Prekių paieška

DWM-157 Adapteris D-link 3.75G HSUPA USB

DWM-157 Adapteris D-link 3.75G HSUPA USB

Prekę DWM-157 Adapteris D-link 3.75G HSUPA USB pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 37.19 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 51.99€
37.19€

Panašios prekės

Adapteris D-link 3.75G HSUPA USB

 
Kaina 37.47 €

Adapteris D-link 3.75G HSUPA USB

 
Kaina 42.06 €

D-Link 3.75G HSDPA 3G Router

 
Kaina 87.31 €

-42%

Bevielio tinklo (WiFi) adapteris TP-LINK Archer T2UH, 600Mbps, USB, su antena

Sena kaina: 31.49€
Kaina 18.52 €

3%

D-Link koncentratorius 4-port USB 2.0 (4 x port A, 1 x port B, kab,mait.šal)

Sena kaina: 19.78€
Kaina 20.27 €

3%

D-Link koncentratorius 7-port USB 2.0 (7 x port A, 1 x port B, kab,maitn. šalt.)

Sena kaina: 25.91€
Kaina 26.56 €

-2%

D-Link KVM-440 PS2/USB 8 Port Combo KVM Switch, VGA, PS/2, PS/2, Warranty 24 month(s)

Sena kaina: 204.64€
Kaina 200.93 €

3%

D-Link koncentratorius 4-port USB 2.0 (4 x port A, 1 x port B, kab,mait.šal)

Sena kaina: 23.11€
Kaina 23.69 €

14%

D-Link Wireless N150 USB Nano Adapteris

Sena kaina: 9.98€
Kaina 11.35 €

D-Link Sharecenter+ 2-Bay Cloud Network Storage Enclosure, SATA I/II, USB 3.0

 
Kaina 138.56 €

-4%

D-Link DES-1005C Unmanaged, IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3x Flow Control, I

Sena kaina: 6.96€
Kaina 6.72 €

-4%

D-Link DES-1050G Rack-mounted, Unmanaged, IEEE 802.3, IEEE 802, 13.6 Gbit/s, No, 10/100BASE-TX and 1

Sena kaina: 157.2€
Kaina 152.03 €

-6%

D-Link DCS-700L Wi-Fi Baby Camera, 2.44 mm, Wi-Fi, 0.3 MP, 480p

Sena kaina: 69.74€
Kaina 66.1 €

-9%

D-Link Pan & Tilt Wi-Fi Baby Camera Wi-Fi Baby Camera, 2.44 mm, Wi-Fi, 0.3 MP, 480p

Sena kaina: 109.67€
Kaina 100.66 €

D-Link Wireless AC1750 Dual Band Gigabit Cloud Router USB 3.0

 
Kaina 126.48 €

-2%

D-Link DUB-1341 3.0 HUB, 4 ports

Sena kaina: 15.01€
Kaina 14.75 €

-19%

D-Link DCS-933L Day & Night Wi-Fi Camera, 3.15mm, Wi-Fi, 0.3 MP, 480p

Sena kaina: 70.51€
Kaina 57.68 €

27%

D-Link DCS-825L Wi-Fi Baby Camera, 3.3 mm, Wi-Fi, 1.0 MP, 720p

Sena kaina: 86.44€
Kaina 109.35 €

D-Link Wireless N150 USB Nano Adapteris

 
Kaina 10.29 €

9%

D-Link DCS-930L Wireless Internet Camera, 3.15 mm, Wi-Fi, 0.3 MP, 480p

Sena kaina: 34.96€
Kaina 38.09 €

-1%

D-Link Wireless AC1200 Simultaneous Dual-Band with PoE Access Point X 3

Sena kaina: 559.81€
Kaina 554.43 €

ACC DVI-D (24+1) - DVI-D (24+1), dual link, 3 m, extention cable, black

 
Kaina 5.64 €

D-Link Wireless N150 USB Adapteris

 
Kaina 10.29 €

-19%

D-Link DCS-855L Baby Camera, 3.3 mm, Wi-Fi, 1.0 MP, 720p

Sena kaina: 141.02€
Kaina 115.37 €

2%

D-LINK DEM-211/10, 100BASE-FX Multi-Mode 2KM SFP Transceiver, support 3.3V power, Duplex LC connecto

Sena kaina: 17.06€
Kaina 17.36 €

27%

D-Link Kamera IP 1.3 Mpx, PoE, IP66, IR 20m

Sena kaina: 136.91€
Kaina 172.96 €

-1%

D-Link DGS-1005C Unmanaged, • IEEE 802.3 10BASE-T • IEEE 802.3u 100BASE-TX • IEEE 802.3ab 1000BASE-T

Sena kaina: 15.36€
Kaina 15.31 €

D-Link Wireless AC1900 Wi-Fi USB 3.0 Adapter

 
Kaina 56.82 €

-2%

Šakotuvas D-Link DUB-1341 3.0 HUB, 4 ports

Sena kaina: 17.36€
Kaina 17.05 €

18%

D-Link 8-Port Desktop Gigabit, 8 X PoE+ up to 30W, max. 140W

Sena kaina: 100.98€
Kaina 118.92 €

D-Link 8-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

 
Kaina 17.8 €

2%

D-LINK DPH-120S, VoIP Phone, Support Call Control Protocol SIP, P2P connections, 2- 10/100BASE-TX Fa

Sena kaina: 47.96€
Kaina 48.84 €

5%

D-Link Wireless N 150 High Gain USB Adapter

Sena kaina: 15.79€
Kaina 16.46 €

-23%

Bevielio tinklo (WiFi) adapteris TP-LINK TL-WN822N, 300Mb/s, USB

Sena kaina: 16.99€
Kaina 13.19 €

28%

D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter

Sena kaina: 16.77€
Kaina 21.3 €

2%

D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up t

Sena kaina: 77.03€
Kaina 78.43 €

2%

D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 155

Sena kaina: 33.21€
Kaina 33.81 €

6%

D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km

Sena kaina: 76.94€
Kaina 80.89 €

Bevielio tinklo (WiFi) adapteris TP-LINK TL-WN821N, 300Mb/s, USB

 
Kaina 9.99 €

14%

D-Link Express EtherNetwork Desktop Switch 5x10/100

Sena kaina: 9.27€
Kaina 10.54 €

5%

Modemas D-Link ADSL2+ Ethernet Modemas (Annex A)

Sena kaina: 24.65€
Kaina 25.7 €

-24%

Bevielio tinklo (WiFi) adapteris TP-LINK TL-WN851ND, 300Mb/s, PCI

Sena kaina: 16.99€
Kaina 12.99 €

2%

D-Link DES-1008C Desktop, Unmanaged, 10/100 Mbps, 8 ports

Sena kaina: 7.3€
Kaina 7.42 €

-8%

Bevielio tinklo (WiFi) adapteris TP-LINK TL-WN722N, 150Mb/s, USB, su antena

Sena kaina: 9.99€
Kaina 9.22 €

6%

D-Link Express EtherNetwork Desktop Switch 8x10/100

Sena kaina: 11.98€
Kaina 12.58 €

-24%

D-Link Wireless N 150 Micro USB Adapter

Sena kaina: 10.71€
Kaina 8.19 €

2%

D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up t

Sena kaina: 77.03€
Kaina 78.43 €

2%

D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 131

Sena kaina: 31.87€
Kaina 32.45 €

Komutatorius D-LINK DES-1005C, 5x100Mb/s

 
Kaina 10.49 €

-26%

Bevielio tinklo (WiFi) adapteris TP-LINK TL-WN725N, 150Mb/s, USB nano

Sena kaina: 8.99€
Kaina 6.67 €

5%

D-Link Konverteris USB 2.0 (1 x port B) - FastEthernet 10/100BaseT (1 x RJ45)

Sena kaina: 27€
Kaina 28.16 €

-10%

D-LINK DNS-320L, ShareCenter™ Pulse 2-Bay Network Storage with advanced services, 1x 10/100/1000 Gig

Sena kaina: 106.25€
Kaina 96.6 €

D-Link Wireless N ADSL2+ Router, 4 Port 10/100 Switch, Shareport (Annex B)

 
Kaina 59.85 €

-4%

D-LINK DWA-140, Wireless N300 Rangebooster USB Adapter, 802.11b/g/n compatible 2.4GHz, Up to 300Mbps

Sena kaina: 8.74€
Kaina 8.47 €

31%

D-Link Wireless N300 Multi-Wan Router 3G/4G USB After Tests

Sena kaina: 21.09€
Kaina 27.55 €

-4%

D-Link DAP-2310 AirPremier Wi-Fi, 2.4 GHz, 1, Web-based management, 1000 Gbit/s, 300 Mbit/s, Power

Sena kaina: 24.26€
Kaina 23.46 €

-2%

D-Link DSR-250 8

Sena kaina: 133.99€
Kaina 131.55 €

D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM(SC-Duplex)-15km

 
Kaina 138.56 €

23%

D-Link 8-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch

Sena kaina: 24.13€
Kaina 29.45 €

13%

D-Link 24-port 10/100/1000 EasySmart Switch

Sena kaina: 110.71€
Kaina 124.31 €

27%

D-Link GigaExpress Switch 16x1000Mbit (RJ45)

Sena kaina: 60.48€
Kaina 76.41 €

-19%

D-Link DCS-4602EV/UPA Outdoor Vandal-Proof PoE Dome Camera, 2.8 mm, 2.0 MP, Power over Ethernet (PoE

Sena kaina: 160.04€
Kaina 130.95 €

-2%

D-Link DGS-1100-10/ME Rack-mounted, Managed, 10/100/1000BASE-TX and combo 100/1000Base-T/SFP, 8 + 2

Sena kaina: 81.17€
Kaina 79.7 €

-3%

D-Link DES-1008P Desktop, Unmanaged, 10/100 Mbps, 4 PoE ports, 8 ports

Sena kaina: 43.42€
Kaina 42.42 €

-1%

D-Link DVG-7111S

Sena kaina: 55.47€
Kaina 54.99 €

9%

D-LINK DPH-150S, VoIP Phone, Support Call Control Protocol SIP, P2P connections, 2- 10/100BASE-TX Fa

Sena kaina: 55.24€
Kaina 60.2 €

D-Link Mobile Wi-Fi Hotspot 42 Mbps

 
Kaina 82.15 €

D-Link mydlink Home Door/Window Sensor

 
Kaina 45.12 €

-4%

D-Link 52-Port PoE Gigabit Smart Switch 370W PoE including 4 x SFP

Sena kaina: 775.07€
Kaina 744.08 €

-9%

D-Link Wireless N Single Band Gigabit PoE Managed Access Point w/ Plenum

Sena kaina: 129.72€
Kaina 118.92 €

32%

D-Link 8-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch

Sena kaina: 14.45€
Kaina 18.94 €

-4%

D-Link 16-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 129.41€
Kaina 124.31 €

D-Link Wireless AC3200 ULTRA Wi-Fi Router

 
Kaina 310.2 €

-3%

D-Link Wireless AC1200 Simultaneous Dual-Band with PoE Access Point

Sena kaina: 122.09€
Kaina 118.92 €

19%

D-Link GigaExpress Switch 5x1000Mbit (RJ45)

Sena kaina: 13.59€
Kaina 16.13 €

D-Link mydlink Home Battery Motion Sensor

 
Kaina 47.69 €

15%

D-Link DPE-301GS

Sena kaina: 14.75€
Kaina 16.93 €

D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC) modulis, max. 10km

 
Kaina 68.93 €

Atsitiktines prekės

SALE OUT. CATA F-2260 Inox 60 cm Extractor hoods/ 600 kub.m ( IEC 313 kub.m), Push Button control/ 3

 
Kaina 64.77 €

DK-1521-P-305 Digitus Twisted Pair CAT 5e F-UTP Patch Cable, AWG 26/7, Color Grey, 305M, Paper B

 
Kaina 104.99 €

426018336-3309 Gainward GeForce GT 720, 2GB DDR3 (64 Bit), HDMI, DVI, VGA, SilentFX

 
Kaina 49.89 €

IL03000000 IMATION LTO barcode labels

 
Kaina 2.49 €

-1%

ART Projektoriaus laikiklisP-101 *16cm* sidabrinis 15KG sieninis

Sena kaina: 19.26€
Kaina 19.24 €

-1%

Kolonėlės 2+0 TRACER Quanto USB Juodos

Sena kaina: 6.44€
Kaina 6.43 €

-51%

Lempa XAVAX High Line LED, 12.5W, E27, WW

Sena kaina: 9.99€
Kaina 4.99 €

-14%

KB-2005-CA-US/LT Super power Black keyboard with silk printing Standard, Wired, EN/LT

Sena kaina: 4.49€
Kaina 3.89 €

ACOTFAM00006RE Universalus pakabukas PANTHER Fashion mobile rožinis

 
Kaina 1.39 €

42%

3943E8G IBM x3250M6 E3-1220v5 4C 3.0GHz,1x8GB, 2,5'' HS SAS/SATA M1210, 1x300W

Sena kaina: 1005€
Kaina 1426 €

MD792HC/A Apple iPad Air Wi-Fi + 4G 32GB Pilkas

 
Kaina 587 €

PC75YJ1 Kasetė su juosta, 144 psl. skirta Faksams T10x

 
Kaina 20.39 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai