Prekių paieška

Korpusas Intellinet 14-slotų, 2 ventiliatoriai media konverteriams 19'' 2U

Korpusas Intellinet 14-slotų, 2 ventiliatoriai media konverteriams 19'' 2U

Prekę Korpusas Intellinet 14-slotų, 2 ventiliatoriai media konverteriams 19'' 2U pigiau nei kitur galite nusipirkti kilobaitas.lt parduotuvėje. kilobaitas.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 195.75 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
kilobaitas.lt Sena kaina: 208.82€
195.75€
Į parduotuvę

Panašios prekės

-7%

Korpusas Intellinet 14-slotų, 2 ventiliatoriai media konverteriams 19'' 2U

Sena kaina: 208.82€
Kaina 195.75 €

2%

HDD/SSD korpusas Natec Rhino skirtas 2.5'' SATA- USB3,Aliuminis,Dėklas rinkinyje

Sena kaina: 9.36€
Kaina 9.53 €

1%

Kolonėlės 2.1 Media-Tech su pulteliu

Sena kaina: 19.37€
Kaina 19.41 €

5%

HDD/SSD korpusas Natec Rhino skirtas 2.5'' SATA- USB2,Aliuminis,Dėklas rinkinyje

Sena kaina: 5.65€
Kaina 5.9 €

2%

NB stovas Tracer Wind 2 ventiliatoriai

Sena kaina: 11.09€
Kaina 11.29 €

-1%

Korpusas LogiLink USB3.0 2,5'' kaip odinis dėklas

Sena kaina: 17.96€
Kaina 17.92 €

Akumuliatorinis suktuvas BOSCH GSR 14,4-2

 
Kaina 127.33 €

BOSCH GSR 14,4-2-Li Professional akumuliatorinis suktuvas - gręžtuvas

 
Kaina 172.27 €

12%

BOSCH GSR 14,4-2-Li Professional akumuliatorinis suktuvas - gręžtuvas (3 x 1.3 Ah)

Sena kaina: 180.83€
Kaina 202.23 €

-6%

Intellinet Gigabit Switch 16x10/100/1000 rack 19'' Energy-Efficient Ethernet

Sena kaina: 101.64€
Kaina 95.99 €

2%

be quiet! Pure Wings 2 140mm PWM fan, 19,2 dBA

Sena kaina: 10.57€
Kaina 10.76 €

24%

Lentyna Intellinet 19'' 2U gylis 400 mm, juoda

Sena kaina: 36.39€
Kaina 45.06 €

5%

Panelė Intellinet Pusty 24-port Keystone moduliams 1U 19'' su kab. tvarkymo įr.

Sena kaina: 15.44€
Kaina 16.16 €

-22%

Šepetinė panelė Intellinet 19'' 2U juoda

Sena kaina: 30.15€
Kaina 23.71 €

2%

Vyrinis sieninis laikiklis Intellinet komutacinėms panelėms 19'' 2U juodas

Sena kaina: 14.7€
Kaina 14.97 €

3%

Lentyna Intellinet 19'' 2U gylis 250 mm, juoda

Sena kaina: 21.36€
Kaina 21.84 €

-2%

Intellinet Power strip rack 19'' 2U 250V/16A 15x Schuko 3m double air switch

Sena kaina: 50.99€
Kaina 50.22 €

67%

Lizdas Intellinet Keystone modulio virštinkinis korpusas, 2 prievadų, baltas

Sena kaina: 0.86€
Kaina 1.43 €

2%

HDD korpusas Icy Box 2,5'' SSD/HDD adapteris SATA to 1xUSB 3.0 Sidabrinis

Sena kaina: 13.98€
Kaina 14.23 €

17%

Ausinės Media-Tech MAGICSOUND DS-2 InEar su mikrofonu

Sena kaina: 3.99€
Kaina 4.66 €

-5%

Media konverteris Intellinet WDM 10/100Base-TX (RJ45) / 100Base-FX (SM SC) 20km

Sena kaina: 37.47€
Kaina 35.96 €

2%

HDD/SSD korpusas Natec RHINO PRO SLIM USB 3.0, 2.5'' SATA, Juodas aliuminis

Sena kaina: 8.81€
Kaina 8.97 €

-3%

MT122K-US Klaviatūra Media-Tech Standart PS/2, US išdėstymas

Sena kaina: 4.89€
Kaina 4.79 €

-1%

CEB-7025S Išorinio disko korpusas Cheiftec CEB-7025S, SATA 2.5inch, USB 3.0

Sena kaina: 20.99€
Kaina 20.79 €

-30%

UA0106 HDD korpusas LogiLink 2.5'' SATA - USB3, Juodas

Sena kaina: 10.19€
Kaina 7.19 €

-15%

UA0041A HDD korpusas LogiLink skirtas 2.5'' SATA - USB2, Aliuminis, Sidabrinis

Sena kaina: 5.69€
Kaina 4.89 €

-15%

UA0041B Korpusas HDD LogiLink 2,5'' SATA USB2.0, aliuminis juodas

Sena kaina: 5.69€
Kaina 4.89 €

-3%

IB-223U3A-B HDD korpusas Icy Box 2,5'' HDD/SSD SATA, USB 3.0, dėklas, juodas

Sena kaina: 7.49€
Kaina 7.29 €

-1%

525824 Prieigos taško diapazono plėstuvas Intellinet WiFi išor. AC600 2.4GHz + 5GHz PoE

Sena kaina: 73.99€
Kaina 73.69 €

-1%

510493 Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot

Sena kaina: 57.59€
Kaina 57.39 €

-3%

EE2-U3S-2 HDD/SSD korpusas Gembird skirtas 2.5'' SATA - USB3, Aliuminis, Juodas

Sena kaina: 6.79€
Kaina 6.59 €

-2%

IB-289U3 HDD korpusas su šifravimu Icy Box 2.5'' SATA SSD/HDD, USB 3.0, Juodas

Sena kaina: 36.39€
Kaina 35.69 €

-30%

EE2-U2S-5 HDD/SSD korpusas Gembird skirtas 2.5'' SATA - USB2, Aliuminis, Juodas

Sena kaina: 4.79€
Kaina 3.39 €

-4%

IB-233U3-B HDD/SSD korpusas Icy Box 2,5'' SATA HDD/SSD, USB 3.0, Juodas

Sena kaina: 11.69€
Kaina 11.29 €

-1%

506519 Intellinet Media konverteris 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm

Sena kaina: 52.39€
Kaina 52.19 €

-3%

IB-277U3 Išorinio disko korpusas Icy Box, 2.5'' SATA SSD/HDD su USB 3.0 kabeliu, juodas

Sena kaina: 16.79€
Kaina 16.39 €

-16%

IB-273STU3 HDD korpusas Icy Box 2,5'' SATA to 1x USB 3.0 Juodas + Dėklas

Sena kaina: 12.79€
Kaina 10.79 €

-1%

MT3556W Ausinės Media-Tech MAGICSOUND DS-2 InEar su mikrofonu | Baltos

Sena kaina: 10.99€
Kaina 10.89 €

-1%

MT3556R Ausinės Media-Tech MAGICSOUND DS-2 InEar su mikrofonu

Sena kaina: 10.99€
Kaina 10.89 €

-1%

525800 Intellinet Wireless ceiling mount access point 300N 2T2R MIMO 300Mbps 2,4GHz PoE

Sena kaina: 52.29€
Kaina 52.19 €

-13%

IB-276U3 HDD korpusas Icy Box 2.5'' SATA HDD/SSD, Atsparus vandeniui, Juodas

Sena kaina: 15.19€
Kaina 13.29 €

-1%

TL-MC1400 TP-Link TL-MC1400 rack 19'' korpusas skirtas konverteriams

Sena kaina: 178.39€
Kaina 177.99 €

-36%

Korpusas HDD LogiLink 2,5'' SATA USB2.0, aliuminis juodas

Sena kaina: 7.13€
Kaina 4.6 €

1%

FI-01B-U3 PC korpusas Chieftec Flyer, 250W TFX PSU ATX 2.3, Mini ITX, 2xUSB3

Sena kaina: 60.89€
Kaina 60.99 €

-13%

IB-254U3 HDD korpusas Icy Box 2,5'' SATA to 1xUSB 3.0 Baltas

Sena kaina: 13.19€
Kaina 11.49 €

-1%

MT3556K Ausinės Media-Tech MAGICSOUND DS-2 InEar su mikrofonu

Sena kaina: 10.99€
Kaina 10.89 €

-5%

Asus VivoBook E402SA Dark Blue, 14.0 ", HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Celeron, N3060, 2 GB, DD

Sena kaina: 294.92€
Kaina 281.97 €

1%

4World HDD 3.5'' Combo IDE/SATA disko korpusas USB 2.0 , aliuminis, juodas

Sena kaina: 18.66€
Kaina 18.7 €

17%

Ausinės Media-Tech MAGICSOUND DS-2 InEar su mikrofonu | Baltos

Sena kaina: 3.99€
Kaina 4.66 €

2%

Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot

Sena kaina: 44.89€
Kaina 45.6 €

1%

Intellinet Media konverteris 1000Base-T SC RJ45 / 1000Base-SX (MM SC) 220m 850nm

Sena kaina: 80.42€
Kaina 80.46 €

-5%

Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)

Sena kaina: 72.32€
Kaina 69.17 €

5%

Asus VivoBook E402SA Red, 14.0 ", HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Celeron, N3050, 2 GB, DDR3-SDR

Sena kaina: 276.7€
Kaina 289.41 €

5%

4World HDD 2.5'' disko korpusas USB 2.0 IDE (ATA), aliuminis, juodas

Sena kaina: 5.36€
Kaina 5.59 €

17%

HDD/SSD korpusas Gembird skirtas 2.5'' SATA - USB2, Aliuminis, Juodas

Sena kaina: 3.76€
Kaina 4.39 €

5%

HDD korpusas i-Tec USB2.0 MYSAFE 2,5'' SATA

Sena kaina: 7.99€
Kaina 8.33 €

5%

Techly HDD/SSD korpusas USB 2.0, SATA 2.5'', aliuminis, juodas

Sena kaina: 7.65€
Kaina 7.99 €

-5%

HDD korpusas Icy Box 2,5'' SATA 1xUSB 3.0 Juodas + Dėklas

Sena kaina: 22.56€
Kaina 21.55 €

-3%

HDD korpusas su šifravimu Icy Box 2.5'' SATA SSD/HDD, USB 3.0, Juodas

Sena kaina: 37.06€
Kaina 36.19 €

1%

Kolonėlės Media-Tech SOUNDRAVE 2.2 DUALBASS Stereo

Sena kaina: 26.9€
Kaina 26.92 €

2%

Korpusas i-tec MySafe USB3.0 6.4 cm/2.5'' skirtas SATA SSD Juodas

Sena kaina: 8.81€
Kaina 8.97 €

2%

HDD korpusas Icy Box 2,5'' SATA to 1x USB 3.0 Juodas + Dėklas

Sena kaina: 11.18€
Kaina 11.38 €

2%

HDD/SSD korpusas Icy Box 2,5'' SATA HDD/SSD, USB 3.0, Sidabrinis

Sena kaina: 12.64€
Kaina 12.87 €

2%

HDD/SSD korpusas Natec RHINO PRO USB3.0, 2.5'' SATA, Juodas aliuminis

Sena kaina: 12.72€
Kaina 12.96 €

2%

Techly HDD/SSD korpusas USB 3.0, SATA 2.5'', aliuminis, juodas

Sena kaina: 12.1€
Kaina 12.32 €

2%

HDD/SSD korpusas Natec OYSTER 2 USB 3.0, 2.5'' SATA, Juodas aliuminis

Sena kaina: 12.33€
Kaina 12.55 €

1%

PC korpusas LOGIC K2 Midi Tower su PSU LOGIC 600W ATX PFC, USB 3.0 x 1/ USB 2.0

Sena kaina: 43.42€
Kaina 43.45 €

1%

Išorinis diskas LaCie Porsche Design 2.5'' 2TB USB3, Solidus aliuminio korpusas

Sena kaina: 110.58€
Kaina 111.64 €

1%

PC korpusas Whitenergy Midi Tower PC-3045 PSU 500W ATX 2.2 12cm

Sena kaina: 25.4€
Kaina 25.51 €

-3%

DELL Latitude E5470 (i5-6440HQ 2.6GHz, 14“ FHD 1920x1080, 8GB, 4G WWAN, 256GB SSD, 4 cell, AMD M360

Sena kaina: 1372.43€
Kaina 1333.22 €

42%

Sudio TVA earphones, White, For All Types of Smartphones and Tablets/ Driver: 14.2 mm Dynamic Speake

Sena kaina: 17.7€
Kaina 24.96 €

-9%

HDD korpusas Icy Box 2.5'' SATA SSD/HDD, USB3.0, IP65 Atsparus vandeniui, juodas

Sena kaina: 34.68€
Kaina 31.72 €

5%

HDD korpusas Tracer 722 AL mobile rack 2.5'' SATA max : 750 GB

Sena kaina: 6.18€
Kaina 6.45 €

2%

HDD/SSD korpusas Natec OYSTER 2 USB2.0, 2.5'' SATA, Juodas aliuminis

Sena kaina: 8.16€
Kaina 8.31 €

-2%

Dell Vostro 5468 Gray (Intel I3-7100U 2.4Ghz, 4GB, 14" HD, 500GB 5.4K, 3-cell, ENG KB, Ubuntu 16.04,

Sena kaina: 489.45€
Kaina 480.12 €

1%

DELL Latitude E7470 (i7-6600U 2.4GHz, 14“ QHD 2560x1440 Touch, 8GB, 256GB SSD, 4 cell, Intel 520, SW

Sena kaina: 1792.58€
Kaina 1810.32 €

2%

Išorinis HDD korpusas Revoltec 2,5“ Alu-Line EX205, SATA - USB2.0

Sena kaina: 10.65€
Kaina 10.84 €

2%

HDD korpusas i-tec MYSAFE Clip 2,5'' SATA USB 3.0

Sena kaina: 14.72€
Kaina 14.99 €

Atsitiktines prekės

9%

Unitazo dangtis „Laufen“ Pro Nordic 8.9095.3.300.000.1

Sena kaina: 95.25€
Kaina 103 €

-19%

Planšetinis kompiuteris „eStar“ Easy, HD Quad Core

Sena kaina: 59.99€
Kaina 49 €

34%

Aklidangtis „Vilsanda“, 1"

Sena kaina: 0.71€
Kaina 0.95 €

8%

Radiatoriaus jungtis „Vilsanda“, 1"¼

Sena kaina: 0.94€
Kaina 1.01 €

-7%

Aklidangtis „Vilsanda“, 1" x 3 / 4"

Sena kaina: 0.89€
Kaina 0.83 €

-20%

Televizoriai

Sena kaina: 1.06€
Kaina 0.85 €

-36%

Keraminės sienų plytelės „Livon“ 4201-L

Sena kaina: 11.66€
Kaina 7.57 €

-17%

Variklių tepalai Elf Evolution 900 Full Tech, 0W-30, 1 l

Sena kaina: 7.8€
Kaina 6.5 €

-1%

Televizoriai

Sena kaina: 299.25€
Kaina 299 €

-12%

Kabamasis šviestuvas „Britop“ Gino 5801128

Sena kaina: 28.99€
Kaina 25.79 €

Rankšluostis „Perfetto“ Rica, 50 x 90, baltas

 
Kaina 2.97 €

-23%

Akumuliatorius Fiamm Titanium Pro, 74 AH, 680 A

Sena kaina: 75.9€
Kaina 58.9 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai