Prekių paieška

DK-330112-020-D HDMI kabelis Digitus Highspeed Ethernet 1.4 GOLD Type A, M/M 2m, juodai pilkas

DK-330112-020-D HDMI kabelis Digitus Highspeed Ethernet 1.4 GOLD Type A, M/M 2m, juodai pilkas

Prekę DK-330112-020-D HDMI kabelis Digitus Highspeed Ethernet 1.4 GOLD Type A, M/M 2m, juodai pilkas pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 4.39 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 4.29€
4.39€
Į parduotuvę

Panašios prekės

3%

DK-330112-020-D HDMI kabelis Digitus Highspeed Ethernet 1.4 GOLD Type A, M/M 2m, juodai pilkas

Sena kaina: 4.29€
Kaina 4.39 €

DK-330112-050-D HDMI kabelis Digitus Highspeed Ethernet 1.4 GOLD Type A, M/M 5m, juodai pilkas

 
Kaina 7.69 €

3%

DK-330112-010-D HDMI kabelis Digitus Highspeed Ethernet 1.4 GOLD Type A, M/M 1m, juodai pilkas

Sena kaina: 3.49€
Kaina 3.59 €

2%

DK-330112-100-D HDMI kabelis Digitus Highspeed Ethernet 1.4 GOLD Type A, M/M 10m, juodai pilkas

Sena kaina: 11.99€
Kaina 12.19 €

5%

HDMI kabelis Digitus Highspeed Ethernet 1.4 GOLD Type A, M/M 2m, juodai pilkas

Sena kaina: 4.38€
Kaina 4.57 €

2%

HDMI kabelis Digitus Highspeed Ethernet 1.4 GOLD Type A, M/M 10m, juodai pilkas

Sena kaina: 11.98€
Kaina 12.2 €

5%

HDMI kabelis Digitus Highspeed Ethernet 1.4 GOLD Type A, M/M 5m, juodai pilkas

Sena kaina: 7.88€
Kaina 8.22 €

17%

HDMI kabelis Digitus Highspeed Ethernet 1.4 GOLD Type A, M/M 1m, juodai pilkas

Sena kaina: 3.78€
Kaina 4.4 €

1%

AK-330105-300-S HDMI kabelis Digitus Highspeed Ethernet V1.3 3D GOLD A M/M 30.0m su stiprintuvu

Sena kaina: 63.29€
Kaina 63.39 €

3%

AK-330106-020-S HDMI kabelis ASSMANN Highspeed Ethernet V1.3 3D GOLD A M/C M(mini), 2.0m

Sena kaina: 3.49€
Kaina 3.59 €

7%

AK-330107-020-S HDMI kabelis ASSMANN Highspeed Ethernet Type A M/M 2m

Sena kaina: 2.99€
Kaina 3.19 €

1%

HDMI kabelis Digitus Highspeed Ethernet V1.3 3D GOLD A M/M 30.0m su stiprintuvu

Sena kaina: 61.56€
Kaina 62.14 €

3%

AK-330107-030-S HDMI kabelis ASSMANN Highspeed Ethernet V1.4 3D GOLD A M/M 3.0m

Sena kaina: 3.49€
Kaina 3.59 €

3%

AK-330107-050-S HDMI kabelis ASSMANN Highspeed Ethernet V1.4 3D GOLD A M/M 5.0m

Sena kaina: 4.89€
Kaina 4.99 €

5%

AK-330107-010-S HDMI kabelis ASSMANN Highspeed Ethernet V1.4 3D GOLD A M/M 1.0m

Sena kaina: 2.19€
Kaina 2.29 €

1%

AK-330107-100-S HDMI kabelis ASSMANN Highspeed Ethernet V1.4 3D GOLD A M/M 10.0m

Sena kaina: 10.49€
Kaina 10.59 €

17%

HDMI kabelis ASSMANN Highspeed Ethernet V1.4 3D GOLD A M/M 3.0m

Sena kaina: 3.76€
Kaina 4.39 €

2%

HDMI kabelis ASSMANN Highspeed Ethernet V1.4 3D GOLD A M/M 10.0m

Sena kaina: 10.36€
Kaina 10.54 €

5%

HDMI kabelis ASSMANN Highspeed Ethernet V1.4 3D GOLD A M/M 5.0m

Sena kaina: 5.04€
Kaina 5.26 €

21%

DK-1512-020/BL Komutacinis kabelis Digitus UTP, CAT.5E, juodas, 2.0m

Sena kaina: 0.49€
Kaina 0.59 €

1%

HDMI kabelis ASSMANN Highspeed Ethernet V1.3 3D GOLD A M/M 20.0m su stiprintuvu

Sena kaina: 39.34€
Kaina 39.38 €

3%

AK-330106-030-S HDMI kabelis ASSMANN Highspeed Ethernet V1.3 3D GOLD A M/C M(mini), 3.0m

Sena kaina: 3.89€
Kaina 3.99 €

1%

AK-330105-200-S HDMI kabelis ASSMANN Highspeed Ethernet V1.3 3D GOLD A M/M 20.0m su stiprintuvu

Sena kaina: 39.99€
Kaina 40.19 €

1%

AK-330105-150-S HDMI kabelis ASSMANN Highspeed Ethernet V1.3 3D GOLD A M/M 15.0m su stiprintuvu

Sena kaina: 36.39€
Kaina 36.49 €

1%

AK-330105-400-S HDMI kabelis ASSMANN Highspeed Ethernet V1.3 3D GOLD A M/M 40.0m

Sena kaina: 94.99€
Kaina 95.19 €

22%

HDMI kabelis ASSMANN Highspeed Ethernet V1.3 3D GOLD A M/C M(mini), 3.0m

Sena kaina: 4.08€
Kaina 4.96 €

1%

HDMI kabelis ASSMANN Highspeed Ethernet V1.3 3D GOLD A M/M 40.0m

Sena kaina: 92.31€
Kaina 92.4 €

17%

HDMI kabelis ASSMANN Highspeed Ethernet V1.3 3D GOLD A M/C M(mini), 2.0m

Sena kaina: 3.8€
Kaina 4.44 €

17%

HDMI kabelis ASSMANN Highspeed Ethernet Type A M/M 2m

Sena kaina: 3.28€
Kaina 3.83 €

1%

HDMI kabelis ASSMANN Highspeed Ethernet V1.3 3D GOLD A M/M 15.0m su stiprintuvu

Sena kaina: 35.97€
Kaina 35.99 €

1%

ZOTAC GeForce GTX 1050 Ti OC 128bit 4GB GDDR5 DVI-D, HDMI 2.0b, Display Port 1.4

Sena kaina: 194.93€
Kaina 195.04 €

5%

DK-330112-030-D Kabelis HDMI, High Speed Ethernet, Tipas A 3.00m Digitus

Sena kaina: 4.99€
Kaina 5.19 €

3%

DK-2533-01 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 1m

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.59 €

DK-2512-02 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 ST-SC, 2m

 
Kaina 4.69 €

3%

DK-2532-02 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 2m

Sena kaina: 4.89€
Kaina 4.99 €

3%

DK-2531-01 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 1m

Sena kaina: 4.79€
Kaina 4.89 €

2%

DK-2532-03 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 3m

Sena kaina: 5.19€
Kaina 5.29 €

2%

DK-2533-05 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 5m

Sena kaina: 5.89€
Kaina 5.99 €

3%

DK-2522-02 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 2m

Sena kaina: 4.89€
Kaina 4.99 €

2%

DK-2922-03 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 3m

Sena kaina: 5.69€
Kaina 5.79 €

DK-2933-01 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 OS2 LC-LC, 1m

 
Kaina 4.69 €

3%

DK-2922-01 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 1m

Sena kaina: 4.69€
Kaina 4.79 €

5%

DK-2932-02 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 LC-SC, 2m

Sena kaina: 4.99€
Kaina 5.19 €

5%

DK-2533-03 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 3m

Sena kaina: 4.99€
Kaina 5.19 €

-17%

DK-1512-050/BL Komutacinis kabelis Digitus UTP, CAT.5E, juodas, 5.0m

Sena kaina: 1.19€
Kaina 0.99 €

5%

DK-2933-02 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 OS2 LC-LC, 2m

Sena kaina: 4.99€
Kaina 5.19 €

-21%

DK-1512-005/BL Komutacinis kabelis Digitus UTP, CAT.5E, juodas, 0.5m

Sena kaina: 0.49€
Kaina 0.39 €

2%

DK-2932-03 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 LC-SC, 3m

Sena kaina: 5.19€
Kaina 5.29 €

17%

DK-1512-030/BL Komutacinis kabelis Digitus UTP, CAT.5E, juodas, 3.0m

Sena kaina: 0.59€
Kaina 0.69 €

2%

DK-2531-02 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 2m

Sena kaina: 5.19€
Kaina 5.29 €

5%

DK-2922-02 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 2m

Sena kaina: 4.99€
Kaina 5.19 €

3%

DK-2532-01 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 1m

Sena kaina: 4.69€
Kaina 4.79 €

3%

DK-2522-01 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 1m

Sena kaina: 4.29€
Kaina 4.39 €

26%

DK-1512-010/BL Komutacinis kabelis Digitus UTP, CAT.5E, juodas, 1.0m

Sena kaina: 0.39€
Kaina 0.49 €

3%

DK-2933-03 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 OS2 LC-LC, 3m

Sena kaina: 4.89€
Kaina 4.99 €

3%

DK-2932-01 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 LC-SC, 1m

Sena kaina: 4.79€
Kaina 4.89 €

3%

DK-2533-02 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 2m

Sena kaina: 4.79€
Kaina 4.89 €

17%

4World Kabelis HDMI - HDMI Greita sparta su Ethernet (v1.4), 3D, HQ, BLK, 3m

Sena kaina: 2.24€
Kaina 2.61 €

6%

08604 4World Kabelis HDMI - HDMI Greita sparta su Ethernet (v1.4), 3D, HQ, BLK, 1.8m

Sena kaina: 1.89€
Kaina 1.99 €

2%

08607 4World Kabelis HDMI - HDMI Greita sparta su Ethernet (v1.4), 3D, HQ, BLK, 7.5m

Sena kaina: 5.89€
Kaina 5.99 €

-13%

08605 4World Kabelis HDMI - HDMI Greita sparta su Ethernet (v1.4), 3D, HQ, BLK, 3m

Sena kaina: 2.49€
Kaina 2.19 €

3%

CH0039 Kabelis LogiLink HDMI - HDMI 1.4 , Gold, 5m

Sena kaina: 4.29€
Kaina 4.39 €

11%

CH0035 Kabelis LogiLink HDMI - HDMI 1.4, Gold, 1m

Sena kaina: 1.99€
Kaina 2.19 €

37%

CH0038 Kabelis LogiLink HDMI - HDMI 1.4 , Gold, 3m

Sena kaina: 2.49€
Kaina 3.39 €

5%

CH0037 Kabelis LogiLink HDMI - HDMI 1.4 , Gold, 2m

Sena kaina: 2.49€
Kaina 2.59 €

2%

08608 4World Kabelis HDMI - HDMI Greita sparta su Ethernet (v1.4), 3D, HQ, BLK, 10m

Sena kaina: 6.29€
Kaina 6.39 €

1%

CH0055 Kabelis LogiLink HDMI - HDMI 1.4 , Gold, 20m

Sena kaina: 34.99€
Kaina 35.19 €

1%

CH0053 Kabelis LogiLink HDMI - HDMI 1.4 , Gold, 10m

Sena kaina: 11.39€
Kaina 11.49 €

4%

08606 4World Kabelis HDMI - HDMI Greita sparta su Ethernet (v1.4), 3D, HQ, BLK, 5m

Sena kaina: 2.69€
Kaina 2.79 €

1%

CH0054 Kabelis LogiLink HDMI - HDMI 1.4 , Gold, 15m

Sena kaina: 22.99€
Kaina 23 €

-5%

CH0036 Kabelis LogiLink HDMI - HDMI 1.4 , Gold, 1,5m

Sena kaina: 2.49€
Kaina 2.39 €

2%

HDMI kabelis Digitalbox BASIC.LNK v1.4 10m (double shielded)

Sena kaina: 8.69€
Kaina 8.85 €

1%

HDMI komutatorius Digitus Video 5= 1 1080p, 1080i 25-165MHz

Sena kaina: 44.51€
Kaina 44.57 €

17%

Kabelis LogiLink HDMI - HDMI 1.4 , Gold, 2m

Sena kaina: 2.72€
Kaina 3.17 €

5%

HDMI kabelis Digitalbox BASIC.LNK v1.4 5m (double shielded)

Sena kaina: 4.42€
Kaina 4.62 €

17%

HDMI kabelis Digitalbox BASIC.LNK v1.4 2m

Sena kaina: 2.31€
Kaina 2.69 €

17%

HDMI kabelis Digitalbox BASIC.LNK v1.4 3m (double shielded)

Sena kaina: 1.93€
Kaina 2.25 €

17%

Kabelis LogiLink HDMI - HDMI 1.4 , Gold, 3m

Sena kaina: 3.57€
Kaina 4.17 €

5%

4World Kabelis HDMI - HDMI Greita sparta su Ethernet (v1.4), 3D, HQ, BLK, 7.5m

Sena kaina: 6.05€
Kaina 6.32 €

5%

4World Kabelis HDMI - HDMI Greita sparta su Ethernet (v1.4), 3D, HQ, BLK, 10m

Sena kaina: 6.48€
Kaina 6.77 €

Atsitiktines prekės

-2%

Televizorius Sony KD-55XD8005 LED 55" Smart

Sena kaina: 1069€
Kaina 1048.99 €

9%

INK CARTRIDGE BLACK NO.940/22ML C4902AE HP

Sena kaina: 18.77€
Kaina 20.33 €

Lifestyle Set Hunting Adventure MUZXLHA1

 
Kaina 165.99 €

1%

Netgear R6400 Wi-Fi standards 802.11a, 802.11ac, 8, Dual band, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, USB por

Sena kaina: 102.38€
Kaina 102.63 €

4%

APC Back-UPS 700VA, 230V, AVR, IEC Sockets

Sena kaina: 77.21€
Kaina 79.83 €

-2%

Bevielė pelė Microsoft 1850 | Akcija

Sena kaina: 13.1€
Kaina 12.86 €

4%

Philips Daily Collection Kettle HD4646/00 1.5 l 2400 W Water level indicator White Hinged lid

Sena kaina: 21.82€
Kaina 22.67 €

1%

Fortron EP 850 480 W, 290 V, 220 V

Sena kaina: 67.63€
Kaina 67.8 €

13%

4World Sieninis LCD 15-22'' laikiklis pasukamas/palenkiamas, TV iki 15kg BLK

Sena kaina: 7.99€
Kaina 8.99 €

1%

NewStar Flatscreen Wall Mount (fixed, ultrathin)

Sena kaina: 37.95€
Kaina 38.31 €

5%

Genius optical wireless mouse NX-7005, Blue

Sena kaina: 7€
Kaina 7.3 €

-1%

DDR4 Crucial 16GB (2x8GB) 2133MHz CL15 1.2V, Dual rank

Sena kaina: 167.85€
Kaina 167.04 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai