Prekių paieška

XDACBL1M Kabel sieciowy DAC Twinaxial SFP+ 10GbE 1M XDACBL1MTwinaxial Network DAC Cable SFP+ 10GbE 1

XDACBL1M Kabel sieciowy DAC Twinaxial SFP+ 10GbE 1M XDACBL1MTwinaxial Network DAC Cable SFP+ 10GbE 1

Prekę XDACBL1M Kabel sieciowy DAC Twinaxial SFP+ 10GbE 1M XDACBL1MTwinaxial Network DAC Cable SFP+ 10GbE 1 pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 74.79 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 74.99€
74.79€

Panašios prekės

1%

S-31DLC20D MikroTik SFP module 1.25GbE SM, 20km, 1310nm

Sena kaina: 19.59€
Kaina 19.69 €

-1%

DN-81000 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km

Sena kaina: 22.29€
Kaina 22.19 €

1%

DN-81001 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

Sena kaina: 20.59€
Kaina 20.79 €

-1%

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

Sena kaina: 21.06€
Kaina 21.04 €

1%

Gigabit Ethernet security router with SFP, 1 GE or SFP WAN & 1 FE, 8 port 10/100/1000Mbps managed sw

Sena kaina: 930.49€
Kaina 931.15 €

Qoltec Cable DisplayPort v1.1 / DisplayPort v1.1 | 1080p | 1m

 
Kaina 4.69 €

-4%

D-Link DGS-1100-06/ME Managed, 10/100/1000BASE-TX and SFP, 5 + 1 ports

Sena kaina: 65.52€
Kaina 63.36 €

-1%

Qoltec Cable DisplayPort v1.1 / HDMI | 1080p | 1m

Sena kaina: 8.04€
Kaina 8.03 €

-3%

XS716T-100NES Netgear ProSafe Smart Managed 16-Port 10GbE 2x SFP+ Switch (XS716T)

Sena kaina: 1180€
Kaina 1150 €

-1%

XS708E-200NES Netgear ProSafe Plus 8-Port 10GbE 1x SFP+ Switch (XS708E v2)

Sena kaina: 637€
Kaina 634 €

-17%

XS708T-100NES Netgear ProSafe Smart Managed 8-Port 10GbE 2x SFP+ Switch (XS708T)

Sena kaina: 717€
Kaina 597 €

246%

DEM-CB100S D-Link SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M for DGS-1510

Sena kaina: 35.19€
Kaina 121.69 €

-1%

Netgear ProSafe Plus 8-Port 10GbE 1x SFP+ Switch (XS708E v2)

Sena kaina: 652.23€
Kaina 645.96 €

-1%

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

Sena kaina: 130.14€
Kaina 129.78 €

-19%

Netgear ProSafe Smart Managed 8-Port 10GbE 2x SFP+ Switch (XS708T)

Sena kaina: 746.97€
Kaina 609.72 €

1%

ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (MM) 1310nm 10km

Sena kaina: 36.2€
Kaina 36.41 €

1%

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

Sena kaina: 52.33€
Kaina 52.8 €

-2%

Netgear ProSafe Plus 16-Port 10GbE 1x SFP+ Switch (XS716E)

Sena kaina: 1305.77€
Kaina 1280.66 €

-16%

TP-Link TXC432-CU1M Direct Attach SFP+ Cable 1m

Sena kaina: 64.47€
Kaina 54.35 €

-1%

NET SWITCH 12PORT 10GBE SFP+/X4012 272753168 DELL

Sena kaina: 483.85€
Kaina 479.2 €

-19%

Tinklo komutatorius Netgear ProSafe Smart Managed 8-Port 10GbE 2x SFP+ Switch (XS708T)

Sena kaina: 754.22€
Kaina 615.65 €

Adapteris DELTACO 3.5mm F - 2xRCA M, 0.1m, juodas lankstus / AUD-204

 
Kaina 4.34 €

Adapteris DELTACO 3.5mm F - 2xRCA M, 0.1m, baltas lankstus / AUD-210

 
Kaina 4.34 €

Adapteris DELTACO 3.5mm 4pin F - 2x3.5mm 3pin M, 0.1m, juodas lankstus / AUD-202

 
Kaina 4.34 €

Adapteris DELTACO 3.5mm 4pin M - 2x3.5mm 3pin F, 0.1m, juodas lankstus / AUD-201

 
Kaina 4.34 €

Adapteris DELTACO 3.5mm M kampinis - 3.5mm F, 0.1m, juodas lankstus / AUD-203

 
Kaina 3.76 €

Adapteris DELTACO 3.5mm M - 2x3.5mm F, 0.1m, juodas lankstus / AUD-200

 
Kaina 4.99 €

5%

Delock extension cable USB 3.0, retractable, 1m

Sena kaina: 7.71€
Kaina 8.04 €

10%

Intellinet komutacinis kabelis, RJ45, kat.5e UTP, 1m, mėlynas, 100% varis

Sena kaina: 1.02€
Kaina 1.12 €

-3%

Netrack komutacinis kabelis RJ45, kat.5e FTP, 1m žalias

Sena kaina: 0.89€
Kaina 0.87 €

MS OVL-NL SysCtrEndpointPrtcn 1M PerUser

 
Kaina 1.66 €

-14%

TP-Link TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

Sena kaina: 24.69€
Kaina 21.26 €

-2%

ASSMANN USB 2.0 HighSpeed Cable USB A M (plug)/miniUSB B (5pin) M (plug) 1m bl

Sena kaina: 0.94€
Kaina 0.93 €

-2%

TP-Link TL-SG2216 JetStream 16-Port Gigabit Smart Switch with 2 Combo SFP Slots

Sena kaina: 107€
Kaina 105.52 €

-6%

MS OVL-C MS Exch Hosted Encryption 1M

Sena kaina: 2.72€
Kaina 2.57 €

-1%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 LC-SC, 1m

Sena kaina: 4.97€
Kaina 4.95 €

1%

Web/SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter

Sena kaina: 38.25€
Kaina 38.27 €

-3%

Kabelis Digitus komutacinis UTP, CAT.5E, geltonas, 1m

Sena kaina: 0.46€
Kaina 0.45 €

-8%

CC-USB2-AMLM-1M Gembird USB data sync and charging lightning cable, 1m, black

Sena kaina: 1.29€
Kaina 1.19 €

-3%

84807 Delock Cable Easy USB 2.0 type-A male > Easy USB 2.0 type Micro-B male 1m white

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.39 €

AK-300122-010-S ASSMANN USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M (plug)/microUSB B M (plug) 1m

 
Kaina 1.89 €

3%

AK-300137-010-S ASSMANN USB 3.0 SuperSpeed Connection Cable USB C M(plug)/microUSB B M(plug) 1m

Sena kaina: 4.39€
Kaina 4.49 €

-2%

82580 Delock cable USB 3.0 A-B male/male 1m

Sena kaina: 5.79€
Kaina 5.69 €

120-03 Netrack NBOX adapteris 1M 1xkeystone su aprašymo laukeliu ir dangteliu

 
Kaina 0.39 €

-59%

128863 Equip USB 2.0 kabelis AM- BM 1m juodas dvigubo ekranavimo

Sena kaina: 1.19€
Kaina 0.49 €

83881 Delock Extension cable USB 2.0 Type-A male > USB 2.0 Type-A female 1m transparen

 
Kaina 1.89 €

-2%

KAB0048 Kabelių tvarkymo priemonė LogiLink lanksti, su užtrauktuku, 1m

Sena kaina: 6.49€
Kaina 6.39 €

-26%

04729 4World Patchcord kabelis RJ45, užlydytas apval, kat. 5e UTP, 1m, geltonas

Sena kaina: 0.39€
Kaina 0.29 €

5%

AK-300116-010-S ASSMANN USB 3.0 SuperSpeed Connection Cable USB A M(plug)/microUSB B M(plug) 1m

Sena kaina: 2.49€
Kaina 2.59 €

1%

MT CRS210-8G-2S+IN MikroTik CRS210-8G-2S+IN L5 8xGig LAN, 1xSFP/SFP+, 1xSFP+ LCD, Desktop case

Sena kaina: 209.69€
Kaina 210.59 €

-2%

83573 Delock Data- and power cable USB 2.0-A male > Micro USB-B male LED indication 1m

Sena kaina: 6.29€
Kaina 6.19 €

-5%

CCP-USB3-MBMCM-1M Gembird USB 3.0 cable to type-C (BM/CM), 1m, black

Sena kaina: 2.49€
Kaina 2.39 €

04717 4World Patchcord kabelis RJ45, užlydytas apvalkalas, kat. 5e UTP, 1m, mėlynas

 
Kaina 0.39 €

-5%

DGS-1210-52 D-Link 52-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 367.89€
Kaina 352.59 €

27%

DGS-1210-52MP D-Link 52-Port PoE Gigabit Smart Switch 370W PoE including 4 x SFP

Sena kaina: 598€
Kaina 759 €

1%

DGS-1510-28 D-Link 28-Port Gigabit Stackable SmartPro Switch 2x SFP and 2x 10G SFP+ ports

Sena kaina: 311.29€
Kaina 311.89 €

-1%

SG300-10SFP-K9-EU Cisco SG300-10 10-port Gigabit Managed SFP Switch (8 SFP + 2 Combo)

Sena kaina: 354.49€
Kaina 351.99 €

1%

GS1900-10HP-EU0101F 8-port GbE L2 PoE Smart Switch + 2 SFP slots, 802.3at, desktop, fanless, 77 Watt

Sena kaina: 136.29€
Kaina 136.49 €

DGS-3120-48PC/SI D-Link 48-port 10/100/1000 Layer2 Stackable PoE Gigabit Switch 4-port Combo SFP

 
Kaina 1645 €

14%

ASSMANN USB 2.0 HighSpeed Connection Cable USB A M (plug)/USB A M (plug) 1m blac

Sena kaina: 0.65€
Kaina 0.74 €

-2%

ASSMANN USB 2.0 HighSpeed Cable USB A M (plug)/miniUSB B (5pin) M (plug) 1m bl

Sena kaina: 0.88€
Kaina 0.87 €

-1%

RB260GS MikroTik Switch RB260GS (Taifatech TF470, 96K SRAM, 5x1GbE RJ45, 1x1GbE SFP, Layer 2, MikroT

Sena kaina: 39.49€
Kaina 39.39 €

-11%

AK-300108-010-S ASSMANN USB 2.0 HighSpeed Cable USB A M (plug)/miniUSB B (5pin) M (plug) 1m bl

Sena kaina: 0.99€
Kaina 0.89 €

2%

DGS-3120-48TC/SI D-Link 48-port 10/100/1000 Layer2 Stackable Gigabit Switch 4-port Combo 1000/SFP

Sena kaina: 1127€
Kaina 1143 €

-2%

AK-300138-010-S ASSMANN USB 3.0 SuperSpeed Connection Cable USB C M (plug)/USB C M (plug) 1m bla

Sena kaina: 5.39€
Kaina 5.29 €

-14%

TL-SM321B TP-Link TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

Sena kaina: 23.59€
Kaina 20.29 €

-4%

DMC-G01LC D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter

Sena kaina: 18.89€
Kaina 18.19 €

-35%

510493 Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot

Sena kaina: 68.59€
Kaina 45.19 €

-16%

AGM731F Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module

Sena kaina: 153.49€
Kaina 129.49 €

2%

82531 Delock Cable USB 3.0 AM > Micro USB 3.0, 1m

Sena kaina: 6.29€
Kaina 6.39 €

-1%

82639 Delock kabelis Displayport MINI (M)-> VGA (M) 1m gold

Sena kaina: 15.29€
Kaina 15.19 €

2%

WS-C2960X-24TS-L Cisco Catalyst 2960-X 24 GigE, 4 x 1G SFP, LAN Base

Sena kaina: 1011€
Kaina 1022 €

-1%

WS-C2960X-24PD-L Cisco Catalyst 2960-X 24 GigE, PoE 370W, 2 x 10G SFP+, LAN Base

Sena kaina: 3197€
Kaina 3190 €

-38%

DBBL-USBMICROOTG01 micro USB2.0 OTG kabelis Digitalbox BASIC.LNK 0.1m

Sena kaina: 0.79€
Kaina 0.49 €

-7%

CC-USB2-AMLM2-1M Gembird USB charging combo cable (Lightning 8-pin/Micro USB), 1m, black

Sena kaina: 1.59€
Kaina 1.49 €

-72%

DEM-310GT D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC) modulis, max. 10km

Sena kaina: 68.99€
Kaina 19.59 €

1%

506724 Intellinet imtuvas-siųstuvas MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SC), single-mode, 1310nm

Sena kaina: 28.89€
Kaina 28.99 €

Atsitiktines prekės

-1%

Toneris ActiveJet AT-2120N | Black | 2600 psl | Brother TN-2120

Sena kaina: 33.93€
Kaina 33.8 €

-12%

Dviratis UNIBIKE Flash EQ GTS 2015-17-BLACK-BLUE

Sena kaina: 427.69€
Kaina 378.72 €

-1%

Bio-Oil PurCellin Oil Cosmetic 200ml

Sena kaina: 19.38€
Kaina 19.36 €

-1%

Zero Collection vestuvinis žiedas RZ17007 (Dydis: 55 mm)

Sena kaina: 33.7€
Kaina 33.64 €

1%

Kremas veidui Clinique BB Cream SPF30 Cosmetic 40ml

Sena kaina: 33.5€
Kaina 33.52 €

Kondicionierius su kokosais 400ml, Faith in Nature

 
Kaina 8.74 €

-2%

Pakabinamas unitazas „Zeta“ stačiu nubėgimu

Sena kaina: 67.81€
Kaina 67 €

15%

Žiebtuvėlis ZIPPO Z150ZL

Sena kaina: 45.94€
Kaina 52.62 €

Objektyvo filtras Hoya Skylight Pro1 HMC Super 82

 
Kaina 82.98 €

2%

Kabelis OMYp 2x1,5mm2, varinis lankstus plokščias baltas (BVV-PLL) (M), 100m

Sena kaina: 0.68€
Kaina 0.69 €

-3%

Kabelis OMY 2x0,5mm2, varinis lankstus apvalus juodas (H03VV-F), 100m

Sena kaina: 0.37€
Kaina 0.36 €

Alpina Garten-Holzoel (vidutinis) 2.5 ltr.

 
Kaina 12.9 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai