Prekių paieška

Lova Rasa (1600 mm) RL-01

Lova Rasa (1600 mm) RL-01

Prekę Lova Rasa (1600 mm) RL-01 pigiau nei kitur galite nusipirkti b-a.eu parduotuvėje. b-a.eu parduotuvėje ši prekė kainuoja 175.31 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
b-a.eu Sena kaina: 228.66€
175.31€

Panašios prekės

5%

Vanguard Folded height: 540 mm; Extended height: 1600 mm; Leg diameter: 26 mm mm, 4 sections

Sena kaina: 40.4€
Kaina 42.13 €

-3%

AK-ND-01 Notebook Adapter AKYGA Dedicated AK-ND-01 Toshiba 19V/3.42A 65W 5.5x2.5 mm

Sena kaina: 9.89€
Kaina 9.69 €

3%

DK-2533-01 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 1m

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.59 €

-3%

DK-2531-01 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 1m

Sena kaina: 4.89€
Kaina 4.79 €

3%

DK-2533-01/3 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 1m

Sena kaina: 4.79€
Kaina 4.89 €

3%

DK-2532-01 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 1m

Sena kaina: 4.69€
Kaina 4.79 €

3%

DK-2522-01 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 1m

Sena kaina: 4.29€
Kaina 4.39 €

-1%

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM

Sena kaina: 14.26€
Kaina 14.2 €

1%

CPU COOLER MULTI SOCKET/KRAKEN X62 RL-KRX62-01 NZXT

Sena kaina: 167.81€
Kaina 168.29 €

28%

Notebook Adapter AKYGA Dedicated AK-ND-01 Toshiba 19V/3.42A 65W 5.5x2.5 mm

Sena kaina: 7.79€
Kaina 9.94 €

-18%

Plytelių siūlių užpildas 0-8 mm Ceresit CE40-01 Super baltas 5 kg

Sena kaina: 12.26€
Kaina 10.07 €

-18%

Plytelių siūlių užpildas 0-8 mm Ceresit CE40-01 Super baltas 2 kg

Sena kaina: 6.46€
Kaina 5.34 €

-19%

Plytelių siūlių užpildas 0-8 mm Ceresit CE33-01 Super baltas 5 kg

Sena kaina: 6.46€
Kaina 5.25 €

9%

Dulkių siurblys PHILIPS FC6168/01

Sena kaina: 151.99€
Kaina 164.99 €

Pelės kilimėlis SteelSeries QcK mini (250x210 mm)

 
Kaina 8.99 €

-1%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 0.5m

Sena kaina: 5.76€
Kaina 5.75 €

-1%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

Sena kaina: 7.54€
Kaina 7.5 €

3%

A4 Ring Binder with mechanism Leitz 180°, width 80 mm, yellow

Sena kaina: 4.17€
Kaina 4.29 €

1%

Automobilinis laikiklis Gembird TA-CHW-01 skirtas telefonams

Sena kaina: 4.04€
Kaina 4.08 €

-1%

Gigabyte GA-H81M-S2V, H81, DualDDR3-1600, SATA3, DVI, D-Sub, mATX

Sena kaina: 46.75€
Kaina 46.69 €

-1%

ASRock H81M-DGS, H81, DualDDR3-1600, SATA3, DVI, mATX

Sena kaina: 42.97€
Kaina 42.79 €

-6%

54572 HAMA Jack Adapter 4 pins 3.5 mm jack socket to 2x 3.5 mm jack plug

Sena kaina: 3.59€
Kaina 3.39 €

43333 HAMA Audio Connecting Cable 2 RCA Male Plugs 3.5 mm Male Plug Stereo 2 m

 
Kaina 4.69 €

-6%

55013 Gija VERBATIM / ABS / Raudona / 1,75 mm / 1 kg

Sena kaina: 21.39€
Kaina 20.29 €

-6%

55269 Gija VERBATIM / PLA / Mėlyna / 1,75 mm / 1 kg

Sena kaina: 21.39€
Kaina 20.29 €

-1%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis

Sena kaina: 6.72€
Kaina 6.69 €

1%

KB-UMGL-01-RU KEYBOARD GAMING USB RUS/BLACK KB-UMGL-01-RU GEMBIRD

Sena kaina: 12.29€
Kaina 12.39 €

5%

62499 Kabelis Delock 3 x RCA female > Stereo plug 3.5 mm 4 pin

Sena kaina: 2.49€
Kaina 2.59 €

-1%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m

Sena kaina: 6.65€
Kaina 6.64 €

-1%

Sieninė spinta 9U Digitus SoHo Compact serijos 520 x 400 mm nesumontuota

Sena kaina: 71.08€
Kaina 70.96 €

-1%

Gigabyte BRIX GB-BACE-3000, N3000, DDR3L-1600, HDMI, USB 3.0

Sena kaina: 104.42€
Kaina 103.47 €

-6%

55271 Gija VERBATIM / PLA / Žalia / 1,75 mm / 1 kg

Sena kaina: 21.39€
Kaina 20.29 €

2%

KX-TS560FXW Panasonic KX-TS560 588 g, White, Yes, No, 50 entries, Yes, No, 198 x 195 x 95 mm mm

Sena kaina: 28.49€
Kaina 28.79 €

-1%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 2m

Sena kaina: 5.25€
Kaina 5.23 €

-4%

L0911/ AFACO-08000-GBA01 PC korpuso ventiliatorius Arctic F8 (80x80x25 mm)

Sena kaina: 3.29€
Kaina 3.19 €

3%

L0914/ AFACO-080P0-GBA01 PC korpuso ventiliatorius Arctic F8 PWM (80x80x25 mm)

Sena kaina: 4.39€
Kaina 4.49 €

120 mm case ventilation fan, "Wind Blade 120", transparent, hydro bearing,4 LED's deepcool

 
Kaina 3.81 €

34%

A-DATA 8GB DDR3 SO-DIMM 1600 CL11 - Single Tray

Sena kaina: 41.53€
Kaina 55.37 €

-2%

HAMA AluLine Coiled Cord 3.5 mm jack

Sena kaina: 7.6€
Kaina 7.46 €

1%

Skaičių klaviatūra 4World USB slim (7 mm)

Sena kaina: 5.18€
Kaina 5.19 €

HAMA UV-FILTER, 52,0 MM

 
Kaina 6.73 €

1%

PSU Gembird ATX 550W Intel 2.2 Fan 2x80 mm versija BOX+ kabelis

Sena kaina: 36.51€
Kaina 36.64 €

-1%

PC korpuso ventiliatorius Arctic F12 PWM (120x120x25 mm)

Sena kaina: 5.71€
Kaina 5.69 €

-17%

0601623000 Bosch Circular Saw GKS 190 1400 W, 190 mm

Sena kaina: 126.89€
Kaina 105.49 €

-2%

EF110 Trikojis Esperanza | Teleskopinis | Aliuminis | 1350 mm | Box

Sena kaina: 8.59€
Kaina 8.49 €

1%

EG-AVR-D2000-01 Energenie Automatic AC voltage regulator and stabilizer LED, 220V AC, 2000 VA

Sena kaina: 35.59€
Kaina 35.69 €

1%

EG-AVR-D500-01 Energenie Automatic AC voltage regulator and stabilizer, LED, 220V AC, 500 VA

Sena kaina: 25.19€
Kaina 25.29 €

-1%

L1600 UPS Fideltronik-Inigo Lupus 1600

Sena kaina: 248.69€
Kaina 247.79 €

-1%

RAMART L-01 Universalus monitoriaus laikiklis LCD TV juodas 13-27'' 10KG L-01

Sena kaina: 34.59€
Kaina 34.49 €

KX-TGB210FXB Panasonic Base unit: 130 g; Handset: 80 g g, Black, Base unit: 99 x 99 x 50 mm; Handset

 
Kaina 24.29 €

6%

AVSP3200-01 Nešiojama kolonėlė Sweex Voyager, BT3.0, NFC, 20W, Balta

Sena kaina: 75.99€
Kaina 79.79 €

-1%

ADARI 60 BLACK 02027207 CATA Adari 60 Wall hood, 600 mm, Black/Inox, 53 dB

Sena kaina: 299.19€
Kaina 299 €

MA3040-A1 TURN Vogels MA3040 – Full-Motion TV Wall Mount 200 x 100,200 x 200, mm

 
Kaina 48.39 €

4%

50706 DEFENDER Mouse pad Silk 230x190x1.6 mm 10 pictures

Sena kaina: 3.19€
Kaina 3.29 €

-6%

55011 Gija VERBATIM / ABS / Balta / 1,75 mm / 1 kg

Sena kaina: 21.39€
Kaina 20.29 €

1%

V-500 INOX/B 02088301 CATA Wall hood, 500 mm, Inox

Sena kaina: 99.19€
Kaina 99.99 €

2%

D5030552 TEFAL 26 cm mm, Black

Sena kaina: 20.49€
Kaina 20.79 €

EE18-MS3PCB-01 Adapteris mSata 22pin to micro Sata 1.8'' 16 pin (SSD)

 
Kaina 5.69 €

-1%

KB-BAZ-KLBLUS-01 Thermaltake eSPORTS Gaming Keyboard - Poseidon Z Forged Blue

Sena kaina: 157.99€
Kaina 157.39 €

3129 - 5905784768489 ESPERANZA BLU RAY Box 1 Blue 10 mm ( 5 Pcs. PACK)

 
Kaina 1.39 €

-1%

3032 - 5905784761916 ESPERANZA DVD Box 1 Black 9 mm (100 Pcs. PACK)

Sena kaina: 11.79€
Kaina 11.69 €

28%

CBACBP5201BL10P ACME CD Dėžutės juodos 5,2 mm 10 vnt. pakuotė

Sena kaina: 1.79€
Kaina 2.29 €

CC-SATAMF-01 Gembird extention cable power SATA 15pin (M/F) 30 cm

 
Kaina 1.59 €

-12%

06868 4World Audio adapteris 1 x Jack 3.5 mm na 2 x Jack 3.5 mm

Sena kaina: 0.89€
Kaina 0.79 €

SELENE 600 INOX/B 02060201 CATA Wall hood, 635-1035 x 600 x 505 mm mm, Black Glass Mirror Finishing

 
Kaina 339 €

1%

EG-UPS-PS3000-01 UPS Energenie by Gembird 3000VA, Pure sine, 4x IEC 230V OUT, USB-BF, LCD Display

Sena kaina: 273.39€
Kaina 274.49 €

2%

MUSWB2 Gembird Bluetooth optical mouse 1600 DPI, black

Sena kaina: 6.89€
Kaina 6.99 €

-14%

MUS-GU-01 Gembird G-Laser mouse 2400 DPI, USB, black

Sena kaina: 4.59€
Kaina 3.99 €

-5%

106-01 Netrack virštinkinės rozetės komplektas 2xRJ45 8p8c UTP Cat5e LSA

Sena kaina: 2.29€
Kaina 2.19 €

-3%

KX-TGC220FXB Panasonic Base: 120 g, Handset: 130 g g, Black, Base unit: 77 x 107 x 96 mm; Handset: 1

Sena kaina: 32.69€
Kaina 31.79 €

-6%

AK-ND-04 Notebook Adapter AKYGA Dedicated AK-ND-04 HP 19V/4.74A 90W 7.4x5x0.6 mm

Sena kaina: 12.89€
Kaina 12.19 €

-6%

AK-ND-06 Notebook Adapter AKYGA Dedicated AK-ND-06 Acer 19V/3.42A 65W 5.5x1.7 mm

Sena kaina: 10.29€
Kaina 9.69 €

4%

010-01535-01 Garmin Camper 660LMT-D EU

Sena kaina: 325.29€
Kaina 336.59 €

-8%

EXPACJTHP0079 Toneris ActiveJet AT-543N | Magenta | 1600 psl | HP CB543A

Sena kaina: 34.89€
Kaina 32.19 €

1%

DMC-LX100EG-K Panasonic Lumix DMC-LX100 juodas skaitmeninis fotoaparatas su sparčiu 24 mm „Leica DC

Sena kaina: 539€
Kaina 540 €

EE18-M2S3PCB-01 Gembird adapter card M.2 (NGFF) to mini sata (1.8'')

 
Kaina 5.69 €

-1%

ADAPTOR UNIVERSAL 02832004 CATA 02832004 Adaptor + Check Valve 150 mm Universal

Sena kaina: 23.19€
Kaina 23 €

MA3030-A1 TURN Vogels MA3030 – Full-Motion TV Wall Mount 200 x 100,200 x 200, mm

 
Kaina 32.69 €

3%

NK0014 Perėjimas Keystone LogiLink MM HDMI Female / Female, snap-in montavimas

Sena kaina: 3.49€
Kaina 3.59 €

1%

MO-VEX-WDLOBK-01 Thermaltake eSPORTS Ventus X 5700 DPI Laser Gaming Mouse

Sena kaina: 49.29€
Kaina 49.39 €

Atsitiktines prekės

43%

Tirpioji kava JACOBS KRONUNG, 200 g

Sena kaina: 6.92€
Kaina 9.89 €

43%

Tirpioji kava PLANTEUR QUALITE FILTRE be kofeino, 100 g

Sena kaina: 2.5€
Kaina 3.57 €

-27%

Tirpus kakavos gėrimas NESQUIK Opti-Start, 387,8 g

Sena kaina: 3.92€
Kaina 2.89 €

67%

Kavos pupelės PAULIG ESPRESSO, 1 kg

Sena kaina: 10.19€
Kaina 16.98 €

43%

Kavos pupelės GRAN AROMA BAR LAVAZZA, 1 kg

Sena kaina: 15.39€
Kaina 21.99 €

43%

Kavos pupelės KIMBO ESPRESSO NAPOLETANO, 1 kg

Sena kaina: 11.75€
Kaina 16.79 €

67%

Kavos pupelės PAULIG CLASSIC 1kg, 1 kg

Sena kaina: 9.35€
Kaina 15.59 €

43%

Ekologiškos skrudintos kavos pupelės NATURELA, 1 kg

Sena kaina: 6.99€
Kaina 9.98 €

43%

Kavos pupelės KIMBO INTENSO, 1 kg

Sena kaina: 10.14€
Kaina 14.48 €

43%

JACOBS KRONUNG kavos pupelės 1 kg, 1 kg

Sena kaina: 11.54€
Kaina 16.48 €

73%

Kavos pupelės MERRILD, 1 kg

Sena kaina: 8.99€
Kaina 15.49 €

43%

Kavos pupelės "LAVAZZA Crema e Aroma", 1 kg

Sena kaina: 15.39€
Kaina 21.99 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai