Prekių paieška

Vienkartinių šakučių komplektas, 10 vnt.

Vienkartinių šakučių komplektas, 10 vnt.

Prekę Vienkartinių šakučių komplektas, 10 vnt. pigiau nei kitur galite nusipirkti senukai.lt parduotuvėje. senukai.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 0.23 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
senukai.lt Sena kaina: 0.2€
0.23€

Panašios prekės

11%

FUJI INSTAX 90 NC+10 Fujifilm INSTAX Mini 90 Neo Classic juodas + 10 vnt. fotoplokštelių

Sena kaina: 117.29€
Kaina 130 €

2%

Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., mėlynas

Sena kaina: 0.83€
Kaina 0.84 €

-11%

FUJI INSTAX 70 +10 WHITE Fujifilm Instax Mini 70 baltas momentinis fotoaparatas + 10 vnt. fotoplokšt

Sena kaina: 129€
Kaina 114.99 €

5%

CBACBP5201BL10P ACME CD Dėžutės juodos 5,2 mm 10 vnt. pakuotė

Sena kaina: 2.19€
Kaina 2.29 €

NK0090 Uždengimo panelė LogiLink Keystone 10 vnt. balta

 
Kaina 1.19 €

-11%

FUJI INSTAX 70 +10 BLACK Fujifilm Instax Mini 70 juodas momentinis fotoaparatas + 10 vnt. fotoplokšt

Sena kaina: 129€
Kaina 114.99 €

-43%

43148 CD-RW Verbatim 700MB | 12x minimalus užsakymo kiekis po 10 vnt. (pakuotėje 10 vnt.)

Sena kaina: 1.19€
Kaina 0.69 €

6%

43428 CD-R Verbatim 10 800MB 40x DataLife minimalus užsakymo kiekis po 10 vnt. (pakuotėje 10 vnt.)

Sena kaina: 5.99€
Kaina 6.29 €

-3%

PD-70M (10-PACK) Pelės kilimėlis Vakoss Įvairios nuotraukos (10 vnt.)

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.39 €

-34%

4547410282160 Momentinio fotoaparato plokštelės INSTAX MINI AIRMAIL (10 vnt.)

Sena kaina: 11.79€
Kaina 7.79 €

-7%

4547410173772 Momentinio fotoaparato plokštelės INSTAX WIDE GLOSSY (10 vnt.x2)

Sena kaina: 16.49€
Kaina 15.39 €

NK0091 Uždengimo panelė LogiLink Keystone 10 vnt. juoda

 
Kaina 1.19 €

-11%

FUJI INSTAX 70 +10 YELLOW Fujifilm Instax Mini 70 geltonas momentinis fotoaparatas + 10 vnt. fotoplo

Sena kaina: 129€
Kaina 114.99 €

29%

4547410241587 Momentinio fotoaparato plokštelės INSTAX MINI CANDYPOP (10 vnt.)

Sena kaina: 9.19€
Kaina 11.79 €

5%

KAB0056 Kabelių dirželių rinkinys LogiLink Velcro, 10 vnt.

Sena kaina: 2.19€
Kaina 2.29 €

7%

Techly apyrankės 300 x 20 mm, 10 vnt., geltonos

Sena kaina: 3.22€
Kaina 3.42 €

22%

Peiliukai grandikliui, 10 vnt. 66-0210

Sena kaina: 2.87€
Kaina 3.49 €

11%

FUJI INSTAX 300+10 Fujifilm Instax Wide 300 juodas momentinis fotoaparatas + 10 vnt. fotoplokštelių

Sena kaina: 107.79€
Kaina 119 €

4%

20185D10 Rinkinys iš 10 vnt. HAMA VGA kabeliai 1.80 m

Sena kaina: 45.79€
Kaina 47.19 €

-21%

FUJI INSTAX GLOSSY 10 Momentinio fotoaparato plokštelės INSTAX WIDE GLOSSY (10 vnt.)

Sena kaina: 9.79€
Kaina 7.79 €

-3%

29195D10 Rinkinys iš 10 vnt. HAMA USB 2.0 printerio kabeliai (USB A-USB B) pilkas 5.00 m

Sena kaina: 44.49€
Kaina 43.19 €

9%

306448 Techly apyrankės 300 x 20 mm, 10 vnt., geltonos

Sena kaina: 2.49€
Kaina 2.69 €

1%

4547410173796 Momentinio fotoaparato plokštelės INSTAX MINI GLOSSY (10 vnt.)

Sena kaina: 21.29€
Kaina 21.39 €

2%

04426 4World Rinkinys: kabelis UTP kat. 5e, 25m + spaustuvas + 10 vnt. RJ45 kištukų

Sena kaina: 9.69€
Kaina 9.79 €

1%

NOBO Megentinės kempinės valymo galūnės - 10 vnt.

Sena kaina: 8.18€
Kaina 8.2 €

4%

20163D10 Rinkinys iš 10 vnt. HAMA Standard HDMI™ kabeliai 2.50 m

Sena kaina: 43.19€
Kaina 44.49 €

10%

FUJI INSTAX 70 +10 BLUE Fujifilm Instax Mini 70 mėlynas momentinis fotoaparatas + 10 vnt. fotoplokšt

Sena kaina: 105.49€
Kaina 114.99 €

4%

29934D10 Rinkinys iš 10 vnt. HAMA elektros laidai su įžeminimu - 3 -kontaktai 1.50 m

Sena kaina: 35.29€
Kaina 36.49 €

6%

120-47 Netrack NBOX blokavimo raktas, raudonas, 10 vnt.

Sena kaina: 3.99€
Kaina 4.19 €

4%

20162D10 Rinkinys iš 10 vnt. HAMA Standard HDMI™ kabeliai 1.50 m

Sena kaina: 33.99€
Kaina 35.29 €

504393 Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., mėlynas

 
Kaina 0.79 €

7%

Kavos kapsulės Ecaffe Intenso MISC.003 10 vnt.

Sena kaina: 3.76€
Kaina 3.99 €

7%

Kavos kapsulės Ecaffe Cremoso MISC.022 10 vnt.

Sena kaina: 3.76€
Kaina 3.99 €

7%

Kavos kapsulės Ecaffe Preziose MISC.002 10 vnt.

Sena kaina: 3.76€
Kaina 3.99 €

504355 Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., juodas

 
Kaina 0.99 €

711%

43327 CD-R Verbatim 700MB 52x Crystal DataLife+ AZO min. užsakymo kiekis po 10 vnt. (supakuota po 10

Sena kaina: 0.69€
Kaina 5.59 €

-21%

504379 Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., raudonas

Sena kaina: 1€
Kaina 0.79 €

15%

FUJI INSTAX 90 NC BROWN +10 Fujifilm INSTAX Mini 90 Neo Classic rudas + 10 vnt. fotoplokštelių

Sena kaina: 113.19€
Kaina 130 €

17%

4547410290622 Fujifilm Instax Mini Hello Kitty momentinis fotoaparatas + 10 vnt. fotoplokštelių

Sena kaina: 76.19€
Kaina 89 €

17%

Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., mėlynas

Sena kaina: 0.86€
Kaina 1 €

-8%

30619D10 Rinkinys iš 10 vnt. HAMA USB 2.0 prailginimo kabeliai 1.80 m

Sena kaina: 20.79€
Kaina 19.29 €

-48%

4547410173833 Momentinio fotoaparato plokštelės INSTAX MINI GLOSSY (10 vnt.x2)

Sena kaina: 26.79€
Kaina 13.99 €

5%

Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., pilkas

Sena kaina: 0.65€
Kaina 0.68 €

1%

NOBO Megentinės kempinės valymo galūnės - 10 vnt.

Sena kaina: 6.72€
Kaina 6.73 €

1%

Netrack rack kabelių paskirstymo kilpa, plastikinė 77x45mm, 10 vnt.

Sena kaina: 4.08€
Kaina 4.09 €

Optinis diskas Emtec CD-R 700MB, Cake box 10 vnt

 
Kaina 2.82 €

15%

Kabelų jungtis Valueline RJ45 UTP CAT 5 kabeliams 10 vnt

Sena kaina: 1.8€
Kaina 2.06 €

Optinis diskas Emtec DVD-RW 4.7GB, Cake box 10 vnt

 
Kaina 5.62 €

Optinis diskas Emtec DVD+RW 4.7GB, Cake box 10 vnt

 
Kaina 5.74 €

Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., juodas

 
Kaina 1.01 €

-1%

4World Rinkinys: kabelis UTP kat. 5e, 25m + spaustuvas + 10 vnt. RJ45 kištukų

Sena kaina: 10.18€
Kaina 10.17 €

Optinis diskas Emtec DVD-R |4.7GB 16x, slim 10 vnt|

 
Kaina 4.85 €

2%

Uždengimo panelė LogiLink Keystone 10 vnt. juoda

Sena kaina: 0.67€
Kaina 0.68 €

5%

Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., raudonas

Sena kaina: 0.8€
Kaina 0.84 €

7%

Techly apyrankės 300 x 20 mm, 10 vnt., geltonos

Sena kaina: 2.76€
Kaina 2.94 €

16%

Vielokaištis DIN11023 d-9 10 vnt

Sena kaina: 4.3€
Kaina 4.95 €

16%

Grandinės susegiklis L-80 10 vnt

Sena kaina: 3.84€
Kaina 4.43 €

16%

Apsauga lyno kilpai d-8 10 vnt

Sena kaina: 1.82€
Kaina 2.11 €

16%

Lyno suspaudiklis DIN741, su grioveliu d-12/13 10 vnt

Sena kaina: 4.56€
Kaina 5.26 €

16%

Suktukas 'SUPER' d-6 10 vnt

Sena kaina: 9.62€
Kaina 11.1 €

16%

Įtempiklis lynui DIN1480 d-6 (kablys/kablys) 10 vnt

Sena kaina: 11.18€
Kaina 12.9 €

16%

Lankas lynui d-6 10 vnt

Sena kaina: 2.86€
Kaina 3.3 €

4%

Perforuota sujungimo juosta 40x2 L-1250 10 vnt

Sena kaina: 21.84€
Kaina 22.68 €

16%

Grandinės susegiklis su suktuku L-60 10 vnt

Sena kaina: 4.09€
Kaina 4.72 €

16%

Karabinas dekoratyvinis L-53, nikeliuotas 10 vnt

Sena kaina: 5.59€
Kaina 6.45 €

Lyno suspaudiklis d-6 plokščias, dvigubas 10 vnt

 
Kaina 3.9 €

Grandinės susegiklis L-60 10 vnt

 
Kaina 2.25 €

Karabinas lynui DIN5299C 8x80 10 vnt

 
Kaina 5.15 €

Lyno suspaudiklis d-10 plokščias 10 vnt

 
Kaina 7.5 €

Jungtis 'S' d-7 10 vnt

 
Kaina 3.15 €

Jungtis užkalama d-7 10 vnt

 
Kaina 4.2 €

Lankas lynui d-12 10 vnt

 
Kaina 11.7 €

-14%

Suktukas 'SUPER' d-8 10 vnt

Sena kaina: 19.2€
Kaina 16.64 €

Karabinas lynui DIN5299C 9x90 10 vnt

 
Kaina 7.95 €

Karabinas dekoratyvinis L-67, nikeliuotas 10 vnt

 
Kaina 9.15 €

Lyno suspaudiklis d-8 plokščias 10 vnt

 
Kaina 3.9 €

Vielokaištis DIN11024 d-5 10 vnt

 
Kaina 2.4 €

Įtempiklis lynui DIN1480 d-6 (kilpa/kilpa) 10 vnt

 
Kaina 12.9 €

Grandinės jungtis su apsauga d-7 10 vnt

 
Kaina 5.84 €

4%

Strėlės angalis ARIZONA, 10 vnt

Sena kaina: 2.65€
Kaina 2.73 €

Atsitiktines prekės

1%

506533 Intellinet Media konverteris 1000Base-T SC RJ45 / 1000Base-SX (MM SC) 220m 850nm

Sena kaina: 68.89€
Kaina 68.99 €

SFP-SX Moduł SFP-SX 850nm/MMF/550m 1000BASE-SX SFP TranceiverModule SFP-SX 1000BASE-SX SFP Transceiv

 
Kaina 58.39 €

2%

DMC-F20SC-BXD D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20

Sena kaina: 33.29€
Kaina 33.89 €

-1%

AXC761-10000S AXC761-10000S Direct Attach Cable 1M SFP+AXC761-10000S Direct Attach Cable 1M SFP+

Sena kaina: 115.89€
Kaina 115.69 €

SFPP-SR Moduł SFP+MMF 850nm/MMF/26m-300m (SFPP-SR)Module SFPP-SR 10GBASE-SR SFP+ MMF Transceiver, 85

 
Kaina 24.69 €

2%

DMC-300SC D-Link DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (

Sena kaina: 47.89€
Kaina 48.69 €

-19%

510547 Media konverteris Intellinet WDM 10/100Base-TX (RJ45) / 100Base-FX (SM SC) 20km

Sena kaina: 45.79€
Kaina 37.19 €

2%

LEDPAN 4301625 ART LED on plaster panel, square, 18*3.5cm, 12W, W 4000K

Sena kaina: 9.19€
Kaina 9.29 €

-9%

VALUE2200EILCD Cyber Power UPS Value2200EILCD 1320W (IEC C13)

Sena kaina: 229.29€
Kaina 210.29 €

37%

AGM731F Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module

Sena kaina: 112.69€
Kaina 153.49 €

-4%

ECCLWIPESCR Emtec Wipes for TFT/LCD |50 pcs| softpack |Superman range|

Sena kaina: 2.59€
Kaina 2.49 €

20EM000RMH LENOVO ThinkPad Yoga460 Touch i5-6200U 14inch FHD+PEN 8GB 256GB SSD Intel HD520 8260AC+BT

 
Kaina 1363 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai