Prekių paieška

DN-14001 Kabelio jungčių testeris RJ45 Digitus Network

DN-14001 Kabelio jungčių testeris RJ45 Digitus Network

Prekę DN-14001 Kabelio jungčių testeris RJ45 Digitus Network pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 39.49 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 39.69€
39.49€
Į parduotuvę

Panašios prekės

-1%

DN-14001 Kabelio jungčių testeris RJ45 Digitus Network

Sena kaina: 39.69€
Kaina 39.49 €

-1%

Šakotuvas Digitus Network 4x USB2.0, 1x RJ45, 10/100/1000 Mbps

Sena kaina: 60.09€
Kaina 60.04 €

-87%

DN-95002 Pasyvus maitinimo šaltinis PoE Digitus 1xRJ45, 1xDC, 1xPoE

Sena kaina: 17.29€
Kaina 2.29 €

-3%

DN-LSA-PT Montavimo įrankis LSA Digitus Krone LC versija

Sena kaina: 3.59€
Kaina 3.49 €

-1%

DN-VFL650-2S Vizualinis gedimų lokatorius Digitus

Sena kaina: 48.19€
Kaina 47.99 €

5%

DN-94001 Įrankis laidų izoliacijos nuėmimui Digitus

Sena kaina: 2.39€
Kaina 2.49 €

1%

NCT-3 Gembird DIGITAL kabelių testeris RJ45/RJ11, UTP,STP,5E,6E

Sena kaina: 52.19€
Kaina 52.59 €

-75%

DN-7042-1 Wireless USB valdiklis Digitus 150N

Sena kaina: 16.59€
Kaina 4.29 €

21%

VLCP89005W Kabelio jungiklis Valueline RJ45

Sena kaina: 0.49€
Kaina 0.59 €

-8%

VLCP89050B Kabelio jungiklis Valueline RJ45 crossover

Sena kaina: 1.39€
Kaina 1.29 €

3%

DN-95001 Pasyvių PoE kabelių rinkinys Digitus

Sena kaina: 4.39€
Kaina 4.49 €

27%

Kabelio jungiklis Valueline RJ45

Sena kaina: 0.56€
Kaina 0.71 €

-1%

DN-10110 Tinklo plokštė Gigabit Eth Digitus N 10/100/1000

Sena kaina: 10.49€
Kaina 10.39 €

-2%

DN-10130 Tinklo plokštė Gigabit Eth Digitus N 10/100/1000

Sena kaina: 12.19€
Kaina 11.99 €

4%

DK-1613-VH-1 Kabelis UTP kat.6 Digitus Network 100m

Sena kaina: 40.29€
Kaina 41.79 €

-1%

DK-1521-P-1 Kabelis F/UTP kat.5E Digitus Network AWG26/7 100 m

Sena kaina: 35.89€
Kaina 35.69 €

-1%

DN-W19 15U/600 Pakabinama spinta DIGITUS 19'' 15U 600x600 RAL7035

Sena kaina: 104.19€
Kaina 103.39 €

-1%

DN-W19 04U/450 Pakabinama spinta DIGITUS 19'' 4U 600x450 RAL7035

Sena kaina: 57.79€
Kaina 57.29 €

-1%

DN-WD19 06U/550 Pakabinama spinta DIGITUS 19'' 6U 600x550 RAL7035, 2 dalys

Sena kaina: 105.89€
Kaina 104.99 €

-1%

DN-WD19 09U/550 Pakabinama spinta DIGITUS 19'' 9U 600x550 RAL7035, 2 dalys

Sena kaina: 101.49€
Kaina 100.69 €

-1%

DN-W19 06U/450 Pakabinama spinta DIGITUS 19'' 6U 600x450 RAL7035

Sena kaina: 64.29€
Kaina 63.79 €

-2%

DN-W19 09U/450 Pakabinama spinta DIGITUS 19'' 9U 600x450 RAL7035

Sena kaina: 73.19€
Kaina 72.29 €

-2%

DN-W19 12U/450 Pakabinama spinta DIGITUS 19'' 12U 600x450 RAL7035

Sena kaina: 90.29€
Kaina 89.19 €

-2%

103-11 Netrack kabelių testeris RJ45/RJ11/BNC/USB

Sena kaina: 32.99€
Kaina 32.59 €

-1%

DN-W19 18U/600 Pakabinama spinta DIGITUS 19'' 18U 600x600 RAL7035

Sena kaina: 107.99€
Kaina 107.59 €

1%

Kabelis U/UTP kat.5E AWG 24/7 Digitus Network k. 305m

Sena kaina: 91.82€
Kaina 92.21 €

1%

4World LED kabelių testeris RJ45

Sena kaina: 6.25€
Kaina 6.26 €

16%

Kabelio jungiklis Valueline RJ45

Sena kaina: 0.53€
Kaina 0.61 €

-1%

Kabelis F/UTP kat.5E Digitus Network AWG26/7 305 m

Sena kaina: 101.73€
Kaina 101.39 €

-1%

Netrack kabelių testeris RJ45/RJ11/BNC/USB

Sena kaina: 32.76€
Kaina 32.56 €

-1%

Netrack kabelių testeris RJ45/RJ11 su laidų detektoriumi

Sena kaina: 37.29€
Kaina 37.07 €

-1%

Kabelis UTP kat.6 Digitus Network 100m

Sena kaina: 40.57€
Kaina 40.32 €

-1%

Kabelis U/UTP, viela kat.5E Digitus Network, 305m

Sena kaina: 78.13€
Kaina 78.01 €

-4%

DN-93904 Komutacinio kabelio adapteris Digitus RJ45, kat. 5e, D klasė, ekranuotas

Sena kaina: 3.29€
Kaina 3.19 €

-1%

DN-82023 DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC

Sena kaina: 30.19€
Kaina 29.99 €

-1%

DN-82022 DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC

Sena kaina: 30.19€
Kaina 29.99 €

2%

DN-94004 Kištukų užspaudimo replės Digitus RJ45, RJ12, RJ11

Sena kaina: 11€
Kaina 11.19 €

-1%

DN-13020 Multifunction Network Server Digitus 1 portas USB 2.0

Sena kaina: 48.19€
Kaina 47.79 €

-1%

DN-82021-1 DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 29.79€
Kaina 29.59 €

19%

DN-93901 Modulinis perėjimas Digitus kat. 5e, Class D, RJ45

Sena kaina: 1€
Kaina 1.19 €

-1%

DN-13023 Wireless Multifunction Network Server Digitus 4 portai USB 2.0

Sena kaina: 68.89€
Kaina 68.29 €

-1%

DN-82120-1 DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 64.29€
Kaina 63.79 €

-2%

DN-82020-1 DIGITUS konverteris Fast Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 29.79€
Kaina 29.39 €

-2%

DN-94007 Kištukų užspaudimo replės Digitus RJ45, RJ12

Sena kaina: 5.79€
Kaina 5.69 €

3%

DN-94005 Kištukų užspaudimo replės Digitus RJ45

Sena kaina: 3.89€
Kaina 3.99 €

-1%

Komutacinio kabelio adapteris Digitus RJ45, kat. 5e, D klasė, ekranuotas

Sena kaina: 3.62€
Kaina 3.6 €

-1%

8level FPCI-8139 PCI network card PCI 10/100Mbps (RJ45) Realtek chipset - BOX

Sena kaina: 2.96€
Kaina 2.95 €

-1%

DN-13003-1 Fast Ethernet Print Server Digitus USB, 1 portas

Sena kaina: 30.29€
Kaina 30.19 €

-1%

Kištukų užspaudimo replės Digitus RJ45

Sena kaina: 4.3€
Kaina 4.27 €

-1%

DN-170025-1 UPS Digitus Line Interactive 1500VA, USB/RS232, LCD

Sena kaina: 126.79€
Kaina 126.29 €

4%

DN-93905 Sujungimo modulis Digitus CAT 6A, ekranuotas

Sena kaina: 3.19€
Kaina 3.29 €

-8%

DN-93601 Keystone modulis Digitus kat. 6, Class E, neekranuotas

Sena kaina: 1.29€
Kaina 1.19 €

-1%

DN-170040 DIGITUS Professional OnLine USV-Anlage, 1500VA/1350W Rack

Sena kaina: 378.59€
Kaina 376.99 €

-1%

DN-170041 DIGITUS Professional OnLine UPS Unit, 3000VA/2700W Rack

Sena kaina: 582€
Kaina 579 €

-1%

DN-95407 Maitinimo panelė Digitus 19'', 1U, 7 lizdai, 16A/250V/4000W

Sena kaina: 25.89€
Kaina 25.79 €

-1%

103-06 Netrack kabelių testeris su LCD displėjumi RJ45/RJ11, map test

Sena kaina: 92.29€
Kaina 91.89 €

2%

103-02 Netrack kabelių testeris RJ11/RJ12/RJ45 UTP/FTP

Sena kaina: 7.39€
Kaina 7.49 €

2%

103-01 Netrack kabelių testeris RJ11/RJ12/RJ45 UTP/FTP/STP

Sena kaina: 6.19€
Kaina 6.29 €

1%

DN-95404 Maitinimo panelė Digitus 19'', 1U, 10 lizdų, C13, aliuminis

Sena kaina: 25€
Kaina 25.19 €

-1%

DN-94022 Tinklo įrankių rinkinys Digitus

Sena kaina: 15.49€
Kaina 15.39 €

5%

DN-9002-N Virštinkinė rozetė Digitus kat.5e dvigubai ekranuota

Sena kaina: 4€
Kaina 4.19 €

-1%

DN-3023 Adapteris Digitus Gigabit Ethernet USB 3.0

Sena kaina: 13.89€
Kaina 13.79 €

-1%

103-15 Netrack network cable tester RJ45/RJ11/BNC/USB/map test, with 8 remote jacks

Sena kaina: 157.69€
Kaina 156.99 €

5%

DN-93902 Sujungimo modulis Digitus CAT 5e

Sena kaina: 2.19€
Kaina 2.29 €

-3%

DN-9006-N Virštinkinė rozetė Digitus kat.6 2xRJ45 ekranuota

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.39 €

-1%

DN-170015-1 UPS Digitus 1500VA juodas

Sena kaina: 112.29€
Kaina 111.79 €

-1%

DN-VFL650-2S/ADAP DIGITUS Adapt0r do DN-VFL650-2S - 1,25mm

Sena kaina: 23.89€
Kaina 23.79 €

2%

WZ0010 Kabelių testeris LogiLink jungtims RJ11, RJ12 ir RJ45 su nuotoliniu valdymu

Sena kaina: 5.49€
Kaina 5.59 €

-1%

DN-81004 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

Sena kaina: 49.69€
Kaina 49.49 €

-2%

DN-95402 Maitinimo panelė Digitus 19'', 1U, 7 lizdai, jungiklis, 16A/230V/4000W

Sena kaina: 17.19€
Kaina 17 €

-1%

DN-95401 Maitinimo panelė Digitus 19'', 1U, 8 lizdai, 16A/250V/4000W

Sena kaina: 16.39€
Kaina 16.29 €

-31%

Kabelių testeris LogiLink jungtims RJ11, RJ12 ir RJ45 su nuotoliniu valdymu

Sena kaina: 7.33€
Kaina 5.09 €

3%

790055 INTELLINET moduliniai kištukai RJ45 lanksčiam UTP 8P8C, Cat 5e, 100 jungčių

Sena kaina: 12.59€
Kaina 12.89 €

5%

DN-1001J PCI tinklo plokštė Digitus 10/100 Mbps Fast Ethernet Realtek 8139D

Sena kaina: 4.99€
Kaina 5.19 €

-1%

DN-13006-1 Digitus Printserver 10/100Mbps 2xUSB2.0 + 1xLPT

Sena kaina: 72.79€
Kaina 72.19 €

-1%

DN-95102 Maitinimo šaltinis PoE Digitus PSE 802.3af maks. 48V 15.4W

Sena kaina: 23.89€
Kaina 23.69 €

-2%

Modulinis perėjimas Digitus kat. 5e, Class D, RJ45

Sena kaina: 1.39€
Kaina 1.37 €

-1%

DN-81200 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km

Sena kaina: 35.49€
Kaina 35.19 €

1%

DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 31.11€
Kaina 31.24 €

Atsitiktines prekės

-9%

49LH570V LG 49LH570V 49

Sena kaina: 413€
Kaina 379.89 €

60UF770V LG 60UF770V LED TV | 60

 
Kaina 1213 €

79UF860V LG 79UF860V LED TV | 79

 
Kaina 4412 €

65UF950V LG 65UF950V LED TV | 65

 
Kaina 2129 €

55EF950V LG OLED TV 55

 
Kaina 2659 €

1%

65UH6157 Television LG 65UH6157

Sena kaina: 988€
Kaina 989 €

-2%

49UH661V LG 49

Sena kaina: 572€
Kaina 565 €

-61%

Kolonėlė SAMSUNG LEVEL BOX mini, Bluetooth, NFC, mikrofonas, raudona

Sena kaina: 74.99€
Kaina 29.99 €

1%

Digitus RS232 do TTL adapter

Sena kaina: 9.51€
Kaina 9.53 €

1%

5901836845283 BATTERIES GT IRON HUAWEI G510/Y530/G 1500 mAh

Sena kaina: 10.59€
Kaina 10.69 €

-1%

07464-BLK 4World LCD sieninis laikiklis 15''- 43'' fiksuotas, SLIM, TV svoris iki 45kg BLK

Sena kaina: 8€
Kaina 7.99 €

1%

X99M KILLER ASRock Fatal1ty X99M KILLER, X99, QuadDDR4-2133, SATA3, RAID, mATX

Sena kaina: 215.49€
Kaina 215.89 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai