Prekių paieška

MT S+DA0003 MikroTik S+DA0003 10-Gigabit Ethernet SFP+ 3m direct attach cable

MT S+DA0003 MikroTik S+DA0003 10-Gigabit Ethernet SFP+ 3m direct attach cable

Prekę MT S+DA0003 MikroTik S+DA0003 10-Gigabit Ethernet SFP+ 3m direct attach cable pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 35.59 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 35.89€
35.59€

Panašios prekės

3%

DXS-1210-10TS D-LINK DXS-1210-10TS, 10 Gigabit Ethernet Smart Switch with 8-port 10GBASE-T and 2-por

Sena kaina: 838€
Kaina 860 €

6%

DXS-1210-12TC D-LINK DXS-1210-12TC, 10 Gigabit Ethernet Smart Switch with 8-port 10GBASE-T + 2-port

Sena kaina: 1177€
Kaina 1245 €

1%

MT S-3553LC20D MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km ( Pair!)

Sena kaina: 59.79€
Kaina 59.99 €

-14%

Raidsonic ICY BOX USB 3.0 to Gigabit Ethernet (10/100/1000 Mbit / s) Adapter RJ-45, USB 3.0

Sena kaina: 18.5€
Kaina 15.98 €

-3%

Crucial RAM 4GB DDR3L 1600 MT/s (PC3-12800) CL11 SODIMM 204pin 1.35V/1.5V Single Ranked

Sena kaina: 20.82€
Kaina 20.29 €

-18%

SDSQXPJ-064G-GN6M3 SANDISK EXTREME PRO microSDXC 64 GB 275MB/s Class 10 U3 UHS-II + adapter USB 3.0

Sena kaina: 81.89€
Kaina 67.79 €

3%

DES-1050G D-Link DES-1050G Rack-mounted, Unmanaged, IEEE 802.3, IEEE 802, 13.6 Gbit/s, No, 10/100BAS

Sena kaina: 153.59€
Kaina 157.19 €

-1%

MT RB911G-5HPACD-QRT MikroTik QRT 5 AC L4 5GHz 802.11a/n/ac, 24dbi Outdoor AP, Gigabit Ethernet

Sena kaina: 170.89€
Kaina 170.59 €

1%

D-Link DES-1050G Rack-mounted, Unmanaged, IEEE 802.3, IEEE 802, 13.6 Gbit/s, No, 10/100BASE-TX and 1

Sena kaina: 155.17€
Kaina 155.56 €

1%

DDR4 Registered Crucial 32GB 2400 MT/s CL17, 288pin, PC4-2400

Sena kaina: 351.67€
Kaina 354.42 €

Sandisk ULTRA memory card SDHC 32GB 40MB/s Class 10

 
Kaina 20.13 €

-1%

Crucial RAM 4GB DDR3L 1600 MT/s (PC3L-12800) CL11 Unbuffered UDIMM 240pin 1.35V/1.5V

Sena kaina: 26.41€
Kaina 26.28 €

1%

Sandisk ULTRA memory card SDXC 64GB 40MB/s Class 10

Sena kaina: 26.67€
Kaina 26.69 €

-2%

Sandisk Extreme microSDXC 64 GB 90/60 MB/s Class 10 U3 V30 UHS-I

Sena kaina: 19.13€
Kaina 18.78 €

-1%

SANDISK EXTREME PRO microSDXC 64 GB 275MB/s Class 10 U3 UHS-II + adapter USB 3.0

Sena kaina: 122.51€
Kaina 121.36 €

1%

Crucial RAM 8GB DDR3L 1600 MT/s (PC3L-12800) CL11 Unbuffered UDIMM 240pin 1.35V/1.5V

Sena kaina: 63.65€
Kaina 63.91 €

-38%

Atminties kortelė Sandisk ULTRA SDHC 8GB 40MB/s klasė 10

Sena kaina: 10.26€
Kaina 6.41 €

-1%

Crucial DRAM 16GB DDR4 2133 MT/s (PC4-17000) CL15 DR x8 Unbuffered DIMM 288pin, EAN: 649528773456

Sena kaina: 101.72€
Kaina 100.76 €

1%

MIMOSA B11 10.0-11.7 GHz Gigabit Backhaul Up to 1.5 Gbps

Sena kaina: 1765.07€
Kaina 1782.54 €

-1%

Crucial DRAM 8GB DDR4 2133 MT/s (PC4-17000) CL15 SR x8 Unbuffered DIMM 288pin Single Ranked, EAN: 64

Sena kaina: 85.89€
Kaina 85.63 €

-1%

D-Link DES-1100-24 Managed, 1 MB, 4.8 Gbit/s, No, 10/100BASE-TX, 24 ports

Sena kaina: 68.61€
Kaina 67.96 €

SanDisk Extreme memory card microSDHC 16GB 60MB/s Class 10 + Adapter

 
Kaina 15.29 €

-38%

Atminties kortelė SanDisk Extreme SDHC 16GB 90MB/s klasė 10 UHS-I U3

Sena kaina: 13.41€
Kaina 8.38 €

SanDisk Extreme memory card microSDXC 64GB 60MB/s Class 10 + Adapter

 
Kaina 54.11 €

-1%

SANDISK EXTREME microSDXC 128 GB 90/60 MB/s Class 10 U3 V30 UHS-I

Sena kaina: 86.11€
Kaina 85.3 €

-1%

Crucial DRAM 4GB DDR4 2133 MT/s (PC4-17000) CL15 SR x8 Unbuffered DIMM 288pin, EAN: 649528768421

Sena kaina: 30.43€
Kaina 30.3 €

-1%

Sandisk Mobile Ultra Android microSDXC 200 GB 90MB/s Class 10

Sena kaina: 104.78€
Kaina 103.79 €

8%

Cementinis mišinys S 30 (10-50mm) 25 kg

Sena kaina: 6.18€
Kaina 6.65 €

1%

DGS-1210-12TS/ME D-LINK DGS-1210-12TS/ME, Managed Gigabit Switch with 10 Ports 1000Base SFP + 2 Port

Sena kaina: 196.19€
Kaina 197.19 €

1%

GS1100-16-EU0101F ZYXEL GS1100-16 Gigabit-Ethernet-Switch, 16x 10/100/1000 Ports copper, unmanaged,

Sena kaina: 82.19€
Kaina 82.29 €

2%

DGE-530T/D2B D-LINK DGE-530T, Managed Gigabit Ethernet NIC, 10/100/1000Mbps Managed Gigabit Ethernet

Sena kaina: 9.19€
Kaina 9.29 €

6%

EU-4306 Edimax USB 3.0 to 10/100/1000Mbps (RJ45) Gigabit Ethernet Adapter

Sena kaina: 17.69€
Kaina 18.69 €

1%

GS1100-24E-EU0101F ZYXEL GS1100-24E Gigabit-Ethernet-Switch, 24x 10/100/1000 Ports copper, unmanaged

Sena kaina: 102.79€
Kaina 102.89 €

1%

GS2210-8-EU0101F 10-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual

Sena kaina: 205.59€
Kaina 205.69 €

-1%

TP-Link UE300 USB 3.0 to Gigabit ethernet RJ45 10/100/1000Mbps

Sena kaina: 11.82€
Kaina 11.77 €

-1%

FGSD-1008HPS 8-Port 10/100TX 802.3at High Power POE + 2-Port Gigabit TP/SFP Combo Managed Ethernet

Sena kaina: 193.69€
Kaina 193.59 €

-1%

UE300 TP-Link UE300 USB 3.0 to Gigabit ethernet RJ45 10/100/1000Mbps

Sena kaina: 11.99€
Kaina 11.89 €

-14%

TOTOLINK S505G 5-Port Desktop/Wall-mount 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch

Sena kaina: 18.98€
Kaina 16.4 €

-55%

PoE Injector 1 Port Gigabit Ethernet

Sena kaina: 8.13€
Kaina 3.66 €

-1%

MIMOSA B5C Connectorized Gigabit Backhaul Up to 1.5 Gbps

Sena kaina: 477.49€
Kaina 477.21 €

-2%

i-tec USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapteris tinklo plokštė USB 10/100/1000 Mbps

Sena kaina: 15.64€
Kaina 15.35 €

-1%

Gigabit Ethernet security router with SFP, 1 GE or SFP WAN & 1 FE, 8 port 10/100/1000Mbps managed sw

Sena kaina: 1029.16€
Kaina 1028.46 €

1%

24-Port 10/100TX 802.3at High Power POE + 2-Port Gigabit TP/SFP Combo Managed Ethernet Switch (220W

Sena kaina: 255.98€
Kaina 256.83 €

-1%

TOTOLINK SG24 24-Port unmanaged 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch rack 19"

Sena kaina: 69.34€
Kaina 68.68 €

-1%

TOTOLINK SG16 16-Port unmanaged 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch rack 19'

Sena kaina: 70.57€
Kaina 69.9 €

1%

Cisco SG300-10 10-port Gigabit Managed SFP Switch (8 SFP + 2 Combo)

Sena kaina: 417.76€
Kaina 418.43 €

-15%

TOTOLINK S808G 8-Port Desktop/Wall-mount 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch

Sena kaina: 30.66€
Kaina 26.24 €

-2%

Ubiquiti NanoStation LocoM5, 5 GHZ, 13 dBi, 1 x 10/100 Ethernet Port, Power method - Passive Power o

Sena kaina: 65.33€
Kaina 64.12 €

-1%

Edimax GS-1008PHE 8-Port Gigabit Ethernet Switch With 4 PoE Ports

Sena kaina: 85.93€
Kaina 85.12 €

-14%

HAMA USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter

Sena kaina: 25.89€
Kaina 22.37 €

-7%

MD463ZM/A Apple Thunderbolt to Gigabit Ethernet Adapter

Sena kaina: 34.69€
Kaina 32.29 €

1%

DN-3023 Adapteris Digitus Gigabit Ethernet USB 3.0

Sena kaina: 17.59€
Kaina 17.69 €

1%

020379 Adapteris Techly USB C 3.1 -->Gigabit Ethernet RJ45

Sena kaina: 18.49€
Kaina 18.59 €

3%

GS-108BV3-EU0101F ZYXEL GS-108B V3 8-Port Desktop Gigabit Ethernet Switch

Sena kaina: 31.19€
Kaina 31.89 €

2%

GS-108SV2-EU0101F ZYXEL GS-108SV2 8-Port Desktop Gigabit Ethernet Media Switch

Sena kaina: 35.59€
Kaina 36.19 €

-8%

CCP-USB2-MBMCM-10 Gembird USB micro 2.0 BM cable to type-C (micro BM/CM), 3m, black

Sena kaina: 2.69€
Kaina 2.49 €

-1%

U3GL3SLIM Šakotuvas i-tec USB 3.0 Metal HUB 3 Port su Gigabit Ethernet Adapter

Sena kaina: 18.79€
Kaina 18.69 €

3%

GS-105BV3-EU0101F ZYXEL GS-105B V3 5-Port Desktop Gigabit Ethernet Switch

Sena kaina: 24.79€
Kaina 25.29 €

1%

ES-1024 Edimax ES-1024 24 Port 10/100M Ethernet Switch 19'' Rackmount, energy efficient 802.3az

Sena kaina: 47.89€
Kaina 48.19 €

2%

GS-105SV2-EU0101F ZYXEL GS-105SV2 5-Port Desktop Gigabit Ethernet Media Switch

Sena kaina: 28.29€
Kaina 28.59 €

-36%

PCEGLAN PCI-E plokštė i-tec Gigabit Ethernet 1000/100/10MBps Regular and Low Profile

Sena kaina: 15.69€
Kaina 10.19 €

-9%

POE-50-60W Ubiquiti POE-50 Gigabit Ethernet airFiber PoE 50V, 1,2A, 60W

Sena kaina: 16.59€
Kaina 15.19 €

-2%

Edimax Gigabit Ethernet PCI Adapter EN-9235TX-32 V2

Sena kaina: 8.8€
Kaina 8.66 €

-14%

IcyBox USB Type-C to Gigabit Ethernet Adapter

Sena kaina: 23.88€
Kaina 20.63 €

-16%

PCI-E plokštė i-tec Gigabit Ethernet 1000/100/10MBps Regular and Low Profile

Sena kaina: 11.72€
Kaina 9.92 €

-4%

Ubiquiti NanoStation LocoM2, 2.4 GHZ, 8 dBi, 1 x 10/100 Ethernet Port, Power method - Passive Power

Sena kaina: 48.59€
Kaina 46.83 €

62%

Ubiquiti POE-24 Gigabit Ethernet adapter for AF5X - PoE 24V, 1A, 24W

Sena kaina: 10€
Kaina 16.2 €

-14%

Ubiquiti PoE-48G Passive PoE Adapter EU, 48V 0.5A, 24W, Gigabit Ethernet version

Sena kaina: 18.71€
Kaina 16.17 €

-1%

Doko stotelė i-tec USB 3.0 Advance DVI Full HD+Gigabit Ethernet

Sena kaina: 79.93€
Kaina 79.18 €

-1%

50 port Gigabit L2 managed switch (44 port 100/1000Mbps RJ-45, 2 Gigabit SFP, 4 Gigabit combo SFP/RJ

Sena kaina: 504€
Kaina 499.16 €

-1%

Ubiquiti NanoStation NSM2, 2.4GHz, 11 dBi, 2 x 10/100 Ethernet Port, Power method - Passive Power ov

Sena kaina: 76.94€
Kaina 76.22 €

-5%

5-port Gigabit Ethernet Switch

Sena kaina: 13.22€
Kaina 12.64 €

-4%

D-Link DMC-805G Gigabit Ethernet Media converter

Sena kaina: 45.36€
Kaina 43.71 €

-4%

TP-Link TL-SL2210 Smart Switch, 8x10/100Mbps, 1xCombo Gigabit (RJ45/SFP)

Sena kaina: 66.13€
Kaina 63.72 €

-15%

Ubiquiti Router AirRouter, 2.4 GHz, 150Mbps, 5 x 10/100 Ethernet Ports, 1xUSB port, Range 100+m, In

Sena kaina: 36.3€
Kaina 31.07 €

Atsitiktines prekės

-5%

Sportinis kostiumas Carson

Sena kaina: 48.71€
Kaina 46.74 €

24%

Vibratorius Naujasis

Sena kaina: 41.16€
Kaina 50.66 €

Comfort (200x90x8 PG*)

 
Kaina 96 €

-20%

Svetainės staliukas Lisa D lakuotas

Sena kaina: 79.5€
Kaina 63.6 €

Minkšta kirmėlytė ABC

 
Kaina 14.91 €

5%

Dušo padėklas KALDEWEI SUPERPLAN PLUS100x100 su ''Perlo efektu''

Sena kaina: 716.54€
Kaina 750.03 €

27%

Stilingas odinis lankelis LN584

Sena kaina: 5.11€
Kaina 6.46 €

Raktas plokščias-galvutė 13mm TOYA

 
Kaina 2.13 €

VIVASAN SANOTINT Dažytų plaukų šampūnas 200ml

 
Kaina 16.98 €

19%

Vyriškas laikrodis Candino C4591/4

Sena kaina: 251.86€
Kaina 297.36 €

-1%

Tualetinis vanduo Christian Dior Eau Sauvage EDT 100ml (testeris)

Sena kaina: 54.56€
Kaina 54.16 €

-15%

Inflatable Bondage Chair

Sena kaina: 53.11€
Kaina 45.25 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai