Prekių paieška

DK-2532-03 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 3m

DK-2532-03 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 3m

Prekę DK-2532-03 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 3m pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 5.29 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 5.19€
5.29€

Panašios prekės

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 3m

 
Kaina 4.99 €

10%

DIGITUS LWL patchcable LC/LC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 3m

Sena kaina: 5.49€
Kaina 5.99 €

12%

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC Multimode 50/125 mju Duplex long 3m class OM3

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.99 €

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 2m

 
Kaina 4.99 €

13%

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 50/125um 2m Multimode Duplex Halogenfrei bis 1Gbit

Sena kaina: 3.99€
Kaina 4.49 €

-7%

DIGITUS LWL patchcable LC/LC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 10m

Sena kaina: 7.49€
Kaina 6.99 €

DIGITUS LWL patchcable LC/LC 50/125um 1m Multimode Duplex Halogenfrei bis 1Gbit

 
Kaina 3.49 €

ASSMANN DK-2532-03/3

 
Kaina 4.99 €

DIGITUS LWL patchcable SC/SC 50/125um 2m Multimode Duplex Halogenfrei bis 1Gbit

 
Kaina 3.99 €

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC to SC OS2 Singlemode 09/125 m Duplex, Length 1m

 
Kaina 4.49 €

4%

DIGITUS Fiber Optic DK-2532-01/3

Sena kaina: 3.78€
Kaina 3.92 €

-4%

DIGITUS Fiber Optic DK-2532-02/3

Sena kaina: 4.36€
Kaina 4.21 €

KONICA MINOLTA KOMUTACINIS UTP KABELIS RJ45(CAT5E) 3M

 
Kaina 1.91 €

5%

INTELLINET Fiber Optic Patch Cable LC/SC OM3 5m aqua 50/125um Duplex Multimode

Sena kaina: 11.49€
Kaina 11.99 €

13%

DIGITUS LWL patchcable LC/ST 50/125um 2m Multimode Duplex halogen free up to 1Gbit

Sena kaina: 3.99€
Kaina 4.49 €

-4%

DIGITUS Fiber Optic DK-2522-03/3

Sena kaina: 4.59€
Kaina 4.45 €

Kabelis optinis 3m Philips SWA2778W/10

 
Kaina 17.99 €

8%

INTELLINET 302693 optic patch cable LC-LC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

Sena kaina: 6.49€
Kaina 6.99 €

7%

INTELLINET 302747 optic patch cable LC-LC duplex 2m 50/125 OM3 multimode

Sena kaina: 7.49€
Kaina 7.99 €

MANHATTAN, Prailginimo kabelis (COM arba LPT) DB25M-DB25F, 3m, ICOC 043-SC,301701

 
Kaina 252.42 €

-11%

ASSMANN DK-2532-02/3

Sena kaina: 4.99€
Kaina 4.49 €

10%

ASSMANN DK-2532-05/3

Sena kaina: 5.49€
Kaina 5.99 €

SKYHORSE CANON SC-ink 03 užpildymo rinkinys 20ml*3 (BC-01/02/03/BX3) juodas

 
Kaina 319.02 €

2%

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC

Sena kaina: 4.31€
Kaina 4.36 €

QOLTEC 54133 Qoltec Optic adapter LC/UPC duplex MultiMode

 
Kaina 0.64 €

3%

UBIQUITI OM3 50/125 μm Duplex LC cable

Sena kaina: 4.87€
Kaina 5.01 €

DIGITUS DK-1512-010/WH DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable 1.0 m color white

 
Kaina 0.39 €

DIGITUS DK-1512-0025/BL DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable 0,25m black

 
Kaina 0.39 €

DIGITUS DK-1512-0025/B Digitus Cable patch UTP, CAT.5E, blue, 0.25m

 
Kaina 0.39 €

31%

DIGITUS DK-1612-0025 DIGITUS Premium CAT 6 UTP patch cable, Length 0,025m, Color grey

Sena kaina: 0.39€
Kaina 0.51 €

DIGITUS DK-1512-0025/R DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable, Length 0.25m, Color red

 
Kaina 0.39 €

DIGITUS DK-1512-0025/G DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable, Length 0.25m, Color green

 
Kaina 0.39 €

DIGITUS DK-1512-030/WH

 
Kaina 0.99 €

DIGITUS DK-1512-005/WH DIGITUS Premium C

 
Kaina 0.73 €

DIGITUS DK-1512-0025/R DIGITUS Premium C

 
Kaina 0.73 €

DIGITUS DK-1512-010/WH DIGITUS Premium C

 
Kaina 0.73 €

DIGITUS DK-1512-0025/G DIGITUS Premium C

 
Kaina 0.73 €

-1%

DIGITUS DK-TP512 DIGITUS CAT 5e twisted pair installation cable 305m outdoor jelly filled

Sena kaina: 169€
Kaina 168 €

-1%

DIGITUS DK-1743-VH-1

Sena kaina: 71.99€
Kaina 71.49 €

21%

DIGITUS DK-1612-100

Sena kaina: 2.49€
Kaina 2.99 €

34%

DIGITUS DK-1612-050/Y

Sena kaina: 1.49€
Kaina 1.99 €

34%

DIGITUS DK-1612-050/BL

Sena kaina: 1.49€
Kaina 1.99 €

DIGITUS DK-1612-030/BL

 
Kaina 1.49 €

51%

DIGITUS DK-1512-050/WH

Sena kaina: 0.99€
Kaina 1.49 €

DIGITUS DK-1612-010/BL

 
Kaina 0.99 €

DIGITUS DK-1612-005/BL

 
Kaina 0.99 €

34%

DIGITUS DK-1612-050/R

Sena kaina: 1.49€
Kaina 1.99 €

DIGITUS DK-1612-050/G

 
Kaina 1.49 €

DIGITUS DK-1512-005/WH

 
Kaina 0.49 €

DIGITUS DK-1612-020/BL

 
Kaina 0.99 €

DIGITUS DK-1512-010/WH

 
Kaina 0.49 €

DIGITUS DK-1512-015/Y DIGITUS Premium CA

 
Kaina 0.97 €

25%

DIGITUS DK-1612-010/BL DIGITUS Premium C

Sena kaina: 0.97€
Kaina 1.21 €

25%

DIGITUS DK-1512-025 DIGITUS Premium CAT

Sena kaina: 0.97€
Kaina 1.21 €

DIGITUS DK-1512-015/R DIGITUS Premium CA

 
Kaina 0.97 €

DIGITUS DK-1612-005/BL DIGITUS Premium C

 
Kaina 0.97 €

DIGITUS DK-1512-015/WH DIGITUS Premium C

 
Kaina 0.97 €

DIGITUS DK-1512-015/B DIGITUS Premium CA

 
Kaina 0.97 €

DIGITUS DK-1512-030/WH DIGITUS Premium C

 
Kaina 1.21 €

9%

DIGITUS DK-1612-070 DIGITUS Premium CAT

Sena kaina: 1.6€
Kaina 1.74 €

17%

DIGITUS DK-1512-050/WH DIGITUS Premium C

Sena kaina: 1.45€
Kaina 1.69 €

DIGITUS DK-1612-030/BL DIGITUS Premium C

 
Kaina 1.69 €

DIGITUS DK-1612-050/G DIGITUS Premium CA

 
Kaina 2.18 €

12%

DIGITUS DK-1612-050/R DIGITUS Premium CA

Sena kaina: 2.18€
Kaina 2.42 €

12%

DIGITUS DK-1612-050/B DIGITUS Premium CA

Sena kaina: 2.18€
Kaina 2.42 €

52%

DIGITUS DK-1612-050/BL DIGITUS Premium C

Sena kaina: 1.6€
Kaina 2.42 €

12%

DIGITUS DK-1612-050/Y DIGITUS Premium CA

Sena kaina: 2.18€
Kaina 2.42 €

1%

TP-LINK 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter Full-duplex

Sena kaina: 11.91€
Kaina 12.02 €

QOLTEC 54143 Qoltec Optic adapter SC/APC duplex SingleMode

 
Kaina 0.39 €

DIGITUS LWL patchcable SC/SC 50/125um 2m

 
Kaina 3.78 €

13%

ASSMANN DK-2533-03

Sena kaina: 3.99€
Kaina 4.49 €

ASSMANN DK-2522-03/3

 
Kaina 4.99 €

VERTIV LC-MM-SFP Avocent SFP Multi Mode Fibre Module LC

 
Kaina 77.89 €

5%

DIGITUS LWL patchcable LC/ST 50/125um 1m

Sena kaina: 3.34€
Kaina 3.48 €

DIGITUS CAT 6 U-UTP DK-1617-005

 
Kaina 1.21 €

Atsitiktines prekės

-4%

Šaldiklis SNAIGĖ F27SM-T100021

Sena kaina: 319.99€
Kaina 309.99 €

Valymo priemonė ProBiotic biuro aprangai 75ml

 
Kaina 4.99 €

2%

Monitorius DELL 210-ADOX

Sena kaina: 265€
Kaina 269 €

Antivirusinė programa KASPERSKY KIS2015 1MD NEW (nauja), 12 mėn

 
Kaina 35.91 €

18%

Vaflinė CLOER CLO1621

Sena kaina: 27.19€
Kaina 31.99 €

-11%

Vonios svarstyklės BEURER GS 212 toffee

Sena kaina: 29.99€
Kaina 26.99 €

-2%

Kraujospūdžio matuoklis BEURER BM26

Sena kaina: 34.99€
Kaina 34.49 €

88%

Pelės kilimėlis SteelSeries QcK Sims 4 Edition (320x270mm)

Sena kaina: 7.99€
Kaina 14.99 €

-9%

Trintuvas PHILIPS HR1628/00

Sena kaina: 59.99€
Kaina 54.99 €

2%

Garso kolonėlė NAIM Mu-so

Sena kaina: 939€
Kaina 949.99 €

Dulkių siurblys HOOVER XP71 XP20011

 
Kaina 125.99 €

6%

Radija PANASONIC RF-3500E9-K

Sena kaina: 34.99€
Kaina 36.99 €

Raktažodžiai

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai