Prekių paieška

S-31DLC20D MikroTik SFP module 1.25GbE SM, 20km, 1310nm

S-31DLC20D MikroTik SFP module 1.25GbE SM, 20km, 1310nm

Prekę S-31DLC20D MikroTik SFP module 1.25GbE SM, 20km, 1310nm pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 19.79 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 19.69€
19.79€
Į parduotuvę

Panašios prekės

1%

S-31DLC20D MikroTik SFP module 1.25GbE SM, 20km, 1310nm

Sena kaina: 19.69€
Kaina 19.79 €

1%

DN-81004 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

Sena kaina: 49.39€
Kaina 49.49 €

1%

DN-81003 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

Sena kaina: 19.49€
Kaina 19.59 €

1%

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

Sena kaina: 21.13€
Kaina 21.19 €

1%

DN-81000 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km

Sena kaina: 22.19€
Kaina 22.29 €

-1%

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

Sena kaina: 22.18€
Kaina 22.13 €

1%

MT S-3553LC20D MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km ( Pair!)

Sena kaina: 64.69€
Kaina 64.79 €

-3%

S-85DLC05D MikroTik 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector S-85DLC05D

Sena kaina: 14.79€
Kaina 14.39 €

-1%

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

Sena kaina: 130.58€
Kaina 130.28 €

1%

SFP-10G-SR-S= Cisco 10GBASE-SR SFP Module Enterprise-Class

Sena kaina: 479€
Kaina 480 €

-1%

S+85DLC03D MikroTik 10G SFP+ transceiver with a LC connector S+85DLC03D

Sena kaina: 47.19€
Kaina 46.99 €

1%

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

Sena kaina: 52.84€
Kaina 52.88 €

OCU0010 ACC AK-300202-018-S USB A, USB A, 1.8 m, Black

 
Kaina 0.89 €

1%

Mikrotik 48POW 48V 1.46A Power Adapter + Power plug

Sena kaina: 18€
Kaina 18.02 €

-8%

JAA132DA Nikon AF-S DX NIKKOR 35mm f/1.8G

Sena kaina: 194.99€
Kaina 180.49 €

2%

AK-320101-020-S Kabelis Assmann DVI 24+1 dual link, 2m

Sena kaina: 5.19€
Kaina 5.29 €

11%

02310YCW HUAWEI SSD 240GB SATA3 6Gb/s 2.5 inch MLC 1 200 000 Front Panel

Sena kaina: 394.89€
Kaina 437 €

1%

48POW Mikrotik 48POW 48V 1.46A Power Adapter + Power plug

Sena kaina: 16.59€
Kaina 16.69 €

1%

ExtraLink Fiber Optic Pigtail SM SC/UPC 3M, G657A, 900UM

Sena kaina: 1.05€
Kaina 1.06 €

-1%

Mikrotik 48POW 48V 1.46A Power Adapter + Power plug

Sena kaina: 16.96€
Kaina 16.92 €

-2%

ACC AK-300202-018-S USB A, USB A, 1.8 m, Black

Sena kaina: 0.87€
Kaina 0.86 €

1%

PoE Injector 1 Port Gigabit Ethernet

Sena kaina: 3.24€
Kaina 3.25 €

1%

Kabelis Digitus komutacinis S-FTP, CAT.6A, pilkas, 1,0m

Sena kaina: 1.89€
Kaina 1.9 €

-1%

Gigabit Ethernet security router with SFP, 1 GE or SFP WAN & 1 FE, 8 port 10/100/1000Mbps managed sw

Sena kaina: 940€
Kaina 935.25 €

-1%

10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class

Sena kaina: 471.05€
Kaina 469.31 €

-1%

Netgear 10GE SR SFP+ MODULE

Sena kaina: 392.38€
Kaina 388.61 €

-2%

D-Link DGS-1100-06/ME Managed, 10/100/1000BASE-TX and SFP, 5 + 1 ports

Sena kaina: 63.36€
Kaina 62.22 €

-2%

Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC), Single-Mode, 1310nm, 10km

Sena kaina: 100.23€
Kaina 98.82 €

1%

Media konverteris Intellinet 10/100Base-TX (RJ45)/100Base-FX (SM SC) 20km 1310nm

Sena kaina: 37.71€
Kaina 37.77 €

-1%

MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km ( Pair!)

Sena kaina: 64.64€
Kaina 64.49 €

-1%

MikroTik 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector S-85DLC05D

Sena kaina: 15.1€
Kaina 15.03 €

1%

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

Sena kaina: 16.75€
Kaina 16.77 €

-2%

SM-1DC-PLUG AUDIO MICROPHONE MODULE/SM-1 DC-PLUG GENWAY

Sena kaina: 8.29€
Kaina 8.19 €

-1%

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM

Sena kaina: 14.26€
Kaina 14.2 €

1%

AUDIO MICROPHONE MODULE/SM-1 DC-PLUG GENWAY

Sena kaina: 7.76€
Kaina 7.77 €

1%

MikroTik 10G SFP+ transceiver with a LC connector S+85DLC03D

Sena kaina: 47.35€
Kaina 47.43 €

1%

TP-Link TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

Sena kaina: 21.26€
Kaina 21.28 €

-20%

NI30(2.1) ACME NI30 2.1 garso kolonėlės | Galia: 6.5W (RMS) | Nuotolinis laidinis valdymo pultelis s

Sena kaina: 33.19€
Kaina 26.59 €

17%

AK-300102-010-S Kabelis Assmann USB2.0 A m / B m 1,0m - juodas

Sena kaina: 0.59€
Kaina 0.69 €

-13%

AK-300102-018-S Kabelis Assmann USB2.0 A m / B m 1,8m - juodas

Sena kaina: 0.79€
Kaina 0.69 €

9%

AK-300110-018-S ASSMANN USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M(plug)/microUSB B M(plug) 1,8m

Sena kaina: 1.19€
Kaina 1.29 €

24%

EF-BT580PWEGWW SAMSUNG book cover for Galaxy Tab A 10.1 (2016) protective cover for front and back s

Sena kaina: 28.49€
Kaina 35.19 €

-1%

24HPOW Mikrotik 24HPOW High power 24V 1.6A power supply + power plug

Sena kaina: 16.29€
Kaina 16.19 €

5%

AK-300122-018-S ASSMANN USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M (plug)/microUSB BM (plug)1,8m

Sena kaina: 2.29€
Kaina 2.39 €

13001122 Camelion CR1220, Lithium, 1 pc(s)

 
Kaina 0.49 €

-1%

MT CRS210-8G-2S+IN MikroTik CRS210-8G-2S+IN L5 8xGig LAN, 1xSFP/SFP+, 1xSFP+ LCD, Desktop case

Sena kaina: 211.29€
Kaina 210.79 €

8%

AK-310103-018-S Duomenų kabelis Assmann XGA 2x feritas 1,8m

Sena kaina: 2.79€
Kaina 2.99 €

-1%

AK-300110-010-S ASSMANN USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M(plug)/microUSB B M(plug) 1,0m

Sena kaina: 1€
Kaina 0.99 €

2%

DHP-P309AV D-Link DHP-P309AV PowerLine AV Passthrough Mini Adapter Starter Kit 1 port, 10,100 Mbit/s

Sena kaina: 37.79€
Kaina 38.49 €

-36%

AK-440106-018-S ASSMANN Power Cord Connection Cable US plug M (plug)/IEC C13 F (jack) 1,8m black

Sena kaina: 4.19€
Kaina 2.69 €

-4%

AK-440205-018-S Ilginamasis maitinimo kabelis Assmann 10A 1,8m

Sena kaina: 2.69€
Kaina 2.59 €

-1%

9H.JA477.14E BenQ MS506 SVGA/4:3/3200Lm/800x600/13.000:1/Zoom 1.1x//3D/VGA,USB,RCA,RS232,S-Video/1.8

Sena kaina: 309.19€
Kaina 308.79 €

5%

AK-440109-018-S Maitinimo kabelis Assmann 10A/230V 1,8m

Sena kaina: 2.49€
Kaina 2.59 €

-14%

0601868107 Bosch Cordless drill 10.8-2 10.8 V, 1.5 Ah, Li-Ion, Batteries included 2 pc(s)

Sena kaina: 102.99€
Kaina 89.19 €

-12%

AK-300127-018-S ASSMANN USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M(plug)/microUSB B M(plug) 1,8m

Sena kaina: 0.89€
Kaina 0.79 €

7%

17025122 Camelion 9V/6HR61, 250 mAh, Rechargeable Batteries Ni-MH, 1 pc(s)

Sena kaina: 7.89€
Kaina 8.39 €

-1%

BEEBOX-S 6200U/B/BB ASRock BEEBOX-S 6200U/B/BB, i5-6200U, DDR4-2133, 2.5'' SATA3, M.2, HDMI, USB 3.1

Sena kaina: 334.19€
Kaina 333.29 €

-4%

DGS-3000-28SC D-LINK DGS-3000-28SC Rack-mounted, Managed, 100/1000 SFP and Combo 10/100/1000BASE-T/S

Sena kaina: 686€
Kaina 663 €

11%

0568C001 CANON I-SENSYS LBP151DW S/W-Laser Printer DIN A4 1.200x1.200dpi 27ppm duplex print LAN & WL

Sena kaina: 183.69€
Kaina 202.19 €

4%

Crucial RAM 4GB DDR3L 1600 MT/s (PC3-12800) CL11 SODIMM 204pin 1.35V/1.5V Single Ranked

Sena kaina: 22.31€
Kaina 23.03 €

-1%

RB260GS MikroTik Switch RB260GS (Taifatech TF470, 96K SRAM, 5x1GbE RJ45, 1x1GbE SFP, Layer 2, MikroT

Sena kaina: 39.79€
Kaina 39.69 €

AK-440114-012-S Maitinimo kabelis Assmann Euro(CEE 7/16)/IEC C7 2,5A/230V 1,2m

 
Kaina 1.59 €

-46%

TL-SM321B TP-Link TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

Sena kaina: 36.99€
Kaina 20.29 €

-16%

AGM731F Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module

Sena kaina: 153.49€
Kaina 129.49 €

13001477 Camelion CR2477, Lithium, 1 pc(s)

 
Kaina 1.49 €

13001025 Camelion CR2025, Lithium, 1 pc(s)

 
Kaina 0.69 €

-26%

INMSDH16G10-90U1 Integral micro SDHC/XC Cards CL10 16GB - Ultima Pro - UHS-1 90 MB/s transfer

Sena kaina: 4.79€
Kaina 3.59 €

2%

17420122 Camelion 9V/6HR61, 200 mAh, Camelion AlwaysReady Rechargeable Batteries Ni-MH, 1 pc(s)

Sena kaina: 7.89€
Kaina 7.99 €

4%

AK-300116-018-S ASSMANN USB 3.0 SuperSpeed Connection Cable USB A M(plug)/microUSB B M(plug)1,8m

Sena kaina: 3.19€
Kaina 3.29 €

13001016 Camelion CR2016, Lithium, 1 pc(s)

 
Kaina 0.69 €

AK-300200-018-S ASSMANN USB 2.0 HighSpeed Extension cable USB A M (plug)/USB A F (jack) 1,8m bla

 
Kaina 0.79 €

11%

06200190 HUAWEI DDR4 RDIMM 8GB 288pin 0.9ns 2133MHz 1.2V ECC 2Rank 512Mx8bit Memory Module

Sena kaina: 121.99€
Kaina 134.89 €

-1%

AK-300203-018-S ASSMANN USB 3.0 SuperSpeed Extension cable USB A M (plug)/USB A F (jack) 1,8m bl

Sena kaina: 3€
Kaina 2.99 €

19001142 Camelion CR2, 850 mAh, Lithium, 1 pc(s)

 
Kaina 1.79 €

11050123 Camelion A23/MN21, Plus Alkaline, 1 pc(s)

 
Kaina 0.69 €

10700122 Arcas 9V/6LR61, Super Heavy Duty, 1 pc(s)

 
Kaina 0.49 €

15%

AK-300100-018-S ASSMANN USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M (plug)/USB A M (plug) 1,8m bl

Sena kaina: 0.69€
Kaina 0.79 €

19001123 Camelion CR123A, Lithium, 1 pc(s)

 
Kaina 2.99 €

Atsitiktines prekės

1%

Projekcinis ekranas Avtek Business 200 (16:10) Matt White, sieninis

Sena kaina: 74.49€
Kaina 74.59 €

8%

HP 11 printhead black DSJ500 800

Sena kaina: 45.35€
Kaina 48.56 €

HP 83X Blackk Contract LJ Toner Cartridge

 
Kaina 83.84 €

1%

HDD korpusas Natec RHINO USB2.0, 3.5'' SATA/IDE, Juodas aliuminis

Sena kaina: 18.35€
Kaina 18.36 €

1%

Kabelis LogiLink HDMI-DVI High Quality 5m

Sena kaina: 10.94€
Kaina 10.95 €

1%

Headphone Panasonic RP-DJ1215E-S

Sena kaina: 114.62€
Kaina 114.67 €

-3%

Išmanusis telefonas Apple iPhone 6 16GB Sidabrinis

Sena kaina: 457.27€
Kaina 446.49 €

-1%

MSONIC Multi-port USB įkroviklis 4xUSB, 2,5A, AC 100~240V MY6634UW baltos

Sena kaina: 5.69€
Kaina 5.68 €

1%

EnerGenie įtampos keitiklis AC/DC 12V (automobilis) į 230V, 150W galia

Sena kaina: 16.64€
Kaina 16.65 €

1%

Elektr. projekcinis ekranas Avtek Business Electric 270 (260 x 162,5 cm) 16:10

Sena kaina: 304.36€
Kaina 304.75 €

-1%

Kabelis ADATA, USB, MFi (iPhone, iPad, iPod), mėlynas

Sena kaina: 6.99€
Kaina 6.97 €

1%

Airport Time Capsule 802.11AC 3TB (New)

Sena kaina: 363.66€
Kaina 365.55 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai