Prekių paieška

Edimax 1000BaseSX SFP MiniGBIC LC MM module, 850nm, max. 220-550m

Edimax 1000BaseSX SFP MiniGBIC LC MM module, 850nm, max. 220-550m

Prekę Edimax 1000BaseSX SFP MiniGBIC LC MM module, 850nm, max. 220-550m pigiau nei kitur galite nusipirkti kilobaitas.lt parduotuvėje. kilobaitas.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 42.23 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
kilobaitas.lt Sena kaina: 40.7€
42.23€
Į parduotuvę

Panašios prekės

4%

Edimax 1000BaseSX SFP MiniGBIC LC MM module, 850nm, max. 220-550m

Sena kaina: 40.7€
Kaina 42.23 €

16%

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM

Sena kaina: 13.94€
Kaina 16.14 €

16%

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

Sena kaina: 17.04€
Kaina 19.72 €

4%

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

Sena kaina: 53.22€
Kaina 55.22 €

16%

TP-Link TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

Sena kaina: 16.08€
Kaina 18.61 €

-19%

TL-SM321B TP-Link TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

Sena kaina: 14.29€
Kaina 11.69 €

-9%

TL-SM321A TP-Link TL-SM321A 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

Sena kaina: 21.69€
Kaina 19.89 €

8%

TP-Link TL-SM321A 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

Sena kaina: 29.79€
Kaina 32.02 €

8%

ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (MM) 1310nm 10km

Sena kaina: 36.41€
Kaina 39.13 €

-1%

545006 Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m

Sena kaina: 31.79€
Kaina 31.69 €

8%

Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m

Sena kaina: 28.05€
Kaina 30.15 €

4%

Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), Multi-Mode, 850nm, 300m

Sena kaina: 44.89€
Kaina 46.59 €

-74%

DEM-310GT D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC) modulis, max. 10km

Sena kaina: 70.69€
Kaina 18.59 €

-1%

91-010-204001B * modul SFP-SX-D MM (LC) 91-010-204001B

Sena kaina: 101.19€
Kaina 100.69 €

2%

D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC) modulis, max. 10km

Sena kaina: 68.93€
Kaina 70.24 €

16%

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

Sena kaina: 22.54€
Kaina 26.09 €

1%

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

Sena kaina: 130.87€
Kaina 132.13 €

3%

Canon KW-24IP Colour Ink Cartridge with 24 Sheets 4"x8" wide (100x200 mm) paper (for CP-220/330/400

Sena kaina: 13.37€
Kaina 13.64 €

-6%

DEM-311GT D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) modulis, max. 550m

Sena kaina: 52.19€
Kaina 49.49 €

2%

AGM731F Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module

Sena kaina: 159.29€
Kaina 161.89 €

1%

S-85DLC05D MikroTik 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector S-85DLC05D

Sena kaina: 13.39€
Kaina 13.49 €

2%

Edimax media converter 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC) - 550m

Sena kaina: 89.85€
Kaina 91.56 €

1%

MikroTik 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector S-85DLC05D

Sena kaina: 15.91€
Kaina 15.94 €

4%

Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), vienmodis, 1550nm, 80km

Sena kaina: 62.7€
Kaina 65.07 €

16%

Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), vienmodis, 1310nm, 10km

Sena kaina: 23.96€
Kaina 27.73 €

2%

Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC), Single-Mode, 1310nm, 10km

Sena kaina: 98.82€
Kaina 100.7 €

8%

Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) vienmodis WDM 1310/1550nm

Sena kaina: 28.34€
Kaina 30.46 €

8%

Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) vienmodis WDM 1550/1310nm

Sena kaina: 33.52€
Kaina 36.02 €

1%

Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module

Sena kaina: 149.1€
Kaina 150.54 €

61%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 0.5m

Sena kaina: 6.32€
Kaina 10.12 €

61%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m

Sena kaina: 7.24€
Kaina 11.59 €

4%

Web/SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter

Sena kaina: 39.17€
Kaina 40.65 €

61%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 2m

Sena kaina: 5.73€
Kaina 9.17 €

-1%

506724 Intellinet imtuvas-siųstuvas MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SC), single-mode, 1310nm

Sena kaina: 33.59€
Kaina 33.49 €

75%

MC220L TP-Link MC220L konventeris 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP)

Sena kaina: 16.49€
Kaina 28.79 €

1%

S+85DLC03D MikroTik 10G SFP+ transceiver with a LC connector S+85DLC03D

Sena kaina: 44.69€
Kaina 44.99 €

1%

S-31DLC20D MikroTik SFP module 1.25GbE SM, 20km, 1310nm

Sena kaina: 17.79€
Kaina 17.89 €

103%

TL-SM311LM TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module

Sena kaina: 7.19€
Kaina 14.59 €

-53%

TL-SM311LS TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module

Sena kaina: 27.19€
Kaina 12.89 €

2%

Intellinet Media konverteris 1000Base-T SC RJ45 / 1000Base-SX (MM SC) 220m 850nm

Sena kaina: 80.46€
Kaina 82 €

60%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 2m

Sena kaina: 5.37€
Kaina 8.59 €

61%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 2m

Sena kaina: 5.28€
Kaina 8.45 €

16%

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

Sena kaina: 21.48€
Kaina 24.87 €

28%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 5m

Sena kaina: 8.55€
Kaina 10.88 €

16%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 20m

Sena kaina: 17.59€
Kaina 20.36 €

60%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 1m

Sena kaina: 5.16€
Kaina 8.25 €

60%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 1m

Sena kaina: 6.82€
Kaina 10.91 €

28%

Komutacinis kab. Gembird LC-LC duplex MM 50/125 OM2 10m Oranžinis

Sena kaina: 8.48€
Kaina 10.79 €

60%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 3m

Sena kaina: 5.66€
Kaina 9.05 €

61%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 5m

Sena kaina: 6.44€
Kaina 10.31 €

61%

Komutacinis kab. Gembird LC-ST duplex MM 50/125 OM2 1m Oranžinis

Sena kaina: 4.64€
Kaina 7.43 €

16%

TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module

Sena kaina: 15.24€
Kaina 17.64 €

60%

Komutacinis kab. Gembird LC-LC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

Sena kaina: 8.14€
Kaina 13.02 €

61%

Komutacinis kab. Gembird LC-LC duplex MM 50/125 OM2 1m Oranžinis

Sena kaina: 6.47€
Kaina 10.36 €

1%

D-Link konverteris GigabitEthernet 1000BaseT(RJ45)-1000BaseSX MM(SC-Duplex)-550m

Sena kaina: 153.95€
Kaina 155.43 €

61%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 3m

Sena kaina: 5.97€
Kaina 9.56 €

61%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 5m

Sena kaina: 8.12€
Kaina 13 €

61%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 3m

Sena kaina: 5.76€
Kaina 9.22 €

1%

10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class

Sena kaina: 316.27€
Kaina 318.79 €

-1%

Dell SFP LC tranceiver

Sena kaina: 676.03€
Kaina 669.52 €

60%

Komutacinis kab. Gembird LC-ST duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis

Sena kaina: 7.28€
Kaina 11.64 €

60%

Komutacinis kab. Gembird LC-ST duplex MM 50/125 OM2 10m Oranžinis

Sena kaina: 7.46€
Kaina 11.93 €

167%

Qoltec Optic Pigtail LC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 1m

Sena kaina: 1.54€
Kaina 4.11 €

60%

Komutacinis kab. Gembird LC-ST duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

Sena kaina: 6.05€
Kaina 9.68 €

-8%

D-LINK DEM-211/10, 100BASE-FX Multi-Mode 2KM SFP Transceiver, support 3.3V power, Duplex LC connecto

Sena kaina: 20.39€
Kaina 18.88 €

61%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 1m

Sena kaina: 5.46€
Kaina 8.74 €

-1%

HP X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C)

Sena kaina: 386.52€
Kaina 382.8 €

1%

Edimax 24 port PoE+ Gigabit Web Smart Switch, +4x SFP, budget 400Watts, 802.3at

Sena kaina: 410.57€
Kaina 411.88 €

123%

Qoltec Optic Pigtail LC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 2m

Sena kaina: 1.63€
Kaina 3.63 €

60%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 3m

Sena kaina: 8.32€
Kaina 13.31 €

1%

Edimax GS-5424PLG 24-Port Gigabit PoE+ with 4 SFP Slots Web Smart Switch

Sena kaina: 270.56€
Kaina 273.16 €

8%

Intellinet imtuvas-siųstuvas MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SC), single-mode, 1310nm

Sena kaina: 29.49€
Kaina 31.7 €

-1%

Netgear 10GE SR SFP+ MODULE

Sena kaina: 392.38€
Kaina 388.61 €

28%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 10m

Sena kaina: 12.38€
Kaina 15.75 €

8%

Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit

Sena kaina: 35.96€
Kaina 38.65 €

16%

TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module

Sena kaina: 15.24€
Kaina 17.64 €

-10%

D-LINK DMC-G01LC, 10/100/1000Base-T Twisted-pair to Gigabit SFP Media Converter Module

Sena kaina: 21.19€
Kaina 19.08 €

167%

Qoltec Optic Pigtail LC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 3m

Sena kaina: 1.65€
Kaina 4.4 €

Atsitiktines prekės

MGHY2HC/A Apple iPad Air 2 Wi-Fi + 4G 64GB Sidabrinis

 
Kaina 623 €

-5%

10140 Ausinės 4World InEar MP3 Color | jack 3.5mm | 1.2m | baltas

Sena kaina: 2.29€
Kaina 2.19 €

-1%

153382 KOSS In-Ear Headphones KEB6i Black

Sena kaina: 16.99€
Kaina 16.89 €

1%

010-01672-24 Garmin Oregon 750

Sena kaina: 343.79€
Kaina 346.99 €

SCREEN352 Celly Screen Protector for HTC ONE mini, 2pcs glossy

 
Kaina 4.99 €

-9%

N016O3040M DELL Optiplex 3040MFF Micro (I3-6100T 3.2GHz, 4GB, 128GB SSD, mouse, ENG kb, Win 10 Pro 3

Sena kaina: 573€
Kaina 522 €

27%

König šilumos detektorius

Sena kaina: 6.55€
Kaina 8.31 €

-1%

22MB65PY-B Monitorius LG 22MB65PY-B 22'' LED 5ms DVI DP USB pivot garsiakalbiai

Sena kaina: 200.79€
Kaina 199.49 €

2%

A1961082 Keptuvė Tefal Just A1961082, 25cm

Sena kaina: 8.89€
Kaina 8.99 €

1%

WD5001F9YZ Vidinis diskas WD RE Se 3.5'' 5TB SATA3 128MB

Sena kaina: 431€
Kaina 432 €

660519004 Sulčiaspaudė Stollar BJE410, 1200W maksimalus galingumas, 13000 aps/min, 84 mm padavimo an

 
Kaina 176.99 €

-1%

BN264 be quiet! Pure Power 9 600W, 80PLUS Silver, activePFC

Sena kaina: 82.39€
Kaina 82.29 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai