Prekių paieška

Gembird Cooler fan, 70x70x25 mm, ball bearing, medium speed, 3 pin

Gembird Cooler fan, 70x70x25 mm, ball bearing, medium speed, 3 pin

Prekę Gembird Cooler fan, 70x70x25 mm, ball bearing, medium speed, 3 pin pigiau nei kitur galite nusipirkti kilobaitas.lt parduotuvėje. kilobaitas.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 3.24 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
kilobaitas.lt Sena kaina: 2.77€
3.24€
Į parduotuvę

Panašios prekės

17%

Gembird Cooler fan, 70x70x25 mm, ball bearing, medium speed, 3 pin

Sena kaina: 2.77€
Kaina 3.24 €

18%

Gembird 40x40x10mm DC fan sleeve bearing, 3-pin 12V

Sena kaina: 1.68€
Kaina 1.97 €

1%

PSU Gembird ATX 550W Intel 2.2 Fan 2x80 mm versija BOX+ kabelis

Sena kaina: 36.51€
Kaina 36.64 €

1%

FSP300-60GHS 85+ Fortron MicroATX 300W SFX PSU/ Active PFC/ 8cm Ball Bearing FAN Fortron

Sena kaina: 38.49€
Kaina 38.59 €

7%

FANCASE3/BALL Gembird korpusų ATX ventiliatorius, 120x120 mm, 3-pin-maitinimas, BALL

Sena kaina: 2.99€
Kaina 3.19 €

-6%

FANCASE/BALL Gembird korpusų ATX ventiliatorius, 80x80 mm, 3-pin-maitinimas, BALL

Sena kaina: 1.79€
Kaina 1.69 €

10%

FANCASE2/BALL Gembird korpusų ATX ventiliatorius, 90x90 mm, 3-pin-maitinimas, BALL

Sena kaina: 2€
Kaina 2.19 €

D40BM-12A Gembird 40x40x10mm DC fan sleeve bearing, 3-pin 12V

 
Kaina 1.59 €

17%

Gembird korpusų ATX ventiliatorius, 80x80 mm, 3-pin-maitinimas, BALL

Sena kaina: 1.83€
Kaina 2.13 €

1%

Fortron MicroATX FSP200-50GSV 85+ (80PLUS BRONZE) SFX PSU/ Active PFC/ 8cm Ball Bearing FAN Fortron

Sena kaina: 32.45€
Kaina 32.53 €

-1%

PSU Gembird ATX 500W Intel 2.2 Fan 2x80 mm versija BOX+ kabelis

Sena kaina: 31.58€
Kaina 31.42 €

1%

Gembird Power supply 500W Intel 2.2 ATX/BTX,CE,PFC, low noise, Fan 120 mm, Black

Sena kaina: 29.13€
Kaina 29.23 €

17%

Gembird korpusų ATX ventiliatorius, 90x90 mm, 3-pin-maitinimas, BALL

Sena kaina: 2.19€
Kaina 2.56 €

17%

Gembird korpusų ATX ventiliatorius, 120x120 mm, 3-pin-maitinimas, BALL

Sena kaina: 3.31€
Kaina 3.86 €

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

 
Kaina 5.81 €

5%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis

Sena kaina: 4.59€
Kaina 4.79 €

-2%

CFO-STSC-OM2-5M Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

Sena kaina: 5.69€
Kaina 5.59 €

-4%

FANCASE3 Gembird korpusų ATX ventiliatorius, 120x120 mm, 3-pin-maitinimas

Sena kaina: 2.59€
Kaina 2.49 €

D7015SM-3 VGA aušintuvas Gembird 70x70x15 mm, 3-pin

 
Kaina 1.39 €

-6%

D6015SM-3 VGA aušintuvas Gembird 60x60x15 mm, 3-pin

Sena kaina: 1.89€
Kaina 1.79 €

D6025SM-3 VGA aušintuvas Gembird 60x60x25 mm, 3-pin

 
Kaina 1.39 €

5%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 1m Oranžinis

Sena kaina: 4.27€
Kaina 4.46 €

2%

Komutacinis kab. Gembird LC-LC duplex MM 50/125 OM2 10m Oranžinis

Sena kaina: 8.48€
Kaina 8.63 €

17%

Komutacinis kab. Gembird SC-SC duplex MM 50/125 OM2 1m Oranžinis

Sena kaina: 3.44€
Kaina 4.01 €

Komutacinis kab. Gembird SC-SC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

 
Kaina 5.81 €

17%

VGA aušintuvas Gembird 50x50x10, 3-pin, BALL

Sena kaina: 2.32€
Kaina 2.71 €

17%

VGA aušintuvas Gembird 60x60x15 mm, 3-pin

Sena kaina: 1.96€
Kaina 2.29 €

5%

Komutacinis kab. Gembird LC-ST duplex MM 50/125 OM2 1m Oranžinis

Sena kaina: 4.27€
Kaina 4.46 €

Komutacinis kab. Gembird LC-LC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

 
Kaina 7.81 €

5%

Komutacinis kab. Gembird LC-LC duplex MM 50/125 OM2 1m Oranžinis

Sena kaina: 5.96€
Kaina 6.21 €

17%

VGA aušintuvas Gembird 70x70x15 mm, 3-pin

Sena kaina: 1.54€
Kaina 1.8 €

-1%

Gembird korpusų ATX ventiliatorius, 120x120 mm, 3-pin-maitinimas

Sena kaina: 2.37€
Kaina 2.35 €

5%

Komutacinis kab. Gembird LC-ST duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis

Sena kaina: 6.69€
Kaina 6.98 €

5%

Komutacinis kab. Gembird LC-ST duplex MM 50/125 OM2 10m Oranžinis

Sena kaina: 6.86€
Kaina 7.16 €

Komutacinis kab. Gembird LC-ST duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

 
Kaina 5.81 €

2%

Gembird MHS-DTW-BK Built-in microphone, 3.5 mm RCA stereo plug, yes, 3.5 mm RCA stereo plug

Sena kaina: 8.13€
Kaina 8.29 €

17%

VGA aušintuvas Gembird 60x60x25 mm, 3-pin

Sena kaina: 1.45€
Kaina 1.69 €

5%

Komutacinis kab. Gembird SC-SC duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis

Sena kaina: 6.69€
Kaina 6.98 €

-12%

06868 4World Audio adapteris 1 x Jack 3.5 mm na 2 x Jack 3.5 mm

Sena kaina: 0.89€
Kaina 0.79 €

4%

PC-186-ML12-3M Gembird neš. kompiuterio matinimo kabelis dobilas C5 (3 pin) VDE 3m

Sena kaina: 2.79€
Kaina 2.89 €

PC-186-ML12 Gembird neš. kompiuterio matinimo kabelis dobilas C5 (3 pin) VDE 1.8m

 
Kaina 1.59 €

-35%

43353 HAMA Audio Adapter 3,5 mm Plug Stereo - 2 x 3,5 mm Jack Stereo

Sena kaina: 4.39€
Kaina 2.89 €

5%

65355 Delock kabelis audi. ster jack male 3.5 mm>2xStereo jack female 3 pin 25cm,balt

Sena kaina: 2.49€
Kaina 2.59 €

-19%

CHARLY C050E Stadler Floor fan CHARLY C050E/ Power 36-58 W/ 3 number of speeds/ Adjustable inclinati

Sena kaina: 242.69€
Kaina 199 €

-4%

CHARLY LITTLE C040E Stadler Table Fan CHARLY LITTLE C040E/ Power: 25-33W/ 3 speed levels/ Noise leve

Sena kaina: 185.79€
Kaina 179 €

1%

Delock Adapter Audio Stereo 3.5 mm 3 pin plug > jack angled

Sena kaina: 1.1€
Kaina 1.11 €

19%

D50SM-12AS VGA aušintuvas Gembird 50x50x10, 3-pin

Sena kaina: 1€
Kaina 1.19 €

-8%

65364 Delock Adapter Audio Stereo 3.5 mm 3 pin plug > jack angled

Sena kaina: 1.29€
Kaina 1.19 €

17%

Gembird neš. kompiuterio matinimo kabelis dobilas C5 (3 pin) VDE 1.8m

Sena kaina: 1.77€
Kaina 2.07 €

1%

Cooler Master CM Storm Silencio 352 Matte USB 3.0 x2, USB 2.0 x1, Mic x1, Spk x1, SD card reader x1,

Sena kaina: 57.35€
Kaina 57.9 €

1%

Gembord HDD docking station for 2.5 and 3.5 Sata hard drives

Sena kaina: 17.83€
Kaina 17.97 €

68%

VGA aušintuvas Gembird 50x50x10, 3-pin

Sena kaina: 1.16€
Kaina 1.94 €

67%

4World Audio adapteris 1 x Jack 3.5 mm na 2 x Jack 3.5 mm

Sena kaina: 0.83€
Kaina 1.38 €

68%

OEM 4 pin 3,5 mm stereo plug - 2x3,5 mm jack for headsets 0.3 m, Black, Green, Red, adapter

Sena kaina: 0.61€
Kaina 1.02 €

17%

Gembird neš. kompiuterio matinimo kabelis dobilas C5 (3 pin) VDE 3m

Sena kaina: 3.19€
Kaina 3.73 €

17%

120 mm case ventilation fan, "Wind Blade 120", transparent, hydro bearing,4 LED's deepcool

Sena kaina: 4.06€
Kaina 4.74 €

17%

Deepcool CPU cooler Alta9 , Intel, socket 775/1155, 92mm fan, hydro bearing, 65W * Ideal therma

Sena kaina: 3.34€
Kaina 3.9 €

5%

"Gamma archer" , universal cooler, 120mm fan,hydro bearing, to 95W (TDP), black deepcool

Sena kaina: 6.05€
Kaina 6.32 €

5%

deepcool "V95", NVIDIA, ATI, 100 mm fan; 43/53/55/80mm mounting holes universal VGA cooler

Sena kaina: 7.78€
Kaina 8.12 €

5%

deepcool Theta 20 CPU cooler Intel, socket 115x, 100 mm fan, 95 W

Sena kaina: 6.27€
Kaina 6.54 €

14%

Deepcool notebook cooler WindPal , for up to 17" nb, 2x140 mm fan, USB 2.0 HUB x4 deepcool

Sena kaina: 14.69€
Kaina 16.67 €

XDC-11509 CPU cooler Intel, socket 115x, 92mm fan, hydro bearing, 65W deepcool

 
Kaina 3.72 €

Xilence Cpu cooler I200, Intel, socket 1155/1156/1150/1151, 100mm fan, hydro bearing, 82W (TDP)

 
Kaina 4.03 €

22%

Deepcool Cpu cooler Theta9 , Intel, socket 1155/56, 92mm fan, hydro bearing, 82W (TDP) * Ideal

Sena kaina: 4.11€
Kaina 5 €

1%

PSU Spire SilentEagle 550W, 120mm Nano Tech Bearing fan, Silent: max 21.0dbA

Sena kaina: 48.78€
Kaina 48.92 €

-4%

SP04010S1M3 PC korpuso ventiliatorius Spire Fan Blower 40x40x10 mm SP04010S1M3

Sena kaina: 2.99€
Kaina 2.89 €

1%

CW-9060024-WW Corsair Hydro Series™ H80i V2 Extreme CPU Cooler, 140x312x26 mm

Sena kaina: 107.19€
Kaina 107.69 €

-26%

Gembird USB desktop fan 4'', black

Sena kaina: 4.36€
Kaina 3.25 €

-1%

CCC-PSU7 PSU Gembird ATX 550W low noise, dual fan, versija BOX+ kabelis

Sena kaina: 30.99€
Kaina 30.79 €

XDC-XFAN80 80mm case ventilation fan, 2 Pin; hydro bearing, deepcool

 
Kaina 1.19 €

1%

GPS-700A8 PSU Chieftec Smart GPS-700A8 700W, 80 PLUS, 120 mm fan, Efficiency 80%

Sena kaina: 46.19€
Kaina 46.29 €

67%

80mm case ventilation fan, 2 Pin; hydro bearing, deepcool

Sena kaina: 1.28€
Kaina 2.13 €

60%

deepcool Rubber Frame 92mm "Buffer P92",92 x 92 x 3 mm decoupling for 92 mm fan

Sena kaina: 0.15€
Kaina 0.24 €

17%

deepcool "Wind Blade 120RD", semi-transparent,, 4 red LED's deepcool 120 mm case ventilation fan,

Sena kaina: 4.05€
Kaina 4.73 €

2%

Cooler Master JetFlo 120 Red Led Fan; *High efficiency motor *Low starting voltage *Fan-jam protect

Sena kaina: 14.26€
Kaina 14.51 €

1%

PSU Gembird ATX 600W low noise, dual fan, versija BOX+ kabelis

Sena kaina: 30.04€
Kaina 30.06 €

17%

deepcool Cooler for VGA Card Mounting Holes: 80 mm universal VGA cooler

Sena kaina: 1.91€
Kaina 2.23 €

-1%

PSU Chieftec Smart GPS-700A8 700W, 80 PLUS, 120 mm fan, Efficiency 80%

Sena kaina: 50.93€
Kaina 50.6 €

5%

Gembird Notebook cooling stand 15'' with one fan, black NBS-1F15-01

Sena kaina: 5.55€
Kaina 5.79 €

-1%

Corsair Hydro Series H5 SF Low-Profile Liquid CPU Cooler, 120mmx32mm fan, 42dB

Sena kaina: 72.3€
Kaina 71.69 €

Atsitiktines prekės

Automobilinis šaldytuvas Waeco TC 14FL

 
Kaina 208 €

Garų rinktuvas Electrolux EFB90981OX

 
Kaina 349 €

9%

ORO KOMPRESORIUS 200L, 380V STROM (V-0.6/12.5)

Sena kaina: 575€
Kaina 625 €

Kaitlentė AEG HK894400FS

 
Kaina 809 €

Šaldytuvas Hotpoint ARISTON EBGH 20223F

 
Kaina 460 €

Vibro treniruoklis inSPORTline Lilly

 
Kaina 299 €

Kaitlentė Whirlpool ACM 829 NE

 
Kaina 339 €

Dulkių siurblys Hoover Freespace Evo Parquet

 
Kaina 91 €

Masažo stalo užvalkalas L

 
Kaina 25 €

Indaplovė Whirlpool ADP 7570 WH

 
Kaina 408 €

Vežimėlis masažo stalui Easy-Go

 
Kaina 33 €

Dulkių siurblys Fakir AS 1072 T

 
Kaina 40.26 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai