Prekių paieška

DA-70157 Digitus Konverteris USB2.0/RS485 (DB9M)

DA-70157 Digitus Konverteris USB2.0/RS485 (DB9M)

Prekę DA-70157 Digitus Konverteris USB2.0/RS485 (DB9M) pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 11.69 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 11.79€
11.69€
Į parduotuvę

Panašios prekės

-1%

DA-70157 Digitus Konverteris USB2.0/RS485 (DB9M)

Sena kaina: 11.79€
Kaina 11.69 €

-1%

DA-70158 Digitus Konverteris USB2.0/2 x RS232 (DB9M)

Sena kaina: 24.29€
Kaina 24.19 €

2%

DA-70156 Digitus Konverteris USB2.0/RS232 (DB9M)

Sena kaina: 9.59€
Kaina 9.69 €

-2%

DA-70159 Digitus Konverteris USB2.0/4 x RS232 (DB9M)

Sena kaina: 33.89€
Kaina 33.49 €

-1%

Digitus Konverteris USB2.0/2 x RS232 (DB9M)

Sena kaina: 23.67€
Kaina 23.63 €

1%

Digitus Konverteris USB2.0/4 x RS232 (DB9M)

Sena kaina: 33.21€
Kaina 33.35 €

1%

Digitus Konverteris USB2.0/RS232 (DB9M)

Sena kaina: 9.5€
Kaina 9.54 €

-1%

Digitus Konverteris USB2.0/4 x RS232 (DB9M)

Sena kaina: 39.03€
Kaina 38.79 €

-1%

Digitus Konverteris USB2.0/RS232 (DB9M)

Sena kaina: 12.18€
Kaina 12.1 €

-1%

Digitus Konverteris USB2.0/RS485 (DB9M)

Sena kaina: 13.75€
Kaina 13.73 €

5%

DA-70118 Digitus Konverteris USB 1.1 PS/2

Sena kaina: 4€
Kaina 4.19 €

-1%

Digitus Konverteris USB2.0 - IDE/SATA

Sena kaina: 18.55€
Kaina 18.54 €

-3%

DA-70155-1 Digitus Konverteris USB 1.1/RS232 (DB9M)

Sena kaina: 7.59€
Kaina 7.39 €

-1%

DA-70300-1 Digitus Konverteris USB3.0 -> SATAII

Sena kaina: 21.19€
Kaina 20.99 €

-1%

DA-70229 DIGITUS HUB 10-port USB2.0, incl. power supply, black

Sena kaina: 23.39€
Kaina 23.29 €

-1%

DA-70135-1 Digitus Komutatorius USB2.0 2 PC-1 USB

Sena kaina: 16.79€
Kaina 16.69 €

1%

Digitus Konverteris USB 1.1/RS232 (DB9M)

Sena kaina: 8.08€
Kaina 8.12 €

1%

Digitus Konverteris USB 1.1/RS232 (DB9M)

Sena kaina: 7.65€
Kaina 7.69 €

-1%

Digitus Konverteris USB 1.1/RS232 (DB9M)

Sena kaina: 10.06€
Kaina 10.04 €

-1%

DA-70452 Digitus Graphic adapter USB3.0 to VGA

Sena kaina: 60.79€
Kaina 60.69 €

9%

DK-300119-010-D Kabelis Digitus PREMIUM USB2.0 A m / B m 1,0m

Sena kaina: 1.19€
Kaina 1.29 €

-2%

DA-71002 DIGITUS Išorinis korpusas 2,5'' SATA/USB 2.0

Sena kaina: 9.69€
Kaina 9.59 €

-1%

DA-71035 DIGITUS Išorinis korpusas 2,5'' SATA/USB 3.0

Sena kaina: 30.69€
Kaina 30.59 €

3%

DA-70430 Digitus HDD instaliavimo rinkinys su 3.5'' į 2.5'' adapteriu

Sena kaina: 3.69€
Kaina 3.79 €

2%

DA-70460 Digitus Audio-Video Adapter microHDMI type D to VGA, FHD, audio 3.5mm MiniJack

Sena kaina: 13.99€
Kaina 14.19 €

-1%

DA-70141 DIGITUS Extender USB 2.0 SuperSpeed Cat.5e/6 UTP, up to 50m

Sena kaina: 39.39€
Kaina 39.29 €

7%

DK-300119-018-D Kabelis Digitus PREMIUM USB2.0 A m / B m 1,8m

Sena kaina: 1.59€
Kaina 1.69 €

-2%

DA-70160 Digitus microUSB2.0 to RS232 (DB9) Android adapter

Sena kaina: 17.19€
Kaina 16.99 €

-2%

DA-70161 Digitus RS232 do RS485 adapter

Sena kaina: 7.49€
Kaina 7.39 €

-2%

DA-70162 Digitus RS232 do TTL adapter

Sena kaina: 8.89€
Kaina 8.79 €

-4%

DK-300119-050-D Kabelis Digitus PREMIUM USB2.0 A m / B m 5m

Sena kaina: 2.99€
Kaina 2.89 €

1%

DA-50215 Digitus HDD removable frame SATA3.5'', fan, plastic,black

Sena kaina: 11.49€
Kaina 11.59 €

-1%

DN-82021-1 DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 29.79€
Kaina 29.59 €

1%

DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 31.11€
Kaina 31.24 €

1%

DIGITUS konverteris Fast Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 31.11€
Kaina 31.24 €

-1%

DN-82120-1 DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 64.29€
Kaina 63.79 €

1%

DA-71001 DIGITUS Išorinis korpusas 2,5'' ATA/USB 2.0

Sena kaina: 10.49€
Kaina 10.59 €

1%

DA-70461 Digitus Audio-Video Adapter HDMI type A to VGA, FHD, audio 3.5mm MiniJack

Sena kaina: 11.49€
Kaina 11.59 €

-1%

DA-71030 DIGITUS Išorinis korpusas 2,5'' SATA/USB 3.0

Sena kaina: 14.29€
Kaina 14.19 €

1%

DA-71050 DIGITUS Išorinis korpusas 3,5'' ATA/USB 2.0

Sena kaina: 25.89€
Kaina 25.99 €

-2%

DN-82020-1 DIGITUS konverteris Fast Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 29.79€
Kaina 29.39 €

-2%

DA-70455 Digitus Cable graphic adapter USB3.0 to VGA

Sena kaina: 22.59€
Kaina 22.29 €

5%

DK-300119-030-D Kabelis Digitus PREMIUM USB2.0 A m / B m 3m

Sena kaina: 2.19€
Kaina 2.29 €

1%

Digitus Konverteris USB 1.1 PS/2

Sena kaina: 5.13€
Kaina 5.15 €

-1%

DIGITUS konverteris Fast Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 30.09€
Kaina 30.04 €

1%

Kabelis Digitus PREMIUM USB2.0 A m / B m 1,0m

Sena kaina: 1.28€
Kaina 1.29 €

1%

Konverteris Digitus IDE -- SATA

Sena kaina: 7.46€
Kaina 7.49 €

-1%

Kabelis Digitus PREMIUM USB2.0 A m / B m 1,8m

Sena kaina: 1.74€
Kaina 1.73 €

1%

Digitus Konverteris USB 1.1 PS/2

Sena kaina: 4.16€
Kaina 4.19 €

1%

Digitus Konverteris USB3.0 - SATAII

Sena kaina: 20.72€
Kaina 20.81 €

1%

Digitus Komutatorius USB2.0 2 PC-1 USB

Sena kaina: 16.03€
Kaina 16.11 €

1%

Konverteris Digitus SATA -- IDE

Sena kaina: 7.25€
Kaina 7.28 €

1%

Kabelis Digitus PREMIUM USB2.0 A m / B m 3m

Sena kaina: 2.37€
Kaina 2.38 €

1%

Kabelis Digitus PREMIUM USB2.0 A m / B m 5m

Sena kaina: 3.03€
Kaina 3.05 €

-1%

DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 67.97€
Kaina 67.55 €

-1%

DIGITUS konverteris Fast Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 36.55€
Kaina 36.34 €

-1%

Digitus Konverteris USB3.0 -> SATAII

Sena kaina: 23.38€
Kaina 23.33 €

-1%

Digitus Komutatorius USB2.0 2 PC-1 USB

Sena kaina: 19.63€
Kaina 19.6 €

2%

DA-70322-1 Kortelių skaitytuvas Digitus All-in-one USB2.0

Sena kaina: 8.29€
Kaina 8.39 €

-1%

DA-73102 USB 2.0 ilgiklis Digitus 20m

Sena kaina: 22.99€
Kaina 22.89 €

-2%

DA-73101 USB 2.0 ilgiklis Digitus 15m

Sena kaina: 19.19€
Kaina 18.99 €

-6%

DK-300207-018-D Kabelis Digitus PREMIUM ilgintuvas USB2.0 2m

Sena kaina: 1.79€
Kaina 1.69 €

3%

DS-33151-1 Konverteris Digitus IDE --> SATA

Sena kaina: 6.99€
Kaina 7.19 €

3%

DA-70130-4 USB 2.0 ilgiklis su stiprinimu Digitus 5m

Sena kaina: 6.99€
Kaina 7.19 €

-1%

DA-CT4002-IMP Velcro dirželis kabeliams Digitus 10m/38mm

Sena kaina: 10.99€
Kaina 10.89 €

19%

DK-300207-050-D Kabelis Digitus PREMIUM ilgintuvas USB2.0 5m

Sena kaina: 2.69€
Kaina 3.19 €

1%

DA-70139-2 DIGITUS USB extender

Sena kaina: 12.89€
Kaina 12.99 €

1%

Konverteris Digitus SATA --> IDE

Sena kaina: 7.65€
Kaina 7.68 €

2%

DS-33150-1 Konverteris Digitus SATA --> IDE

Sena kaina: 6.89€
Kaina 6.99 €

-3%

205146 Manhattan USB konverteris nuosekliajam prievadui RS232 DB9M

Sena kaina: 10.59€
Kaina 10.29 €

1%

Konverteris Digitus IDE --> SATA

Sena kaina: 7.87€
Kaina 7.9 €

-1%

DA-50214-A Vidinė dėžutė Digitus 5,25'' diskams SATA 3,5'', pilka

Sena kaina: 13.49€
Kaina 13.39 €

-1%

DA-70601 ATX maitinimo šaltinų testeris Digitus LCD displėjus

Sena kaina: 27.59€
Kaina 27.39 €

-1%

DA-73103 USB 2.0 ilgiklis Digitus 25m

Sena kaina: 27.39€
Kaina 27.29 €

1%

DIGITUS Wireless AC433 USB2.0 mini adapter

Sena kaina: 14.28€
Kaina 14.33 €

-2%

DA-70216 Šakotuvas Digitus Slim Spider, 4 jungtys

Sena kaina: 6.99€
Kaina 6.89 €

5%

DK-300207-030-D Kabelis Digitus PREMIUM ilgintuvas USB2.0 3m

Sena kaina: 2.19€
Kaina 2.29 €

-47%

DN-70565 DIGITUS Wireless AC433 USB2.0 mini adapter

Sena kaina: 23.79€
Kaina 12.69 €

-2%

DA-70136-1 Digitus Komutatorius USB 2.0 4 PC-1 USB

Sena kaina: 27.79€
Kaina 27.49 €

Atsitiktines prekės

2%

Toneris Xerox black | 5000psl | WorCentre 3550

Sena kaina: 104.21€
Kaina 106.29 €

1%

Toneris Konica Minolta TNP-34 | 20000 pages | Black | Bizhub 4700P

Sena kaina: 103.27€
Kaina 103.71 €

17%

XER Phaser 6130 Cyan cartridge (1.900 pages)

Sena kaina: 76.26€
Kaina 88.55 €

TONER BLACK 708H 6K//LBP-3300 0917B002 CANON

 
Kaina 101.64 €

-4%

SAMSUNG Toner back HC ML-3710 5000pages

Sena kaina: 100.95€
Kaina 97.12 €

-2%

Būgnas OKI cyan | 20000lap. | C810/C830/MC860/MC801/821/MC851/MC861

Sena kaina: 105€
Kaina 103.63 €

3%

HP 411A Original Toner Cartridge cyan

Sena kaina: 108.22€
Kaina 111.37 €

1%

Toner Canon CEXV47 yellow | 21 500 pp. | iR-ADV C250 / 350 / 351

Sena kaina: 104.78€
Kaina 105.22 €

-2%

Būgnas OKI magenta | 20000lap. | C810/C830/MC860/MC801/821/MC851/MC861

Sena kaina: 105€
Kaina 103.63 €

TONER BLACK 708H 6K//LBP-3300 0917B002 CANON

 
Kaina 101.64 €

4%

Canon 718 C Toner Cartridge, Cyan

Sena kaina: 99.29€
Kaina 103.24 €

-4%

Aptarnavimo rinkinys Xerox | 30000psl | Phaser 8860

Sena kaina: 104.96€
Kaina 101.53 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai