Prekių paieška

J9987A Aruba 24p 1000BASE-T v3 zl2 Mod

J9987A Aruba 24p 1000BASE-T v3 zl2 Mod

Prekę J9987A Aruba 24p 1000BASE-T v3 zl2 Mod pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 955 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 1587€
955€
Į parduotuvę

Panašios prekės

-40%

J9987A Aruba 24p 1000BASE-T v3 zl2 Mod

Sena kaina: 1587€
Kaina 955 €

-1%

Web/SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter

Sena kaina: 38.61€
Kaina 38.25 €

1%

POE12-HP-EU0102F PoE12-HP/Single Port 802.3at PoE Injector, 10/100/1000Base-T, power up to 30W

Sena kaina: 58.19€
Kaina 58.39 €

-4%

DGS-1210-20/ME D-Link 16-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports Metro Ethernet

Sena kaina: 164.89€
Kaina 159.39 €

-4%

DES-1100-10P D-Link DES-1100-10P Managed, 8 PoE ports, 10/100BASE-TX and combo 10/100/1000Base-T/SFP

Sena kaina: 219.79€
Kaina 212.59 €

-13%

DGS-1210-20 D-Link 16-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 143.29€
Kaina 125.59 €

-4%

DGS-1210-28P D-Link 24 PoE 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 381.99€
Kaina 369.49 €

10%

DES-1018P D-Link 16-Ports (8 Ports PoE) Fast Ethernet Unmanaged Switch, 2 1000Base-T/SFP C

Sena kaina: 151.89€
Kaina 166.29 €

-4%

DGS-1210-28/ME D-Link 24-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports Metro Ethernet

Sena kaina: 195.19€
Kaina 188.69 €

18%

Intellinet Media konverteris 1000Base-T SC RJ45 / 1000Base-SX (MM SC) 220m 850nm

Sena kaina: 74.16€
Kaina 87.04 €

-1%

GS2210-8HP-EU0101F 10-port Managed Layer2+ switch, 8x 10/100/1000Base-T PoE+ (180W PoE budjet) + 2x

Sena kaina: 305.89€
Kaina 305.19 €

-11%

DGS-1210-28 D-Link 28-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 171.39€
Kaina 153.99 €

3%

DGS-1210-48 D-LINK DGS-1210-48, Gigabit Smart III Switch with 44 10/100/1000Base-T ports and 4 combo

Sena kaina: 353.89€
Kaina 361.29 €

-2%

Intellinet Media konverteris 1000Base-T SC RJ45 / 1000Base-SX (MM SC) 220m 850nm

Sena kaina: 81.88€
Kaina 80.46 €

-4%

D-Link DGS-1100-10/ME Rack-mounted, Managed, 10/100/1000BASE-TX and combo 100/1000Base-T/SFP, 8 + 2

Sena kaina: 83.94€
Kaina 81.17 €

-4%

D-Link 16-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 129.41€
Kaina 124.31 €

-16%

D-Link 16-Ports 10/100 PoE Switch (total 246.4 Watt), 2 X 1000Base-T/SFP

Sena kaina: 257.54€
Kaina 216.61 €

-4%

Media konverteris Intellinet 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km

Sena kaina: 74.85€
Kaina 72 €

3%

D-Link DES-3200-26 Managed, 10/100Mbps and Combo 1000BASE-T/SFP, 24 + 2 ports

Sena kaina: 183.05€
Kaina 186.87 €

99%

Dell 48 V DC W, 1 x 10/100/1000Base-T Ethernet (RJ45), auto-sensing link speed and MDI/MDX;DC power

Sena kaina: 59.74€
Kaina 118.35 €

-4%

D-Link DGS-1100-08 Desktop, Managed, 2 MB, IEEE 802.1p, IEEE 80, 16 Gbit/s, 10/100/1000BASE-T, 8 por

Sena kaina: 34.84€
Kaina 33.69 €

D-Link 16-Ports (8 Ports PoE) Fast Ethernet Unmanaged Switch, 2 1000Base-T/SFP C

 
Kaina 183.14 €

-4%

D-LINK DES-1100-06MP, 4 10/100Base-TX PoE ports + 2 10/100/1000Base-T Ports Metro Ethernet Switch, P

Sena kaina: 166.27€
Kaina 160.8 €

-4%

D-LINK DGS-1510-52, Gigabit Stackable SmartPro Switch with 48 10/100/1000Base-T ports, 2 Gigabit SFP

Sena kaina: 500.9€
Kaina 484.37 €

-4%

D-Link 24 PoE 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 366.81€
Kaina 354.57 €

-11%

TP-Link TL-SG5412F 12-Port Gigabit SFP L2 Managed Switch with 4 Combo 1000Base-T

Sena kaina: 251.95€
Kaina 226.62 €

-3%

Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit

Sena kaina: 38.48€
Kaina 37.4 €

-9%

D-Link DGS-1100-05 Managed, IEEE 802.1p, IEEE 80, 10G support, 10 Gbit/s, 10/100/1000BASE-T, 5 ports

Sena kaina: 28.57€
Kaina 26.19 €

-4%

D-Link DES-1100-10P Managed, 8 PoE ports, 10/100BASE-TX and combo 10/100/1000Base-T/SFP, 8 + 2 ports

Sena kaina: 221.7€
Kaina 214.39 €

-4%

D-Link DMC-700SC/E Media 1000BASE-T on twisted pair to 1000BASE-SX on the multi-fiber (550m, SC)

Sena kaina: 89.53€
Kaina 86.58 €

-1%

D-Link DGS-1005C Unmanaged, • IEEE 802.3 10BASE-T • IEEE 802.3u 100BASE-TX • IEEE 802.3ab 1000BASE-T

Sena kaina: 15.36€
Kaina 15.31 €

-4%

D-LINK DMC-G01LC, 10/100/1000Base-T Twisted-pair to Gigabit SFP Media Converter Module

Sena kaina: 18.98€
Kaina 18.27 €

-96%

D-Link DMC-1910T Media 1000BASE-T on twisted pair to 1000BASE-LX on the single-fiber (up to 15km, SC

Sena kaina: 346.41€
Kaina 17.09 €

Media konverteris Intellinet 1000Base-T RJ45 / 1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm

 
Kaina 88.94 €

-9%

D-LINK DGS-1100-05, 5 10/100/1000BASE-T ports compact EasySmart switch

Sena kaina: 30.9€
Kaina 28.33 €

-4%

D-LINK DGS-1100-06/ME, 5 10/100/1000Base-T ports and 1 SFP port Metro CPE

Sena kaina: 63.51€
Kaina 61.43 €

-4%

D-LINK DGS-1100-08, 8 10/100/1000BASE-T ports compact EasySmart switch

Sena kaina: 35.43€
Kaina 34.27 €

-16%

Šakotuvas D-Link 16-Ports PoE(15.4W) Fast Ethernet Unmanaged Switch, 2 1000Base-T/SFP C

Sena kaina: 260.02€
Kaina 218.7 €

-4%

D-Link 24 PoE 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 370.33€
Kaina 357.99 €

-5%

D-Link 28-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 163.91€
Kaina 156.83 €

-4%

D-Link 16-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 133.15€
Kaina 127.91 €

-15%

D-LINK DGS-1100-08P 8 10/100/1000Base-T PoE ports

Sena kaina: 117.41€
Kaina 100.77 €

-10%

Stovas trikojis BENRO T-660EX

Sena kaina: 32.99€
Kaina 29.99 €

-19%

Valueline indoor DVB-T antenna slim design 15 dB

Sena kaina: 10.36€
Kaina 8.46 €

13%

Antena TV STAR T-415A, kambarinė

Sena kaina: 15.99€
Kaina 17.99 €

10%

Antena TV STAR T-1116, lauko, TRIPLEX UHF,

Sena kaina: 21.99€
Kaina 23.99 €

Antena TV STAR T-1013UHF, lauko

 
Kaina 14.99 €

61A835DV00AC AVerMedia skaitmeninis TV imtuvas, AVerTV Volar HD Pro, DVB-T, HDTV, USB 2.0

 
Kaina 36.19 €

-5%

Outdoor Digital TV(DVB-T) antenna, YT-2016F/1116F, with amplifier, F-type connector OEM Outdoor Digi

Sena kaina: 16.65€
Kaina 15.93 €

22%

VLS-UHF10L Valueline flat panel outdoor antenna DVB-T & UHF 14 dB

Sena kaina: 22.49€
Kaina 27.39 €

3%

HAMA FM/DVB-T-TELESCOPE ANTENN

Sena kaina: 6.87€
Kaina 7.03 €

PC korpuso ventiliatorius Enermax T.B.Apollish Blue 18cm

 
Kaina 13.61 €

-16%

PC korpuso ventiliatorius Enermax T.B.Silence PWM 12cm

Sena kaina: 11.34€
Kaina 9.53 €

Thermal Grizzly Thermal grease "Hydronaut" 10ml/26g T*

 
Kaina 24.37 €

14%

UCTA12N-BL PC korpuso ventiliatorius Enermax T.B.Apollish Blue 12cm

Sena kaina: 7.49€
Kaina 8.49 €

-15%

UCTB14P PC korpuso ventiliatorius Enermax T.B.Silence PWM 13.9cm

Sena kaina: 13.39€
Kaina 11.39 €

-2%

7536.AC-5830 Qoltec Nešiojamojo kompiuterio klaviatūra Acer 5830t 5755G V3-571G BLACK

Sena kaina: 9.49€
Kaina 9.39 €

-1%

31030132101 Genius wireless mouse Micro Traveler 9000R V3, blue

Sena kaina: 13.39€
Kaina 13.29 €

1%

T/EASYTO-000K85/00 UPS Ever Easyline 850AVR USB

Sena kaina: 78.49€
Kaina 78.59 €

1%

0000/7814 Technisat Antena SmartTenne 2HD (DVB-T antenne) with LTE

Sena kaina: 15.39€
Kaina 15.49 €

-4%

FSP-NBV3 90 Fortron NB V3 90 19 V, 90 W

Sena kaina: 23.19€
Kaina 22.29 €

BK01EN Acme BK01 Ultrathin Bluetooth Keyboard EN Standard, Bluetooth, EN, Bluetooth® v3.0

 
Kaina 29.79 €

9%

TS-451+-2G QNAP TS-451+-2G 2GB RAM 2.5/3.5 inch SATA 6Gb/s 3Gb/s Intel Celeron 2.0GHz Quad Core up t

Sena kaina: 474€
Kaina 516 €

3%

T-WS-01 Gembird universal wire stripping tool T-WS-01

Sena kaina: 3.59€
Kaina 3.69 €

-1%

T-WC-02 Gembird universal modular crimping tool RJ45/RJ12/RJ11 T-WC-02

Sena kaina: 6€
Kaina 5.99 €

-2%

CL-P001-AL12BL-B THERMALTAKE Frio Silent 12 cooler supports all current Intel and AMD platforms up t

Sena kaina: 37.69€
Kaina 37.19 €

1%

GA-H81M-S2PVV3.0 MB H81 S1150 MATX/GA-H81M-S2PV V3.0 GIGABYTE

Sena kaina: 47.99€
Kaina 48.29 €

1%

T-JAYS FOUR Ausinės Jays T-Jays Four | juodos

Sena kaina: 53.49€
Kaina 53.59 €

-1%

SNMP modulis skirtas UPS Power Walker VI RT LCD, VFI RT/T LCD, VFI 3/1

Sena kaina: 181.17€
Kaina 180.86 €

11%

JL184A HP Aruba 205 Instant Dual Radio 802.11ac (WW) Access Point (JL184A)

Sena kaina: 585€
Kaina 644 €

-1%

TV imtuvas Media-Tech Stick LT DVB-T, USB

Sena kaina: 12.18€
Kaina 12.16 €

2%

AUSDH8GUICL10-RM3BKBL ADATA 8GB MicroSDHC UHS-I Class10 RETAIL W/MICRO READER V3 BKBL

Sena kaina: 7.79€
Kaina 7.89 €

-35%

510493 Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot

Sena kaina: 68.59€
Kaina 45.19 €

1%

10120517 SNMP modulis skirtas UPS Power Walker VI RT LCD, VFI RT/T LCD, VFI 3/1

Sena kaina: 179.39€
Kaina 179.49 €

1%

T/ELCDTO-000K80/00 UPS Ever Eco 800 LCD

Sena kaina: 113.79€
Kaina 113.89 €

2%

T/LZ09-CLA015/0000 Ever Home/Office SurgeArrest Classic 1,5m

Sena kaina: 6.79€
Kaina 6.89 €

2%

T/LZ09-CLA030/0000 Ever Home/Office SurgeArrest Classic 3m

Sena kaina: 7.79€
Kaina 7.89 €

2%

T/LZ08-OPT030/0000 Ever Home/Office SurgeArrest Optima 3m

Sena kaina: 8.29€
Kaina 8.39 €

5%

Valueline flat panel outdoor antenna DVB-T & UHF 14 dB

Sena kaina: 26.23€
Kaina 27.36 €

Atsitiktines prekės

26%

Bri sūris CHANSON DU FROMAGE su balt. pel., 61,5% rieb.s.m., 125 g

Sena kaina: 0.63€
Kaina 0.79 €

25%

Bri sūris CHANSON DU FROMAGE su balt. pel., 61,5% rieb.s.m., 170 g

Sena kaina: 1.08€
Kaina 1.35 €

26%

Kamamberas CHANSON DU FROMAGE, 61,5% rieb.s.m., 120 g

Sena kaina: 0.79€
Kaina 0.99 €

25%

Sūris BLUE STILTON su mėlynuoju pelėsiu, 48% rieb.s.m., 1 kg

Sena kaina: 14.3€
Kaina 17.87 €

-20%

Kamamberas NATUREK, 60% rieb. s. m., 120 g

Sena kaina: 1.55€
Kaina 1.24 €

-21%

Kamamberas NATUREK su miško grybais, 60% rieb. s. m., 120 g

Sena kaina: 1.49€
Kaina 1.19 €

-21%

Kamamberas NATUREK su žolelėmis, 60% rieb. s. m., 120 g

Sena kaina: 1.49€
Kaina 1.19 €

25%

Pelėsinis sūris DOR BLU, 50% rieb. s. m., 100 g

Sena kaina: 1.01€
Kaina 1.26 €

37%

Kamamberas PRESIDENT su graikiniais riešutais, 32% rieb.s.m., 120 g

Sena kaina: 1.09€
Kaina 1.49 €

26%

Mėlynojo pelėsio sūris GORGONZOLA DOLCE IGOR, 200 g

Sena kaina: 1.99€
Kaina 2.49 €

37%

Bri sūris PRESIDENT su riešutais, 32% rieb. s. m., 125 g

Sena kaina: 1.09€
Kaina 1.49 €

37%

Kamamberas PRESIDENT, 60% rieb. s. m., 120 g

Sena kaina: 1.09€
Kaina 1.49 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai