Prekių paieška

DN-81000 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km

DN-81000 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km

Prekę DN-81000 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 21.59 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 21.69€
21.59€
Į parduotuvę

Panašios prekės

-1%

DN-81000 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km

Sena kaina: 21.69€
Kaina 21.59 €

-1%

DN-81001 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

Sena kaina: 20.79€
Kaina 20.59 €

-1%

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

Sena kaina: 21.13€
Kaina 20.99 €

-1%

DN-81200 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km

Sena kaina: 35.19€
Kaina 34.89 €

-1%

DN-170041 DIGITUS Professional OnLine UPS Unit, 3000VA/2700W Rack

Sena kaina: 596€
Kaina 595 €

-1%

DN-82023 DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC

Sena kaina: 29.99€
Kaina 29.79 €

-1%

DN-82022 DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC

Sena kaina: 29.99€
Kaina 29.79 €

-1%

MGBSX1 Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Sena kaina: 113.19€
Kaina 112.69 €

-1%

Cisco MGBBX1 Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver

Sena kaina: 257.25€
Kaina 254.78 €

-1%

Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Sena kaina: 112.07€
Kaina 110.99 €

-2%

Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Sena kaina: 117.76€
Kaina 116.38 €

-1%

S-31DLC20D MikroTik SFP module 1.25GbE SM, 20km, 1310nm

Sena kaina: 19.79€
Kaina 19.69 €

-35%

510493 Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot

Sena kaina: 68.59€
Kaina 45.19 €

90%

DN-70565 DIGITUS Wireless AC433 USB2.0 mini adapter

Sena kaina: 12.79€
Kaina 24.29 €

-6%

Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot

Sena kaina: 53.87€
Kaina 50.7 €

-6%

Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot

Sena kaina: 48.45€
Kaina 45.6 €

-6%

Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot

Sena kaina: 49.83€
Kaina 46.9 €

-1%

SFP-10G-SR-S= Cisco 10GBASE-SR SFP Module Enterprise-Class

Sena kaina: 338.49€
Kaina 335.19 €

-1%

DS-53400 DIGITUS Professional VGA UTP Extender Set

Sena kaina: 79.69€
Kaina 79.19 €

-2%

DK-1521-V-305 Kabelis DIGITUS Professional kat.5e F-UTP suktas, instaliacinis

Sena kaina: 104.79€
Kaina 103.69 €

-1%

DK-1623-A-VH-5 Kabelis DIGITUS Professional kat.6A U-FTP suktas, instaliacinis

Sena kaina: 247.59€
Kaina 245.19 €

-1%

DC OC12U KVM komutatorius Digitus usb - mini (elektroninis)

Sena kaina: 25.39€
Kaina 25.19 €

-1%

DN-96200 DIGITUS Fiber Splice Optic Sliding Splice Box, 1U

Sena kaina: 21.39€
Kaina 21.19 €

-1%

AK-340509-002-W Digitus adapteris mini DP-DP+HDMI+DVI M/F

Sena kaina: 13.29€
Kaina 13.19 €

-1%

DK-29221-02 DIGITUS Professional colored pigtails, SC OS2 09/125 µ, Simplex

Sena kaina: 17.29€
Kaina 17.19 €

-1%

DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC

Sena kaina: 30.49€
Kaina 30.3 €

-1%

DIGITUS Professional OnLine UPS Unit, 3000VA/2700W Rack

Sena kaina: 519.12€
Kaina 514 €

-1%

DIGITUS Professional OnLine USV-Anlage, 1500VA/1350W Rack

Sena kaina: 355.56€
Kaina 355.41 €

-2%

KVM komutatorius Digitus usb - mini (elektroninis)

Sena kaina: 25.36€
Kaina 25.1 €

-1%

Digitus adapteris mini DP-DP+HDMI+DVI M/F

Sena kaina: 13.08€
Kaina 12.96 €

-1%

10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class

Sena kaina: 335.17€
Kaina 332.08 €

-1%

Kabelis DIGITUS Professional kat.6 F-UTP instaliacinis

Sena kaina: 230.78€
Kaina 228.5 €

1%

Spliteris Digitus HDMI Mini Video 1 = 2 25-225MHz 1080i, 1080p

Sena kaina: 33.68€
Kaina 33.71 €

-1%

Netgear 10GE SR SFP+ MODULE

Sena kaina: 392.38€
Kaina 388.61 €

-2%

Kabelis DIGITUS Professional kat.5e F-UTP suktas, instaliacinis

Sena kaina: 100.88€
Kaina 99.87 €

1%

Adapteris mini Digitus DP-DVI (24+5) M/F 0,15m

Sena kaina: 7.24€
Kaina 7.25 €

192%

HP ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC

Sena kaina: 134.96€
Kaina 393.49 €

1%

DIGITUS Professional VGA UTP Extender Set

Sena kaina: 78€
Kaina 78.14 €

-1%

KVM komutatorius Digitus usb - mini (elektroninis)

Sena kaina: 28.45€
Kaina 28.25 €

-1%

MPOWER-MINI Ubiquiti mFI mPower MINI Network Power Outlet, 1-Port

Sena kaina: 36.39€
Kaina 36.29 €

-4%

DHP-P309AV D-Link DHP-P309AV PowerLine AV Passthrough Mini Adapter Starter Kit 1 port, 10,100 Mbit/s

Sena kaina: 39.19€
Kaina 37.79 €

Kabelis DELTACO mini DisplayPort - DVI-D, 1.0m / DP-DVI101-K

 
Kaina 9.99 €

-2%

UQ990E HP 3y Pickup Return NB only SVC Commercial Mini/Value NB with 1/1/0 wty 3 yr Pickup Return Sv

Sena kaina: 39.69€
Kaina 39.29 €

-7%

333412 Manhattan Kabelis USB 2.0 A-B Mini (Canon) M/M 1,8m sidabrinis

Sena kaina: 1.59€
Kaina 1.49 €

-1%

KVM kabelis DIGITUS PS/2 for KVM consoles 1,8 m

Sena kaina: 6.93€
Kaina 6.9 €

25%

DS-2CD2542FWD-IS F2.8 Hikvision DS-2CD2542FWD-IS Mini Dome Camera, 2.8 mm, 4.0 MP, Power over Ethern

Sena kaina: 139.39€
Kaina 173.39 €

-13%

DK-1612-010/B Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, mėlynas, 1,0m

Sena kaina: 0.79€
Kaina 0.69 €

-13%

DK-1612-010 Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, pilkas, 1,0m

Sena kaina: 0.79€
Kaina 0.69 €

15%

DK-1612-010/G Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, žalias, 1,0m

Sena kaina: 0.69€
Kaina 0.79 €

15%

DK-1612-010/R Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, raudonas, 1,0m

Sena kaina: 0.69€
Kaina 0.79 €

-13%

DK-1612-010/Y Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, geltonas,1,0m

Sena kaina: 0.79€
Kaina 0.69 €

-1%

AM-LOKI-10-000000-0002 PC Korpusas be PSU MODECOM LOKI Mini USB 3.0 x 1 / USB 2.0 x 2 /HD-AUDIO /

Sena kaina: 50.29€
Kaina 49.79 €

-1%

AM-LING-10-000000-0002 PC Korpusas be PSU MODECOM LING Mini USB 3.0 x 1 / USB 2.0 x 2 /HD-AUDIO /

Sena kaina: 31.59€
Kaina 31.39 €

-2%

DS-19231 KVM kabelis DIGITUS PS/2 for KVM consoles 1,8 m

Sena kaina: 5.29€
Kaina 5.19 €

-2%

DA-73100-1 USB 2.0 ilgiklis Digitus 10m

Sena kaina: 9.99€
Kaina 9.89 €

-54%

Digitus Internal PC power cable 5.25" plug to 2 x5.25" jacks 0.13 m

Sena kaina: 1.44€
Kaina 0.67 €

-1%

Schoolbag mini, Sofia The First 1/12

Sena kaina: 7.53€
Kaina 7.51 €

-3%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, pilkas, 1,0m

Sena kaina: 0.67€
Kaina 0.65 €

-3%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, žalias, 1,0m

Sena kaina: 0.76€
Kaina 0.74 €

-1%

KVM kabelis DIGITUS PS/2 for KVM consoles 1,8 m

Sena kaina: 5.62€
Kaina 5.57 €

13%

Hikvision DS-2CD2520F Mini Dome Camera, 2.8 mm, 2.0 MP, Power over Ethernet (PoE),

Sena kaina: 76.74€
Kaina 85.95 €

5%

Hikvision DS-2CD2542FWD-IS Mini Dome Camera, 2.8 mm, 4.0 MP, Power over Ethernet (PoE), 1080p,

Sena kaina: 168.64€
Kaina 176.3 €

Digitus Serial conection cable, internal/external on slot bracket 0.25 m

 
Kaina 0.9 €

-2%

Gigabit Ethernet security router with SFP, 1 GE or SFP WAN & 1 FE, 8 port 10/100/1000Mbps managed sw

Sena kaina: 645.56€
Kaina 638.94 €

-1%

Ubiquiti mFI mPower MINI Network Power Outlet, 1-Port

Sena kaina: 39.14€
Kaina 38.77 €

-3%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, raudonas, 1,0m

Sena kaina: 0.76€
Kaina 0.74 €

Targus ClickIn Apple iPad mini 4,3,2 & 1, gold

 
Kaina 22.61 €

1%

Kabelis PREMIUM DVI-D (24+1) 5.0m Digitus

Sena kaina: 4.3€
Kaina 4.31 €

-8%

Manhattan Kabelis USB 2.0 A-B Mini (Canon) M/M 1,8m sidabrinis

Sena kaina: 1.62€
Kaina 1.5 €

1%

Kabelis PREMIUM DVI-D (24+1) 10.0m Digitus

Sena kaina: 8.07€
Kaina 8.12 €

-3%

D-Link DHP-208AV Mini Adapter PowerLine AV 1 port, 10, 100 Mbit/s, Data transfer rate (max) 200 Mbit

Sena kaina: 15.04€
Kaina 14.65 €

-3%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.6, mėlynas, 1,0m

Sena kaina: 0.67€
Kaina 0.65 €

-4%

D-Link DGS-1100-06/ME Managed, 10/100/1000BASE-TX and SFP, 5 + 1 ports

Sena kaina: 65.52€
Kaina 63.36 €

-1%

Osram LIGHTIFY Gardenspot Mini W Add-on 1,5W 12V 30°

Sena kaina: 11.37€
Kaina 11.35 €

2%

Minkštas žaislas Šuo (Šarpėjas mini) ŠM-1 25 x 41 x 45 cm

Sena kaina: 14.67€
Kaina 14.9 €

-2%

Ubiquiti mFI mPower MINI Network Power Outlet, 1-Port

Sena kaina: 45.21€
Kaina 44.69 €

5%

Mega Bloks 81000 Jeep džimas Ride-On , 3 in 1

Sena kaina: 85.8€
Kaina 89.7 €

Atsitiktines prekės

Čiužinys Visco Basic (200x180x15)

 
Kaina 329 €

21%

Naktinė spintelė CE21 L/P

Sena kaina: 31.22€
Kaina 37.73 €

158%

Lempa kaitrinė, mažavoltė, E27 100W, 12V, Iskra

Sena kaina: 1.34€
Kaina 3.45 €

Demblys ISOVER ML-3 (VENTILAM ALU) Dn20 (14,4m²)

 
Kaina 48.07 €

Stoglangis VELUX GGL 1055 FK08 66x140 cm

 
Kaina 334.88 €

4%

Dėklas Targus FOLIOSTAND™ Tablet case 7-8, juodas

Sena kaina: 10.84€
Kaina 11.17 €

-1%

Šviestuvas LEDVANCE DOWNLIGHT XL WT 830

Sena kaina: 108.89€
Kaina 108.84 €

-1%

Puodukų stikl. 160ml s/l rink. TRIANON 6vnt. 87970

Sena kaina: 15.59€
Kaina 15.58 €

Kamera PMX C25 laidinė, atbul., num.rėm

 
Kaina 34.8 €

4%

Toneris OKI | 3000lap. | MB260/280/290

Sena kaina: 120.67€
Kaina 125.38 €

Moteriškas laikrodis Q&Q Q691J402Y

 
Kaina 29.09 €

-19%

Lubrikantas Viamax "Natūralumas" (50 ml)

Sena kaina: 29.32€
Kaina 24.04 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai