Prekių paieška

DN-81000 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km

DN-81000 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km

Prekę DN-81000 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 22.29 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 22.19€
22.29€
Į parduotuvę

Panašios prekės

1%

DN-81000 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km

Sena kaina: 22.19€
Kaina 22.29 €

1%

DN-81004 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

Sena kaina: 49.39€
Kaina 49.49 €

1%

DN-81003 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

Sena kaina: 19.49€
Kaina 19.59 €

-1%

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

Sena kaina: 21.21€
Kaina 21.16 €

-1%

DN-170040 DIGITUS Professional OnLine USV-Anlage, 1500VA/1350W Rack

Sena kaina: 377.79€
Kaina 376.99 €

-1%

DN-82022 DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC

Sena kaina: 30.19€
Kaina 29.99 €

1%

MGBSX1 Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Sena kaina: 113.69€
Kaina 114.39 €

1%

Cisco MGBBX1 Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver

Sena kaina: 258.51€
Kaina 260.04 €

1%

Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Sena kaina: 112.61€
Kaina 113.28 €

1%

S-31DLC20D MikroTik SFP module 1.25GbE SM, 20km, 1310nm

Sena kaina: 19.69€
Kaina 19.79 €

-24%

510493 Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot

Sena kaina: 58.69€
Kaina 45.19 €

1%

DN-70565 DIGITUS Wireless AC433 USB2.0 mini adapter

Sena kaina: 12.69€
Kaina 12.79 €

-6%

Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot

Sena kaina: 53.87€
Kaina 50.7 €

-6%

Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot

Sena kaina: 48.45€
Kaina 45.6 €

1%

SFP-10G-SR-S= Cisco 10GBASE-SR SFP Module Enterprise-Class

Sena kaina: 480€
Kaina 482 €

-1%

DS-53400 DIGITUS Professional VGA UTP Extender Set

Sena kaina: 79.89€
Kaina 79.79 €

-1%

DK-1521-V-305 Kabelis DIGITUS Professional kat.5e F-UTP suktas, instaliacinis

Sena kaina: 95.39€
Kaina 95.19 €

-1%

DN-96200 DIGITUS Fiber Splice Optic Sliding Splice Box, 1U

Sena kaina: 21.49€
Kaina 21.39 €

-1%

AK-340509-002-W Digitus adapteris mini DP-DP+HDMI+DVI M/F

Sena kaina: 13.39€
Kaina 13.29 €

-1%

DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC

Sena kaina: 30.61€
Kaina 30.54 €

1%

DIGITUS Professional OnLine UPS Unit, 3000VA/2700W Rack

Sena kaina: 555.53€
Kaina 555.76 €

-1%

DIGITUS Professional OnLine USV-Anlage, 1500VA/1350W Rack

Sena kaina: 374.13€
Kaina 373.33 €

-1%

KVM komutatorius Digitus usb - mini (elektroninis)

Sena kaina: 25.48€
Kaina 25.35 €

-1%

Digitus adapteris mini DP-DP+HDMI+DVI M/F

Sena kaina: 13.14€
Kaina 13.11 €

1%

10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class

Sena kaina: 469.31€
Kaina 472.26 €

-1%

Kabelis DIGITUS Professional kat.6 F-UTP instaliacinis

Sena kaina: 220.38€
Kaina 220.01 €

1%

Spliteris Digitus HDMI Mini Video 1 = 2 25-225MHz 1080i, 1080p

Sena kaina: 33.68€
Kaina 33.71 €

-1%

Netgear 10GE SR SFP+ MODULE

Sena kaina: 392.38€
Kaina 388.61 €

-1%

Kabelis DIGITUS Professional kat.5e F-UTP suktas, instaliacinis

Sena kaina: 91.82€
Kaina 91.67 €

-1%

Adapteris mini Digitus DP-DVI (24+5) M/F 0,15m

Sena kaina: 7.28€
Kaina 7.26 €

192%

HP ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC

Sena kaina: 134.96€
Kaina 393.49 €

-1%

DIGITUS Professional VGA UTP Extender Set

Sena kaina: 78.4€
Kaina 78.28 €

2%

DHP-P309AV D-Link DHP-P309AV PowerLine AV Passthrough Mini Adapter Starter Kit 1 port, 10,100 Mbit/s

Sena kaina: 37.79€
Kaina 38.49 €

Kabelis DELTACO mini DisplayPort - DVI-D, 1.0m / DP-DVI101-K

 
Kaina 9.99 €

5%

UQ990E HP 3y Pickup Return NB only SVC Commercial Mini/Value NB with 1/1/0 wty 3 yr Pickup Return Sv

Sena kaina: 39.29€
Kaina 40.89 €

8%

333412 Manhattan Kabelis USB 2.0 A-B Mini (Canon) M/M 1,8m sidabrinis

Sena kaina: 1.39€
Kaina 1.49 €

-1%

KVM kabelis DIGITUS PS/2 for KVM consoles 1,8 m

Sena kaina: 6.96€
Kaina 6.95 €

-13%

DK-1612-010/B Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, mėlynas, 1,0m

Sena kaina: 0.79€
Kaina 0.69 €

-13%

DK-1612-010 Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, pilkas, 1,0m

Sena kaina: 0.79€
Kaina 0.69 €

15%

DK-1612-010/G Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, žalias, 1,0m

Sena kaina: 0.69€
Kaina 0.79 €

15%

DK-1612-010/R Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, raudonas, 1,0m

Sena kaina: 0.69€
Kaina 0.79 €

-13%

DK-1612-010/Y Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, geltonas,1,0m

Sena kaina: 0.79€
Kaina 0.69 €

-2%

AM-LOKI-10-000000-0002 PC Korpusas be PSU MODECOM LOKI Mini USB 3.0 x 1 / USB 2.0 x 2 /HD-AUDIO /

Sena kaina: 38.29€
Kaina 37.79 €

-1%

AM-LING-10-000000-0002 PC Korpusas be PSU MODECOM LING Mini USB 3.0 x 1 / USB 2.0 x 2 /HD-AUDIO /

Sena kaina: 43.79€
Kaina 43.69 €

2%

DS-19231 KVM kabelis DIGITUS PS/2 for KVM consoles 1,8 m

Sena kaina: 5.19€
Kaina 5.29 €

2%

DA-73100-1 USB 2.0 ilgiklis Digitus 10m

Sena kaina: 9.89€
Kaina 9.99 €

-54%

Digitus Internal PC power cable 5.25" plug to 2 x5.25" jacks 0.13 m

Sena kaina: 1.44€
Kaina 0.67 €

-1%

Schoolbag mini, Sofia The First 1/12

Sena kaina: 7.53€
Kaina 7.51 €

-3%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, pilkas, 1,0m

Sena kaina: 0.67€
Kaina 0.65 €

2%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, žalias, 1,0m

Sena kaina: 0.73€
Kaina 0.74 €

-1%

KVM kabelis DIGITUS PS/2 for KVM consoles 1,8 m

Sena kaina: 5.65€
Kaina 5.64 €

13%

Hikvision DS-2CD2520F Mini Dome Camera, 2.8 mm, 2.0 MP, Power over Ethernet (PoE),

Sena kaina: 76.74€
Kaina 85.95 €

5%

Hikvision DS-2CD2542FWD-IS Mini Dome Camera, 2.8 mm, 4.0 MP, Power over Ethernet (PoE), 1080p,

Sena kaina: 168.64€
Kaina 176.3 €

Digitus Serial conection cable, internal/external on slot bracket 0.25 m

 
Kaina 0.9 €

1%

Gigabit Ethernet security router with SFP, 1 GE or SFP WAN & 1 FE, 8 port 10/100/1000Mbps managed sw

Sena kaina: 936.91€
Kaina 941.16 €

-1%

Ubiquiti mFI mPower MINI Network Power Outlet, 1-Port

Sena kaina: 38.8€
Kaina 38.55 €

2%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, raudonas, 1,0m

Sena kaina: 0.73€
Kaina 0.74 €

Targus ClickIn Apple iPad mini 4,3,2 & 1, gold

 
Kaina 22.61 €

1%

Kabelis PREMIUM DVI-D (24+1) 5.0m Digitus

Sena kaina: 4.3€
Kaina 4.31 €

4%

Manhattan Kabelis USB 2.0 A-B Mini (Canon) M/M 1,8m sidabrinis

Sena kaina: 1.45€
Kaina 1.5 €

1%

Kabelis PREMIUM DVI-D (24+1) 10.0m Digitus

Sena kaina: 8.07€
Kaina 8.12 €

-3%

D-Link DHP-208AV Mini Adapter PowerLine AV 1 port, 10, 100 Mbit/s, Data transfer rate (max) 200 Mbit

Sena kaina: 15.04€
Kaina 14.65 €

-3%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, mėlynas, 1,0m

Sena kaina: 0.67€
Kaina 0.65 €

-2%

D-Link DGS-1100-06/ME Managed, 10/100/1000BASE-TX and SFP, 5 + 1 ports

Sena kaina: 63.36€
Kaina 62.22 €

-1%

Osram LIGHTIFY Gardenspot Mini W Add-on 1,5W 12V 30°

Sena kaina: 11.37€
Kaina 11.35 €

34%

Minkštas žaislas Šuo (Šarpėjas mini) ŠM-1 25 x 41 x 45 cm

Sena kaina: 15.13€
Kaina 20.26 €

5%

Mega Bloks 81000 Jeep džimas Ride-On , 3 in 1

Sena kaina: 85.8€
Kaina 89.7 €

-16%

AGM731F Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module

Sena kaina: 153.49€
Kaina 129.49 €

2%

DN-30210-1 Mini adapteris Digitus USB BluetoothV4.0 EDR, class 2

Sena kaina: 7.79€
Kaina 7.89 €

5%

Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module

Sena kaina: 142.01€
Kaina 149.1 €

-87%

DN-95002 Pasyvus maitinimo šaltinis PoE Digitus 1xRJ45, 1xDC, 1xPoE

Sena kaina: 17.29€
Kaina 2.29 €

-40%

DN-93905 Sujungimo modulis Digitus CAT 6A, ekranuotas

Sena kaina: 3.29€
Kaina 1.99 €

-1%

DN-95407 Maitinimo panelė Digitus 19'', 1U, 7 lizdai, 16A/250V/4000W

Sena kaina: 21.99€
Kaina 21.89 €

-3%

DN-LSA-PT Montavimo įrankis LSA Digitus Krone LC versija

Sena kaina: 3.59€
Kaina 3.49 €

-2%

DN-VFL650-2S Vizualinis gedimų lokatorius Digitus

Sena kaina: 65.39€
Kaina 64.19 €

-89%

DN-94001 Įrankis laidų izoliacijos nuėmimui Digitus

Sena kaina: 21.29€
Kaina 2.49 €

-1%

DN-14001 Kabelio jungčių testeris RJ45 Digitus Network

Sena kaina: 39.59€
Kaina 39.49 €

Atsitiktines prekės

Marinuota kiaulienos karka PUT PUODAN, 1 kg

 
Kaina 3.68 €

Marinuota kiaulienos sprandinė PUT PUODAN be kaulo, 1 kg

 
Kaina 5.48 €

34%

Atšaldytas jautienos užkandis, 1 kg

Sena kaina: 7.69€
Kaina 10.25 €

25%

Atšald. kiaulienos kumpis česnakiniame marinate, 1 kg

Sena kaina: 3.57€
Kaina 4.46 €

Marinuotas kiaulienos kumpis vengriškame marinate, 1 kg

 
Kaina 4.98 €

Atšaldyta kiaulienos mentė česnakiniame marinate, 1 kg

 
Kaina 3.53 €

25%

Marinuoti kiaulių šonkauliukai česnakiniame marinate, 1 kg

Sena kaina: 4.54€
Kaina 5.67 €

29%

Marinuota kiaulienos mentė pipiriniame marinate, 1 kg

Sena kaina: 3.39€
Kaina 4.34 €

-21%

Marinuoti pikantiški kiaulienos šašlykai, 1 kg

Sena kaina: 4.49€
Kaina 3.59 €

25%

Marinuota kiaulienos nugarinė pikantiškame marinate, 1 kg

Sena kaina: 3.4€
Kaina 4.25 €

-20%

Marinuoti kiaulienos šašlykai kefyre, 1 kg

Sena kaina: 4.26€
Kaina 3.41 €

34%

Marinuotas TURISTŲ šašlykas, 1 kg

Sena kaina: 3.14€
Kaina 4.19 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai