Prekių paieška

DS-40130 Digitus Konverteris VGA/Audio -> HDMI

DS-40130 Digitus Konverteris VGA/Audio -> HDMI

Prekę DS-40130 Digitus Konverteris VGA/Audio -> HDMI pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 27.99 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 62.59€
27.99€

Panašios prekės

1%

DS-40131 Digitus VGA to HDMI converter, incl. Audio 1xmini JACK

Sena kaina: 27.49€
Kaina 27.59 €

1%

DS-40130-1 Digitus VGA to HDMI converter, incl. Audio 2xRCA

Sena kaina: 29.29€
Kaina 29.39 €

-1%

DS-47304 DIGITUS Splitter HDMI UltraHD 4K, 4-port

Sena kaina: 49.89€
Kaina 49.79 €

-1%

DS-55120 DIGITUS HDMI Video extender over Cat5 with IR function

Sena kaina: 129.99€
Kaina 129.69 €

3%

DS-33151-1 Konverteris Digitus IDE --> SATA

Sena kaina: 6.99€
Kaina 7.19 €

2%

DS-33150-1 Konverteris Digitus SATA --> IDE

Sena kaina: 6.89€
Kaina 6.99 €

1%

DS-50304 DIGITUS Matrix HDMI UltraHD 4K, 4/2-port., inc. remote

Sena kaina: 79.79€
Kaina 79.89 €

1%

DS-46304 DIGITUS Splitter HDMI UltraHD 4K, 2-port

Sena kaina: 32.59€
Kaina 32.69 €

-1%

DS-48304 DIGITUS Switch HDMI UltraHD 4K, 3-port., inc. remote

Sena kaina: 25.29€
Kaina 25.19 €

1%

DS-49304 DIGITUS Switch HDMI UltraHD 4K, 5-port., inc. remote

Sena kaina: 36€
Kaina 36.19 €

-17%

Techly Konverteris mini HDMI (C) male į VGA female

Sena kaina: 21.88€
Kaina 18.3 €

-17%

Techly Konverteris mini HDMI (C) male į VGA female

Sena kaina: 22.49€
Kaina 18.82 €

-1%

DA-70300-1 Digitus Konverteris USB3.0 -> SATAII

Sena kaina: 20.99€
Kaina 20.89 €

1%

DS-53400 DIGITUS Professional VGA UTP Extender Set

Sena kaina: 79.39€
Kaina 79.49 €

1%

DA-70158 Digitus Konverteris USB2.0/2 x RS232 (DB9M)

Sena kaina: 23.99€
Kaina 24.19 €

3%

DA-70156 Digitus Konverteris USB2.0/RS232 (DB9M)

Sena kaina: 9.59€
Kaina 9.79 €

-1%

DS-33003 DIGITUS 2-Port Serial PCI Card

Sena kaina: 12.59€
Kaina 12.49 €

3%

022236 Techly Konverteris/ adapteris HDMI -->VGA M/F su audio, mini versija

Sena kaina: 14.79€
Kaina 15.19 €

-1%

DA-70157 Digitus Konverteris USB2.0/RS485 (DB9M)

Sena kaina: 11.79€
Kaina 11.69 €

1%

DN-82021-1 DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 29.39€
Kaina 29.49 €

2%

DS-33221 Digitus Plokštė PCI 4x USB 2.0 , chipset VIA

Sena kaina: 8.59€
Kaina 8.69 €

-1%

DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 31.13€
Kaina 31.11 €

-1%

DIGITUS konverteris Fast Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 31.23€
Kaina 31.18 €

1%

DN-82120-1 DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 63.49€
Kaina 63.59 €

-16%

302921 Techly Konverteris mini HDMI (C) male į VGA female

Sena kaina: 22.59€
Kaina 18.99 €

-4%

508-77 Konverteris Sandberg HDMI -> VGA+Audio

Sena kaina: 16.19€
Kaina 15.69 €

3%

Techly Konverteris/ adapteris HDMI -->VGA M/F su audio, mini versija

Sena kaina: 15.04€
Kaina 15.45 €

5%

DA-70118 Digitus Konverteris USB 1.1 PS/2

Sena kaina: 4€
Kaina 4.19 €

1%

DS-72001US DIGITUS Console with 43.2 cm (17'') TFT, Keyboard & Touchpad

Sena kaina: 637€
Kaina 639 €

2%

DA-70155-1 Digitus Konverteris USB 1.1/RS232 (DB9M)

Sena kaina: 7.39€
Kaina 7.49 €

1%

DS-72011US DIGITUS Console with 48.3 cm (19

Sena kaina: 776€
Kaina 777 €

3%

DA-70159 Digitus Konverteris USB2.0/4 x RS232 (DB9M)

Sena kaina: 33.49€
Kaina 34.29 €

1%

DN-82020-1 DIGITUS konverteris Fast Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 29.39€
Kaina 29.49 €

1%

DS-41211 DIGITUS Splitter DVI with audio, 1920x1200p, 2-port.

Sena kaina: 64.89€
Kaina 65.19 €

-1%

Digitus Konverteris USB 1.1/RS232 (DB9M)

Sena kaina: 8.12€
Kaina 8.11 €

1%

Digitus Konverteris USB 1.1 PS/2

Sena kaina: 5.13€
Kaina 5.15 €

-1%

DIGITUS konverteris Fast Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 30.05€
Kaina 30.02 €

1%

Adapteris Digitus mini DP-HDMI tipas A M/M

Sena kaina: 6.87€
Kaina 6.9 €

-1%

Digitus Konverteris USB2.0 - IDE/SATA

Sena kaina: 18.55€
Kaina 18.54 €

-1%

Digitus Konverteris USB2.0/2 x RS232 (DB9M)

Sena kaina: 23.64€
Kaina 23.62 €

3%

Digitus Konverteris USB2.0/4 x RS232 (DB9M)

Sena kaina: 33.36€
Kaina 34.06 €

-1%

Digitus VGA to HDMI converter, incl. Audio 1xmini JACK

Sena kaina: 27.25€
Kaina 27.23 €

10%

Digitus 8-Port HDMI Splitter HDMI1.3b

Sena kaina: 98.81€
Kaina 108.2 €

1%

Digitus VGA to HDMI converter, incl. Audio 2xRCA

Sena kaina: 28.99€
Kaina 29.03 €

1%

Digitus Konverteris USB 1.1/RS232 (DB9M)

Sena kaina: 7.67€
Kaina 7.68 €

1%

Konverteris Digitus IDE -- SATA

Sena kaina: 7.47€
Kaina 7.49 €

1%

Digitus Konverteris USB 1.1 PS/2

Sena kaina: 4.16€
Kaina 4.17 €

3%

Digitus Konverteris USB2.0/RS232 (DB9M)

Sena kaina: 9.52€
Kaina 9.72 €

-3%

Konverteris Sandberg HDMI - VGA+Audio

Sena kaina: 15.52€
Kaina 15.08 €

Manhattan konverteris VGA/HDMI

 
Kaina 66.41 €

1%

Digitus Konverteris USB3.0 - SATAII

Sena kaina: 20.73€
Kaina 20.77 €

-1%

Unitek Konverteris VGA - HDMI, Y-8701

Sena kaina: 40.3€
Kaina 40.24 €

-1%

Techly Konverteris/ adapteris HDMI --VGA M/F su audio, mini versija

Sena kaina: 15.04€
Kaina 15.03 €

-9%

Konverteris Sandberg HDMI/VGA

Sena kaina: 13.13€
Kaina 11.98 €

1%

Konverteris Digitus SATA -- IDE

Sena kaina: 7.25€
Kaina 7.26 €

2%

Techly Konverteris micro HDMI (D) male į VGA female

Sena kaina: 21.1€
Kaina 21.43 €

Digitus VGA/Audio - HDMI Converter

 
Kaina 27.56 €

1%

Digitus Konverteris USB2.0/4 x RS232 (DB9M)

Sena kaina: 38.79€
Kaina 38.83 €

-9%

Konverteris Sandberg HDMI/VGA

Sena kaina: 15.34€
Kaina 13.99 €

1%

DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 67.61€
Kaina 67.88 €

1%

Digitus Konverteris USB2.0/RS232 (DB9M)

Sena kaina: 12.11€
Kaina 12.16 €

1%

Digitus Konverteris USB2.0/RS485 (DB9M)

Sena kaina: 13.69€
Kaina 13.7 €

1%

Digitus Konverteris USB 1.1/RS232 (DB9M)

Sena kaina: 10.01€
Kaina 10.02 €

1%

Digitus Konverteris USB3.0 -> SATAII

Sena kaina: 23.24€
Kaina 23.29 €

-1%

DS-41300 Spliteris Digitus HDMI Video 1 => 2 25-225MHz 1080i, 1080p

Sena kaina: 39.79€
Kaina 39.69 €

1%

DS-40310-1 DIGITUS HDMI to VGA converter, incl. Audio 1xmini JACK

Sena kaina: 27.19€
Kaina 27.29 €

-1%

DS-48300 HDMI perjungėjas Digitus Matrix Switch, 4 x 2-portai

Sena kaina: 67.89€
Kaina 67.69 €

1%

DS-55900-1 DIGITUS Repeater HDMI 4K UHD, 3D, HDCP, 30m

Sena kaina: 15.59€
Kaina 15.69 €

1%

DS-42300 Spliteris Digitus HDMI Video 1 => 4 1080p

Sena kaina: 65.19€
Kaina 65.29 €

1%

DS-55901 HDMI stiprintuvas Digitus iki 35m

Sena kaina: 25.79€
Kaina 25.89 €

Digitus DIGITUS DS-40310 HDMI converter to VGA/Audio

 
Kaina 29.15 €

-1%

DS-54101 DVI ilgiklis Digitus CAT5 70m

Sena kaina: 69.69€
Kaina 69.59 €

-1%

DS-43100 Spliteris Digitus 1xPC=>8xVGA, 350 MHz

Sena kaina: 51.39€
Kaina 51.29 €

-1%

DS-30220-4 DIGITUS Plokštė USB 3.0 PCI Express 2-portai

Sena kaina: 12.49€
Kaina 12.39 €

-1%

DS-30203-2 DIGITUS Plokštė PCI-E prie Firewire 800/800 2x IEEE1394b +1x IEEE1394b

Sena kaina: 30.49€
Kaina 30.39 €

1%

DS-33001-1 Digitus Plokštė 32-Bit, PCI, 2xserial (COM)

Sena kaina: 17.29€
Kaina 17.39 €

1%

DS-33002-1 Digitus Plokštė 32-Bit, PCI, 4xserial (COM)

Sena kaina: 50.99€
Kaina 51.19 €

-1%

DS-30020-1 DIGITUS Plokštė PCI Express, 1x parallel DSUB 25F

Sena kaina: 21.79€
Kaina 21.69 €

-1%

DS-42110 Spliteris Digitus 1xPC=>4xVGA, 400 MHz

Sena kaina: 35.59€
Kaina 35.49 €

Atsitiktines prekės

1%

Kabelis Tracer miniHDMI 1.4v gold 1,0m

Sena kaina: 2.58€
Kaina 2.6 €

22%

LEGO 10818 DUPLO Mano pirmasis sunkvežimis

Sena kaina: 13.99€
Kaina 16.99 €

14%

Televizorius Samsung UE40J5100 LED 40"

Sena kaina: 289€
Kaina 329 €

-2%

MS OVL-NL VStudioFndtn Svr+SA 1Y-Y1 DCAL

Sena kaina: 279.94€
Kaina 274.57 €

-1%

Televizorius Samsung UE60KS7002 LED 60" Smart

Sena kaina: 1505.48€
Kaina 1505 €

-3%

Philips EssentialCare Straightener HP8324/00 Ionic conditioning 220C professional temperature Accura

Sena kaina: 26.1€
Kaina 25.35 €

2%

BRAUN AS330 SV-LC Blue VT AIRSTYLER

Sena kaina: 25.82€
Kaina 26.32 €

11%

Intellinet Network cable RJ45 Cat.6A S/FTP PIMF 3m grey 100% copper

Sena kaina: 3.48€
Kaina 3.86 €

-1%

Dokumentų naikintuvas ProfiOffice Alligator 713S+ DIN P-2

Sena kaina: 286.25€
Kaina 286 €

Snaige RF27SM-P1CB223720Z18XSNBX Freestanding, Fridge-freezer, Freezer position Bottom, Height 150 c

 
Kaina 282.69 €

1C A.I.M. 2: Clan Wars

 
Kaina 4.13 €

-15%

MONITOR LCD 29" S29E790C VA/LS29E790CNS/EN SAMSUNG

Sena kaina: 552.65€
Kaina 470.09 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai