Prekių paieška

D-Link tinklo plokštė GigabitEthernet (RJ45) PCI - box

D-Link tinklo plokštė GigabitEthernet (RJ45) PCI - box

Prekę D-Link tinklo plokštė GigabitEthernet (RJ45) PCI - box pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 7.39 €

Pasidalink su draugais



Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 11.19€
7.39€
Į parduotuvę
kilobaitas.lt 11.72€ Į parduotuvę
b-a.eu 13.85€ Į parduotuvę

Panašios prekės

-34%

DGE-528T D-Link tinklo plokštė GigabitEthernet (RJ45) PCI - box

Sena kaina: 11.19€
Kaina 7.39 €

D-Link tinklo plokštė GigabitEthernet (RJ45) PCI - box

 
Kaina 11.72 €

D-Link tinklo plokštė GigabitEthernet (RJ45) PCI - box

 
Kaina 13.85 €

-6%

DGS-1005D/E D-Link GigaExpress Switch 5x1000Mbit (RJ45)

Sena kaina: 16.79€
Kaina 15.89 €

-15%

DGS-1024D/E D-Link GigaExpress Switch 24x1000Mbit (RJ45)

Sena kaina: 122.79€
Kaina 104.79 €

Tinklo plokštė TP-LINK TF-3200, 10/100Mb/s, UTP

 
Kaina 3.99 €

-20%

DGS-1016D/E D-Link GigaExpress Switch 16x1000Mbit (RJ45)

Sena kaina: 94.69€
Kaina 76.49 €

D-Link GigaExpress Switch 16x1000Mbit (RJ45)

 
Kaina 76.41 €

D-Link GigaExpress Switch 5x1000Mbit (RJ45)

 
Kaina 16.13 €

D-Link GigaExpress Switch 8x1000Mbit (RJ45)

 
Kaina 20.58 €

D-Link GigaExpress Switch 24x1000Mbit (RJ45)

 
Kaina 104.78 €

D-Link GigaExpress Switch 8x1000Mbit (RJ45)

 
Kaina 25 €

D-Link GigaExpress Switch 24x1000Mbit (RJ45)

 
Kaina 107.77 €

D-Link GigaExpress Switch 16x1000Mbit (RJ45)

 
Kaina 79.32 €

D-Link GigaExpress Switch 5x1000Mbit (RJ45)

 
Kaina 18.85 €

Gembird tinklo plokštė PCI 10/100BaseTX (RJ45) chipset Realtek - box

 
Kaina 3.78 €

4%

NIC-R1 Gembird tinklo plokštė PCI 10/100BaseTX (RJ45) chipset Realtek - box

Sena kaina: 2.79€
Kaina 2.89 €

1%

4World Tinklo plokštė PCI 10/100 BaseTX (RJ45) chipset Realtek - bulk

Sena kaina: 3.75€
Kaina 3.76 €

3%

TP-Link TF-3200 tinklo plokštė PCI 10/100Mbps

Sena kaina: 4.05€
Kaina 4.15 €

14%

Intellinet tinklo plokštė PCI 10/100/1000 Gigabit RJ45

Sena kaina: 10.79€
Kaina 12.27 €

-1%

TP-Link TG-3468 tinklo plokštė PCI-E 10/100/1000Mbps

Sena kaina: 9.03€
Kaina 8.94 €

-3%

TG-3468 TP-Link TG-3468 tinklo plokštė PCI-E 10/100/1000Mbps

Sena kaina: 9.19€
Kaina 8.99 €

-1%

522533 Intellinet tinklo plokštė PCI Express 10/100/1000 Gigabit RJ45

Sena kaina: 11.39€
Kaina 11.29 €

DMC-700SC/E D-Link konverteris GigabitEthernet 1000BaseT(RJ45)-1000BaseSX MM(SC-Duplex)-550m

 
Kaina 155.49 €

522328 Intellinet tinklo plokštė PCI 10/100/1000 Gigabit RJ45

 
Kaina 10.19 €

7%

TL-WN851ND TP-Link TL-WN851ND tinklo plokštė Wireless, PCI,300Mbps N, 2 atjungiamos antenos

Sena kaina: 12.19€
Kaina 12.99 €

14%

Intellinet tinklo plokštė PCI Express 10/100/1000 Gigabit RJ45

Sena kaina: 12.16€
Kaina 13.83 €

-13%

TP-Link TG-3468 tinklo plokštė PCI-E 10/100/1000Mbps

Sena kaina: 10.79€
Kaina 9.45 €

Intellinet tinklo plokštė PCI Express 10/100/1000 Gigabit RJ45

 
Kaina 11.83 €

Intellinet tinklo plokštė PCI 10/100 RJ45

 
Kaina 8.04 €

D-Link konverteris GigabitEthernet 1000BaseT(RJ45)-1000BaseSX MM(SC-Duplex)-550m

 
Kaina 153.95 €

-8%

TP-Link TL-WN851ND tinklo plokštė Wireless, PCI,300Mbps N, 2 atjungiamos antenos

Sena kaina: 14.8€
Kaina 13.68 €

-14%

TP-Link TG-3269 tinklo plokštė PCI 10/100/1000Mbps

Sena kaina: 9.76€
Kaina 8.46 €

Intellinet tinklo plokštė PCI 10/100/1000 Gigabit RJ45

 
Kaina 10.5 €

Intellinet tinklo plokštė PCI 10/100/1000 Gigabit RJ45

 
Kaina 12.89 €

D-Link konverteris GigabitEthernet 1000BaseT(RJ45)-1000BaseSX MM(SC-Duplex)-550m

 
Kaina 158.39 €

Intellinet tinklo plokštė PCI Express 10/100/1000 Gigabit RJ45

 
Kaina 13.99 €

-1%

Intel tinklo plokštė Gigabit Pro/1000GT Desktop Low Profile PCI - bulk

Sena kaina: 30.28€
Kaina 30.26 €

-1%

Intel tinklo plokštė Gigabit ET Dual Port Server Adapter PCI-E - bulk

Sena kaina: 158.92€
Kaina 158.82 €

-1%

TL-WN781ND TP-Link TL-WN781ND tinklo plokštė PCIe Wireless N150

Sena kaina: 10.89€
Kaina 10.79 €

-2%

DN-1001J PCI tinklo plokštė Digitus 10/100 Mbps Fast Ethernet Realtek 8139D

Sena kaina: 5.29€
Kaina 5.19 €

1%

PWLA8391GTBLK 865080 Intel tinklo plokštė Gigabit Pro/1000GT Desktop PCI - bulk

Sena kaina: 29.59€
Kaina 29.79 €

-1%

WIFI-CARD-PCI-MC-WL02-MIMO Bevielė tinklo plokštė MODECOM PCI MC-WL02

Sena kaina: 37.89€
Kaina 37.79 €

65%

DMC-300SC/E D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km

Sena kaina: 48.29€
Kaina 79.29 €

1%

D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km

Sena kaina: 80.5€
Kaina 80.89 €

-5%

DGE-560T/C1 D-LINK DGE-560T, (Bulk) Managed Gigabit PCI-Express NIC, 1-port 100/1000 Mbps UTP with R

Sena kaina: 9.19€
Kaina 8.79 €

-24%

Bevielio tinklo (WiFi) adapteris TP-LINK TL-WN851ND, 300Mb/s, PCI

Sena kaina: 16.99€
Kaina 12.99 €

7%

PC0039 Tinklo plokštė LogiLink Fast Ethernet PCI - Realtek

Sena kaina: 4.59€
Kaina 4.89 €

-1%

PCI tinklo plokštė Digitus 10/100 Mbps Fast Ethernet Realtek 8139D

Sena kaina: 6.81€
Kaina 6.76 €

-1%

DMC-515SC/E D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM(SC-Duplex)-15km

Sena kaina: 139.99€
Kaina 139.89 €

-15%

TP-Link TL-WN781ND tinklo plokštė PCIe Wireless N150

Sena kaina: 12.44€
Kaina 10.67 €

1%

PWLA8391GTLBLK 865088 Intel tinklo plokštė Gigabit Pro/1000GT Desktop Low Profile PCI - bulk

Sena kaina: 29.59€
Kaina 29.79 €

-55%

DUB-E100 D-Link Konverteris USB 2.0 (1 x port B) - FastEthernet 10/100BaseT (1 x RJ45)

Sena kaina: 26.59€
Kaina 12.19 €

5%

D-Link Konverteris USB 2.0 (1 x port B) - FastEthernet 10/100BaseT (1 x RJ45)

Sena kaina: 27€
Kaina 28.16 €

-1%

Tinklo plokštė LogiLink Fast Ethernet PCI - Realtek

Sena kaina: 6.96€
Kaina 6.91 €

D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM(SC-Duplex)-15km

 
Kaina 138.56 €

-1%

PCI tinklo plokštė Digitus 10/100 Mbps Fast Ethernet Realtek 8139D

Sena kaina: 5.51€
Kaina 5.48 €

D-LinkGo GigaExpress Switch 5x1000Mbit (RJ45)

 
Kaina 13.81 €

-1%

Intel tinklo plokštė Gigabit Pro/1000 CT Desktop PCI-E Adapter - bulk

Sena kaina: 30.28€
Kaina 30.26 €

-1%

Intel tinklo plokštė Gigabit Pro/1000GT Desktop PCI - bulk

Sena kaina: 30.28€
Kaina 30.26 €

-6%

D-Link Wireless N 150 PCI Desktop Adapter

Sena kaina: 11.33€
Kaina 10.74 €

18%

TP-Link TL-WN781ND tinklo plokštė PCIe Wireless N150

Sena kaina: 9.59€
Kaina 11.28 €

D-Link Konverteris USB 2.0 (1 x port B) - FastEthernet 10/100BaseT (1 x RJ45)

 
Kaina 27.09 €

D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km

 
Kaina 79.27 €

1%

Intel tinklo plokštė Gigabit Pro/1000GT Desktop PCI - bulk

Sena kaina: 36.8€
Kaina 36.84 €

-4%

D-LINK DWA-548, WIRELESS N 300 PCI ExPRESS DESKTOP ADAPTER

Sena kaina: 14.42€
Kaina 13.95 €

D-Link Konverteris USB 2.0 (1 x port B) - FastEthernet 10/100BaseT (1 x RJ45)

 
Kaina 32.92 €

-5%

Tinklo komutatorius D-Link 52-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 4 10G SFP+

Sena kaina: 637.9€
Kaina 606.05 €

D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km

 
Kaina 83.04 €

D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM(SC-Duplex)-15km

 
Kaina 142.56 €

1%

Intel tinklo plokštė Gigabit Pro/1000 CT Desktop PCI-E Adapter - bulk

Sena kaina: 36.53€
Kaina 36.64 €

1%

Intel tinklo plokštė Gigabit ET Dual Port Server Adapter PCI-E - bulk

Sena kaina: 162.31€
Kaina 162.81 €

18%

TP-Link TL-WN781ND tinklo plokštė PCIe Wireless N150

Sena kaina: 12.2€
Kaina 14.35 €

19%

Tinklo komutatorius D-Link 24-Port Desktop Gigabit PoE + 2GE Combo Switch Total PoE Budget: 370W

Sena kaina: 291.59€
Kaina 346.68 €

-31%

DWR-116 D-Link Wireless N300 Multi-Wan Router 3G/4G USB

Sena kaina: 48.79€
Kaina 33.89 €

18%

D-Link 8-Port Desktop Gigabit, 8 X PoE+ up to 30W, max. 140W

Sena kaina: 100.98€
Kaina 118.92 €

D-Link 8-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

 
Kaina 17.8 €

1%

Digitus Plokštė 32-Bit, PCI, 4xserial (COM)

Sena kaina: 50.02€
Kaina 50.05 €

18%

DWR-932 D-Link Mobile Wi-Fi 4G Hotspot 150 Mbps

Sena kaina: 81.89€
Kaina 95.99 €

Atsitiktines prekės

Intellinet komutacinis kabelis, RJ45, kat.5e UTP, 1m, raudonas, 100% varis

 
Kaina 1.12 €

-52%

Audio Technica ATH-CKX5ISWH 15 Hz - 22 KHz Hz, 100 dB dB

Sena kaina: 24.6€
Kaina 11.98 €

1%

4World SIM kortelių skaitytuvas, USB 2.0

Sena kaina: 3.57€
Kaina 3.59 €

-1%

HP ProBook 640 G2/i5-6200U/14 FHD AG/ Intel HD Graphics/4GB/128 SSD/WIFI/BT/DVD+-RW/WIN10P

Sena kaina: 1190.16€
Kaina 1178.71 €

21%

ACME 16C14 Nešiojamo kompiuterio krepšys,

Sena kaina: 9.99€
Kaina 11.99 €

Hand Blender Braun MQ 5007 WH White, 750 W, Number of speeds 21, Mashed potatoes attachment, Shaft m

 
Kaina 55.9 €

1%

HP 771 Maintenance Cartridge

Sena kaina: 68.98€
Kaina 69.24 €

-1%

KINGSTON 16GB 2133MHz DDR4 Non-ECC CL14

Sena kaina: 148.01€
Kaina 146.84 €

-14%

ProfiCook Profi mixer / Smoothie maker PC-SM 1103 Stainless steel, 2000 W, Plastic, 2 L, Ice crushin

Sena kaina: 128.57€
Kaina 110.65 €

21%

ACME 16C14 Nešiojamo kompiuterio krepšys,

Sena kaina: 9.99€
Kaina 11.99 €

-5%

MEMORY DRIVE FLASH USB3 32GB/DTR30G2/32GB KINGSTON

Sena kaina: 18.9€
Kaina 18.13 €

-1%

Juosta ActiveJet A-KXP1090 | 8mm*1,6m | Panasonic KXP-115

Sena kaina: 1.68€
Kaina 1.67 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai