Prekių paieška

CFO-LCLC-OM2-5M Komutacinis kab. Gembird LC-LC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

CFO-LCLC-OM2-5M Komutacinis kab. Gembird LC-LC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

Prekę CFO-LCLC-OM2-5M Komutacinis kab. Gembird LC-LC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 7.19 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 7.29€
7.19€

Panašios prekės

5%

INTELLINET Fiber Optic Patch Cable LC/SC OM3 5m aqua 50/125um Duplex Multimode

Sena kaina: 11.49€
Kaina 11.99 €

8%

INTELLINET 302693 optic patch cable LC-LC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

Sena kaina: 6.49€
Kaina 6.99 €

7%

INTELLINET 302747 optic patch cable LC-LC duplex 2m 50/125 OM3 multimode

Sena kaina: 7.49€
Kaina 7.99 €

10%

DIGITUS LWL patchcable LC/LC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 3m

Sena kaina: 5.49€
Kaina 5.99 €

-7%

DIGITUS LWL patchcable LC/LC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 10m

Sena kaina: 7.49€
Kaina 6.99 €

DIGITUS LWL patchcable LC/LC 50/125um 1m Multimode Duplex Halogenfrei bis 1Gbit

 
Kaina 3.49 €

12%

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC Multimode 50/125 mju Duplex long 3m class OM3

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.99 €

Elektromobilio įkrovimo stotelė ENSTO One Appartment, 1x32A, 7,4kW, Type 2, 5m kab., RCBO, LAN, MID

 
Kaina 859 €

Elektromobilio krovimo stotelė ENSTO One Home, 3x32A, 22kW, Type 2, integruotas 5m kab., RCBO, RCMB

 
Kaina 799 €

Elektromobilio krovimo stotelė ENSTO One Home, 3x16A, 11kW, Type 2, integruotas 5m kab., RCBO, RCMB

 
Kaina 679 €

Elektromobilio įkrovimo stotelė ENSTO One Appartment, 1x16A, 3,6kW, Type 2, 5m kab., RCBO, LAN, MID

 
Kaina 819 €

QOLTEC 54133 Qoltec Optic adapter LC/UPC duplex MultiMode

 
Kaina 0.64 €

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 2m

 
Kaina 4.99 €

13%

DIGITUS LWL patchcable LC/ST 50/125um 2m Multimode Duplex halogen free up to 1Gbit

Sena kaina: 3.99€
Kaina 4.49 €

13%

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 50/125um 2m Multimode Duplex Halogenfrei bis 1Gbit

Sena kaina: 3.99€
Kaina 4.49 €

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 3m

 
Kaina 4.99 €

3%

UBIQUITI OM3 50/125 μm Duplex LC cable

Sena kaina: 4.87€
Kaina 5.01 €

GEMBIRD PP12-0.5M/V Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 0.5m, purple

 
Kaina 0.39 €

GEMBIRD PP12-0.5M/O Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 0.5m, orange

 
Kaina 0.39 €

GEMBIRD PP12-0.5M/R Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 0.5m, red

 
Kaina 0.39 €

GEMBIRD PP12-0.5M Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 0.5m, gray

 
Kaina 0.39 €

-12%

GEMBIRD CCA-458-2.5M Gembird audio cable JACK 3,5mm M / 2x RCA (CINCH) M 2.5M

Sena kaina: 0.51€
Kaina 0.45 €

Kabelis GEMBIRD High speed HDMI with Ethernet ''Premium series'', 5m CCBP-HDMI-5M

 
Kaina 6.49 €

VERTIV LC-MM-SFP Avocent SFP Multi Mode Fibre Module LC

 
Kaina 77.89 €

GEMBIRD LC-8P8C-001/10 Gembird LAN modular plug 8P8C for solid cable cat. 5e, 30U (10 pcs)

 
Kaina 0.65 €

GEMBIRD LC-8P8C-002/10 Gembird LAN modular plug 8P8C for solid CAT6 LAN cable, 30U,10pcs

 
Kaina 1.03 €

-5%

GEMBIRD LC-PTF-01/100

Sena kaina: 11.99€
Kaina 11.49 €

GEMBIRD LC-PTU-01/100

 
Kaina 5.99 €

GEMBIRD LC-8P8C-001/50

 
Kaina 2.99 €

GEMBIRD LC-PTF-01/10

 
Kaina 1.49 €

GEMBIRD LC-8P8C-001/100

 
Kaina 5.49 €

GEMBIRD LC-PTF-01/50

 
Kaina 6.49 €

GEMBIRD LC-8P8C-002/50

 
Kaina 3.99 €

GEMBIRD LC-PTU-01/10

 
Kaina 0.99 €

GEMBIRD LC-PTF-01/10 Gembird Universal p

 
Kaina 2.2 €

-3%

GEMBIRD LC-PTF-01/50 Gembird Universal p

Sena kaina: 5.9€
Kaina 5.76 €

-2%

GEMBIRD LC-PTF-01/100 Gembird Universal

Sena kaina: 10.36€
Kaina 10.22 €

GEMBIRD LC-8P8C-002/10 Gembird LAN modul

 
Kaina 1.72 €

GEMBIRD LC-8P8C-001/50 Gembird LAN modul

 
Kaina 2.79 €

GEMBIRD LC-8P8C-002/50 Gembird LAN modul

 
Kaina 3.82 €

-3%

GEMBIRD LC-8P8C-001/100 Gembird LAN modu

Sena kaina: 5.07€
Kaina 4.93 €

-13%

GEMBIRD CC-HDMI490-15 Gembird 90 degrees HDMI male-male cable with gold-plated connectors 4.5m

Sena kaina: 3.99€
Kaina 3.49 €

-21%

GEMBIRD CC-HDMI4L-15 Gembird HDMI V2.0 male-male cable, HIGH SPEED ETHERNET, CCS, 4.5m

Sena kaina: 2.49€
Kaina 1.99 €

13%

GEMBIRD PC-186-VDE-5M Gembird power cord VDE 16ft

Sena kaina: 3.99€
Kaina 4.49 €

-22%

CABLE USB2 A PLUG/MICRO B 0.5M/CCP-MUSB2-AMBM-W-0.5M GEMBIRD

Sena kaina: 0.65€
Kaina 0.51 €

17%

CABLE HDMI-DVI 0.5M/CC-HDMI-DVI-0.5M GEMBIRD

Sena kaina: 1.54€
Kaina 1.79 €

-2%

CABLE AUDIO 3.5MM TO 2RCA 1.5M/GOLD CCA-352-1.5M GEMBIRD

Sena kaina: 0.76€
Kaina 0.75 €

-2%

CABLE AUDIO 3.5MM 1.5M/CCAP-3535MM-1.5M GEMBIRD

Sena kaina: 0.81€
Kaina 0.8 €

16%

CABLE AUDIO 3.5MM TO 2RCA 2.5M/GOLD CCA-352-2.5M GEMBIRD

Sena kaina: 1€
Kaina 1.16 €

-3%

CABLE AUDIO 3.5MM 1.5M/CCAP-3535MM-1.5M GEMBIRD

Sena kaina: 1.48€
Kaina 1.45 €

-1%

CABLE LIGHTNING TO USB2 1.5M/SPIRAL CC-LMAM-1.5M-W GEMBIRD

Sena kaina: 1.55€
Kaina 1.54 €

1%

CABLE HDMI-HDMI 5M V2.0/PREMIUM CCBP-HDMI-5M GEMBIRD

Sena kaina: 6.67€
Kaina 6.68 €

CABLE USB2 A PLUG/MICRO B 0.5M/CCP-MUSB2-AMBM-0.5M GEMBIRD

 
Kaina 0.97 €

1%

CABLE USB2 EXTENSION 5M/ACTIVE UAE-01-5M GEMBIRD

Sena kaina: 5.66€
Kaina 5.68 €

-1%

CABLE HDMI-DVI 0.5M/CC-HDMI-DVI-0.5M GEMBIRD

Sena kaina: 1.68€
Kaina 1.67 €

-1%

CABLE HDMI-HDMI 1.5M SELECT/PLUS CCB-HDMIL-1.5M GEMBIRD

Sena kaina: 2.5€
Kaina 2.48 €

1%

CABLE POWER EU 5M/PC-186-VDE-5M GEMBIRD

Sena kaina: 4.28€
Kaina 4.3 €

CABLE USB-C TO USB3 0.5M/CCP-USB3-AMCM-0.5M GEMBIRD

 
Kaina 1.86 €

-2%

CABLE USB-C TO USB3 0.5M WHITE/CCP-USB3-AMCM-W-0.5M GEMBIRD

Sena kaina: 1.92€
Kaina 1.9 €

-2%

CABLE USB3 AM-MICRO BM 0.5M/CCP-MUSB3-AMBM-0.5M GEMBIRD

Sena kaina: 1.76€
Kaina 1.74 €

-1%

CABLE HDMI-HDMI 7.5M V2.0/PREMIUM CCBP-HDMI-7.5M GEMBIRD

Sena kaina: 11.26€
Kaina 11.25 €

KONICA MINOLTA KOMUTACINIS UTP KABELIS RJ45(CAT5E) 3M

 
Kaina 1.91 €

31%

GEMBIRD PP6U-0.5M/B Gembird UTP Cat6 Patch cord, 0.5 m, blue

Sena kaina: 0.39€
Kaina 0.51 €

19%

GEMBIRD CCA-458 Gembird audio cable JACK 3,5mm M / 2x RCA (CINCH) M 1.5M

Sena kaina: 0.33€
Kaina 0.39 €

Kabelis GEMBIRD CCP-MUSB2-AMBM-0.5M

 
Kaina 0.99 €

GEMBIRD CCP-USB3-AMCM-0.5M

 
Kaina 1.99 €

Kabelis GEMBIRD CC-HDMI-DVI-0.5M

 
Kaina 1.99 €

-51%

Kabelis GEMBIRD CCA-458-2.5M

Sena kaina: 0.99€
Kaina 0.49 €

Kabelis GEMBIRD CC-LMAM-1.5M-W

 
Kaina 1.49 €

Kabelis GEMBIRD CCP-MUSB3-AMBM-0.5M

 
Kaina 1.99 €

GEMBIRD CCP-USB3-AMBM-0.5M

 
Kaina 1.99 €

-14%

Kabelis GEMBIRD UAE-01-5M

Sena kaina: 7.49€
Kaina 6.49 €

7%

Kabelis GEMBIRD CC-HDMI4-7.5M

Sena kaina: 7.99€
Kaina 8.49 €

61%

Kabelis GEMBIRD CCB-HDMIL-1.5M

Sena kaina: 2.49€
Kaina 3.99 €

7%

Kabelis GEMBIRD CCB-HDMIL-7.5M

Sena kaina: 7.99€
Kaina 8.49 €

13%

Kabelis GEMBIRD CCBP-HDMI-7.5M

Sena kaina: 15.49€
Kaina 17.49 €

Atsitiktines prekės

-2%

Tualetinis vanduo Loewe Solo Sport Eau de Toilette 125ml (testeris)

Sena kaina: 43€
Kaina 42.2 €

-1%

Vonios putos Baylis & Harding Beauticology Lemon Meringue 500ml

Sena kaina: 7.09€
Kaina 7.04 €

-1%

Vonios putos Baylis & Harding Beauticology Coconut & Watermelon 500ml

Sena kaina: 7.91€
Kaina 7.88 €

-1%

Tualetinis vanduo Loewe Aire Fantasía EDT 125ml (testeris)

Sena kaina: 43.21€
Kaina 42.96 €

-1%

Kondicionierius pažeistiems plaukams FRANCK PROVOST PARIS J´Aime My... Kératine Miracle 300ml

Sena kaina: 4.88€
Kaina 4.85 €

-1%

Dušo želė Dušo želė BIODERMA Atoderm Ultra-Gentle 1000ml

Sena kaina: 23.68€
Kaina 23.57 €

-1%

Dušo želė BIODERMA Atoderm Ultra-Gentle 500ml

Sena kaina: 19.03€
Kaina 18.94 €

Odos serumas jautriai odai PAYOT Creme No2 Soothing Anti-Redness Oil-Serum 30ml

 
Kaina 26.1 €

Kūno losjonas Victoria´s Secret Winter Plum 236ml

 
Kaina 14.16 €

Christian Dior Diorskin Forever 010 Ivory Undercover 24H Makeup 40ml

 
Kaina 49.77 €

Christian Dior Forever 3W0 Warm Olive Skin Glow Makeup 30ml SPF35

 
Kaina 44.92 €

Christian Dior Forever 6N Neutral Skin Glow Makeup 30ml SPF35

 
Kaina 44.75 €

Raktažodžiai

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai