Prekių paieška

DK-300207-018-D Kabelis Digitus PREMIUM ilgintuvas USB2.0 2m

DK-300207-018-D Kabelis Digitus PREMIUM ilgintuvas USB2.0 2m

Prekę DK-300207-018-D Kabelis Digitus PREMIUM ilgintuvas USB2.0 2m pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 3.19 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 3.39€
3.19€
Į parduotuvę

Panašios prekės

-6%

DK-300207-018-D Kabelis Digitus PREMIUM ilgintuvas USB2.0 2m

Sena kaina: 3.39€
Kaina 3.19 €

-56%

Kabelis Digitus PREMIUM ilgintuvas USB2.0 2m

Sena kaina: 4.54€
Kaina 2.04 €

Kabelis Digitus PREMIUM ilgintuvas USB2.0 5m

 
Kaina 3.72 €

-55%

Kabelis Digitus PREMIUM ilgintuvas USB2.0 3m

Sena kaina: 5.99€
Kaina 2.7 €

-63%

Kabelis Digitus PREMIUM USB2.0 A m / B m 1,0m

Sena kaina: 4.31€
Kaina 1.62 €

-56%

Kabelis Digitus PREMIUM USB2.0 A m / B m 1,8m

Sena kaina: 4.36€
Kaina 1.96 €

-55%

Kabelis Digitus PREMIUM USB2.0 A m / B m 3m

Sena kaina: 5.95€
Kaina 2.68 €

-56%

Kabelis Digitus PREMIUM USB2.0 A m / B m 5m

Sena kaina: 7.7€
Kaina 3.46 €

-1%

DN-70565 DIGITUS Wireless AC433 USB2.0 mini adapter

Sena kaina: 17.89€
Kaina 17.79 €

-14%

DIGITUS Wireless AC433 USB2.0 adapter with antena

Sena kaina: 18.38€
Kaina 15.88 €

-16%

DIGITUS Wireless AC433 USB2.0 mini adapter

Sena kaina: 15.45€
Kaina 13.07 €

-4%

Šakotuvas Digitus Network 4x USB2.0, 1x RJ45, 10/100/1000 Mbps

Sena kaina: 62.9€
Kaina 60.62 €

-1%

DK-330112-100-D HDMI kabelis Digitus Highspeed Ethernet 1.4 GOLD Type A, M/M 10m, juodai pilkas

Sena kaina: 10.69€
Kaina 10.59 €

-56%

Jungiamasis kabelis ASSMANN PREMIUM null-modem 3,0m

Sena kaina: 6.39€
Kaina 2.87 €

-8%

AK-610100-018-E Jungiamasis kabelis ASSMANN PREMIUM null-modem 1,8m

Sena kaina: 2.69€
Kaina 2.49 €

-56%

Jungiamasis kabelis ASSMANN PREMIUM null-modem 1,8m

Sena kaina: 6.21€
Kaina 2.79 €

-38%

DVI-D kabelis Digitalbox BASIC.LNK Dual-link 3m (2*ferrite core, triple shielded

Sena kaina: 8.08€
Kaina 5.05 €

-63%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, pilkas, 7m

Sena kaina: 4.11€
Kaina 1.54 €

-63%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, geltonas, 2m

Sena kaina: 1.84€
Kaina 0.69 €

-63%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, pilkas, 2m

Sena kaina: 1.84€
Kaina 0.69 €

Kabelis Digitus komutacinis SSTP, CAT.6, pilkas, 0,5m

 
Kaina 1.36 €

-63%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, raudonas, 5m

Sena kaina: 3.29€
Kaina 1.23 €

-56%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E,pilkas, 10m

Sena kaina: 3.92€
Kaina 1.76 €

-38%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 LC-SC, 1m

Sena kaina: 8.71€
Kaina 5.45 €

-38%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 2m

Sena kaina: 9.17€
Kaina 5.73 €

-63%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, pilkas, 0,5m

Sena kaina: 1.89€
Kaina 0.71 €

-55%

Kabelis Digitus komutacinis SSTP, CAT.6, pilkas, 5m

Sena kaina: 9.4€
Kaina 4.23 €

-38%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 OS2 LC-LC, 2m

Sena kaina: 9.22€
Kaina 5.76 €

-63%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, geltonas, 1m

Sena kaina: 1.45€
Kaina 0.54 €

-63%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, raudonas, 3m

Sena kaina: 2.27€
Kaina 0.85 €

-17%

CCA-423 Gembird kabelis stereo | minijack | ilgintuvas | 1,5M

Sena kaina: 0.59€
Kaina 0.49 €

7%

UA0092 Kabelis-ilgintuvas LogiLink USB2.0, ilgis 12 m

Sena kaina: 24.39€
Kaina 25.99 €

11%

NKA-0433 AM- AF kabelis/ilgintuvas Natec USB2.0, 3m, juodas, blisteris

Sena kaina: 1.99€
Kaina 2.19 €

8%

CU0011 Kabelis-ilgintuvas LogiLink USB2.0 3m

Sena kaina: 1.39€
Kaina 1.49 €

9%

AK-610100-030-E Jungiamasis kabelis ASSMANN PREMIUM null-modem 3,0m

Sena kaina: 2.49€
Kaina 2.69 €

34%

CU0010 Kabelis-ilgintuvas LogiLink USB2.0 1,8m

Sena kaina: 0.89€
Kaina 1.19 €

-2%

DS-19231 KVM kabelis DIGITUS PS/2 for KVM consoles 1,8 m

Sena kaina: 5.59€
Kaina 5.49 €

-63%

Kabelis Digitus komutacinis FTP, CAT.5E, pilkas, 2m

Sena kaina: 3.19€
Kaina 1.2 €

-38%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 2m

Sena kaina: 8.59€
Kaina 5.37 €

-63%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E,pilkas, 3m

Sena kaina: 2.27€
Kaina 0.85 €

-38%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 2m

Sena kaina: 9.22€
Kaina 5.76 €

-38%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 LC-SC, 2m

Sena kaina: 9.22€
Kaina 5.76 €

-38%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, pilkas, 15m

Sena kaina: 12.2€
Kaina 7.62 €

-63%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, žalias, 1m

Sena kaina: 1.45€
Kaina 0.54 €

-63%

Komutacinis kabelis Digitus UTP, CAT.5E, juodas, 2.0m

Sena kaina: 1.84€
Kaina 0.69 €

-4%

DVI-D stiprintuvas Digitus iki 50m, 165Mhz, 1920 x 1200

Sena kaina: 54.94€
Kaina 52.95 €

-38%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 2m

Sena kaina: 8.45€
Kaina 5.28 €

-63%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, pilkas, 1,0m

Sena kaina: 2.23€
Kaina 0.83 €

-63%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, mėlynas, 0,5m

Sena kaina: 1.89€
Kaina 0.71 €

-38%

HDMI kabelis Digitus Highspeed Ethernet 1.4 GOLD Type A, M/M 2m, juodai pilkas

Sena kaina: 7.62€
Kaina 4.76 €

-63%

Komutacinis kabelis Digitus UTP, CAT.5E, pilkas, 0.5m

Sena kaina: 1.26€
Kaina 0.47 €

-38%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, pilkas, 10m

Sena kaina: 8.71€
Kaina 5.45 €

-16%

HDMI kabelis Digitus Highspeed Ethernet 1.4 GOLD Type A, M/M 10m, juodai pilkas

Sena kaina: 14.16€
Kaina 11.98 €

-63%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, žalias, 1,0m

Sena kaina: 2.23€
Kaina 0.83 €

-38%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 1m

Sena kaina: 8.25€
Kaina 5.16 €

-38%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 1m

Sena kaina: 8.52€
Kaina 5.32 €

-63%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, geltonas, 3m

Sena kaina: 2.27€
Kaina 0.85 €

-63%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, žalias, 3m

Sena kaina: 2.27€
Kaina 0.85 €

-56%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, pilkas, 15m

Sena kaina: 5.7€
Kaina 2.56 €

-38%

KVM kabelis DIGITUS PS/2 for KVM consoles 3,0 m

Sena kaina: 13.04€
Kaina 8.15 €

-38%

KVM kabelis DIGITUS PS/2 for KVM consoles 1,8 m

Sena kaina: 9.85€
Kaina 6.16 €

-16%

KVM kabelis DIGITUS PS/2 for KVM consoles 5,0 m

Sena kaina: 12.21€
Kaina 10.33 €

-63%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, žalias, 0,5m

Sena kaina: 1.89€
Kaina 0.71 €

-63%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, geltonas, 5m

Sena kaina: 3.29€
Kaina 1.23 €

-4%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 ST-SC, 2m

Sena kaina: 5.29€
Kaina 5.08 €

-26%

Komutacinis kabelis Digitus UTP, CAT.5E, juodas, 0.5m

Sena kaina: 0.63€
Kaina 0.47 €

-10%

Kabelis Digitus komutacinis S-FTP, CAT.6A, pilkas, 1,0m

Sena kaina: 2.4€
Kaina 2.16 €

-25%

AM- AF kabelis/ilgintuvas Natec USB2.0, 1.8m, juodas, blisteris

Sena kaina: 2.25€
Kaina 1.69 €

-27%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, raudonas, 1m

Sena kaina: 0.73€
Kaina 0.54 €

-4%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 LC-SC, 3m

Sena kaina: 6.1€
Kaina 5.87 €

-10%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, pilkas, 5m

Sena kaina: 3.54€
Kaina 3.19 €

-1%

Kabelis Digitus SSTP kat.7, LSZH, AWG 23/1, 500m.

Sena kaina: 282.95€
Kaina 282.84 €

-63%

Digitus komutacinis kabelis UTP, CAT.5E, mėlynas, 0.5m

Sena kaina: 1.26€
Kaina 0.47 €

-63%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, pilkas, 5,0m

Sena kaina: 4.79€
Kaina 1.8 €

-38%

Kabelis Digitus komutacinis S-FTP, CAT.6A, pilkas, 5,0m

Sena kaina: 8.86€
Kaina 5.54 €

-56%

AM- AF kabelis/ilgintuvas Natec USB2.0, 3m, juodas, blisteris

Sena kaina: 5.41€
Kaina 2.43 €

-15%

Kabelis Digitus HDMI A /M - HDMI A /M 10m s/1.4 juodas

Sena kaina: 38.9€
Kaina 33.3 €

-38%

HDMI kabelis Digitus Highspeed Ethernet 1.4 GOLD Type A, M/M 5m, juodai pilkas

Sena kaina: 13.7€
Kaina 8.56 €

-16%

DVI-D kabelis Digitalbox BASIC.LNK Dual-link 10m 2*ferrite core, triple shielded

Sena kaina: 10.51€
Kaina 8.89 €

-56%

Kabelis Digitus komutacinis SSTP, CAT.6, pilkas, 2m

Sena kaina: 5.23€
Kaina 2.35 €

Atsitiktines prekės

Faller 272543 N FA STOP CITY COMPACT

 
Kaina 36.59 €

Saulės kremas Frais Monde Light Oil Spray For A Deep Tan Cosmetic 125ml

 
Kaina 16.19 €

Tvarstis Atrauman AG 5x5cm sterilus tinklelinis su sidabru N1- žaizdų gydymui

 
Kaina 0.9 €

EPSON T130 CYAN INK SX525WD/BX305F/BX32

 
Kaina 15.26 €

Pleistras OUCH! Tvarstis karpomas, hipoalergiškas 50x6cm

 
Kaina 1.27 €

42%

Moteriškas laikrodis BISSET Ichthyosis BSAD85SISX05BX

Sena kaina: 98.37€
Kaina 138.93 €

-19%

101.0017.919/025.045.120 ROX 610-41, plautuvė

Sena kaina: 50.88€
Kaina 41.47 €

9%

Vyriškas laikrodis Maserati R8853112505

Sena kaina: 275.15€
Kaina 297.36 €

Emalis alkidinis Malder baltas 2,8 ltr.

 
Kaina 11.65 €

12%

Karate pirštinės Matsuru, 2,5cm, L dydis

Sena kaina: 9.2€
Kaina 10.24 €

Elektrinis oblius Makita 1806B

 
Kaina 605.33 €

-12%

Palaidinė Veda (juodos spalvos)

Sena kaina: 19.88€
Kaina 17.68 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai