Link 52-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 4 10G SFP+

Sena kaina: 609€
Kaina 607 €

2%

DGS-1510-28P D-Link 28-Port Gigabit Stack PoE SmartPro Switch 2x SFP and 2x 10G SFP+ ports

Sena kaina: 565€
Kaina 575 €

15%

DGS-1510-28X D-Link 28-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 4 10G SFP+

Sena kaina: 308.19€
Kaina 351.69 €

-2%

F6M48AAE HPE VMware vSphere Essentials Plus Kit 6 Processor 1yr E-LTU

Sena kaina: 4353€
Kaina 4269 €

-45%

J9150A HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver (J9150A)

Sena kaina: 345€
Kaina 190.69 €

AF090A HPE Rack Airflow Optimizer Kit for Series 10000 Rack

 
Kaina 99.39 €

6%

U2LJ4PE HPE 1y PW Nbd D2D4100 Backup Sys FC SVC D2D4100 Base 9x5 HW supp NBD onsite response

Sena kaina: 2147€
Kaina 2275 €

-7%

GS752TX-100NES Netgear S3300 52PT STACKABLE SMART W/10G 2 x SFP+, 2 x 10GBase-T (GS752TX)

Sena kaina: 1189€
Kaina 1110 €

26%

DGS-1510-52 D-Link 52-Port Gigabit Stackable SmartPro Switch 2x SFP and 2x 10G SFP+ ports

Sena kaina: 485€
Kaina 607 €

57%

720479-B21 HPE 800W FS Plat Ht Plg Pwr Supply Kit

Sena kaina: 162.79€
Kaina 254.39 €

-10%

DGS-1210-28 D-Link 28-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 177.89€
Kaina 160.89 €

-5%

D-Link 16-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 135.06€
Kaina 129.41 €

-2%

HPE 1U Rackmount Tape Kit 5Y 4H 24x7

Sena kaina: 2369.18€
Kaina 2323.62 €

-1%

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Reseller Option Kit

Sena kaina: 739.34€
Kaina 732.23 €

52%

HP 16GB 2Rx4 PC4-2133P-R Kit

Sena kaina: 598.7€
Kaina 908.37 €

-3%

HP 8GB 2Rx4 PC3L-12800R-11 Kit

Sena kaina: 284.88€
Kaina 276.73 €

-2%

Catalyst 2960S 24 GigE PoE 370W, 4 x SFP LAN Base

Sena kaina: 1896.19€
Kaina 1859.73 €

4%

HPE 8GB 1Rx8 PC4-2133P-E-15 STND Kit

Sena kaina: 155.31€
Kaina 160.45 €

-1%

Netgear S3300 28PT STACKABLE SMART W/10G 2 x SFP+, 2 x 10GBase-T (GS728TX)

Sena kaina: 693.72€
Kaina 687.05 €

HPE 2GB FBD PC2-5300 Kit 2x 1GB

 
Kaina 318.36 €

14%

HP 8GB 1Rx4 PC3-14900R-13 Kit

Sena kaina: 271.08€
Kaina 308.06 €

-1%

HPE 1U USB Rack Kit 3y 4h 24x7

Sena kaina: 920.13€
Kaina 911.28 €

-35%

HP 8GB (1x8GB) Single Rank x8 DDR4-2400 CAS-17-17-17 Registered Memory Kit

Sena kaina: 355.8€
Kaina 234.5 €

6%

HPE 4GB 1Rx8 PC4-2133P-E-15 STND Kit

Sena kaina: 113.21€
Kaina 119.67 €

-1%

HPE 4GB 1Rx8 PC3L-12800E-11 STND Kit

Sena kaina: 127.4€
Kaina 126.18 €

-1%

Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base

Sena kaina: 2058.34€
Kaina 2040.49 €

10%

D-Link 28-Port Gigabit Stackable SmartPro Switch 2x SFP and 2x 10G SFP+ ports

Sena kaina: 279.79€
Kaina 305.23 €

-1%

HPE 1U USB Rack Kit 3y NBD

Sena kaina: 545.3€
Kaina 540.06 €

-2%

HPE 1U SCSI/SAS Kit 5y 4h 13x5

Sena kaina: 1863.21€
Kaina 1827.38 €

-3%

HP 460W Common Slot Platinum Plus Hot Plug Power Supply Kit

Sena kaina: 372.08€
Kaina 361.45 €

43%

HP 750W Common Slot Platinum Plus Hot Plug Power Supply Kit

Sena kaina: 282.33€
Kaina 402.73 €

-5%

D-Link 52-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 4 10G SFP+

Sena kaina: 625.75€
Kaina 594.51 €

-45%

HP 4GB (1x4GB) Single Rank x4 PC3L-10600R (DDR3-1333) Registered CAS-9 Low Voltage Memory Kit

Sena kaina: 239.1€
Kaina 133.23 €

-5%

D-Link 52-Port Gigabit Stackable SmartPro Switch 2x SFP and 2x 10G SFP+ ports

Sena kaina: 625.75€
Kaina 594.51 €

-12%

HP 8GB (1x8GB) Dual Rank x8 PC3-12800E (DDR3-1600) Unbuffered CAS-11 Memory Kit

Sena kaina: 152.49€
Kaina 134.55 €

46%

HP 500W FS Plat Ht Plg Pwr Supply Kit

Sena kaina: 147.61€
Kaina 214.87 €

32%

HP 8GB 1Rx4 PC4-2133P-R STND Kit

Sena kaina: 189.2€
Kaina 248.5 €

-4%

D-Link 24 PoE 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 380.07€
Kaina 366.81 €

-8%

D-Link 28-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 4 10G SFP+

Sena kaina: 330.66€
Kaina 305.23 €

-1%

D-Link 28-Port Gigabit Stackable POE (max. 370W) Smart Switch incl. 4 10G SFP+

Sena kaina: 839.38€
Kaina 831.31 €

-16%

HPE 16GB 2Rx8 PC4-2133P-E-15 STND Kit

Sena kaina: 269.55€
Kaina 227.32 €

-10%

D-Link 20-Port Gigabit Stackable SmartPro Switch 2x SFP and 2x 10G SFP+ ports

Sena kaina: 247.46€
Kaina 223.83 €

14%

HP 4GB 1Rx8 PC4-2133P-R Kit

Sena kaina: 222.52€
Kaina 252.86 €

-2%

HPE 4Y 4H 24hx7d 1U Rackmnt Tape Kit

Sena kaina: 1898.18€
Kaina 1861.68 €

-2%

HPE 3U Rack Kit 3y 4h 13x5

Sena kaina: 1380.19€
Kaina 1353.65 €

-2%

HPE 1U SCSI/SAS Kit 3y 4h 24x7

Sena kaina: 1404.24€
Kaina 1377.23 €

45%

HP Proliant G6 HP 460W CS HE Power Supply Kit

Sena kaina: 164.7€
Kaina 237.21 €

-1%

HPE MSL LTO-7 SAS Drive Upgrade Kit

Sena kaina: 4900.65€
Kaina 4853.07 €

Atsitiktines prekės

Mikrobangų krosnelė Siemens HF15M564

 
Kaina 239 €

Lėtaeigė sulčiaspaudė Sana EUJ-707CH

 
Kaina 373 €

RINKINIS ĮRANKIŲ 5 VNT, 250 MM. DM 460

 
Kaina 89 €

Kaitlentė Siemens ET375MF11E

 
Kaina 346 €

Orkaitė Ariston FK 1032E C.20 X/HA S

 
Kaina 405.18 €

-20%

Antčiužinis TOPI topper extra 200*140

Sena kaina: 127€
Kaina 101.6 €

Virdulys ETA Dora 359990030

 
Kaina 13 €

Indaplovė Candy CDI 5653E10-S

 
Kaina 544.2 €

46%

Mobilus krepšinio stovas LIFETIME 90001

Sena kaina: 289€
Kaina 420 €

LIEBHERR GNP 1956 Šaldiklis

 
Kaina 595 €

Trintuvas Bosch MSM6B300

 
Kaina 33 €

-5%

Veido epiliatorius Braun FaceSpa SE851

Sena kaina: 62€
Kaina 59 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai