Prekių paieška

Komutacinis kabelis Intellinet LC-LC duplex 1m 50/125 OM2 daugiamodis

Komutacinis kabelis Intellinet LC-LC duplex 1m 50/125 OM2 daugiamodis

Prekę Komutacinis kabelis Intellinet LC-LC duplex 1m 50/125 OM2 daugiamodis pigiau nei kitur galite nusipirkti kilobaitas.lt parduotuvėje. kilobaitas.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 13.35 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
kilobaitas.lt Sena kaina: 8.34€
13.35€

Panašios prekės

8%

INTELLINET 302693 optic patch cable LC-LC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

Sena kaina: 6.49€
Kaina 6.99 €

7%

INTELLINET 302747 optic patch cable LC-LC duplex 2m 50/125 OM3 multimode

Sena kaina: 7.49€
Kaina 7.99 €

DIGITUS LWL patchcable LC/LC 50/125um 1m Multimode Duplex Halogenfrei bis 1Gbit

 
Kaina 3.49 €

5%

INTELLINET Fiber Optic Patch Cable LC/SC OM3 5m aqua 50/125um Duplex Multimode

Sena kaina: 11.49€
Kaina 11.99 €

10%

DIGITUS LWL patchcable LC/LC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 3m

Sena kaina: 5.49€
Kaina 5.99 €

-7%

DIGITUS LWL patchcable LC/LC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 10m

Sena kaina: 7.49€
Kaina 6.99 €

12%

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC Multimode 50/125 mju Duplex long 3m class OM3

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.99 €

KONICA MINOLTA KOMUTACINIS UTP KABELIS RJ45(CAT5E) 3M

 
Kaina 1.91 €

QOLTEC 54133 Qoltec Optic adapter LC/UPC duplex MultiMode

 
Kaina 0.64 €

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 2m

 
Kaina 4.99 €

13%

DIGITUS LWL patchcable LC/ST 50/125um 2m Multimode Duplex halogen free up to 1Gbit

Sena kaina: 3.99€
Kaina 4.49 €

13%

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 50/125um 2m Multimode Duplex Halogenfrei bis 1Gbit

Sena kaina: 3.99€
Kaina 4.49 €

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 3m

 
Kaina 4.99 €

3%

UBIQUITI OM3 50/125 μm Duplex LC cable

Sena kaina: 4.87€
Kaina 5.01 €

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC to SC OS2 Singlemode 09/125 m Duplex, Length 1m

 
Kaina 4.49 €

5%

DIGITUS LWL patchcable LC/ST 50/125um 1m

Sena kaina: 3.34€
Kaina 3.48 €

Mob. telefono kabelis APPLE USB-C, įkrovimo kabelis, 1m

 
Kaina 25.95 €

10%

Kabelis INTELLINET Network Cable Cat5e U/UTP 10m 33.5ft. Gray RJ-45 Male / RJ-45 Male

Sena kaina: 5.49€
Kaina 5.99 €

-3%

Kabelis INTELLINET Cat6 U/UTP 20m 70ft. Gray RJ-45 Male / RJ-45 Male Gold-plated

Sena kaina: 19.49€
Kaina 18.99 €

Kabelis INTELLINET Network Cat6 U/UTP 3.0m 10ft. baltas RJ-45 Male / RJ-45 Male

 
Kaina 3.49 €

-15%

Kabelis INTELLINET Network Cable Cat5e U/UTP 5.0m 14ft. White RJ-45 Male / RJ-45 Male

Sena kaina: 3.49€
Kaina 2.99 €

39%

Goobay 96141 Optical fibre cable, Multimode (OM2) Orange, 1 m Optical fiber

Sena kaina: 1.58€
Kaina 2.19 €

-7%

Goobay 96140 Optical fibre cable, Multimode (OM2) Orange, 0.5 m Optical fiber

Sena kaina: 2€
Kaina 1.87 €

-21%

Ausinės DELTACO su LED šviesomis, 2.1m kabelis, juodos / GAM-025

Sena kaina: 23.99€
Kaina 19.19 €

2%

Gembird monitoriaus kabelis HDMI/HDMI V1.4 CCS 1m paauksuoti galai

Sena kaina: 0.91€
Kaina 0.92 €

-4%

Monitoriaus kabelis Gembird HDMI/HDMI V1.4, 1m, paauksuoti galai

Sena kaina: 1.33€
Kaina 1.28 €

Kabelis USB2.0 a - IP lighning 1m Baseus

 
Kaina 8.99 €

Kabelis Xiaomi Mi Braided USB To USB Type-C 1m Red

 
Kaina 9.99 €

Adapteris DELTACO 2xUSB-A, 0.1m kabelis, juodas / USBC-HUB4

 
Kaina 18.99 €

Kabelis DELTACO 3.5mm F-2xRCA M, 0.1m / AA-6A

 
Kaina 2.19 €

Kabelis DELTACO USB-C į DisplayPort, 1m, 3D, juodas / USBC-DP100-K

 
Kaina 17.49 €

-21%

Kabelis DELTACO GAMING Cat6a, U/UTP, 1m, 500MHz, juodas / GAM-035

Sena kaina: 6.59€
Kaina 5.27 €

USB-C į HDMI kabelis, 1m, 4K, HDCP 2.2, 3D DELTACO black / USBC-HDMI1010-K

 
Kaina 25.19 €

69%

USB-C į HDMI kabelis, 1m, 4K, HDCP 2.2, 3D DELTACO baltas / USBC-HDMI1011-K

Sena kaina: 15.99€
Kaina 26.99 €

17%

Mob. telefono kabelis DELTACO USB-iPhone, iPad, iPod 1m juoda / IPLH-170

Sena kaina: 13.59€
Kaina 15.89 €

17%

Mob. telefono kabelis DELTACO USB-Lightning, 1m, baltas / IPLH-171

Sena kaina: 14.79€
Kaina 17.29 €

93%

Mob. telefono kabelis STREETZ Lightning 1m IPLH-274, Space Grey

Sena kaina: 10.39€
Kaina 19.99 €

14%

Mob. telefono kabelis STREETZ Lightning 1m IPLH-273, Gold

Sena kaina: 17.59€
Kaina 19.99 €

17%

Kabelis EPZI USB-C, lightining, micro USB, 1m, baltas / USB-MULTI10

Sena kaina: 12.39€
Kaina 14.49 €

17%

Kabelis DELTACO USB 3.1, USB-C, 1m, juodas / USBC-1284

Sena kaina: 10.39€
Kaina 12.09 €

26%

Įkrovimo ir sinchronizavimo kabelis, 1m, micro USB, USB-C, Lightning DELTACO juodas / IPLH-155

Sena kaina: 7.59€
Kaina 9.49 €

Įkrovimo ir sinchronizavimo kabelis, 1m, micro USB, USB-C, Lightning DELTACO auksinė / IPLH-596

 
Kaina 9.99 €

17%

Kabelis DELTACO USB-C į USB-C, 1m, 60W 3A, USB 3.1 Gen, juodas / USBC-1054M

Sena kaina: 10.39€
Kaina 12.09 €

Mob. telefono kabelis Xiaomi Mi USB į Type-C, 1m, pintas, juodas

 
Kaina 6.99 €

17%

Mob. telefono kabelis DELTACO USB 3.1 Gen2 "C-C", 10 Gbit/s, 60W, 3A, 1m baltas / USBC-1127M

Sena kaina: 12.39€
Kaina 14.49 €

17%

Mob. telefono kabelis DELTACO USB 3.1 Gen2 "C-C", 10 Gbit/s, 60W, 3A, 1m juodas / USBC-1122M

Sena kaina: 12.39€
Kaina 14.49 €

18%

Mob. telefono kabelis DELTACO USB 2.0, "A-C", 60W, 3A, 1m juodas/ USBC-1132M

Sena kaina: 9.99€
Kaina 11.69 €

Mob. telefono kabelis XIAOMI Mi 2-in-1 (USB, Micro USB, Type C), 1m, baltas

 
Kaina 6.99 €

17%

Mob. telefono kabelis DELTACO USB 3.1, "C-C", 1m, auksinė / USBC-1422M

Sena kaina: 15.19€
Kaina 17.69 €

17%

Mob. telefono kabelis DELTACO USB 3.1, "C-C", 1m, pilka / USBC-1412M

Sena kaina: 15.19€
Kaina 17.69 €

17%

Mob. telefono kabelis DELTACO USB 3.1, "C-C", 1m, sidabrinė / USBC-1417M

Sena kaina: 15.19€
Kaina 17.69 €

Mob. telefono kabelis eSTUFF Lightning to USB, 1m, auksinis

 
Kaina 11.49 €

17%

Mob. telefono kabelis DELTACO USB-iPhone, iPad, iPod 1m, baltas / IPLH-165

Sena kaina: 9.59€
Kaina 11.19 €

17%

Mob. telefono kabelis DELTACO kampinis, USB-iPhone, iPad, iPod 2.4A, 1m, baltas / IPLH-176

Sena kaina: 9.59€
Kaina 11.19 €

17%

Mob. telefono kabelis DELTACO Micro USB, USB-C, Lightning, pilkas, 1m / IPLH-597

Sena kaina: 13.99€
Kaina 16.29 €

-11%

Kabelis GEMBIRD CC-DPM-DVIM-1M

Sena kaina: 4.99€
Kaina 4.49 €

17%

Mob. telefono kabelis DELTACO USB-C su Lightning jungtimi, 1m, sidabrinis / IPLH-312M

Sena kaina: 15.19€
Kaina 17.69 €

17%

Mob. telefono kabelis DELTACO USB-C su Lightning jungtimi, 1m, juodas / IPLH-313M

Sena kaina: 15.19€
Kaina 17.69 €

17%

Mob. telefono kabelis DELTACO USB-C su Lightning jungtimi, 1m, pilkas / IPLH-314M

Sena kaina: 15.19€
Kaina 17.69 €

Kabelis GEMBIRD CC-HDMI4-1M

 
Kaina 1.49 €

Kabelis GEMBIRD CCP-USB2-AMBM-1M

 
Kaina 0.99 €

34%

Kabelis GEMBIRD CCAP-444-1M

Sena kaina: 1.49€
Kaina 1.99 €

Kabelis HUAWEI AP51 USB į UAB-C, 0,1m, baltas

 
Kaina 8.99 €

-15%

Kabelis ASSMANN 1m juodas AK-340100-010-S

Sena kaina: 3.49€
Kaina 2.99 €

-34%

Kabelis GEMBIRD CC-USB2-AMLM-1M

Sena kaina: 1.49€
Kaina 0.99 €

-13%

Kabelis GEMBIRD CCB-HDMIL-1M

Sena kaina: 3.99€
Kaina 3.49 €

58%

Kabelis GEMBIRD CCBP-HDMI-1M

Sena kaina: 3.49€
Kaina 5.49 €

Kabelis APPLE USB Lightning 1m / MXLY2ZM/A

 
Kaina 25 €

Mob. telefono kabelis KEY, 1m, Type-C 2.0, juodas

 
Kaina 9.99 €

Mob. telefono kabelis KEY, 1m, Micro USB, juodas

 
Kaina 9.99 €

Mob. telefono kabelis KEY, 1m, Lighting MFI, juodas

 
Kaina 19.99 €

Mob. telefono kabelis KEY, 1m, Lighting MFI, baltas

 
Kaina 19.99 €

Mob. telefono kabelis APPLE Lightning to USB-C, 1m, baltas / MX0K2ZM/A

 
Kaina 25 €

-51%

Kabelis GEMBIRD PP12-1M/Y

Sena kaina: 0.99€
Kaina 0.49 €

Kabelis GEMBIRD PP12-1M/BK

 
Kaina 0.49 €

Kabelis GEMBIRD CAT5 UTP, pilkas, 1m

 
Kaina 1.99 €

Atsitiktines prekės

Corsair Flash Drive Voyager 256 GB, USB 3.0, Black/Blue

 
Kaina 52.81 €

-1%

Corsair Flash Drive Voyager GTX 256 GB, USB 3.1, Black

Sena kaina: 74.65€
Kaina 73.96 €

CATA Hood Goya 70 BK Wall mounted, Energy efficiency class A+, Width 70 cm, 820 m³/h, Touch Control, LED, Black glass

 
Kaina 458.2 €

CATA Hood Goya 90 BK Wall mounted, Energy efficiency class A+, Width 90 cm, 820 m³/h, Touch Control, LED, Black

 
Kaina 487.52 €

CATA Hood Goya 90 WH Wall mounted, Energy efficiency class A+, Width 90 cm, 820 m³/h, Touch Control, LED, White glass

 
Kaina 507.04 €

CATA Hood Goya PRO 90 BK Wall mounted, Energy efficiency class A+++, Width 90 cm, 842 m³/h, Touch control, LED, Black glass

 
Kaina 585.21 €

3%

NATEC NST-1233 Natec Selfie stick monopo

Sena kaina: 5.86€
Kaina 6 €

1%

Sphero Mini App-enabled Robotic Ball - Robot Blue/ white, Plastic, No

Sena kaina: 48.34€
Kaina 48.46 €

Thule EnRoute Backpack 18L TEBP-215 Black, 15 "

 
Kaina 37.67 €

-3%

Navitel GPS Navigation MS600 800 х 480 pixels, GPS (satellite), Maps included

Sena kaina: 55.07€
Kaina 53.64 €

-2%

Navitel GPS Navigation MS700 800 х 480 pixels, GPS (satellite), Maps included

Sena kaina: 72.61€
Kaina 71.82 €

Mio Cyclo 215 8.9 cm (3.5"); 320 x 480, GPS (satellite), Maps included

 
Kaina 170.86 €

Raktažodžiai

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai