Prekių paieška

VEO 265CB Vanguard VEO 265CB Tripod (Carbon Fiber) +TBH-50 head

VEO 265CB Vanguard VEO 265CB Tripod (Carbon Fiber) +TBH-50 head

Prekę VEO 265CB Vanguard VEO 265CB Tripod (Carbon Fiber) +TBH-50 head pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 265.19 €

Pasidalink su draugais



Prekės Kaina
skytech.lt 265.19€

Panašios prekės

Krepšys Vanguard VEO Travel 41BK Backpack Black

 
Kaina 69.8 €

-14%

Notebook|DELL|Latitude|7310|CPU i5-10210U|1600 MHz|13.3"|1920x1080|RAM 8GB|DDR4|2667 MHz|SSD 256GB|Intel UHD Graphics|Integrated|ENG/EST|Smart Card Reader|NFC|Windows 10 Pro|Carbon Fiber|1.22 kg|N002L731013EMEA_EST

Sena kaina: 1507.77€
Kaina 1303.06 €

-13%

Notebook|DELL|Latitude|7310|CPU i7-10610U|1800 MHz|13.3"|1920x1080|RAM 16GB|DDR4|2667 MHz|SSD 512GB|Intel UHD Graphics|Integrated|ENG|Smart Card Reader|Windows 10 Pro|Carbon Fiber|1.22 kg|N020L731013EMEA

Sena kaina: 1777.51€
Kaina 1549.9 €

3%

Manfrotto Befree Advanced Carbon Fibre Travel Tripod MKBFRTC4-BH

Sena kaina: 253.82€
Kaina 259 €

Peak Design Travel Tripod Carbon

 
Kaina 675 €

-6%

Manfrotto Element Traveller Tripod Small With Ball Head MKELES5CF-BH

Sena kaina: 168.6€
Kaina 158.96 €

8%

Manfrotto MT190XPRO3-3W Tripod + Head

Sena kaina: 218.53€
Kaina 235.47 €

-6%

Manfrotto Element MII Aluminum Tripod With Ball Head Red

Sena kaina: 131.3€
Kaina 123.8 €

Manfrotto Compact Advanced Black Tripod + Head

 
Kaina 93.28 €

-6%

Manfrotto 290 XTRA Three-Section Aluminum Tripod with 3-Way Head

Sena kaina: 177.45€
Kaina 167.31 €

-6%

Manfrotto Element MII Aluminum Tripod With Ball Head Black

Sena kaina: 131.3€
Kaina 123.8 €

Manfrotto MK055XPRO3-3W Tripod + Head

 
Kaina 319.85 €

-15%

Manfrotto XPRO Geared 3-way Pan/Tilt Tripod Head

Sena kaina: 205.82€
Kaina 176.99 €

-6%

Manfrotto 190 Kit Alu 3s Tripod + Ball Head

Sena kaina: 235.47€
Kaina 222.01 €

Manfrotto MT190XPRO4-BH Tripod + Head

 
Kaina 308.67 €

-2%

Manfrotto MKBFRLA4BK-BH Befree CF Tripod + Head

Sena kaina: 209.21€
Kaina 205.23 €

Manfrotto Compact Action Red Tripod + Head

 
Kaina 75.87 €

-6%

Manfrotto Compact Light Black Tripod + Head

Sena kaina: 61.88€
Kaina 58.33 €

Manfrotto Compact Action Black Tripod + Head

 
Kaina 75.87 €

Manfrotto Compact Light Red Tripod + Head

 
Kaina 61.88 €

BIG tripod head Macro Slide (423185)

 
Kaina 77.99 €

Syrp motorized tripod head Genie II Pan Tilt (SY0031-0001)

 
Kaina 1663 €

5%

INTELLINET Fiber Optic Patch Cable LC/SC OM3 5m aqua 50/125um Duplex Multimode

Sena kaina: 11.49€
Kaina 11.99 €

12%

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC Multimode 50/125 mju Duplex long 3m class OM3

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.99 €

5%

Philips Sonicare EasyClean Sonic electric toothbrush HX6511/50 1 mode 1 brush head

Sena kaina: 34.7€
Kaina 36.39 €

43%

Fanola Fiber Fix Professional Intro Kit Bond Fixer 70ml + Bond Connector 100ml + Fiber Shampoo 100ml

Sena kaina: 37.44€
Kaina 53.45 €

43%

Žaislinė figurėlė Funko! POP VINYL Fortnite S2 Dark Vanguard GID

Sena kaina: 8.74€
Kaina 12.49 €

SALE OUT. Fitbit Versa 2 (NFC) Smartwatch, Black/Carbon Aluminum Fitbit Versa 2 Smart watch, NFC, OLED, Touchscreen, Heart rate monitor, Activity monitoring 24/7, Waterproof, Bluetooth, DEMO, Wi-Fi, Black/Carbon Aluminum

 
Kaina 146.09 €

-4%

SALE OUT. Elite Screens T92UWH Tripod/Portable Pull Up Projector Screen (16:9) 92" Elite Screens Tripod/Portable Pull Up Projector Screen T92UWH Diagonal 92 ", 16:9, Viewable screen width (W) 203.2 cm, Black, DAMAGED PACKAGING, DENTS AND SCRATCHES ON FRA

Sena kaina: 114.34€
Kaina 109.79 €

Xiaomi Mi Electric Shaver S500 Replacement Head Wet use, Number of shaver heads/blades 1 head/3 blades

 
Kaina 6.96 €

CLEANING WIPE MICRO-FIBER/22X15CM 9974506 FELLOWES

 
Kaina 3.07 €

1%

TP-LINK 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter Full-duplex

Sena kaina: 11.91€
Kaina 12.02 €

-21%

Šluostė WEBER Micro-Fiber

Sena kaina: 3.99€
Kaina 3.19 €

Qoltec Fixuture for Fiber Cable Gray

 
Kaina 98.92 €

D-Link DEM-220R SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 20000 m, Bi-Directional

 
Kaina 9.72 €

-1%

MikroTik S-85DLC05D SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, -40 to 70C

Sena kaina: 14.02€
Kaina 13.88 €

Ubiquiti UF-MM-1G SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, (2-Pack), 0 to +70C

 
Kaina 16.24 €

-39%

D-Link DEM-211 SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 2000 m, 0 to +70C

Sena kaina: 16.55€
Kaina 10.22 €

D-Link DEM-330R/DD SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 10000 m

 
Kaina 16.55 €

-2%

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311A-2 Gigabit SC Fiber Port, 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)

Sena kaina: 17.78€
Kaina 17.51 €

-2%

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311B-2 Gigabit SC Fiber Port, 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)

Sena kaina: 17.78€
Kaina 17.51 €

D-LINK DEM-310GT, 1-port mini-GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver (up to 10km, support 3.3V power) D-Link

 
Kaina 19.3 €

D-Link DEM-311GT/DD SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, 0 to +70C

 
Kaina 19.3 €

D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module

 
Kaina 31.15 €

D-Link DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)

 
Kaina 47.78 €

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC to SC OS2 Singlemode 09/125 m Duplex, Length 1m

 
Kaina 4.49 €

34%

Mr&Mrs Fiber sticks for BLANC diffuser JACMB500SC 7 pc(s), Height 30 cm, White

Sena kaina: 2.25€
Kaina 3.01 €

39%

Goobay 96141 Optical fibre cable, Multimode (OM2) Orange, 1 m Optical fiber

Sena kaina: 1.58€
Kaina 2.19 €

-7%

Goobay 96140 Optical fibre cable, Multimode (OM2) Orange, 0.5 m Optical fiber

Sena kaina: 2€
Kaina 1.87 €

D-Link WDM SFP Transceiver DEM-330T/10KM SFP, Single-Mode Fiber, 100-SM-LC-L, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength TX 1550, RX 1310 nm, Maximum transfer distance 10000 m, Hot Pluggable; WDM Bi-direction, 0 to 70

 
Kaina 19.3 €

2%

Intex Queen essential rest airbed with fiber-tech bip 64126NP

Sena kaina: 42.55€
Kaina 43.17 €

-1%

MikroTik S-31DLC20D SFP, Single-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 20000 m, -40 to +70C

Sena kaina: 18.88€
Kaina 18.76 €

4%

DIGITUS Fiber Optic DK-2522-01/3

Sena kaina: 3.78€
Kaina 3.92 €

4%

DIGITUS Fiber Optic DK-2532-01/3

Sena kaina: 3.78€
Kaina 3.92 €

4%

DIGITUS Fiber Optic DK-2522-02/3

Sena kaina: 4.07€
Kaina 4.21 €

4%

DIGITUS Fiber Optic DK-2922-01

Sena kaina: 4.07€
Kaina 4.21 €

-4%

DIGITUS Fiber Optic DK-2532-02/3

Sena kaina: 4.36€
Kaina 4.21 €

2%

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC

Sena kaina: 4.31€
Kaina 4.36 €

-4%

DIGITUS Fiber Optic DK-2522-03/3

Sena kaina: 4.59€
Kaina 4.45 €

3%

DIGITUS Fiber Optic DK-2533-05/3

Sena kaina: 4.73€
Kaina 4.87 €

-5%

Orico Optical Fiber Ethernet Card PTR-MWU-GR-BP

Sena kaina: 57.54€
Kaina 54.8 €

Tvirtinimo kampas, 50 x 50 x 50 x 2.5 mm, 100 vnt.

 
Kaina 79 €

23%

Teka Carbon Filter 61801261

Sena kaina: 11.99€
Kaina 14.7 €

-5%

Filtras Eleyus Hood filter FW-E14 Carbon, Quantity per pack 1

Sena kaina: 11.99€
Kaina 11.49 €

-10%

Lenovo ThinkPad X1 Carbon / Yoga Leather Sleeve

Sena kaina: 94.21€
Kaina 84.87 €

-18%

Corsair HS75 XB Wireless Gaming Headset Carbon

Sena kaina: 245.64€
Kaina 201.78 €

-5%

Genesis Carbon 500 Maxi Flash Mouse Pad

Sena kaina: 16.56€
Kaina 15.85 €

-40%

Pelės kilimėlis Genesis Carbon 500 XXL Tank Gaming Mouse Pad

Sena kaina: 15.43€
Kaina 9.32 €

1%

Pelės kilimėlis Natec Genesis Carbon 500 XL

Sena kaina: 7.67€
Kaina 7.7 €

FeiyuTech monopod Quick-Release Carbon

 
Kaina 193 €

11%

Išmanusis laikrodis GARMIN Fenix 6S Sapphire,Carbon Grey/Black

Sena kaina: 616€
Kaina 679 €

Išmanusis laikrodis GARMIN Fenix 6X,Sapphire Carbon Grey/Black

 
Kaina 849 €

-7%

Išmanusis laikrodis GARMIN Fenix 6X Pro,Carbon Grey/Black

Sena kaina: 799€
Kaina 749 €

Syrp Magic Carpet Carbon Slider Kit Medium (SYKIT-0015H)

 
Kaina 705 €

Paplūdimio teniso raketė FORCE CARBON

 
Kaina 85.49 €

6%

Mobilusis telefonas XIAOMI Redmi 9 64GB Carbon Grey

Sena kaina: 123.24€
Kaina 130.25 €

5%

Automobilinė kėdutė Lionelo Bastiaan RWF Baby Carbon Black, 0 - 36 kg

Sena kaina: 151.05€
Kaina 158.07 €

-9%

Automobilinė kėdutė Lionelo Braam Carbon, 0 - 36 kg

Sena kaina: 180.41€
Kaina 165.17 €

14%

Automobilinė kėdutė Lionelo Lennart Carbon, 0 - 18 kg

Sena kaina: 94.05€
Kaina 106.96 €

Atsitiktines prekės

1%

Koja „Mio“

Sena kaina: 50.8€
Kaina 51.26 €

3%

Vyriškas megztinis Bari (Pilkas)

Sena kaina: 18.89€
Kaina 19.37 €

-12%

Rankšluosčių džiovintuvas EŽ 947 KL

Sena kaina: 321.53€
Kaina 283.7 €

34%

England F.A. prisegamas marškinėlių formos ženklelis

Sena kaina: 4.2€
Kaina 5.59 €

Radiatorius KERMI FKO 33-400-900

 
Kaina 130.79 €

BGS Galvutė ilga smūginė plonasienė 5

 
Kaina 9.57 €

Tašai 25x125, 3-6 m, spygliuotis, nedžiovintas

 
Kaina 0.83 €

5-ių bangų nerūdijančio plieno gyvatukas D-32 išor. sr. Pl. 710 h. 1000mm + tvirt.

 
Kaina 102.5 €

Aliuminio profilis P31 MAXI 93 cm aukso spalvos

 
Kaina 3.51 €

-12%

Ąsotis su 6 stiklinėmis SH8/7R

Sena kaina: 10.04€
Kaina 8.87 €

2%

Šampūnas plaukams Sebamed Classic (Repair Shampoo) 200 ml

Sena kaina: 11.88€
Kaina 12.02 €

Dviratis Merida Dakar 612 2014-7.5-WHITE

 
Kaina 166.91 €

Raktažodžiai

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai