Prekių paieška

S+85DLC03D MikroTik 10G SFP+ transceiver with a LC connector S+85DLC03D

S+85DLC03D MikroTik 10G SFP+ transceiver with a LC connector S+85DLC03D

Prekę S+85DLC03D MikroTik 10G SFP+ transceiver with a LC connector S+85DLC03D pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 51.59 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 51.19€
51.59€
Į parduotuvę

Panašios prekės

1%

S+85DLC03D MikroTik 10G SFP+ transceiver with a LC connector S+85DLC03D

Sena kaina: 51.19€
Kaina 51.59 €

-1%

MikroTik 10G SFP+ transceiver with a LC connector S+85DLC03D

Sena kaina: 48.56€
Kaina 48.51 €

-1%

S-85DLC05D MikroTik 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector S-85DLC05D

Sena kaina: 14.59€
Kaina 14.49 €

-1%

MikroTik 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector S-85DLC05D

Sena kaina: 15.21€
Kaina 15.11 €

8%

J9150A HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver (J9150A)

Sena kaina: 190.69€
Kaina 204.19 €

-4%

D-Link DEM-432XT/DD Transceiver (with DDM), 10GBASE-LR SFP+, up to 10 km single-mode fiber cable m

Sena kaina: 277.12€
Kaina 267.99 €

10%

D-Link 28-Port Gigabit Stackable SmartPro Switch 2x SFP and 2x 10G SFP+ ports

Sena kaina: 282.49€
Kaina 308.16 €

1%

Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Sena kaina: 114.33€
Kaina 115.11 €

-5%

Tinklo komutatorius D-Link 52-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 4 10G SFP+

Sena kaina: 637.9€
Kaina 606.05 €

-5%

D-Link 52-Port Gigabit Stackable SmartPro Switch 2x SFP and 2x 10G SFP+ ports

Sena kaina: 637.9€
Kaina 606.05 €

-10%

D-Link 20-Port Gigabit Stackable SmartPro Switch 2x SFP and 2x 10G SFP+ ports

Sena kaina: 252.22€
Kaina 228.13 €

-17%

Sudio VASA Android earphones, Black, With a full–feature 3-button remote and mic for Android and iOS

Sena kaina: 31.07€
Kaina 25.89 €

3%

SLRC202 Case Logic Medium SLR Camera Bag Colour Black, * Professional aesthetic with a touch of outd

Sena kaina: 34.19€
Kaina 35.19 €

-19%

DGS-1510-28 D-Link 28-Port Gigabit Stackable SmartPro Switch 2x SFP and 2x 10G SFP+ ports

Sena kaina: 302.39€
Kaina 245.79 €

-1%

WS-C2960X-24PD-L Cisco Catalyst 2960-X 24 GigE, PoE 370W, 2 x 10G SFP+, LAN Base

Sena kaina: 2436€
Kaina 2431 €

1%

MGBSX1 Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Sena kaina: 111.19€
Kaina 111.99 €

1%

IB-MS604-T IcyBox Full metal holder for two screens up to 24'' with a desk mounted base

Sena kaina: 204.49€
Kaina 204.69 €

-11%

DGS-1510-20 D-Link 20-Port Gigabit Stackable SmartPro Switch 2x SFP and 2x 10G SFP+ ports

Sena kaina: 225.99€
Kaina 202.89 €

-1%

DGS-1510-52X D-Link 52-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 4 10G SFP+

Sena kaina: 609€
Kaina 607 €

-6%

DGS-1510-28P D-Link 28-Port Gigabit Stack PoE SmartPro Switch 2x SFP and 2x 10G SFP+ ports

Sena kaina: 575€
Kaina 543 €

-3%

DGS-1510-28X D-Link 28-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 4 10G SFP+

Sena kaina: 314.59€
Kaina 308.19 €

1%

WS-C2960X-24TD-L Cisco Catalyst 2960-X 24 GigE, 2 x 10G SFP+, LAN Base

Sena kaina: 2559€
Kaina 2577 €

1%

WS-C2960X-48FPD-L Cisco Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 2 x 10G SFP+, LAN Base

Sena kaina: 5390€
Kaina 5429 €

26%

DGS-1510-52 D-Link 52-Port Gigabit Stackable SmartPro Switch 2x SFP and 2x 10G SFP+ ports

Sena kaina: 485€
Kaina 607 €

Name badge with a clip and a safety pin

 
Kaina 0.07 €

-61%

Vanguard Colour Purple, Pampas II is a sleek pouch that protects your compact camera with a tough ex

Sena kaina: 0.73€
Kaina 0.29 €

458%

Vanguard Colour Red, Pampas II is a sleek pouch that protects your compact camera with a tough exter

Sena kaina: 0.73€
Kaina 4.07 €

Vanguard Colour Khaki Green, Pampas II is a sleek pouch that protects your compact camera with a tou

 
Kaina 3.99 €

Raidsonic ICY BOX Adapter cable from 2.5" SATA hard disks to USB 3.0 together with a protective slee

 
Kaina 13.04 €

Project file with a clip: A4 blue

 
Kaina 2.05 €

5%

IcyBox Full metal holder for two screens up to 24'' with a desk mounted base

Sena kaina: 168.63€
Kaina 175.89 €

-3%

IcyBox Full metal holder for two screens up to 32'' with a free standing base

Sena kaina: 136.63€
Kaina 133.57 €

10%

D-Link 28-Port Gigabit Stackable SmartPro Switch 2x SFP and 2x 10G SFP+ ports

Sena kaina: 279.79€
Kaina 305.23 €

106%

Cartridge with a paper tape for Leitz Icon label printing, width: 57 mm

Sena kaina: 7.1€
Kaina 14.59 €

1%

Cisco MGBBX1 Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver

Sena kaina: 252.47€
Kaina 254.46 €

-5%

D-Link 52-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 4 10G SFP+

Sena kaina: 625.75€
Kaina 594.51 €

12%

IcyBox Full metall holder for a screen size up to 24'' with a desk mounted base

Sena kaina: 96.56€
Kaina 107.74 €

1%

Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Sena kaina: 109.98€
Kaina 110.84 €

-5%

D-Link 52-Port Gigabit Stackable SmartPro Switch 2x SFP and 2x 10G SFP+ ports

Sena kaina: 625.75€
Kaina 594.51 €

HAMA Hama Notebook Cooler with a Carbon

 
Kaina 18.94 €

5%

D-LINK DEM-211/10, 100BASE-FX Multi-Mode 2KM SFP Transceiver, support 3.3V power, Duplex LC connecto

Sena kaina: 16.55€
Kaina 17.37 €

-14%

Sudio VASA Android earphones, Blue, With a full–feature 3-button remote and mic for Android and iOS/

Sena kaina: 48.76€
Kaina 42.39 €

8%

Project file: with a band fastener, DATURA, blue

Sena kaina: 0.26€
Kaina 0.28 €

-8%

D-Link 28-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 4 10G SFP+

Sena kaina: 330.66€
Kaina 305.23 €

3%

Case Logic Medium SLR Camera Bag Colour Black, * Professional aesthetic with a touch of outdoor look

Sena kaina: 34.31€
Kaina 35.33 €

FOCUS: PROJECT FILE WITH A BAND FASTENER A4 TRANSPARENT COLOUR EX4302 GREEN

 
Kaina 0.93 €

-4%

Project file: with a straight band fastener, DATURA, violet, A4, pressboard

Sena kaina: 0.57€
Kaina 0.55 €

-1%

D-Link 28-Port Gigabit Stackable POE (max. 370W) Smart Switch incl. 4 10G SFP+

Sena kaina: 839.38€
Kaina 831.31 €

SALE OUT. Adler AD 6011 Electric oven with a grill rack and baking tray, 2 hot plates, Capactity 34L

 
Kaina 32.04 €

-10%

D-Link 20-Port Gigabit Stackable SmartPro Switch 2x SFP and 2x 10G SFP+ ports

Sena kaina: 247.46€
Kaina 223.83 €

1%

Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+, LAN Base

Sena kaina: 2982.23€
Kaina 2995.43 €

6%

ATEN PS/2 to USB Adapter, converter with a 90cm cable

Sena kaina: 12.45€
Kaina 13.18 €

-1%

Raidsonic ICY BOX Adapter cable from 2.5" SATA hard disks to USB 3.0 with a black protective sleeve

Sena kaina: 15.37€
Kaina 15.36 €

Vanguard Colour Black, Pampas II is a sleek pouch that protects your compact camera with a tough ext

 
Kaina 4.12 €

34%

Sudio VASA Android earphones, White, With a full–feature 3-button remote and mic for Android and iOS

Sena kaina: 31.78€
Kaina 42.39 €

12%

CNE-CWC3 1080P Full HD webcam with USB2.0. connector, 360° rotary view scope, 2.0Mega pixels

Sena kaina: 24.39€
Kaina 27.19 €

1%

91-010-204001B * modul SFP-SX-D MM (LC) 91-010-204001B

Sena kaina: 92.69€
Kaina 92.79 €

12%

CNE-CWC1 Enhanced 1.3 Megapixels resolution webcam with USB2.0 connector

Sena kaina: 15.99€
Kaina 17.79 €

1%

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

Sena kaina: 51.65€
Kaina 52.06 €

2%

MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km DDM for Mikrotik

Sena kaina: 66.27€
Kaina 67.14 €

-1%

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

Sena kaina: 23.39€
Kaina 23.32 €

-1%

MikroTik S+DA0003 10-Gigabit Ethernet SFP+ 3m direct attach cable

Sena kaina: 41.88€
Kaina 41.6 €

1%

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

Sena kaina: 19.87€
Kaina 19.9 €

1%

SFP-10G-SR-S= Cisco 10GBASE-SR SFP Module Enterprise-Class

Sena kaina: 468€
Kaina 470 €

-1%

S-31DLC20D MikroTik SFP module 1.25GbE SM, 20km, 1310nm

Sena kaina: 19.39€
Kaina 19.29 €

2%

MT RB921GS-5HPACD-15S MikroTik mANTBox 15s RouterBoard 802.11 ac/a/n with 15dBi 120 deg sector anten

Sena kaina: 122.29€
Kaina 123.69 €

2%

MT S-3553LC20D MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km ( Pair!)

Sena kaina: 63.29€
Kaina 63.99 €

1%

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

Sena kaina: 21.6€
Kaina 21.63 €

1%

MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km ( Pair!)

Sena kaina: 62.94€
Kaina 63.08 €

-1%

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

Sena kaina: 127.44€
Kaina 127.43 €

1%

Delock Converter USB 3.0 A male SATA 6 Gb/s 22 pin with 2.5 Protection Cover

Sena kaina: 18.53€
Kaina 18.57 €

1%

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

Sena kaina: 16.38€
Kaina 16.51 €

5%

Vonia Vero 1900x900mm balta,pastatytas, with 2 s

Sena kaina: 1101.31€
Kaina 1146.21 €

-4%

D-Link 24 PoE 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 370.33€
Kaina 357.99 €

1%

Adapteris Delock Converter USB 3.0 to SATA 6 Gb/s / IDE 40 pin / IDE 44 pin with backup

Sena kaina: 43.58€
Kaina 43.77 €

Atsitiktines prekės

-1%

Vyriški marškiniai Teodor (pilkos spalvos)

Sena kaina: 20.73€
Kaina 20.68 €

1%

Trasa DNN83 / DNN81 Hot Wheels Turbo Race Set Turbo Race Mattel

Sena kaina: 28.6€
Kaina 28.85 €

Glaistas plytelių tarpams 2-20mm Morel 2 kg

 
Kaina 4.37 €

27%

Keraminis kaminas SCHIEDEL Absolut 7,66m/180mm su ventiliacijos kanalu

Sena kaina: 1536.5€
Kaina 1945 €

1%

Netis WIFI Repeater 300Mbps RJ-45, blue

Sena kaina: 16.52€
Kaina 16.55 €

33%

Spinta York IV

Sena kaina: 185.32€
Kaina 246.01 €

BGS-technic 1813-34

 
Kaina 38.97 €

Gimnastikos kamuolys inSPORTline Top Ball 75 cm žydras

 
Kaina 18 €

Aliuminio profilis P3 Maxi 180 cm aukso spalvos

 
Kaina 5.75 €

Dažai MOVILAT-7 bazė C 0,9L

 
Kaina 3.39 €

4%

Vyriškas laikrodis Jacques Lemans 1-1654H

Sena kaina: 173.53€
Kaina 179.53 €

Vyriškos laisvalaikio kelnės Malachi

 
Kaina 33.34 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai