Prekių paieška

Įlaja Ruukki 100/150 mm

Įlaja Ruukki 100/150 mm

Prekę Įlaja Ruukki 100/150 mm pigiau nei kitur galite nusipirkti b-a.eu parduotuvėje. b-a.eu parduotuvėje ši prekė kainuoja 11.56 €

Pasidalink su draugais



Prekės Kaina
b-a.eu 11.56€ Į parduotuvę

Panašios prekės

Įlaja Ruukki 100/150 mm

 
Kaina 11.56 €

Įlaja Ruukki 90/125 mm

 
Kaina 7.96 €

2%

Įlaja apatinė 195x195 mm, plytų imitacija

Sena kaina: 4.52€
Kaina 4.58 €

-4%

Lietvamzdžio viršutinė alkūnė 70° Ruukki 100 mm

Sena kaina: 5.02€
Kaina 4.85 €

-12%

Lietvamzdis Ruukki 90 mm (1m)

Sena kaina: 6.28€
Kaina 5.53 €

-11%

Latakas Ruukki 150 mm (4m)

Sena kaina: 21.9€
Kaina 19.65 €

-13%

Latako išorinis kampas 135° Ruukki 125 mm

Sena kaina: 38.85€
Kaina 33.99 €

-13%

Latako vidinis kampas 135° Ruukki 125 mm

Sena kaina: 38.85€
Kaina 33.99 €

Atidaromas vandens surinkėjas Ruukki 100 mm

 
Kaina 43.19 €

Lietvamzdžio atšaka 70° Ruukki 100 mm

 
Kaina 33.3 €

-11%

Latako galinis dangtelis Ruukki 150 mm

Sena kaina: 5.28€
Kaina 4.71 €

-8%

Latakas Ruukki 125 mm (3m)

Sena kaina: 12.88€
Kaina 11.88 €

-18%

Lietvamzdis Ruukki 100 mm (1m)

Sena kaina: 10.02€
Kaina 8.27 €

Apšiltintas kaminėlis Ruukki ø125 mm

 
Kaina 76.82 €

8%

Įlaja apatinė 195x195 mm (poliesteris) spalvotas

Sena kaina: 3.66€
Kaina 3.94 €

-1%

Lietvamzdžio laikiklis mūro sienai Ruukki 100 mm

Sena kaina: 3.82€
Kaina 3.79 €

-7%

Lietvamzdžio apatinė alkūnė Ruukki 90 mm

Sena kaina: 5.64€
Kaina 5.29 €

Lietvamzdžio atšaka 70° Ruukki 90 mm

 
Kaina 32.61 €

-9%

Lietvamzdis Ruukki 90 mm (4m)

Sena kaina: 20.78€
Kaina 18.94 €

Įlaja apatinė 195x195 mm (SP-PA) spalvotas

 
Kaina 4.18 €

Įvadas į žemę Ruukki 90 mm

 
Kaina 21.78 €

Įlaja viršutinė 80x80x80 mm, plytų imitacija

 
Kaina 3.68 €

Kaminėlis su elektriniu ventiliatoriumi Ruukki ø125 mm

 
Kaina 289.39 €

-7%

Lietvamzdis Ruukki 100 mm (2,5m)

Sena kaina: 18.35€
Kaina 17.23 €

Įlaja viršutinė 80x80x80 mm (SP-PA) spalvotas

 
Kaina 3.4 €

-11%

Latako sujungimo apkaba Ruukki 125 mm

Sena kaina: 4.89€
Kaina 4.37 €

Lietvamzdžio laikiklis medinei sienai Ruukki 90 mm

 
Kaina 2.26 €

-11%

Latako sujungimo apkaba Ruukki 150 mm

Sena kaina: 5.17€
Kaina 4.61 €

-13%

Latako laikiklis reguliuojamas Ruukki 125 mm

Sena kaina: 5.13€
Kaina 4.48 €

-9%

Latakas Ruukki 125 mm (4m)

Sena kaina: 17.04€
Kaina 15.64 €

-9%

Latako vidinis kampas 90° Ruukki 125 mm

Sena kaina: 12.5€
Kaina 11.45 €

-11%

Latakas Ruukki 150 mm (3m)

Sena kaina: 17.1€
Kaina 15.34 €

Įvadas į žemę Ruukki 100 mm

 
Kaina 26.32 €

-4%

Lietvamzdžio viršutinė alkūnė 70° Ruukki 90 mm

Sena kaina: 4.77€
Kaina 4.58 €

Įlaja apatinė 300x300 mm, plytų imitacija

 
Kaina 6.18 €

-13%

Latako vidinis kampas 135° Ruukki 150 mm

Sena kaina: 40.63€
Kaina 35.56 €

-13%

Latako išorinis kampas 135° Ruukki 150 mm

Sena kaina: 40.63€
Kaina 35.56 €

17%

Įlaja apatinė 300x300 mm (SP-PA) spalvotas

Sena kaina: 5.48€
Kaina 6.41 €

Atidaromas vandens surinkėjas Ruukki 90 mm

 
Kaina 40.82 €

-9%

Latako išorinis kampas 90° Ruukki 125 mm

Sena kaina: 12.5€
Kaina 11.45 €

Įlaja viršutinė 80x80x80 mm (poliesteris) spalvotas

 
Kaina 3.13 €

-13%

Latako išorinis kampas 90° Ruukki 150 mm

Sena kaina: 15.63€
Kaina 13.67 €

-12%

Neapšiltintas alsuoklis Ruukki ø110 mm

Sena kaina: 28.42€
Kaina 25.16 €

Lietvamzdžio laikiklis mūro sienai Ruukki 90 mm

 
Kaina 2.26 €

-13%

Latako vidinis kampas 90° Ruukki 150 mm

Sena kaina: 15.63€
Kaina 13.67 €

-10%

Lietvamzdis Ruukki 100 mm (4m)

Sena kaina: 26.45€
Kaina 23.99 €

-11%

Latako galinis dangtelis Ruukki 125 mm

Sena kaina: 3.21€
Kaina 2.86 €

-4%

Latako laikiklis kompaktiškas Ruukki 125 mm

Sena kaina: 2.21€
Kaina 2.13 €

-13%

Tiesusis apsaugas nuo pratekėjimo Ruukki 125 mm

Sena kaina: 20.39€
Kaina 17.84 €

-13%

Latako laikiklis reguliuojamas Ruukki 150 mm

Sena kaina: 7.77€
Kaina 6.8 €

-4%

Lietvamzdis Ruukki 90 mm (2,5m)

Sena kaina: 13.04€
Kaina 12.6 €

7%

Įlaja apatinė 300x300 mm (poliesteris) spalvotas

Sena kaina: 4.97€
Kaina 5.3 €

-6%

Lietvamzdžio apatinė alkūnė Ruukki 100 mm

Sena kaina: 6.06€
Kaina 5.72 €

Universali tarpinė Ruukki H-60 mm

 
Kaina 2.1 €

Įvado lizdas Ruukki 121-254 mm

 
Kaina 37.62 €

Tarpinė Ruukki T45 didelė (L = 900 mm)

 
Kaina 2.1 €

Tarpinė Ruukki Finnera (L = 1140 mm)

 
Kaina 1.89 €

Sraigtai į medį Ruukki 4.8 x 28 mm Zn (100 vnt./pak.)

 
Kaina 5.71 €

Tarpinė Ruukki Monterrey (L = 1100 mm)

 
Kaina 1.89 €

Ruukki LP™ Torx sraigtai 4.8 x 28 mm spalvoti (100 vnt./pak.)

 
Kaina 9.96 €

Universali tarpinė Ruukki H-50 mm

 
Kaina 1.89 €

Sraigtai lakštų sujungimui Ruukki 4.8 x 20...23 mm spalvoti (100 vnt./pak.)

 
Kaina 7.4 €

Nerūdijančio plieno sraigtai Classic tvirtinimui Ruukki 4.2 x 25 mm (100 vnt./pak.)

 
Kaina 6.4 €

Sraigtai į medį Ruukki 4.8 x 28 mm spalvoti (100 vnt./pak.)

 
Kaina 6.05 €

Įvado lizdas Ruukki 12-102 mm

 
Kaina 26.18 €

Tarpinė Ruukki T20 didelė (L = 1100 mm)

 
Kaina 1.89 €

Tarpinė Ruukki Adamante (L = 1125 mm)

 
Kaina 1.89 €

-98%

Nerūdijančio plieno sraigtai Classic tvirtinimui Ruukki® 4.2 x 25 mm (100 vnt./pak.)

Sena kaina: 6.73€
Kaina 0.14 €

8%

Kraigo vėdinimo detalė Classic Ruukki® 50 Plus Matt 460 mm

Sena kaina: 3.21€
Kaina 3.45 €

8%

Kraigo vėdinimo detalė Classic Ruukki® 50 Plus Matt 3000 mm

Sena kaina: 16.8€
Kaina 18.07 €

Sraigtai lakštų sujungimui Ruukki 4.8 x 20...23 mm Zn (100 vnt./pak.)

 
Kaina 6.05 €

-38%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 0.5m

Sena kaina: 10.12€
Kaina 6.32 €

-38%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

Sena kaina: 9.68€
Kaina 6.05 €

-38%

A4 Ring Binder with mechanism Leitz 180°, width 80 mm, yellow

Sena kaina: 7.45€
Kaina 4.66 €

-38%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis

Sena kaina: 7.99€
Kaina 4.99 €

12%

62499 Kabelis Delock 3 x RCA female > Stereo plug 3.5 mm 4 pin

Sena kaina: 2.69€
Kaina 2.99 €

-38%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m

Sena kaina: 11.59€
Kaina 7.24 €

-1%

Sieninė spinta 9U Digitus SoHo Compact serijos 520 x 400 mm nesumontuota

Sena kaina: 72.18€
Kaina 71.5 €

1%

KX-TS560FXW Panasonic KX-TS560 588 g, White, Yes, No, 50 entries, Yes, No, 198 x 195 x 95 mm mm

Sena kaina: 28.79€
Kaina 28.89 €

-38%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 2m

Sena kaina: 9.17€
Kaina 5.73 €

Atsitiktines prekės

Gyvūno guolis YF1302063, 70 x 65 x 20 cm

 
Kaina 13.66 €

Pakabinamasis popierinis šviestuvas „Brilliant“ Osaka 71199A04

 
Kaina 1.68 €

Kryptinis šviestuvas „Brilliant“ Rai G59810 / 05

 
Kaina 15.05 €

-30%

Šviestuvas „Brilliant“ Osaka 71199A71

Sena kaina: 1.88€
Kaina 1.32 €

-15%

Vonios baldų komplektas „Cersanit“

Sena kaina: 102.2€
Kaina 87 €

-7%

Kamera, 3 x 8 cm

Sena kaina: 2.24€
Kaina 2.09 €

-41%

Dėklas „Phonix“ telefonui „Samsung“ Galaxy S3, violetinis

Sena kaina: 4.99€
Kaina 2.99 €

108%

Šepetukas rankoms plauti „York“

Sena kaina: 0.4€
Kaina 0.83 €

-31%

Automatinis pavadėlis „Flexi“, juostinis, baltas

Sena kaina: 20.27€
Kaina 13.99 €

43%

Skalbinių minkštiklis „Frosch“

Sena kaina: 4.82€
Kaina 6.89 €

8%

ARMAVIMO MIŠINYS „BRIKO KL-A“

Sena kaina: 4.55€
Kaina 4.88 €

-12%

Vaikiškų drabužių skalbimo muilas „Ringuva“

Sena kaina: 0.63€
Kaina 0.56 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai