Prekių paieška

MX631ST DLP 3D Ready, XGA 1024x768, ST 1m-55", 3200 Lumens, 13000:1, 10000hrs (eco), 2xHDMI, speaker

MX631ST DLP 3D Ready, XGA 1024x768, ST 1m-55", 3200 Lumens, 13000:1, 10000hrs (eco), 2xHDMI, speaker

Prekę MX631ST DLP 3D Ready, XGA 1024x768, ST 1m-55", 3200 Lumens, 13000:1, 10000hrs (eco), 2xHDMI, speaker pigiau nei kitur galite nusipirkti kilobaitas.lt parduotuvėje. kilobaitas.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 523.45 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
bigbox.lt Sena kaina: 577.99€
533.99€
Į parduotuvę
kilobaitas.lt Sena kaina: 566.63€
523.45€
Į parduotuvę

Panašios prekės

-8%

MX631ST DLP 3D Ready, XGA 1024x768, ST 1m-55", 3200 Lumens, 13000:1, 10000hrs (eco), 2xHDMI, speaker

Sena kaina: 577.99€
Kaina 533.99 €

-8%

MX631ST DLP 3D Ready, XGA 1024x768, ST 1m-55", 3200 Lumens, 13000:1, 10000hrs (eco), 2xHDMI, speaker

Sena kaina: 566.63€
Kaina 523.45 €

-11%

Projektorius BenQ MX507 black, DLP 3D Ready; XGA 1024x768; 13'000:1, 3200 Lumens; 1.8kg; Speaker 2W,

Sena kaina: 372.99€
Kaina 333.99 €

-1%

MX528 White DLP 3D Ready; XGA 1024x768; 13'000:1, 3300 Lumens; 1.9kg; 4500/6500 hours (normal/eco),

Sena kaina: 409.61€
Kaina 405.67 €

-11%

BenQ MX507 black, DLP 3D Ready; XGA 1024x768; 13'000:1, 3200 Lumens; 1.8kg; Speaker 2W, VGAx2

Sena kaina: 363.36€
Kaina 323.72 €

-1%

BenQ TH683 DLP 3D Ready FHD 1920x1080p 3200 Lumens 10'000:1 VGA/2xHDMI/USB SPK 10W 3500/7000 h.(Norm

Sena kaina: 700.3€
Kaina 693.57 €

-1%

BenQ MH530 DLP 3D Ready FHD 1920x1080p 3200ANSI 10'000:1 HDMI/VGA/USB 4000/10'000 h., 1.9KG, Speaker

Sena kaina: 607.81€
Kaina 601.96 €

-1%

BenQ W1080ST+ White, DLP 3D Ready, FHD 1920x1080p, 2200ANSI, 10'000:1, 240W-3500/6000 h., VGA/2xHDMI

Sena kaina: 935.12€
Kaina 926.13 €

-1%

BenQ TH670 White, DLP 3D Ready, FHD 1920x1080p, 3000ANSI, 10'000:1, 210W-4000/6000 h., VGA/HDMI, Spe

Sena kaina: 621.02€
Kaina 615.05 €

7%

MS517H White DLP 3D Ready; SVGA 800x600; 13'000:1, 3300 Lumens; 1.9kg; lamp 190W, 4500/10'000 hours

Sena kaina: 284.08€
Kaina 303.9 €

-1%

MW724 DLP 3D Ready WXGA 1280x800 3700 Lumens 13'000:1 VGA/HDMI/USB/LAN Display Speaker 10W Lamp 240W

Sena kaina: 792.79€
Kaina 785.17 €

-1%

MH741 DLP 3D Ready FHD 1.3 zoom 1920x1080p 4000ANSI 10'000:1 2xHDMI/VGA 2500/4500 h., 3.3KG, Speaker

Sena kaina: 911.71€
Kaina 902.94 €

-3%

MX507 Projektorius BenQ MX507, DLP, XGA, 3200 ANSI lumens, 13000:1

Sena kaina: 334.19€
Kaina 326.89 €

-10%

MS527 Projektorius BenQ MS527, DLP, SVGA, 3300 ANSI lumens, 13000:1 3D

Sena kaina: 317.69€
Kaina 288.49 €

-1%

Projektorius BenQ MX507, DLP, XGA, 3200 ANSI lumens, 13000:1

Sena kaina: 377.39€
Kaina 373.76 €

Projektorius BenQ MS527, DLP, SVGA, 3300 ANSI lumens, 13000:1 3D

 
Kaina 315.59 €

2%

Projektorius BenQ MS506, DLP, SVGA, 3200 ANSI lumens, 13000:1

Sena kaina: 289.29€
Kaina 293.23 €

-1%

Projektorius ViewSonic PJD5353Ls (DLP, XGA, 3000 ANSI, 20000:1, HDMI, 3D Ready)

Sena kaina: 627.26€
Kaina 625.37 €

-1%

Projektorius ViewSonic PJD5250 (DLP, XGA, 3100 ANSI, 18000:1, VGA x2, 3D Ready)

Sena kaina: 409.21€
Kaina 405.27 €

-1%

Projektorius Vivitek D555WH (DLP, XGA, 3000 Ansi, 15000:1, HDMI-MHL, 3D Ready)

Sena kaina: 473.54€
Kaina 468.98 €

-1%

Projektorius Vivitek DX255 (DLP, XGA, 3200 Ansi, 10000:1, HDMI, 2W, 3D Ready)

Sena kaina: 423.28€
Kaina 419.21 €

1%

Projektorius Vivitek DX881ST (DLP, XGA, 3300 ANSI, 15000:1, 3D Ready, HDMI)

Sena kaina: 669.08€
Kaina 669.95 €

1%

Projektorius Vivitek DX881ST (DLP, XGA, 3300 ANSI, 15000:1, 3D Ready, HDMI)

Sena kaina: 681.77€
Kaina 682.96 €

-8%

MX631ST Projektorius BenQ MX631ST; DLP; XGA; short-throw; 32000 ANSI; 13000:1

Sena kaina: 578€
Kaina 534 €

-8%

95.8TM01GC0E Projektorius Optoma X305ST (DLP, 3000 ANSI, XGA, 18000:1, Full 3D)

Sena kaina: 683€
Kaina 635 €

2%

95.70701GC0E Projektorius Optoma X402 3D (DLP, 4000 ANSI, XGA, 20000:1)

Sena kaina: 697€
Kaina 710 €

2%

Projektorius Optoma X402 3D (DLP, 4000 ANSI, XGA, 20000:1)

Sena kaina: 678.99€
Kaina 691.99 €

-1%

Projektorius ViewSonic PJD5555W (DLP, WXGA, 3300 ANSI, 20000:1, HDMI, 3D Ready)

Sena kaina: 477.97€
Kaina 473.37 €

11%

Projektorius BenQ MX631ST; DLP; XGA; short-throw; 32000 ANSI; 13000:1

Sena kaina: 538.99€
Kaina 597.99 €

2%

Projektorius Optoma X402 3D (DLP, 4000 ANSI, XGA, 20000:1)

Sena kaina: 681.67€
Kaina 694.31 €

-8%

Projektorius Optoma X305ST (DLP, 3000 ANSI, XGA, 18000:1, Full 3D)

Sena kaina: 668.37€
Kaina 621.15 €

-2%

Projektorius Vivitek D557WH (DLP, WXGA, 3000 Ansi, 15000:1, HDMI/MHL, 3D Ready)

Sena kaina: 518.98€
Kaina 512.69 €

1%

Projektorius Vivitek D552 (DLP, SVGA, 3000 Ansi, 15000:1, 2 x VGA, 3D Ready)

Sena kaina: 347.1€
Kaina 349.67 €

-1%

Projektorius ViewSonic PJD5151 (DLP, SVGA, 3300 ANSI, 22000:1, VGA x2, 3D Ready)

Sena kaina: 327.57€
Kaina 327.3 €

1%

Projektorius ViewSonic PJD5155 (DLP, SVGA, 3300 ANSI, 20000:1, HDMI, 3D Ready)

Sena kaina: 327.22€
Kaina 327.91 €

1%

Projektorius Vivitek DW814 (DLP, WXGA, 3800 Ansi, 15000:1, HDMI, LAN, 3D Ready)

Sena kaina: 694.77€
Kaina 698.96 €

1%

Projektorius Vivitek DW882ST (DLP, WXGA, 3600 ANSI, 15000:1, 3D Ready, HDMI)

Sena kaina: 738.41€
Kaina 739.37 €

-1%

BenQ MX528 XGA/4:3/1024x768/3300Lm/13000:1/Zoom 1.1/3D/Lamp 4500-10000h/VGA,HDMI,USB,RCA,RS232,S-Vid

Sena kaina: 388.85€
Kaina 385.11 €

-1%

Projektorius Vivitek D554 (DLP, SVGA, 3000 Ansi, 15000:1, HDMI-MHL, 3D Ready)

Sena kaina: 383.52€
Kaina 379.83 €

-8%

Projektorius Optoma X305ST (DLP, 3000 ANSI, XGA, 18000:1, Full 3D)

Sena kaina: 681.35€
Kaina 633.22 €

-5%

MX704 Projektorius BenQ MX704 DLP,XGA, 4000 ANSI, 13000:1

Sena kaina: 602€
Kaina 572 €

5%

XJ-V2 CASIO XJ-V2 DLP 1024x768 3.000 Lm 3.9kg TR 1.54-1.7:1 1.1 fach Zoom 20.000 Std.VGA HDMI 3.5mm

Sena kaina: 623€
Kaina 649 €

4%

E1P1D0H1E001 Projektorius Optoma X304M (DLP, 3000 ANSI, XGA, 10000:1, HDMI)

Sena kaina: 820€
Kaina 852 €

-2%

E1P1D0N1E031 Projektorius Optoma X600 (DLP, 6000 ANSI, XGA,10000:1, HDMI)

Sena kaina: 1326€
Kaina 1302 €

-3%

DK-2531-01 Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 1m

Sena kaina: 4.89€
Kaina 4.79 €

-8%

95.72G01GC2E Projektorius Optoma X340 (DLP, 3100 ANSI, XGA, 22000:1)

Sena kaina: 408€
Kaina 376.39 €

-2%

95.72G01GC1E Projektorius Optoma DX349 (DLP, 3000 ANSI, XGA, 13000:1)

Sena kaina: 422€
Kaina 415 €

Projektorius Optoma X304M (DLP, 3000 ANSI, XGA, 10000:1, HDMI)

 
Kaina 826.99 €

2%

Zowie by BenQ 24" XL2411 0.276 3D Ready 144hz 1920x1080p 12M:1 (typ 1000:1) 350cd 170/160 1ms VGA/DV

Sena kaina: 272.19€
Kaina 277.48 €

-16%

Monitorius BenQ Gaming XL2411 24" Full HD/3D Ready/144hz/12M:1/350cd/1ms/HDMI

Sena kaina: 269.99€
Kaina 228.99 €

-1%

Projektorius BenQ W770ST DLP DC3; 720P HD Ready; 2500 ANS; 13000:1

Sena kaina: 657.47€
Kaina 651.15 €

-2%

Projektorius Optoma DX349 (DLP, 3000 ANSI, XGA, 13000:1)

Sena kaina: 412.99€
Kaina 405.68 €

4%

Projektorius Optoma X304M (DLP, 3000 ANSI, XGA, 10000:1, HDMI)

Sena kaina: 802.68€
Kaina 833.55 €

1%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 1m

Sena kaina: 4.75€
Kaina 4.76 €

-2%

Projektorius Optoma DX349 (DLP, 3000 ANSI, XGA, 13000:1)

Sena kaina: 417.01€
Kaina 409.62 €

4%

Projektorius Optoma X304M (DLP, 3000 ANSI, XGA, 10000:1, HDMI)

Sena kaina: 810.47€
Kaina 841.64 €

-1%

9H.JE277.13E BenQ MW632ST WXGA/16:10/1280x800/3200Lm/13000:1/Zoom 1.2x/3D/Lamp 4000-10000h/VGA,HDMIx

Sena kaina: 579€
Kaina 575 €

-13%

Projektorius BenQ MS527 SVGA/4:3/3300Lm/800x600/13000:1/Zoom 1.1x/3D/Lamp 4500-10000h/VGA,HDMIx1,USB

Sena kaina: 349.99€
Kaina 307.99 €

-1%

Projektorius BenQ MW705 DLP, WXGA, 4000 ANSI, 13000:1

Sena kaina: 618.02€
Kaina 612.08 €

Logilink USB 3.0 A/A 1m USB A, USB A, 1 ", Blue

 
Kaina 3.14 €

-2%

CHB1101 Kabelis HDMI LogiLink High Speed su Ethernet v.1,4 su 3D, 1m

Sena kaina: 5.69€
Kaina 5.59 €

1%

NEC PJ02SK3D Starterkit DLP-Link 3D-Brille 3D-player content for V230X,V260,V260W,V260X,V300W,V300X,

Sena kaina: 93.38€
Kaina 93.81 €

-2%

CFO-STSC-OM2-1M Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 1m Oranžinis

Sena kaina: 5.89€
Kaina 5.79 €

4%

95.8ZF01GC2E Projektorius Optoma GT1080e (DLP, Short Throw; 1080p, 3000; 25000:1 FULL 3D)

Sena kaina: 708€
Kaina 733 €

-6%

08603 4World Kabelis HDMI - HDMI Greita sparta su Ethernet (v1.4), 3D, HQ, BLK, 1m

Sena kaina: 1.79€
Kaina 1.69 €

-19%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-ST duplex 1m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 10.02€
Kaina 8.2 €

-1%

Qoltec Optic Pigtail ST/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 1m

Sena kaina: 1.16€
Kaina 1.15 €

5%

Techly Monitoriaus laidas HDMI-HDMI M/M Ethernet 3D 4K, 1m, baltas

Sena kaina: 3.63€
Kaina 3.8 €

-2%

Qoltec Optic Pigtail ST/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

Sena kaina: 1.21€
Kaina 1.19 €

-1%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 1m Oranžinis

Sena kaina: 5.82€
Kaina 5.79 €

-1%

Projektorius Acer X1278H 1024x768(XGA)3800lm; 20.000:1

Sena kaina: 588.61€
Kaina 582.95 €

-1%

Projektorius Acer P1287 1024x768(XGA) 4200lm; 17.000:1

Sena kaina: 608.9€
Kaina 603.05 €

1%

Projektorius Vivitek DX977-WT (DLP, XGA, 6000 Ansi, 15000:1, HDMIx2, Lens Shift)

Sena kaina: 1176.79€
Kaina 1178.31 €

-1%

Projektorius Optoma W305ST (DLP, 3200 ANSI, WXGA, 18000:1, Full 3D)

Sena kaina: 864.68€
Kaina 856.37 €

-1%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 ST-SC, 1m

Sena kaina: 4.88€
Kaina 4.86 €

-1%

Komutacinis kab. Gembird LC-ST duplex MM 50/125 OM2 1m Oranžinis

Sena kaina: 5.83€
Kaina 5.79 €

-1%

Projektorius NEC M403X ( DLP, XGA, 4000AL, 10.000:1)

Sena kaina: 1074.31€
Kaina 1063.98 €

-1%

Projektorius Vivitek D555WH-EDU (DLP,XGA,3000 Ansi,15000:1,HDMI, Garantija 5m.)

Sena kaina: 483.55€
Kaina 478.9 €

Atsitiktines prekės

-3%

HP 460W Common Slot Platinum Plus Hot Plug Power Supply Kit

Sena kaina: 372.08€
Kaina 361.45 €

-1%

Netrack telefoninis kištukas RJ9/RJ10, 4p4c (100 vnt.)

Sena kaina: 4.56€
Kaina 4.55 €

-1%

ASSMANN HDMI 2.0 HighSpeed w/Ethernetem Adapter HDMI A M/microHDMI D F black

Sena kaina: 3.57€
Kaina 3.56 €

-3%

MS OVL-NL LyncSvrPlusUCAL+SA 1Y-Y1 AP

Sena kaina: 98.17€
Kaina 96.19 €

6%

Televizorius Panasonic TX-58DX780E LED 58" Smart 3D

Sena kaina: 1399.99€
Kaina 1478.99 €

CAPCOM Flock

 
Kaina 4.44 €

6%

Televizorius Panasonic TX-58DX780E LED 58" Smart 3D

Sena kaina: 1399.99€
Kaina 1478.99 €

14%

Televizorius Panasonic TX-65DX900E LED 65" Smart 3D

Sena kaina: 3599€
Kaina 4099 €

-1%

NET CAMERA 4MP IR DOME/DS-2CD2542FWD-IW 2.8 HIKVISION

Sena kaina: 227.05€
Kaina 226.29 €

Televizorius Panasonic TX-65DX750E LED 65" Smart 3D

 
Kaina 2699.99 €

-3%

Manhattan Audio-Video Grabber Hi-Speed USB 2.0, NTSC / PAL / SECAM

Sena kaina: 34.57€
Kaina 33.66 €

55%

Scarlett SC-EK18P26R Kettle, Capacity 1.7L, Removable filter, Heat-resistant plastic housing, 2200W,

Sena kaina: 18€
Kaina 27.85 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai