Prekių paieška

CC-OPT-7.5M Gembird Toslink optinis kabelis, juodas, 7.5m

CC-OPT-7.5M Gembird Toslink optinis kabelis, juodas, 7.5m

Prekę CC-OPT-7.5M Gembird Toslink optinis kabelis, juodas, 7.5m pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 5.49 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 5.39€
5.49€
Į parduotuvę

Panašios prekės

2%

CC-OPT-7.5M Gembird Toslink optinis kabelis, juodas, 7.5m

Sena kaina: 5.39€
Kaina 5.49 €

2%

CC-OPT-10M Gembird Toslink optinis kabelis, juodas, 10m

Sena kaina: 7.89€
Kaina 7.99 €

1%

Gembird Toslink optinis kabelis, juodas, 7.5m

Sena kaina: 5.57€
Kaina 5.58 €

1%

Gembird Toslink optinis kabelis, juodas, 10m

Sena kaina: 7.75€
Kaina 7.76 €

-5%

CC-OPT-2M Gembird optinis kabelis Toslink, juodas, 2m

Sena kaina: 2.39€
Kaina 2.29 €

-4%

CC-OPT-3M Gembird optinis kabelis Toslink, juodas, 3m

Sena kaina: 2.99€
Kaina 2.89 €

8%

CC-OPT-1M Gembird optinis kabelis Toslink , juodas, 1 m

Sena kaina: 1.39€
Kaina 1.49 €

4%

CC-HDMI4-7.5M Gembird monitoriaus kabelis HDMI/HDMI V1.4 7.5m paauksuoti galai

Sena kaina: 5.99€
Kaina 6.19 €

3%

CC-HDMI-DVI-15 Gembird monitoriaus kabelis HDMI/DVI-DM (18+1) 4.5m

Sena kaina: 4.39€
Kaina 4.49 €

-3%

CC-DVI2-BK-15 Gembird monitoriaus kabelis DVI-DM/DVI-DM (24+1) dual link 4.5m black

Sena kaina: 7.59€
Kaina 7.39 €

-15%

CC-HDMI4-0.5M Monitoriaus kabelis Gembird HDMI/HDMI V1.4 0.5m, paauksuoti galai

Sena kaina: 1.39€
Kaina 1.19 €

-1%

CABLE HDMI-HDMI 7.5M V2.0 BLK/CC-HDMI4-7.5M GEMBIRD

Sena kaina: 6.9€
Kaina 6.89 €

1%

Gembird optinis kabelis Toslink, juodas, 3m

Sena kaina: 3.03€
Kaina 3.05 €

-1%

Gembird optinis kabelis Toslink, juodas, 2m

Sena kaina: 2.44€
Kaina 2.42 €

-1%

Gembird AM-Micro kabelis USB 3.0, 0.5m

Sena kaina: 1.71€
Kaina 1.7 €

-1%

Gembird AM-AF kabelis, ilgintuvas, aktyvus USB 2.0 5M juodas

Sena kaina: 7.99€
Kaina 7.96 €

21%

CC-SATA-DATA-XL Gembird diskų kabelis serial ata III data 100cm

Sena kaina: 0.49€
Kaina 0.59 €

-3%

PC-186-VDE-5M Gembird kompiuterio maitinimo kabelis VDE Euro/IEC C13 5,0m (storas)

Sena kaina: 4.39€
Kaina 4.29 €

15%

CC-USB2-AM5P-6 Gembird AM-BM5Pin (Canon) kabelis mini USB 2.0 1.8M

Sena kaina: 0.69€
Kaina 0.79 €

-3%

DSP-OPT-01 Gembird toslink optical signal splitter, 2 ports, black

Sena kaina: 4.29€
Kaina 4.19 €

7%

CC-PPVGA-10-B Gembird monitoriaus kabelis HQ SVGA D-sub 15m/15m, feritas, ekranas 3m juodas

Sena kaina: 3€
Kaina 3.19 €

3%

CC-PPVGAX-10M-B Gembird monitor.kabelis, ilgintuvas SVGA D-sub15m/15f,feritas,ekranas,10m,juodas

Sena kaina: 9€
Kaina 9.19 €

7%

CCP-MUSB3-AMBM-0.5M Gembird AM-Micro kabelis USB 3.0, 0.5m

Sena kaina: 1.59€
Kaina 1.69 €

CCP-USB2-AMAF-15C Gembird AM-AF kabelis, ilgintuvas USB 2.0 4.5M Nikelio galai juodas

 
Kaina 1.59 €

-7%

UAE-01-5M Gembird AM-AF kabelis, ilgintuvas, aktyvus USB 2.0 5M

Sena kaina: 5.89€
Kaina 5.49 €

CCF-USB2-AMAF-15 Gembird AM-AF kabelis, ilgintuvas USB 2.0 4.5M feritas

 
Kaina 1.59 €

-41%

CC-USB2-AM5P-3 Gembird AM-BM5Pin (Canon) kabelis mini USB 2.0; 0,9m

Sena kaina: 1€
Kaina 0.59 €

Kabelis DELTACO PRIME Toslink-optinis, 3.0m / TOTO-13-K

 
Kaina 9.99 €

21%

CC-USB2-AMAF-75CM/300 Gembird AM-AF kabelis, ilgintuvas USB 2.0 0.75M

Sena kaina: 0.49€
Kaina 0.59 €

-3%

CC-PPVGAX-10-B Gembird monitor.kabelis, ilgintuvas SVGA D-sub15m/15f,feritas,ekranas, 3m,juodas

Sena kaina: 3.59€
Kaina 3.49 €

-9%

CC-DPM-DVIM-1M Gembird kabelis Displayport (M) - > DVI-D (24+1) 1m

Sena kaina: 5.69€
Kaina 5.19 €

-7%

CC-HDMI-DVI-10 Gembird monitoriaus kabelis HDMI/DVI-DM (18+1) 3m

Sena kaina: 3.19€
Kaina 2.99 €

-2%

CC-DP-HDMI-3M Gembird kabelis DISPLAYPORT (M) -> HDMI (M) 3m

Sena kaina: 5.89€
Kaina 5.79 €

-9%

CC-HDMI-DVI-10MC Gembird monitoriaus kabelis HDMI/DVI-DM (18+1) 10m

Sena kaina: 9.79€
Kaina 8.99 €

-3%

CC-DVI-BK-6 Gembird monitoriaus kabelis DVI-DM/DVI-DM (18+1) single link 1.8m black

Sena kaina: 3.89€
Kaina 3.79 €

5%

CC-HDMI-DVI-6 Gembird monitoriaus kabelis HDMI/DVI-DM (18+1) 1.8m

Sena kaina: 2.19€
Kaina 2.29 €

3%

CC-DVI2-BK-6 Gembird monitoriaus kabelis DVI-DM/DVI-DM (24+1) dual link 1.8m black

Sena kaina: 4.39€
Kaina 4.49 €

-15%

CC-DP-HDMI-1M Gembird kabelis DISPLAYPORT (M) -> HDMI (M) 1m

Sena kaina: 4.89€
Kaina 4.19 €

2%

CC-DPM-DVIM-3M Gembird kabelis Displayport (M) - > DVI-D (24+1) 3m

Sena kaina: 7.39€
Kaina 7.49 €

-5%

CC-DP-HDMI-6 Gembird kabelis DISPLAYPORT (M) -> HDMI (M) 1.8m

Sena kaina: 4.89€
Kaina 4.69 €

CCP-USB2-AMBM-15 Gembird AM-BM kabelis USB 2.0 4.5m juodas Nikelio galai

 
Kaina 1.59 €

6%

CCF-USB2-AMBM-15 Gembird AM-BM kabelis USB 2.0 4.5M High Quality, feritas

Sena kaina: 1.69€
Kaina 1.79 €

3%

CC-PPVGA-10M-B Gembird monitoriaus kabelis HQ SVGA D-sub 15m/15m, feritas, ekranas 10m juodas

Sena kaina: 6.99€
Kaina 7.19 €

-2%

DK-2533-05 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 5m

Sena kaina: 5.99€
Kaina 5.89 €

6%

CC-ESATA-DATA-XL Gembird kabelis eSATA - eSATA M/M 1M

Sena kaina: 1.69€
Kaina 1.79 €

-14%

DK-2533-05/3 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 5m

Sena kaina: 8.29€
Kaina 7.19 €

1%

CC-PPVGA-15M-B Gembird monitoriaus kabelis HQ SVGA D-sub 15m/15m, feritas, ekranas 15m juodas

Sena kaina: 10.29€
Kaina 10.39 €

2%

CC-DPM-DVIM-6 Gembird kabelis Displayport (M) - > DVI-D (24+1) 1.8m

Sena kaina: 5.39€
Kaina 5.49 €

4%

CC-DVI2-BK-10 Gembird monitoriaus kabelis DVI-D/DVI-D (24+1) dual link 3m juodas

Sena kaina: 5.99€
Kaina 6.19 €

1%

CC-DVI2-BK-10M Gembird monitoriaus kabelis DVI-DM/DVI-DM (24+1) dual link 10m black

Sena kaina: 15.49€
Kaina 15.59 €

-8%

CC-PPVGA-20M-B Gembird monitoriaus kabelis HQ SVGA D-sub 15m/15m, feritas, ekranas 20m juodas

Sena kaina: 14.19€
Kaina 13.19 €

2%

CAB1101 Optinis kabelis LogiLink Toslink tipo HQ

Sena kaina: 7.49€
Kaina 7.59 €

Kabelis DELTACO PRIME Toslink-optinis, 1.0m / TOTO-11-K

 
Kaina 7.99 €

-1%

CC-PPVGA-30M-B Gembird monitoriaus kabelis HQ SVGA D-sub 15m/15m, feritas, ekranas 30m, black

Sena kaina: 17.39€
Kaina 17.29 €

-1%

CABLE DVI DUAL LINK 4.5M/CC-DVI2-BK-15 GEMBIRD

Sena kaina: 8.03€
Kaina 8 €

1%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 5m

Sena kaina: 5.87€
Kaina 5.89 €

14%

Gembird CC-HDMI4-0.5M 0.5 m, Black

Sena kaina: 1.02€
Kaina 1.16 €

2%

Gembird AM-AF kabelis, ilgintuvas USB 2.0 4.5M feritas

Sena kaina: 1.45€
Kaina 1.47 €

-1%

CABLE HDMI-DVI 5M/CC-HDMI-DVI-15 GEMBIRD

Sena kaina: 5.01€
Kaina 5 €

2%

Gembird AM-BM kabelis USB 2.0 4.5M High Quality, feritas

Sena kaina: 1.97€
Kaina 1.99 €

-10%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 5m

Sena kaina: 8.2€
Kaina 7.42 €

-1%

CABLE DVI SINGLE LINK 4.5M/CC-DVI-BK-15 GEMBIRD

Sena kaina: 8.16€
Kaina 8.09 €

-1%

Gembird AM-BM kabelis USB 2.0 4.5m juodas Nikelio galai

Sena kaina: 1.48€
Kaina 1.47 €

2%

Gembird AM-AF kabelis, ilgintuvas USB 2.0 4.5M Nikelio galai juodas

Sena kaina: 1.58€
Kaina 1.6 €

-1%

Gembird AM-AF kabelis, ilgintuvas, aktyvus USB 2.0 5M

Sena kaina: 8.03€
Kaina 8 €

1%

CABLE HDMI-HDMI 0.5M V2.0 BLK/CC-HDMI4-0.5M GEMBIRD

Sena kaina: 1.57€
Kaina 1.58 €

-1%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 LC-SC, 1m

Sena kaina: 4.98€
Kaina 4.97 €

-1%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 2m

Sena kaina: 5.25€
Kaina 5.23 €

1%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 OS2 LC-LC, 2m

Sena kaina: 5.26€
Kaina 5.27 €

-1%

CC-USB2-AMLM-1M Gembird USB data sync and charging lightning cable, 1m, black

Sena kaina: 1€
Kaina 0.99 €

-16%

PC-186-VDE-3M Gembird kompiuterio maitinimo kabelis VDE Euro/IEC C13 3,0m (storas)

Sena kaina: 3.19€
Kaina 2.69 €

PC-186-VDE Gembird kompiuterio maitinimo kabelis VDE Euro/IEC C13 1,8m (storas)

 
Kaina 1.59 €

-11%

PC-186-C19 Gembird kompiuterio maitinimo kabelis Euro/IEC320 C19 1,8m

Sena kaina: 3.89€
Kaina 3.49 €

-11%

CCF-USB2-AMAF-6 Gembird AM-AF kabelis, ilgintuvas USB 2.0 1.8M feritas

Sena kaina: 0.99€
Kaina 0.89 €

2%

CC-USB-AMP35-6 Gembird USB AM to 3.5mm Power Plug cable, 1.8m black

Sena kaina: 0.99€
Kaina 1 €

-12%

CC-USB2-AMLM2-1M Gembird USB charging combo cable (Lightning 8-pin/Micro USB), 1m, black

Sena kaina: 1.69€
Kaina 1.49 €

-8%

CCF-USB2-AMAF-10 Gembird AM-AF kabelis, ilgintuvas USB 2.0 3M feritas

Sena kaina: 1.39€
Kaina 1.29 €

Atsitiktines prekės

6%

Radiatorius TERMOLUX 11_600x400 apatinis

Sena kaina: 40.32€
Kaina 42.34 €

2%

Juosta LED 7,2W, IP54, RGB, 30LED/450lm, 36W/5m, SMD5050, MAX-LED

Sena kaina: 5.14€
Kaina 5.2 €

aizkari 180 x 200 cm, balti

 
Kaina 30.1 €

2%

Dušo padėklas PAA CLASSIC 100x100 su panele ir kojelėmis, baltas (radius 550)

Sena kaina: 266.1€
Kaina 271.04 €

3%

ADAX Elektrinis radiatorius TLO 14 ET su elektroniniu termostatu (180x1740x84)

Sena kaina: 127.57€
Kaina 131.37 €

-4%

Tv staliukas 42969

Sena kaina: 254.84€
Kaina 244.98 €

-20%

45*45 P- TRAVIATA BROWN, akmens masės plytelė

Sena kaina: 23.27€
Kaina 18.62 €

2%

Dušo sistema Raindance Select300 Showerpipe 27114000

Sena kaina: 1073.5€
Kaina 1086.2 €

1%

Kūno losjonas Roberto Cavalli Paradiso 150 ml

Sena kaina: 21.01€
Kaina 21.02 €

Vakarėlių žaidimas Įkaušęs bokštas

 
Kaina 12.27 €

4%

Medsraigtis su kaiščiu 8x100/20-TX30 TUP3 Torx galva 50 vnt

Sena kaina: 10.82€
Kaina 11.22 €

-1%

Intel Pentium G3450T, Dual Core, 2.90GHz, 3MB, LGA1150, 22nm, 35W, VGA, TRAY

Sena kaina: 80.01€
Kaina 79.93 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai