Prekių paieška

DK-300207-018-D Kabelis Digitus PREMIUM ilgintuvas USB2.0 2m

DK-300207-018-D Kabelis Digitus PREMIUM ilgintuvas USB2.0 2m

Prekę DK-300207-018-D Kabelis Digitus PREMIUM ilgintuvas USB2.0 2m pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 1.69 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 1.79€
1.69€
Į parduotuvę

Panašios prekės

-6%

DK-300207-018-D Kabelis Digitus PREMIUM ilgintuvas USB2.0 2m

Sena kaina: 1.79€
Kaina 1.69 €

19%

DK-300207-050-D Kabelis Digitus PREMIUM ilgintuvas USB2.0 5m

Sena kaina: 2.69€
Kaina 3.19 €

5%

DK-300207-030-D Kabelis Digitus PREMIUM ilgintuvas USB2.0 3m

Sena kaina: 2.19€
Kaina 2.29 €

1%

Kabelis Digitus PREMIUM ilgintuvas USB2.0 2m

Sena kaina: 1.79€
Kaina 1.8 €

7%

DK-300119-018-D Kabelis Digitus PREMIUM USB2.0 A m / B m 1,8m

Sena kaina: 1.59€
Kaina 1.69 €

1%

Kabelis Digitus PREMIUM ilgintuvas USB2.0 5m

Sena kaina: 3.28€
Kaina 3.3 €

1%

Kabelis Digitus PREMIUM ilgintuvas USB2.0 3m

Sena kaina: 2.37€
Kaina 2.38 €

9%

DK-300119-010-D Kabelis Digitus PREMIUM USB2.0 A m / B m 1,0m

Sena kaina: 1.19€
Kaina 1.29 €

-4%

DK-300119-050-D Kabelis Digitus PREMIUM USB2.0 A m / B m 5m

Sena kaina: 2.99€
Kaina 2.89 €

12%

DK-330112-030-D Kabelis HDMI, High Speed Ethernet, Tipas A 3.00m Digitus

Sena kaina: 4.29€
Kaina 4.79 €

-17%

DK-1512-010/R Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, raudonas, 1m

Sena kaina: 0.59€
Kaina 0.49 €

-21%

DK-1512-005 Komutacinis kabelis Digitus UTP, CAT.5E, pilkas, 0.5m

Sena kaina: 0.49€
Kaina 0.39 €

-21%

DK-1512-0025 Komutacinis kabelis Digitus UTP, CAT.5E, pilkas, 0.25m

Sena kaina: 0.49€
Kaina 0.39 €

21%

DK-1512-020/G Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, žalias, 2m

Sena kaina: 0.49€
Kaina 0.59 €

-1%

DK-1512-050/Y Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, geltonas, 5m

Sena kaina: 1€
Kaina 0.99 €

-12%

DK-1512-030/G Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, žalias, 3m

Sena kaina: 0.89€
Kaina 0.79 €

-1%

DK-1512-050/B Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, mėlynas, 5m

Sena kaina: 1€
Kaina 0.99 €

21%

DK-1512-020/Y Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, geltonas, 2m

Sena kaina: 0.49€
Kaina 0.59 €

21%

DK-1512-020/B Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, mėlynas, 2m

Sena kaina: 0.49€
Kaina 0.59 €

-17%

DK-1512-010/Y Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, geltonas, 1m

Sena kaina: 0.59€
Kaina 0.49 €

-1%

DK-1512-050/G Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, žalias, 5m

Sena kaina: 1€
Kaina 0.99 €

15%

DK-1512-030/B Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, mėlynas, 3m

Sena kaina: 0.69€
Kaina 0.79 €

21%

DK-1612-030/G Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, žalias, 3,0m

Sena kaina: 0.99€
Kaina 1.19 €

21%

DK-1612-030/R Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, raudonas, 3,0m

Sena kaina: 0.99€
Kaina 1.19 €

21%

DK-1612-030/B Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, mėlynas, 3,0m

Sena kaina: 0.99€
Kaina 1.19 €

21%

DK-1612-030/Y Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, geltonas, 3,0m

Sena kaina: 0.99€
Kaina 1.19 €

-21%

DK-1521-V-305 Kabelis DIGITUS Professional kat.5e F-UTP suktas, instaliacinis

Sena kaina: 104.79€
Kaina 82.99 €

-16%

DK-1512-050/R Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, raudonas, 5m

Sena kaina: 1.19€
Kaina 1 €

-13%

DK-1612-010/B Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, mėlynas, 1,0m

Sena kaina: 0.79€
Kaina 0.69 €

13%

DK-1612-020/B Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, mėlynas, 2,0m

Sena kaina: 0.79€
Kaina 0.89 €

-15%

DK-1612-005/Y Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, geltonas, 0,5m

Sena kaina: 0.69€
Kaina 0.59 €

15%

DK-1612-010/G Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, žalias, 1,0m

Sena kaina: 0.69€
Kaina 0.79 €

-15%

DK-1612-005/R Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, raudonas, 0,5m

Sena kaina: 0.69€
Kaina 0.59 €

15%

DK-1612-010/R Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, raudonas, 1,0m

Sena kaina: 0.69€
Kaina 0.79 €

12%

DK-1612-020/Y Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, geltonas, 2,0m

Sena kaina: 0.89€
Kaina 0.99 €

-17%

DK-1512-010/G Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, žalias, 1m

Sena kaina: 0.59€
Kaina 0.49 €

21%

DK-1512-020/R Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, raudonas, 2m

Sena kaina: 0.49€
Kaina 0.59 €

-13%

DK-1612-010/Y Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, geltonas,1,0m

Sena kaina: 0.79€
Kaina 0.69 €

-12%

DK-1512-030/Y Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, geltonas, 3m

Sena kaina: 0.89€
Kaina 0.79 €

12%

DK-1612-020/G Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, žalias, 2,0m

Sena kaina: 0.89€
Kaina 0.99 €

1%

Kabelis Digitus PREMIUM USB2.0 A m / B m 1,0m

Sena kaina: 1.28€
Kaina 1.29 €

1%

Kabelis Digitus PREMIUM USB2.0 A m / B m 1,8m

Sena kaina: 1.73€
Kaina 1.74 €

1%

Kabelis Digitus PREMIUM USB2.0 A m / B m 3m

Sena kaina: 2.37€
Kaina 2.38 €

1%

Kabelis Digitus PREMIUM USB2.0 A m / B m 5m

Sena kaina: 3.05€
Kaina 3.06 €

1%

DIGITUS Wireless AC433 USB2.0 mini adapter

Sena kaina: 14.33€
Kaina 14.35 €

1%

DN-70565 DIGITUS Wireless AC433 USB2.0 mini adapter

Sena kaina: 12.69€
Kaina 12.79 €

-1%

DIGITUS Wireless AC433 USB2.0 adapter with antena

Sena kaina: 15.82€
Kaina 15.73 €

1%

DIGITUS Wireless AC433 USB2.0 mini adapter

Sena kaina: 12.98€
Kaina 12.99 €

-1%

Šakotuvas Digitus Network 4x USB2.0, 1x RJ45, 10/100/1000 Mbps

Sena kaina: 60.09€
Kaina 60.04 €

1%

DIGITUS Wireless AC433 USB2.0 mini adapter

Sena kaina: 15.29€
Kaina 15.34 €

3%

DK-330112-050-D HDMI kabelis Digitus Highspeed Ethernet 1.4 GOLD Type A, M/M 5m, juodai pilkas

Sena kaina: 6.99€
Kaina 7.19 €

6%

DK-330112-020-D HDMI kabelis Digitus Highspeed Ethernet 1.4 GOLD Type A, M/M 2m, juodai pilkas

Sena kaina: 3.99€
Kaina 4.19 €

4%

DK-330112-010-D HDMI kabelis Digitus Highspeed Ethernet 1.4 GOLD Type A, M/M 1m, juodai pilkas

Sena kaina: 3.19€
Kaina 3.29 €

1%

Jungiamasis kabelis ASSMANN PREMIUM null-modem 3,0m

Sena kaina: 2.53€
Kaina 2.54 €

-5%

AK-610100-018-E Jungiamasis kabelis ASSMANN PREMIUM null-modem 1,8m

Sena kaina: 2.29€
Kaina 2.19 €

-2%

DK-1512-300 Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, pilkas, 30m

Sena kaina: 5.39€
Kaina 5.29 €

3%

DK-2533-01 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 1m

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.59 €

-21%

DK-1512-005/B Digitus komutacinis kabelis UTP, CAT.5E, mėlynas, 0.5m

Sena kaina: 0.49€
Kaina 0.39 €

-21%

DK-1512-005/G Digitus komutacinis kabelis UTP, CAT.5E, žalias, 0.5m

Sena kaina: 0.49€
Kaina 0.39 €

-5%

DK-1512-150 Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, pilkas, 15m

Sena kaina: 2.39€
Kaina 2.29 €

-21%

DK-1512-005/Y Digitus komutacinis kabelis UTP, CAT.5E, geltonas, 0.5m

Sena kaina: 0.49€
Kaina 0.39 €

DK-2512-02 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 ST-SC, 2m

 
Kaina 4.69 €

21%

DK-1512-050 Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, pilkas, 5m

Sena kaina: 0.99€
Kaina 1.19 €

-3%

DK-1512-200 Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT5E, pilkas, 20.0m

Sena kaina: 3.69€
Kaina 3.59 €

21%

DK-1512-020 Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, pilkas, 2m

Sena kaina: 0.49€
Kaina 0.59 €

3%

DK-2532-02 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 2m

Sena kaina: 4.89€
Kaina 4.99 €

-3%

DK-2531-01 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 1m

Sena kaina: 4.89€
Kaina 4.79 €

-2%

DK-2532-03 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 3m

Sena kaina: 5.29€
Kaina 5.19 €

-2%

DK-2533-05 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 5m

Sena kaina: 5.99€
Kaina 5.89 €

-3%

DK-2522-02 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 2m

Sena kaina: 4.99€
Kaina 4.89 €

-3%

DK-1644-050 Kabelis Digitus komutacinis SSTP, CAT.6, pilkas, 5m

Sena kaina: 3.69€
Kaina 3.59 €

21%

DK-1612-030 Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, pilkas, 3,0m

Sena kaina: 0.99€
Kaina 1.19 €

DK-1612-050 Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, pilkas, 5,0m

 
Kaina 1.39 €

3%

DK-2533-01/3 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 1m

Sena kaina: 4.79€
Kaina 4.89 €

DK-2922-03 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 3m

 
Kaina 5.69 €

DK-2933-01 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 OS2 LC-LC, 1m

 
Kaina 4.69 €

4%

DK-1522-100 Kabelis Digitus komutacinis FTP, CAT.5E, pilkas, 10m

Sena kaina: 2.69€
Kaina 2.79 €

3%

DK-2922-01 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 1m

Sena kaina: 4.69€
Kaina 4.79 €

-2%

DK-2533-03/3 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 3m

Sena kaina: 5.39€
Kaina 5.29 €

-26%

DK-2932-02 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 LC-SC, 2m

Sena kaina: 7€
Kaina 5.19 €

Atsitiktines prekės

H6GMH6AFC(X)PL Viryklė Hotpoint ARISTON H6GMH6AF C (X)PL

 
Kaina 456 €

2%

RV082-EU Cisco RV082 8-port 10/100 VPN Router - Dual WAN

Sena kaina: 319€
Kaina 323 €

4003915093606 Adapteris blykstei Metz SCA 3602 Sony digital

 
Kaina 59.39 €

-1%

Ergonomiška nugaros atrama Fellowes

Sena kaina: 35.1€
Kaina 35.09 €

1%

Ergonomiška kojų atrama Fellowes i-Spire™

Sena kaina: 29.03€
Kaina 29.05 €

Indukcinė mini viryklė ETA Indukta 011190000

 
Kaina 63 €

1%

Atrama riešui Fellowes i-Spire™ balta

Sena kaina: 5.12€
Kaina 5.13 €

Smulkintuvas ETA Vital blend ETA101190000

 
Kaina 148.5 €

1%

Kojų atrama Fellowes Foot Rocker

Sena kaina: 24.56€
Kaina 24.59 €

1%

MS 7309 Mesko White, 40 W W

Sena kaina: 11.79€
Kaina 11.89 €

-3%

GRAEF EVO E20EU2 pjaustyklė

Sena kaina: 118.18€
Kaina 114.87 €

-2%

SGK-4060-KKCM1 Cooler Master Storm QuickFire XTi Mechanical Gaming Keyboard - Brown Switch

Sena kaina: 161.39€
Kaina 158.89 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai