Prekių paieška

DN-94001 Įrankis laidų izoliacijos nuėmimui Digitus

DN-94001 Įrankis laidų izoliacijos nuėmimui Digitus

Prekę DN-94001 Įrankis laidų izoliacijos nuėmimui Digitus pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 2.49 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 2.59€
2.49€
Į parduotuvę

Panašios prekės

-4%

DN-94001 Įrankis laidų izoliacijos nuėmimui Digitus

Sena kaina: 2.59€
Kaina 2.49 €

-1%

Įrankis laidų izoliacijos nuėmimui Digitus

Sena kaina: 2.79€
Kaina 2.77 €

-57%

DigitalBox laidų izoliacijos nuėmimo įrankis su pjovimo ašmenimis

Sena kaina: 4.62€
Kaina 1.99 €

-3%

DBTB-CS302 DigitalBox laidų izoliacijos nuėmimo įrankis su pjovimo ašmenimis

Sena kaina: 3.69€
Kaina 3.59 €

-1%

DigitalBox laidų izoliacijos nuėmimo įrankis su pjovimo ašmenimis

Sena kaina: 3.86€
Kaina 3.85 €

-5%

DN-95002 Pasyvus maitinimo šaltinis PoE Digitus 1xRJ45, 1xDC, 1xPoE

Sena kaina: 2.39€
Kaina 2.29 €

1%

DN-VFL650-2S Vizualinis gedimų lokatorius Digitus

Sena kaina: 47.79€
Kaina 47.89 €

1%

DN-14001 Kabelio jungčių testeris RJ45 Digitus Network

Sena kaina: 39.39€
Kaina 39.49 €

-3%

DN-7042-1 Wireless USB valdiklis Digitus 150N

Sena kaina: 4.39€
Kaina 4.29 €

-3%

DN-95001 Pasyvių PoE kabelių rinkinys Digitus

Sena kaina: 4.59€
Kaina 4.49 €

1%

DN-13023 Wireless Multifunction Network Server Digitus 4 portai USB 2.0

Sena kaina: 68.19€
Kaina 68.29 €

-1%

DN-10110 Tinklo plokštė Gigabit Eth Digitus N 10/100/1000

Sena kaina: 10.49€
Kaina 10.39 €

-2%

DN-10130 Tinklo plokštė Gigabit Eth Digitus N 10/100/1000

Sena kaina: 12.19€
Kaina 11.99 €

1%

DN-W19 15U/600 Pakabinama spinta DIGITUS 19'' 15U 600x600 RAL7035

Sena kaina: 102.99€
Kaina 103.29 €

1%

DN-W19 04U/450 Pakabinama spinta DIGITUS 19'' 4U 600x450 RAL7035

Sena kaina: 57.19€
Kaina 57.29 €

1%

DN-WD19 06U/550 Pakabinama spinta DIGITUS 19'' 6U 600x550 RAL7035, 2 dalys

Sena kaina: 101.19€
Kaina 101.39 €

1%

DN-WD19 09U/550 Pakabinama spinta DIGITUS 19'' 9U 600x550 RAL7035, 2 dalys

Sena kaina: 100.39€
Kaina 100.59 €

1%

DN-WD19 15U/600 Pakabinama spinta DIGITUS 19'' 15U 600x600 RAL7035, 2 dalys

Sena kaina: 131.69€
Kaina 131.99 €

1%

DN-W19 06U/450 Pakabinama spinta DIGITUS 19'' 6U 600x450 RAL7035

Sena kaina: 63.59€
Kaina 63.69 €

-1%

DN-W19 09U/450 Pakabinama spinta DIGITUS 19'' 9U 600x450 RAL7035

Sena kaina: 72.79€
Kaina 72.59 €

-1%

DN-W19 12U/450 Pakabinama spinta DIGITUS 19'' 12U 600x450 RAL7035

Sena kaina: 89.89€
Kaina 89.69 €

-1%

DN-W19 18U/600 Pakabinama spinta DIGITUS 19'' 18U 600x600 RAL7035

Sena kaina: 107.89€
Kaina 107.69 €

Replės šoninės izoliacijos nuėmimui 160mm

 
Kaina 38.78 €

-3%

DN-LSA-PT Montavimo įrankis LSA Digitus Krone LC versija

Sena kaina: 3.59€
Kaina 3.49 €

1%

DN-13003-1 Fast Ethernet Print Server Digitus USB, 1 portas

Sena kaina: 35.79€
Kaina 35.89 €

1%

DN-170025-1 UPS Digitus Line Interactive 1500VA, USB/RS232, LCD

Sena kaina: 117.49€
Kaina 117.69 €

-3%

DN-93905 Sujungimo modulis Digitus CAT 6A, ekranuotas

Sena kaina: 3.39€
Kaina 3.29 €

-8%

DN-93601 Keystone modulis Digitus kat. 6, Class E, neekranuotas

Sena kaina: 1.29€
Kaina 1.19 €

1%

DN-170040 DIGITUS Professional OnLine USV-Anlage, 1500VA/1350W Rack

Sena kaina: 338.89€
Kaina 339.69 €

1%

DN-170041 DIGITUS Professional OnLine UPS Unit, 3000VA/2700W Rack

Sena kaina: 524€
Kaina 525 €

1%

DN-95407 Maitinimo panelė Digitus 19'', 1U, 7 lizdai, 16A/250V/4000W

Sena kaina: 24.59€
Kaina 24.69 €

-1%

DN-95404 Maitinimo panelė Digitus 19'', 1U, 10 lizdų, C13, aliuminis

Sena kaina: 23.79€
Kaina 23.59 €

-1%

DN-94022 Tinklo įrankių rinkinys Digitus

Sena kaina: 15.49€
Kaina 15.39 €

1%

DN-82023 DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC

Sena kaina: 34.39€
Kaina 34.49 €

1%

DN-82010-1 DIGITUS konverteris Fast Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM ST Duplex

Sena kaina: 29.49€
Kaina 29.59 €

1%

DN-82022 DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC

Sena kaina: 34.39€
Kaina 34.49 €

5%

DN-9002-N Virštinkinė rozetė Digitus kat.5e dvigubai ekranuota

Sena kaina: 4€
Kaina 4.19 €

-2%

DN-3023 Adapteris Digitus Gigabit Ethernet USB 3.0

Sena kaina: 17.49€
Kaina 17.29 €

2%

DN-94004 Kištukų užspaudimo replės Digitus RJ45, RJ12, RJ11

Sena kaina: 10.99€
Kaina 11.19 €

-1%

DN-70495 Digitus Wireless 150N Cl ient Adapter, 150 Mbps

Sena kaina: 30.99€
Kaina 30.89 €

-5%

DN-93902 Sujungimo modulis Digitus CAT 5e

Sena kaina: 2.39€
Kaina 2.29 €

-2%

DN-9006-N Virštinkinė rozetė Digitus kat.6 2xRJ45 ekranuota

Sena kaina: 5.29€
Kaina 5.19 €

1%

DN-170015-1 UPS Digitus 1500VA juodas

Sena kaina: 111.49€
Kaina 111.69 €

-1%

DN-VFL650-2S/ADAP DIGITUS Adapt0r do DN-VFL650-2S - 1,25mm

Sena kaina: 23.89€
Kaina 23.79 €

-1%

DN-81004 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

Sena kaina: 49.39€
Kaina 49.19 €

1%

DN-170013-1 UPS Digitus 600VA juodas 2 Schuko

Sena kaina: 35.59€
Kaina 35.69 €

1%

DN-13020 Multifunction Network Server Digitus 1 portas USB 2.0

Sena kaina: 47.59€
Kaina 47.69 €

-2%

DN-95402 Maitinimo panelė Digitus 19'', 1U, 7 lizdai, jungiklis, 16A/230V/4000W

Sena kaina: 17.19€
Kaina 16.99 €

-1%

DN-95401 Maitinimo panelė Digitus 19'', 1U, 8 lizdai, 16A/250V/4000W

Sena kaina: 17.79€
Kaina 17.69 €

-4%

DN-93904 Komutacinio kabelio adapteris Digitus RJ45, kat. 5e, D klasė, ekranuotas

Sena kaina: 3.29€
Kaina 3.19 €

-2%

DN-1001J PCI tinklo plokštė Digitus 10/100 Mbps Fast Ethernet Realtek 8139D

Sena kaina: 5.29€
Kaina 5.19 €

1%

DN-82021-1 DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 29.49€
Kaina 29.59 €

19%

DN-93901 Modulinis perėjimas Digitus kat. 5e, Class D, RJ45

Sena kaina: 1€
Kaina 1.19 €

1%

DN-13006-1 Digitus Printserver 10/100Mbps 2xUSB2.0 + 1xLPT

Sena kaina: 71.99€
Kaina 72.19 €

2%

129102 Izoliacijos nuėmimo įrankis Equip STP UTP

Sena kaina: 5.69€
Kaina 5.79 €

-1%

DN-95102 Maitinimo šaltinis PoE Digitus PSE 802.3af maks. 48V 15.4W

Sena kaina: 23.79€
Kaina 23.69 €

-1%

DN-81200 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km

Sena kaina: 35.39€
Kaina 35.19 €

2%

DN-19 PS-2 Panelė su šepečiu DIGITUS skirta CL-WD19 spintoms

Sena kaina: 5.49€
Kaina 5.59 €

-1%

101-04 Netrack izoliacijos nuėmimo įrankis 0,5-6mm

Sena kaina: 13.39€
Kaina 13.29 €

1%

DN-82120-1 DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 63.59€
Kaina 63.69 €

-6%

DN-938046 Virštinkinė rozetė Digitus kat.6 1xRJ45 ekranuota

Sena kaina: 1.79€
Kaina 1.69 €

1%

DN-W19 09U/450/MD Pakabinama spinta DIGITUS 19'' 9U 600x450 RAL7035

Sena kaina: 71.79€
Kaina 71.89 €

1%

DN-W19 06U/450/MD Pakabinama spinta DIGITUS 19'' 6U 600x450 RAL7035

Sena kaina: 63.19€
Kaina 63.29 €

1%

DN-W19 04U/450/MD Pakabinama spinta DIGITUS 19'' 4U 600x450 RAL7035

Sena kaina: 55.89€
Kaina 55.99 €

1%

DN-19 09-U-S-1 Sieninė spinta 9U Digitus SoHo Compact serijos 520 x 400 mm nesumontuota

Sena kaina: 71.59€
Kaina 71.79 €

1%

DN-170024-1 UPS Digitus Line Interactive 1000VA, USB/RS232, LCD

Sena kaina: 80.19€
Kaina 80.39 €

-3%

DN-3020-3 Mini adapteris Digitus USB Bluetooth 2.0, 50m

Sena kaina: 4.29€
Kaina 4.19 €

-2%

DN-10050-1 Adapteris Digitus Fast Ethernet USB 2.0

Sena kaina: 9.49€
Kaina 9.39 €

-1%

DN-91548U Komutacinė panelė Digitus 19'' 48-portai UTP kat. 5E

Sena kaina: 36.69€
Kaina 36.49 €

-1%

DN-91524U Komutacinė panelė Digitus 19'' 24-portai UTP kat. 5E

Sena kaina: 18.59€
Kaina 18.49 €

1%

DN-91624S-EC Komutacinė panelė Digitus 19'' 24-portai S-FTP kat. 6

Sena kaina: 40.39€
Kaina 40.49 €

-1%

DN-91624U Komutacinė panelė Digitus 19'' 24-portai UTP kat. 6

Sena kaina: 22.59€
Kaina 22.49 €

-1%

DN-91508S Komutacinė panelė Digitus 10'' 8-portai FTP kat. 5E

Sena kaina: 18.49€
Kaina 18.39 €

-1%

DN-91524S Komutacinė panelė Digitus 19'' 24-portai STP kat. 5E

Sena kaina: 29.99€
Kaina 29.79 €

-2%

DN-91508U Komutacinė panelė Digitus 10'' 8-portai UTP kat. 5E

Sena kaina: 10.19€
Kaina 9.99 €

1%

DN-91624S Komutacinė panelė Digitus 19'' 24-portai STP kat. 6

Sena kaina: 45.69€
Kaina 45.79 €

-1%

DN-60011-1 Komutatorius Digitus 16 portų Fast Ethernet N-Way 10/100 Mb/s, 19''

Sena kaina: 40.19€
Kaina 39.99 €

-1%

DN-91608S Komutacinė panelė Digitus 10'' 8-portai FTP kat. 6

Sena kaina: 17.59€
Kaina 17.49 €

DN-CT-10M-20 Velcro dirželis kabeliams Digitus 10m/19mm

 
Kaina 6.69 €

-1%

DN-81000 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km

Sena kaina: 22.29€
Kaina 22.19 €

Atsitiktines prekės

13%

SUPERMAISTAS, maistingosios CHIA (čija) sėklos, Anvitus, 800 g

Sena kaina: 7.89€
Kaina 8.89 €

-5%

iPod touch 16GB rožinis (6-osios kartos)

Sena kaina: 248€
Kaina 236 €

118%

SUPERMAISTAS, maistingosios CHIA (čija) sėklos, Anvitus, 300 g

Sena kaina: 2.99€
Kaina 6.49 €

-5%

iPod touch 16GB sidabrinis (silver) (6-osios kartos)

Sena kaina: 248€
Kaina 236 €

SUPERMAISTAS, maistingosios CHIA (čija) sėklos, Anvitus, 150 g

 
Kaina 1.79 €

-5%

iPod touch 16GB tamsiai pilkas (space gray) (6-osios kartos)

Sena kaina: 248€
Kaina 236 €

-16%

CHIA (čija, ispaninio šalavijo) sėklos Super Nutrients, 150g

Sena kaina: 6.49€
Kaina 5.49 €

-54%

Ekologiškos chia sėklos DU MEDU, 200g

Sena kaina: 6.49€
Kaina 2.99 €

15%

Ekologiškos chia sėklos DU MEDU, 500g

Sena kaina: 5.49€
Kaina 6.29 €

iPod touch 32GB mėlynas (6-osios kartos)

 
Kaina 298.99 €

76%

Juodojo ispanio šalavijo (Chia) sėklos NUTIVA, 340g

Sena kaina: 6.49€
Kaina 11.39 €

iPod touch 32GB aukso spalvos (auksinis) (6-osios kartos)

 
Kaina 298.99 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai