Prekių paieška

ŠLIFAVIMO JUOSTA NR80(457X75 mm) (VAGNER SDH)

ŠLIFAVIMO JUOSTA NR80(457X75 mm) (VAGNER SDH)

Prekę ŠLIFAVIMO JUOSTA NR80(457X75 mm) (VAGNER SDH) pigiau nei kitur galite nusipirkti senukai.lt parduotuvėje. senukai.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 1.67 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
senukai.lt Sena kaina: 1.55€
1.67€

Panašios prekės

Hidroizoliacinė juosta universali 120 mm x 50 m

 
Kaina 89.93 €

47%

Ventiliacinė juosta polikarbonatui 25 mm.

Sena kaina: 0.64€
Kaina 0.94 €

Dvipusio lipnumo juosta ELT G970 19 mm x 50 m.

 
Kaina 9.75 €

Butilinė juosta 20 mm x 30 m.

 
Kaina 15.21 €

Dvipusio lipnumo juosta ELT G970 38 mm x 50 m.

 
Kaina 18.85 €

Metalizuota juosta 75 mm x 25 m.

 
Kaina 33.48 €

39%

Garso izoliacinė juosta Knauf Dichtungsband 50 mm

Sena kaina: 5.86€
Kaina 8.12 €

Juosta 10 mm betonavimui 0,1 m x 25 m

 
Kaina 12.75 €

Butilinė juosta 50 mm x 30 m.

 
Kaina 28.08 €

Pelės kilimėlis SteelSeries QcK mini (250x210 mm)

 
Kaina 8.99 €

-1%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 0.5m

Sena kaina: 5.76€
Kaina 5.75 €

-1%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

Sena kaina: 7.33€
Kaina 7.26 €

3%

A4 Ring Binder with mechanism Leitz 180°, width 80 mm, yellow

Sena kaina: 4.17€
Kaina 4.29 €

1%

08381 WE LED juosta atsapri vandeniui 5m | 120vnt/m| 3528 | 9,6W/m| 6000K šalta balta

Sena kaina: 12.29€
Kaina 12.39 €

1%

08373 WE LED juosta atspari vandeniui 5m | 60vnt/m| 5050| 14.4W/m|3000K | šilta balta

Sena kaina: 13.89€
Kaina 13.99 €

-24%

54572 HAMA Jack Adapter 4 pins 3.5 mm jack socket to 2x 3.5 mm jack plug

Sena kaina: 4.69€
Kaina 3.59 €

-3%

43333 HAMA Audio Connecting Cable 2 RCA Male Plugs 3.5 mm Male Plug Stereo 2 m

Sena kaina: 3.79€
Kaina 3.69 €

10%

55013 Gija VERBATIM / ABS / Raudona / 1,75 mm / 1 kg

Sena kaina: 19.59€
Kaina 21.39 €

10%

55269 Gija VERBATIM / PLA / Mėlyna / 1,75 mm / 1 kg

Sena kaina: 19.59€
Kaina 21.39 €

-1%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis

Sena kaina: 6.54€
Kaina 6.48 €

5%

62499 Kabelis Delock 3 x RCA female > Stereo plug 3.5 mm 4 pin

Sena kaina: 2.49€
Kaina 2.59 €

1%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m

Sena kaina: 6.64€
Kaina 6.65 €

-1%

Sieninė spinta 9U Digitus SoHo Compact serijos 520 x 400 mm nesumontuota

Sena kaina: 71.05€
Kaina 70.96 €

10%

55271 Gija VERBATIM / PLA / Žalia / 1,75 mm / 1 kg

Sena kaina: 19.59€
Kaina 21.39 €

2%

KX-TS560FXW Panasonic KX-TS560 588 g, White, Yes, No, 50 entries, Yes, No, 198 x 195 x 95 mm mm

Sena kaina: 28.49€
Kaina 28.79 €

-1%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 2m

Sena kaina: 5.25€
Kaina 5.23 €

-4%

L0911/ AFACO-08000-GBA01 PC korpuso ventiliatorius Arctic F8 (80x80x25 mm)

Sena kaina: 3.29€
Kaina 3.19 €

3%

L0914/ AFACO-080P0-GBA01 PC korpuso ventiliatorius Arctic F8 PWM (80x80x25 mm)

Sena kaina: 4.39€
Kaina 4.49 €

120 mm case ventilation fan, "Wind Blade 120", transparent, hydro bearing,4 LED's deepcool

 
Kaina 3.81 €

-2%

HAMA AluLine Coiled Cord 3.5 mm jack

Sena kaina: 7.6€
Kaina 7.46 €

1%

Skaičių klaviatūra 4World USB slim (7 mm)

Sena kaina: 5.18€
Kaina 5.19 €

HAMA UV-FILTER, 52,0 MM

 
Kaina 6.73 €

1%

PSU Gembird ATX 550W Intel 2.2 Fan 2x80 mm versija BOX+ kabelis

Sena kaina: 36.51€
Kaina 36.64 €

-1%

PC korpuso ventiliatorius Arctic F12 PWM (120x120x25 mm)

Sena kaina: 5.72€
Kaina 5.71 €

9%

TZEFX621 Juosta Brother 9mm BLACK ON YELLOW FLEXIBLE ID

Sena kaina: 11.39€
Kaina 12.39 €

7%

0601623000 Bosch Circular Saw GKS 190 1400 W, 190 mm

Sena kaina: 119.19€
Kaina 126.89 €

-4%

EF110 Trikojis Esperanza | Teleskopinis | Aliuminis | 1350 mm | Box

Sena kaina: 8.79€
Kaina 8.49 €

3%

06656 Whitenergy LED juosta 5m | 120vnt/m | 3528 | 9.6W/m | 12V DC | 6500K šalta balta

Sena kaina: 7.99€
Kaina 8.19 €

KX-TGB210FXB Panasonic Base unit: 130 g; Handset: 80 g g, Black, Base unit: 99 x 99 x 50 mm; Handset

 
Kaina 24.29 €

-1%

ADARI 60 BLACK 02027207 CATA Adari 60 Wall hood, 600 mm, Black/Inox, 53 dB

Sena kaina: 299.19€
Kaina 299 €

MA3040-A1 TURN Vogels MA3040 – Full-Motion TV Wall Mount 200 x 100,200 x 200, mm

 
Kaina 48.39 €

-6%

50706 DEFENDER Mouse pad Silk 230x190x1.6 mm 10 pictures

Sena kaina: 3.39€
Kaina 3.19 €

10%

55011 Gija VERBATIM / ABS / Balta / 1,75 mm / 1 kg

Sena kaina: 19.59€
Kaina 21.39 €

1%

V-500 INOX/B 02088301 CATA Wall hood, 500 mm, Inox

Sena kaina: 99.19€
Kaina 99.99 €

2%

D5030552 TEFAL 26 cm mm, Black

Sena kaina: 20.49€
Kaina 20.79 €

4%

06717 Whitenergy LED juosta atspari vandeniui 5m šalta balta/ LED 60vnt/m 4.8W/m 12V

Sena kaina: 5.99€
Kaina 6.19 €

3129 - 5905784768489 ESPERANZA BLU RAY Box 1 Blue 10 mm ( 5 Pcs. PACK)

 
Kaina 1.39 €

1%

3032 - 5905784761916 ESPERANZA DVD Box 1 Black 9 mm (100 Pcs. PACK)

Sena kaina: 11.69€
Kaina 11.79 €

28%

CBACBP5201BL10P ACME CD Dėžutės juodos 5,2 mm 10 vnt. pakuotė

Sena kaina: 1.79€
Kaina 2.29 €

-12%

06868 4World Audio adapteris 1 x Jack 3.5 mm na 2 x Jack 3.5 mm

Sena kaina: 0.89€
Kaina 0.79 €

SELENE 600 INOX/B 02060201 CATA Wall hood, 635-1035 x 600 x 505 mm mm, Black Glass Mirror Finishing

 
Kaina 339 €

1%

AK-ND-04 Notebook Adapter AKYGA Dedicated AK-ND-04 HP 19V/4.74A 90W 7.4x5x0.6 mm

Sena kaina: 12.39€
Kaina 12.49 €

2%

AK-ND-06 Notebook Adapter AKYGA Dedicated AK-ND-06 Acer 19V/3.42A 65W 5.5x1.7 mm

Sena kaina: 9.89€
Kaina 9.99 €

6%

62498 Delock Cable Stereo jack 3.5 mm 4 pin > Stereo plug 3.5 mm 4 pin (changes pin)

Sena kaina: 1.89€
Kaina 1.99 €

1%

DMC-LX100EG-K Panasonic Lumix DMC-LX100 juodas skaitmeninis fotoaparatas su sparčiu 24 mm „Leica DC

Sena kaina: 571€
Kaina 572 €

-1%

ADAPTOR UNIVERSAL 02832004 CATA 02832004 Adaptor + Check Valve 150 mm Universal

Sena kaina: 23.19€
Kaina 23 €

MA3030-A1 TURN Vogels MA3030 – Full-Motion TV Wall Mount 200 x 100,200 x 200, mm

 
Kaina 32.69 €

3%

NK0014 Perėjimas Keystone LogiLink MM HDMI Female / Female, snap-in montavimas

Sena kaina: 3.49€
Kaina 3.59 €

2%

TACMARS-MM0 Žaidimų pelė Tacens Mars Gaming MM-0, 2800dpi

Sena kaina: 6.39€
Kaina 6.49 €

MA3010-A1 TILT Vogels MA3010 – Tilting TV Wall Mount 100 x 100,200 x 100, mm

 
Kaina 14.39 €

1%

5306207 Laminavimo vokas Fellowes 80 µ, 303x426 mm - A3, 100 vnt.

Sena kaina: 32.79€
Kaina 32.89 €

CATA F-2050 INOX 02015305 CATA Extractor hood, 500 x 520 x 150 mm mm, Inox, 53 dB

 
Kaina 59.99 €

-1%

V-500 BLANCA/B 02088001 CATA 660-960 x 500 x 475 mm mm, White

Sena kaina: 99.19€
Kaina 99 €

-11%

DMC-GF7KEG-S Panasonic Lumix DMC-GF7 Kit juodas/sidabrinis + H-FS 12-32 mm

Sena kaina: 428€
Kaina 384.39 €

-17%

SP04010S1M3 PC korpuso ventiliatorius Spire Fan Blower 40x40x10 mm SP04010S1M3

Sena kaina: 2.99€
Kaina 2.49 €

MA2000-A1 FLAT Vogels MA2000 – Fixed TV Wall Mount 75 x 75,100 x 100,20 mm

 
Kaina 9.89 €

2%

3066 - 5905784764078 ESPERANZA DVD Box 4 Black 14 mm ( 100 Pcs. PACK)

Sena kaina: 18.99€
Kaina 19.19 €

-9%

57139 HAMA MM SPEAKER E 80

Sena kaina: 11.39€
Kaina 10.39 €

MA4000-A1 FLAT Vogels MA4000 – Fixed TV Wall Mount 200 x 100,200 x 300, mm

 
Kaina 16.99 €

-2%

CFO-STSC-OM2-5M Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

Sena kaina: 7.49€
Kaina 7.39 €

7%

CBUE1110K Case Logic CBUE1110K Folio, Black, 18,5 x 2,3 x 26,9 cm mm

Sena kaina: 12.79€
Kaina 13.59 €

-6%

CW-9060024-WW Corsair Hydro Series™ H80i V2 Extreme CPU Cooler, 140x312x26 mm

Sena kaina: 104.19€
Kaina 98.89 €

4%

JVA702DA Nikon 1 Nikkor VR 10–100 mm f/4.5–5.6 PD priartinimas

Sena kaina: 692€
Kaina 714 €

44%

GY-VB-8108/530 Goodyear Wiper, 530 mm

Sena kaina: 5.29€
Kaina 7.59 €

42%

GY-VB-8108/600 Goodyear Wiper, 600 mm

Sena kaina: 5.49€
Kaina 7.79 €

45%

GY-VB-8108/350 Goodyear Wiper, 350 mm

Sena kaina: 4.99€
Kaina 7.19 €

43%

GY-VB-8108/650 Goodyear Wiper, 650 mm

Sena kaina: 5.59€
Kaina 7.99 €

18%

715727 Beyerdynamic iDX 160 iE Closed, 10 - 25,000 Hz Hz, 3.5 mm mini stero jack

Sena kaina: 54.29€
Kaina 63.89 €

3%

0601623001 Bosch Circular Saw GKS 190 1400 W, 190 mm, Case

Sena kaina: 113.29€
Kaina 116.39 €

19%

CATA F-2050 WHITE 02015005 CATA Extractor hood, 500 x 520 x 150 mm mm, White, 53 dB

Sena kaina: 49.99€
Kaina 59 €

Atsitiktines prekės

10%

D31048 Kuprinė Dicota Backpack Active 14-15,6'' juodai geltona

Sena kaina: 54.79€
Kaina 59.79 €

1%

NGA-0643 Natec Genesis A23 charging station for XBOX ONE (batteries included)

Sena kaina: 23.89€
Kaina 23.99 €

-17%

05264 4World Maitinimo kabelis nešiojamam kompiuteriui C5 (3 pin) 3m

Sena kaina: 2.39€
Kaina 1.99 €

53120 Išorinis diskas Verbatim Store & Go 2.5inch 320GB USB3.0

 
Kaina 48.19 €

2%

POW24_16_POE Power Adapter with PoE 24V 1,6A

Sena kaina: 9.89€
Kaina 9.99 €

-26%

Garso stiprintuvas SONY STR-DN1070

Sena kaina: 666€
Kaina 499 €

ZEFIT RED MyKronoz Smartwatch ZeFit Red OLED Display, 3-axis accelerometer, Time, Pedometer, Sleep,

 
Kaina 57.89 €

Dėklas kamerai SONY LCS-TWML, mėlynas

 
Kaina 18.83 €

-1%

78-294# GPS50V AutoMapa EU 8 GB 1 year

Sena kaina: 121.79€
Kaina 120.79 €

1%

ZFC21400WA Šaldiklis Zanussi ZFC21400WA

Sena kaina: 227.19€
Kaina 227.69 €

1%

5152B002 Spausdintuvas Canon I-SENSYS LBP6680x

Sena kaina: 290.99€
Kaina 291.49 €

EMEA-20050005/COR-1 Upgrade Nero 2015 Standard - Burning ROM VL komerciniam naudojimui 5 - 9 vietoms

 
Kaina 42.39 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai