Prekių paieška

DWR-512/E D-Link 3.75G HSDPA 3G Router

DWR-512/E D-Link 3.75G HSDPA 3G Router

Prekę DWR-512/E D-Link 3.75G HSDPA 3G Router pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 87.39 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 94.19€
87.39€

Panašios prekės

2%

D-Link 3.75G HSDPA 3G Router

Sena kaina: 87.31€
Kaina 88.98 €

8%

Adapteris D-link 3.75G HSUPA USB

Sena kaina: 37.82€
Kaina 40.65 €

-1%

DWR-932 D-Link Mobile Wi-Fi 4G Hotspot 150 Mbps

Sena kaina: 90.69€
Kaina 90.39 €

4%

DWR-953 D-Link Wireless AC750 4G LTE Multi-WAN Router, integrated modem, SIM card slot

Sena kaina: 123.19€
Kaina 127.29 €

8%

D-Link Wireless N300 Multi-Wan Router 3G/4G USB After Tests

Sena kaina: 27.55€
Kaina 29.61 €

4%

DSR-250N D-Link Wireless N Unified Service Router 250

Sena kaina: 156.39€
Kaina 161.59 €

16%

TP-LINK 150Mbps WLAN N 3G Router

Sena kaina: 19.6€
Kaina 22.69 €

8%

TP-LINK 300Mbps WLAN N 3G Router

Sena kaina: 25.89€
Kaina 27.83 €

8%

D-Link AC1200 ADSL2+ Gigabit Cloud Router Annex A After Repair refubrished

Sena kaina: 32.2€
Kaina 34.6 €

16%

D-Link Go Wireless N300 Easy Router

Sena kaina: 16.79€
Kaina 19.44 €

1%

D-Link Wireless AC Unified Service Router 1000

Sena kaina: 370.57€
Kaina 374.14 €

2%

D-Link DWR-921 Wireless 3G/4G LTE Router Wi-Fi standards 802.11b/g/n, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4,

Sena kaina: 106.02€
Kaina 108.04 €

2%

DWR-921/E D-Link 4G LTE Router, 4 X FastEthernet LAN, 2 X LTE antenna, SIM card slot

Sena kaina: 114.79€
Kaina 116.99 €

4%

DUB-1312 D-Link USB 3.0 Gigabit Adapter

Sena kaina: 14.49€
Kaina 14.99 €

6%

DES-1005C D-Link DES-1005C Unmanaged, IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3x Flow

Sena kaina: 5.89€
Kaina 6.19 €

3%

DUB-1341 D-Link DUB-1341 3.0 HUB, 4 ports

Sena kaina: 13.39€
Kaina 13.79 €

-2%

DCS-4701E D-Link Kamera IP 1.3 Mpx, PoE, IP66, IR 20m

Sena kaina: 191.89€
Kaina 189.29 €

-1%

DWR-921/3GG4GC D-Link 4G LTE Router, 4 X FastEthernet LAN, 2 X LTE antenna, SIM card slot

Sena kaina: 115.19€
Kaina 114.99 €

1%

D-Link Sharecenter+ 2-Bay Cloud Network Storage Enclosure, SATA I/II, USB 3.0

Sena kaina: 138.56€
Kaina 139.89 €

3%

D-Link DES-1005C Unmanaged, IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3x Flow Control, I

Sena kaina: 10.53€
Kaina 10.84 €

4%

D-Link DES-1050G Rack-mounted, Unmanaged, IEEE 802.3, IEEE 802, 13.6 Gbit/s, No, 10/100BASE-TX and 1

Sena kaina: 151.01€
Kaina 155.74 €

2%

D-Link DCS-700L Wi-Fi Baby Camera, 2.44 mm, Wi-Fi, 0.3 MP, 480p

Sena kaina: 66.1€
Kaina 67.36 €

2%

D-Link Pan & Tilt Wi-Fi Baby Camera Wi-Fi Baby Camera, 2.44 mm, Wi-Fi, 0.3 MP, 480p

Sena kaina: 100.66€
Kaina 102.58 €

1%

D-Link Wireless AC1750 Dual Band Gigabit Cloud Router USB 3.0

Sena kaina: 126.48€
Kaina 127.7 €

-8%

D-Link DUB-1341 3.0 HUB, 4 ports

Sena kaina: 16.43€
Kaina 15.16 €

4%

D-Link DCS-933L Day & Night Wi-Fi Camera, 3.15mm, Wi-Fi, 0.3 MP, 480p

Sena kaina: 58.23€
Kaina 60.43 €

2%

D-Link DCS-825L Wi-Fi Baby Camera, 3.3 mm, Wi-Fi, 1.0 MP, 720p

Sena kaina: 110.41€
Kaina 112.51 €

8%

D-Link DCS-930L Wireless Internet Camera, 3.15 mm, Wi-Fi, 0.3 MP, 480p

Sena kaina: 38.45€
Kaina 41.33 €

-1%

D-Link Wireless AC1200 Simultaneous Dual-Band with PoE Access Point X 3

Sena kaina: 559.81€
Kaina 554.43 €

61%

ACC DVI-D (24+1) - DVI-D (24+1), dual link, 3 m, extention cable, black

Sena kaina: 6.13€
Kaina 9.81 €

2%

D-Link DCS-855L Baby Camera, 3.3 mm, Wi-Fi, 1.0 MP, 720p

Sena kaina: 116.48€
Kaina 118.7 €

3%

D-LINK DEM-211/10, 100BASE-FX Multi-Mode 2KM SFP Transceiver, support 3.3V power, Duplex LC connecto

Sena kaina: 18.88€
Kaina 19.42 €

1%

D-Link Kamera IP 1.3 Mpx, PoE, IP66, IR 20m

Sena kaina: 172.96€
Kaina 174.63 €

16%

D-Link DGS-1005C Unmanaged, • IEEE 802.3 10BASE-T • IEEE 802.3u 100BASE-TX • IEEE 802.3ab 1000BASE-T

Sena kaina: 15.03€
Kaina 17.39 €

4%

D-Link Wireless AC1900 Wi-Fi USB 3.0 Adapter

Sena kaina: 57.36€
Kaina 59.53 €

2%

D-Link 8-Port Desktop Gigabit, 8 X PoE+ up to 30W, max. 140W

Sena kaina: 120.06€
Kaina 122.35 €

16%

D-Link 8-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

Sena kaina: 17.96€
Kaina 20.79 €

-1%

DAP-1360 D-Link Wireless N Wireless Access Point

Sena kaina: 38.89€
Kaina 38.69 €

-6%

DUB-H7/E D-Link koncentratorius 7-port USB 2.0 (7 x port A, 1 x port B, kab,maitn. šalt.)

Sena kaina: 30.19€
Kaina 28.59 €

-1%

DAP-1620/E D-Link Wireless AC71200 Dual Band Range Extender with GE port

Sena kaina: 56.29€
Kaina 56.19 €

4%

DPH-120S/F1 D-LINK DPH-120S, VoIP Phone, Support Call Control Protocol SIP, P2P connections, 2- 10/1

Sena kaina: 41.19€
Kaina 42.59 €

4%

DGS-1210-52 D-Link 52-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 312.69€
Kaina 323.19 €

-1%

DGS-1210-52MP D-Link 52-Port PoE Gigabit Smart Switch 370W PoE including 4 x SFP

Sena kaina: 504€
Kaina 502 €

-13%

DPE-301GI D-Link DPE-301GI

Sena kaina: 23.39€
Kaina 20.39 €

4%

DMC-G01LC D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter

Sena kaina: 19.29€
Kaina 19.99 €

4%

DMC-F20SC-BXU D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20

Sena kaina: 32.69€
Kaina 33.69 €

4%

DMC-F20SC-BXD D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20

Sena kaina: 33.99€
Kaina 35.19 €

3%

DMC-300SC D-Link DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (

Sena kaina: 50.19€
Kaina 51.69 €

4%

DEM-310GT D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC) modulis, max. 10km

Sena kaina: 18.59€
Kaina 19.19 €

3%

DXS-1210-10TS D-LINK DXS-1210-10TS, 10 Gigabit Ethernet Smart Switch with 8-port 10GBASE-T and 2-por

Sena kaina: 838€
Kaina 860 €

-6%

DUB-1340/E Šakotuvas D-Link 4-Port Superspeed USB3.0 HUB

Sena kaina: 52.59€
Kaina 49.79 €

67%

GO-SW-8G/E D-Link 8-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

Sena kaina: 17.39€
Kaina 28.99 €

-47%

DGS-1100-05 D-Link DGS-1100-05 Managed, IEEE 802.1p, IEEE 80, 10G support, 10 Gbit/s, 10/100/1000BAS

Sena kaina: 48.29€
Kaina 25.89 €

4%

DES-1016A/E1 D-Link DES-1016A Unmanaged, 10/100Mbps, 16 ports

Sena kaina: 19.99€
Kaina 20.59 €

-17%

DGS-1100-08P D-Link 8-Port PoE Gigabit EasySmart Switch

Sena kaina: 104.79€
Kaina 86.99 €

-45%

DES-105/E D-Link 5-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch

Sena kaina: 27.19€
Kaina 15.19 €

-63%

DGS-1005D/E D-Link GigaExpress Switch 5x1000Mbit (RJ45)

Sena kaina: 44.99€
Kaina 16.79 €

-6%

DES-1016D/E D-Link Express EtherNetwork Desktop Switch 16x10/100

Sena kaina: 37.19€
Kaina 35.29 €

57%

DGS-105/E D-Link 5-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch

Sena kaina: 20.89€
Kaina 32.69 €

-6%

DES-1008PA D-Link 8-port 10/100 Desktop Switch, 4 PoE Ports

Sena kaina: 67.79€
Kaina 64.39 €

1%

DES-1008P+/A1 D-LINK DES-1008P+, Ethernet Unmanaged Switch with 8 10/100-BaseTX PoE ports, PoE Budge

Sena kaina: 107.19€
Kaina 107.39 €

-8%

DGS-1210-10 D-Link 10-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 113.19€
Kaina 104.59 €

1%

DGS-1008P/C1 D-Link 8-port 10/100/1000 Desktop Switch w/ 4 PoE Ports

Sena kaina: 79.39€
Kaina 79.69 €

-16%

DGS-1210-20 D-Link 16-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 152.49€
Kaina 129.39 €

-5%

DWA-582 D-Link Wireless AC1200 DualBand PCIe Adapter

Sena kaina: 36.99€
Kaina 35.19 €

-50%

DGS-108/E D-Link 8-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch

Sena kaina: 58.49€
Kaina 29.79 €

-6%

DEM-311GT D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) modulis, max. 550m

Sena kaina: 52.19€
Kaina 49.49 €

4%

DES-1024A/E1 D-Link DES-1024A Desktop, Unmanaged, 10/100 Mbps, 24 ports

Sena kaina: 26.69€
Kaina 27.59 €

4%

DMC-920T D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single ca

Sena kaina: 78.89€
Kaina 81.39 €

-1%

DGS-1210-10P D-Link 10-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT

Sena kaina: 142.39€
Kaina 142.29 €

-15%

DGS-1008MP D-Link 8-Port Desktop Gigabit, 8 X PoE+ up to 30W, max. 140W

Sena kaina: 144.89€
Kaina 123.79 €

-1%

DGS-1210-28P D-Link 24 PoE 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 366.99€
Kaina 366.69 €

269%

DEM-CB100S D-Link SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M for DGS-1510

Sena kaina: 34.19€
Kaina 125.99 €

-6%

DGS-1210-24 D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 142.39€
Kaina 134.99 €

-1%

DWA-121 D-Link Wireless N 150 Micro USB Adapter

Sena kaina: 13.49€
Kaina 13.39 €

-1%

GO-SW-24G/E D-Link 24-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

Sena kaina: 75.99€
Kaina 75.89 €

-46%

DPE-301GS D-Link DPE-301GS

Sena kaina: 31.79€
Kaina 17.19 €

4%

DGS-1210-28/ME D-Link 24-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports Metro Ethernet

Sena kaina: 193.19€
Kaina 198.99 €

4%

DKVM-CU D-Link kabelis KVM 1.8m skirtas (USB, D-Sub-15) skirtas DKVM-4U

Sena kaina: 8.89€
Kaina 9.19 €

4%

DPH-120SE/F1 D-LINK DPH-120SE, VoIP Phone with PoE support, Support Call Control Protocol SIP, P2P c

Sena kaina: 49.39€
Kaina 50.89 €

Atsitiktines prekės

Moteriškas laikrodis Anne Klein AK/2137SVWT

 
Kaina 125.96 €

Hidraulinis keltuvas su ratukais 3T (M80230)

 
Kaina 88.11 €

-2%

Reguliuojama durų stakta INVADO D70 140/159, Eterno ąžuolas (B474) su apvadais

Sena kaina: 75.25€
Kaina 73.96 €

6%

Kėdė RINO

Sena kaina: 86.33€
Kaina 91 €

3%

Vyriškas megztinis Gene (Pilkas)

Sena kaina: 18.89€
Kaina 19.37 €

1%

Rutulinis dezodorantas Adidas Climacool Deo Rollon 50ml

Sena kaina: 9.28€
Kaina 9.34 €

Fisher Price W9451

 
Kaina 75.89 €

MELISŲ LAPAI 50g, Acorus Calamus

 
Kaina 2.14 €

6%

Sniego užtvara Ruukki® Zn (T20 profilio skardai)

Sena kaina: 11.02€
Kaina 11.59 €

Silikonas MAKROSIL SA juodas 310 ml

 
Kaina 3.24 €

2%

Lėlės vežimėlis | su lėlyte | Smoby

Sena kaina: 33.34€
Kaina 33.9 €

2%

Puodas emal. 14.0L b/p

Sena kaina: 24.5€
Kaina 24.87 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai