Prekių paieška

Komutacinis kabelis Intellinet LC-ST duplex 3m 50/125 OM2 daugiamodis

Komutacinis kabelis Intellinet LC-ST duplex 3m 50/125 OM2 daugiamodis

Prekę Komutacinis kabelis Intellinet LC-ST duplex 3m 50/125 OM2 daugiamodis pigiau nei kitur galite nusipirkti kilobaitas.lt parduotuvėje. kilobaitas.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 11.52 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
kilobaitas.lt Sena kaina: 9.05€
11.52€
Į parduotuvę

Panašios prekės

28%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-ST duplex 3m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 9.05€
Kaina 11.52 €

28%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-ST duplex 1m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 8.2€
Kaina 10.43 €

28%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-ST duplex 5m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 10.76€
Kaina 13.69 €

28%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-ST duplex 2m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 9.05€
Kaina 11.52 €

28%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-SC duplex 3m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 8.71€
Kaina 11.08 €

28%

Intellinet šviesolaidinis, komutacinis, LC-LC duplex 3m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 10.67€
Kaina 13.58 €

61%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-LC duplex 2m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 8.73€
Kaina 13.97 €

28%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-LC duplex 5m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 9.56€
Kaina 12.17 €

61%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-LC duplex 1m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 8.34€
Kaina 13.35 €

16%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-LC duplex 10m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 20.79€
Kaina 24.06 €

16%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-SC duplex 20m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 18.44€
Kaina 21.34 €

28%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-SC duplex 5m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 9.56€
Kaina 12.17 €

28%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-SC duplex 10m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 11.78€
Kaina 14.99 €

61%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-SC duplex 2m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 8.34€
Kaina 13.35 €

61%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-SC duplex 1m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 7.76€
Kaina 12.42 €

28%

Komutacinis kabelis Intellinet SC-SC duplex 3m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 9.39€
Kaina 11.95 €

28%

Intellinet šviesolaidinis, komutacinis, LC-LC duplex 2m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 9.05€
Kaina 11.52 €

28%

Intellinet šviesolaidinis, komutacinis, ST-ST duplex 10m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 13.15€
Kaina 16.73 €

16%

Intellinet šviesolaidinis, komutacinis, ST-SC duplex 10m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 16.38€
Kaina 18.96 €

16%

Intellinet šviesolaidinis, komutacinis, ST-SC duplex 20m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 23.62€
Kaina 27.34 €

28%

Komutacinis kabelis Intellinet SC-SC duplex 1m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 8.45€
Kaina 10.76 €

16%

Komutacinis kabelis Intellinet SC-SC duplex 10m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 14.87€
Kaina 17.21 €

28%

Komutacinis kabelis Intellinet SC-SC duplex 5m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 11.61€
Kaina 14.78 €

28%

Komutacinis kabelis Intellinet SC-SC duplex 2m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 8.71€
Kaina 11.08 €

16%

Komutacinis kabelis Intellinet SC-SC duplex 20m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 20.12€
Kaina 23.28 €

5%

DK-2533-03 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 3m

Sena kaina: 4.99€
Kaina 5.19 €

61%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 3m

Sena kaina: 5.76€
Kaina 9.22 €

2%

DK-2532-03 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 3m

Sena kaina: 5.19€
Kaina 5.29 €

60%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 3m

Sena kaina: 5.66€
Kaina 9.05 €

-2%

CFO-LCST-OM2-5M Komutacinis kab. Gembird LC-ST duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

Sena kaina: 7.89€
Kaina 7.79 €

2%

CFO-LCST-OM2-2M Komutacinis kab. Gembird LC-ST duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis

Sena kaina: 6.39€
Kaina 6.49 €

CFO-LCST-OM2-1M Komutacinis kab. Gembird LC-ST duplex MM 50/125 OM2 1m Oranžinis

 
Kaina 5.69 €

3%

DK-2533-01 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 1m

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.59 €

2%

DK-2533-05 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 5m

Sena kaina: 5.89€
Kaina 5.99 €

3%

DK-2533-02 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 2m

Sena kaina: 4.79€
Kaina 4.89 €

61%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 2m

Sena kaina: 5.28€
Kaina 8.45 €

61%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 5m

Sena kaina: 6.44€
Kaina 10.31 €

61%

Komutacinis kab. Gembird LC-ST duplex MM 50/125 OM2 1m Oranžinis

Sena kaina: 4.64€
Kaina 7.43 €

60%

Komutacinis kab. Gembird LC-ST duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis

Sena kaina: 7.28€
Kaina 11.64 €

60%

Komutacinis kab. Gembird LC-ST duplex MM 50/125 OM2 10m Oranžinis

Sena kaina: 7.46€
Kaina 11.93 €

60%

Komutacinis kab. Gembird LC-ST duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

Sena kaina: 6.05€
Kaina 9.68 €

2%

CFO-LCLC-OM2-1M Komutacinis kab. Gembird LC-LC duplex MM 50/125 OM2 1m Oranžinis

Sena kaina: 5.69€
Kaina 5.79 €

2%

CFO-LCLC-OM2-10M Komutacinis kab. Gembird LC-LC duplex MM 50/125 OM2 10m Oranžinis

Sena kaina: 8.29€
Kaina 8.39 €

-2%

CFO-LCLC-OM2-2M Komutacinis kab. Gembird LC-LC duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis

Sena kaina: 5.49€
Kaina 5.39 €

-2%

CFO-LCLC-OM2-5M Komutacinis kab. Gembird LC-LC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

Sena kaina: 7.29€
Kaina 7.19 €

3%

DK-2532-02 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 2m

Sena kaina: 4.89€
Kaina 4.99 €

3%

DK-2532-01 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 1m

Sena kaina: 4.69€
Kaina 4.79 €

60%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 2m

Sena kaina: 5.37€
Kaina 8.59 €

60%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 1m

Sena kaina: 5.16€
Kaina 8.25 €

2%

DK-2533-03/3 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 3m

Sena kaina: 5.29€
Kaina 5.39 €

3%

DK-2933-03 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 OS2 LC-LC, 3m

Sena kaina: 4.89€
Kaina 4.99 €

61%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 OS2 LC-LC, 3m

Sena kaina: 5.58€
Kaina 8.93 €

61%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 3m

Sena kaina: 5.97€
Kaina 9.56 €

-3%

DK-2512-01 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 ST-SC, 1m

Sena kaina: 4.99€
Kaina 4.89 €

DK-2512-02 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 ST-SC, 2m

 
Kaina 4.69 €

61%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 ST-SC, 2m

Sena kaina: 5.08€
Kaina 8.13 €

61%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 ST-SC, 1m

Sena kaina: 5.28€
Kaina 8.45 €

-2%

CFO-STSC-OM2-5M Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

Sena kaina: 5.69€
Kaina 5.59 €

-2%

CFO-STSC-OM2-2M Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis

Sena kaina: 5.49€
Kaina 5.39 €

4%

CFO-STSC-OM2-1M Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 1m Oranžinis

Sena kaina: 6€
Kaina 6.19 €

28%

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode

Sena kaina: 9.44€
Kaina 12.02 €

28%

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 3m 50/125 OM3 multimode

Sena kaina: 9.05€
Kaina 11.52 €

28%

Komutacinis kab. Gembird LC-LC duplex MM 50/125 OM2 10m Oranžinis

Sena kaina: 8.48€
Kaina 10.79 €

60%

Komutacinis kab. Gembird LC-LC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

Sena kaina: 8.14€
Kaina 13.02 €

61%

Komutacinis kab. Gembird LC-LC duplex MM 50/125 OM2 1m Oranžinis

Sena kaina: 6.47€
Kaina 10.36 €

61%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 2m

Sena kaina: 5.73€
Kaina 9.17 €

3%

DK-2531-01 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 1m

Sena kaina: 4.79€
Kaina 4.89 €

2%

DK-2531-02 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 2m

Sena kaina: 5.19€
Kaina 5.29 €

60%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 1m

Sena kaina: 5.22€
Kaina 8.35 €

3%

50462 Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 3m

Sena kaina: 4.39€
Kaina 4.49 €

2%

DK-2932-03 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 LC-SC, 3m

Sena kaina: 5.19€
Kaina 5.29 €

60%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 LC-SC, 3m

Sena kaina: 5.87€
Kaina 9.39 €

28%

Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 5m 50/125 OM3 multimode

Sena kaina: 11.47€
Kaina 14.6 €

61%

Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Sena kaina: 7.56€
Kaina 12.1 €

28%

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode

Sena kaina: 9.44€
Kaina 12.02 €

28%

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 3m 50/125 OM3 multimode

Sena kaina: 8.39€
Kaina 10.67 €

2%

255413 Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 3m

Sena kaina: 7.59€
Kaina 7.69 €

60%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 3m

Sena kaina: 8.32€
Kaina 13.31 €

60%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

Sena kaina: 6.05€
Kaina 9.68 €

61%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis

Sena kaina: 4.99€
Kaina 7.99 €

Atsitiktines prekės

2%

CN684EE#ABB Rašalo kasetė HP 364XL black | 18psl | PS C6380/D5460/B8850

Sena kaina: 22.59€
Kaina 22.99 €

Surge protector QOLTEC | 5 power socket | 1.8m

 
Kaina 5 €

1%

EVOLUZIONE Caffe Musetti 1 kg g, Coffee beans

Sena kaina: 26.99€
Kaina 27.19 €

Antivirusinė programa KASPERSKY KIS2015 2MD NEW (nauja), 12 mėn

 
Kaina 50.39 €

5900-332 NET CAMERA ACC POE MIDSPAN 60W/T8134 5900-332 AXIS

 
Kaina 158.89 €

MJVM2ZE/A Apple MacBook Air nešiojamas kompiuteris | Intel Core i5 (Broadwell) 1.6 GHz | 11.6

 
Kaina 1029 €

-3%

0372C001 Rašalinė Canon PGI570 pigment black

Sena kaina: 13.49€
Kaina 13.19 €

25%

USB raktas KINGSTON DTIG4/32GB, USB 3.0

Sena kaina: 8.99€
Kaina 11.19 €

VANGUARD VEO 265CB

 
Kaina 345 €

1%

Watch Battery (button cell), ENERGIZER, 329

Sena kaina: 1.16€
Kaina 1.17 €

Šaldytuvų valiklis ELECTROLUX Frigorens 500ml

 
Kaina 5.76 €

4050300012650 Headlight Original 51W P22d 12V HB4

 
Kaina 5.19 €

Raktažodžiai

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai