Prekių paieška

Žolelių arbata PUKSIO ARBATĖLĖ (nuo 9 mėn.), 0,05 kg

Žolelių arbata PUKSIO ARBATĖLĖ (nuo 9 mėn.), 0,05 kg

Prekę Žolelių arbata PUKSIO ARBATĖLĖ (nuo 9 mėn.), 0,05 kg pigiau nei kitur galite nusipirkti barbora.lt parduotuvėje. barbora.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 2.75 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
barbora.lt Sena kaina: 1.93€
2.75€
Į parduotuvę

Panašios prekės

43%

Žolelių arbata PUKSIO ARBATĖLĖ (nuo 9 mėn.), 0,05 kg

Sena kaina: 1.93€
Kaina 2.75 €

43%

Žolelių arbata KNIURKIO ARBATĖLĖ (nuo 9 mėn.), 40 g

Sena kaina: 1.93€
Kaina 2.75 €

43%

Žolelių arbata ŽVARBIO ARBATĖLĖ (nuo 9 mėn.), 20 vnt.

Sena kaina: 1.93€
Kaina 2.75 €

25%

Pieniška 7 grūdų košė BEBI PREMIUM su mėlynėmis (nuo 6 mėn.), 0,2 kg

Sena kaina: 2.25€
Kaina 2.81 €

25%

Obuolių tyrelė OVKO su jogurtu (nuo 5 mėn.), 0,19 kg

Sena kaina: 0.7€
Kaina 0.87 €

25%

Ryžiai SEMPER su vištiena ir daržovėmis, nuo 6 mėn., 0,19 kg

Sena kaina: 1.62€
Kaina 2.02 €

26%

Ekologiški tirpūs sausainiai kūdikiams FLEUR ALPINE Kakaviniai, nuo 9 mėn., 150 g

Sena kaina: 2.71€
Kaina 3.39 €

26%

Tolesnio maitinimo pieno mišinys BABY SEMP 3 (nuo 9 mėn.), 350 g

Sena kaina: 4.23€
Kaina 5.29 €

26%

Pieno mišinys MILUMIL 5 (nuo 2 m.), 0,35 kg

Sena kaina: 3.43€
Kaina 4.29 €

26%

Pieno mišinys MILUPA APTAMIL PRONUTRA 2 (nuo 6 mėn.), 1,2 kg

Sena kaina: 13.59€
Kaina 16.99 €

25%

Sviestinė bandelė su plikytu kremu, 0,05 kg

Sena kaina: 0.28€
Kaina 0.35 €

44%

Šokoladinis batonėlis MANIJA su žemės riešutais, 0,05 kg

Sena kaina: 0.3€
Kaina 0.43 €

44%

Šokoladinis batonėlis MANIJA su lazdynų riešutais, 0,05 kg

Sena kaina: 0.3€
Kaina 0.43 €

Persikų ir kriaušių tyrelė, nuo 5-6 mėn. SEMPER, 0,19 kg

 
Kaina 1.59 €

25%

Kriaušių tyrelė,nuo 5 mėn. SEMPER, 0,19 kg

Sena kaina: 1.16€
Kaina 1.45 €

26%

Kukurūzų ir bulvių tyrelė, nuo 4 mėn. SEMPER, 0,13 kg

Sena kaina: 0.94€
Kaina 1.18 €

43%

Vaikiška aviečių arbata MILUPA su vitaminu C (nuo 6 mėn.), 200 g

Sena kaina: 1.88€
Kaina 2.68 €

-1%

Qoltec Optic Pigtail LC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

Sena kaina: 2.05€
Kaina 2.03 €

1%

Qoltec Optic Pigtail SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

Sena kaina: 1.28€
Kaina 1.29 €

-2%

Qoltec Optic Pigtail LC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 2m

Sena kaina: 1.47€
Kaina 1.45 €

2%

Qoltec Optic Pigtail SC/UPC SM 9/125 0,9mm G657A 2m

Sena kaina: 1.07€
Kaina 1.09 €

-1%

Qoltec Optic Pigtail LC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

Sena kaina: 1.13€
Kaina 1.12 €

2%

Qoltec Optic Pigtail ST/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 2m

Sena kaina: 1.1€
Kaina 1.12 €

-1%

Qoltec Optic Pigtail SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 2m

Sena kaina: 1.64€
Kaina 1.63 €

-1%

Qoltec Optic Pigtail SC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

Sena kaina: 1.23€
Kaina 1.22 €

1%

Qoltec Optic Pigtail SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

Sena kaina: 1.34€
Kaina 1.35 €

-1%

Qoltec Optic Pigtail LC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

Sena kaina: 1.29€
Kaina 1.28 €

2%

Qoltec Optic Pigtail FC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

Sena kaina: 1.07€
Kaina 1.09 €

2%

Qoltec Optic Pigtail SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 0,5m

Sena kaina: 1.1€
Kaina 1.12 €

1%

Qoltec Optic Pigtail ST/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

Sena kaina: 1.05€
Kaina 1.06 €

2%

Qoltec Optic Pigtail ST/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

Sena kaina: 1.19€
Kaina 1.21 €

-2%

Qoltec Optic Pigtail FC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 2m

Sena kaina: 1.15€
Kaina 1.13 €

2%

Qoltec Optic Pigtail FC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

Sena kaina: 1.19€
Kaina 1.21 €

-1%

Qoltec Optic Pigtail SC/APC SM 9/125 0,9mm G657A 1m

Sena kaina: 1.32€
Kaina 1.31 €

2%

Qoltec Optic Pigtail LC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 2m

Sena kaina: 1.39€
Kaina 1.41 €

2%

Qoltec Optic Pigtail SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 1,5m

Sena kaina: 1.23€
Kaina 1.25 €

-1%

Qoltec Optic Pigtail SC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

Sena kaina: 1.19€
Kaina 1.18 €

-1%

Qoltec Optic Pigtail SC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 2m

Sena kaina: 1.35€
Kaina 1.34 €

2%

Qoltec Optic Pigtail LC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

Sena kaina: 1.19€
Kaina 1.21 €

Fisher Price 77816 telefonas nuo 12 mėn.

 
Kaina 22.43 €

Fisher Price V6960 barškutis PLAKTUKAS nuo 3 mėn

 
Kaina 10.2 €

6%

75150 LEGO Star Wars Dartas Veideris ir kovotojas A-Wing, nuo 9 m.

Sena kaina: 85.23€
Kaina 89.65 €

9%

Ekologiški ryžių traškučiai ORGANIX su vyšniomis, kūdikiams nuo 7 mėn, 50 g

Sena kaina: 2.39€
Kaina 2.59 €

26%

TÖPFER ekologiška pilno grūdo speltos košė, kūdikiams nuo 6 mėn., neto masė 175g

Sena kaina: 2.55€
Kaina 3.19 €

26%

TÖPFER ekologiška manų košė su obuoliais ir bananais, kūdikiams nuo 6 mėn., neto masė 175g

Sena kaina: 2.87€
Kaina 3.59 €

6%

TÖPFER ekologiška pieniška avižų košė su obuoliais ir vanile, kūdikiams nuo 6 mėn., neto masė 200g

Sena kaina: 3.99€
Kaina 4.19 €

26%

TÖPFER ekologiška ryžių košė su bananais, kūdikiams nuo 4 mėn., neto masė 175g

Sena kaina: 2.87€
Kaina 3.59 €

7%

TÖPFER LACTANA Bio 3 ekologiškas probiotinis tolesnio maitinimo pieno mišinys, kūdikiams nuo 10 mėn., neto masė 600g

Sena kaina: 12.69€
Kaina 13.49 €

25%

HOLLE ekologiška avižinių dribsnių košė nuo 4 mėn., neto masė 250g.

Sena kaina: 3.96€
Kaina 4.95 €

26%

HOLLE ekologiška ryžių košė nuo 4 mėn., neto masė 250g.

Sena kaina: 3.59€
Kaina 4.49 €

25%

HOLLE Trijų grūdų košė, vaikams nuo 6 mėn, neto masė 250g.

Sena kaina: 3.96€
Kaina 4.95 €

26%

HOLLE ekologiška sorų košė be pieno, kūdikiams nuo 4 mėn, neto masė 250 g

Sena kaina: 3.59€
Kaina 4.49 €

25%

HOLLE ekologiška pieno košė su bananais kūdikiams nuo 6 mėn, neto masė 250 g

Sena kaina: 3.96€
Kaina 4.95 €

26%

„Tommee Tippee “ silikoninis žindukas vidutinio dydžio skylute, nuo 3+ mėn. 2 vnt. (421122)

Sena kaina: 3.63€
Kaina 4.54 €

43%

AVENT minkštas silikoninis žindukas,1 įpjova- kintamosios tėkmės, tinka ir tirštiems skysčiams. Nuo 3+ mėn. 2 vnt. (1/343)

Sena kaina: 4.47€
Kaina 6.39 €

26%

Munchkin Kieto maisto maitintuvas nuo 6+ mėn. (11087)

Sena kaina: 4.39€
Kaina 5.49 €

26%

Munchkin Minkšto plastiko piltuvėlis vaiko galvytei plauti nuo 6+ mėn. (11336)

Sena kaina: 5.99€
Kaina 7.49 €

26%

Munchkin Vandens žaislas Tingūs draugai nuo 12+ mėn. (11306)

Sena kaina: 6.47€
Kaina 8.09 €

18%

BabyOno Medžiaginis žaislas skleidžiantis garsus + kramtukas Dramblys 25,5cm. nuo 6+ mėn. (1193)

Sena kaina: 5.06€
Kaina 5.95 €

18%

SPAUDOMAS žaisliukas šuniukas, mažyliams nuo 6+ mėn., BabyOno (1354)

Sena kaina: 5.06€
Kaina 5.95 €

18%

CYPSINTIS žaisliukas Arkliukas su KRAMTUKU, mažyliams nuo 6+ mėn., BabyOno (1355)

Sena kaina: 5.91€
Kaina 6.95 €

-31%

Išmanūs ELEKTRONINIAI RAKTELIAI SU GARSAIS, vaikams nuo 18 mėn., BTOYS (BX1227ZBT)

Sena kaina: 12.19€
Kaina 8.53 €

18%

SUDEDAMOJI putplasčio grindų dėlionė Skaičiai, 10 vnt mažyliams nuo 6+ mėn., (274)

Sena kaina: 19.54€
Kaina 22.99 €

26%

Vionios kreidelės su laikikliu Munchkin, 5 vnt., vaikams nuo 36 mėn.

Sena kaina: 4.79€
Kaina 5.99 €

26%

PRILIPDOMAS burbulų pūtimo pingvinas Munchkin, mažyliams nuo 12+ mėn. (011352)

Sena kaina: 13.59€
Kaina 16.99 €

25%

Maudynių žaisliukas Linksmosios varlytės, 3 vnt., mažyliams nuo 3 mėn. FASHY (1641)

Sena kaina: 4.2€
Kaina 5.25 €

25%

Vonios žaislas Raidelės ir skaičiai, 26 raidės ir 10 skaičių, mažyliams nuo 36 mėn. Munchkin (11108)

Sena kaina: 7.41€
Kaina 9.26 €

26%

Vonios žaislas krepšinis Munchkin, kūdikiams nuo 12 mėn., (011123)

Sena kaina: 10.39€
Kaina 12.99 €

26%

Barškutis-kramtukas, mažyliams nuo 3 mėn. FASHY (1359)

Sena kaina: 3.43€
Kaina 4.29 €

26%

STATOMI indeliai, 8 vnt. mažyliams nuo 6 mėn. FASHY (1320)

Sena kaina: 3.91€
Kaina 4.89 €

26%

Kubeliai MIŠKAS, Djeco, 10 kubelių, nuo 12 mėn. (DJ08507)

Sena kaina: 11.58€
Kaina 14.48 €

26%

Pašėlusių MAŠINĖLIŲ RINKINUKAS (4 vnt.), vaikams nuo 12 mėn., BTOYS (68621BT)

Sena kaina: 18.87€
Kaina 23.59 €

26%

Lenta PIEŠIMUI VANDENIU su specialiais rašikliais, vaikams nuo 18 mėn., BTOYS (BX1044ZBT)

Sena kaina: 22.15€
Kaina 27.69 €

13%

ORGANIX ekologiški ryžių traškučiai su avietėmis ir mėlynėmis, kūdikiams nuo 7 mėn, 50g

Sena kaina: 2.31€
Kaina 2.59 €

13%

ORGANIX ekologiški ryžių traškučiai su obuoliais ir cinamonu, kūdikiams nuo 7 mėn, 50g

Sena kaina: 2.31€
Kaina 2.59 €

13%

EKOLOGIŠKI ryžių traškučiai su morkomis ir pomidorais, kūdikiams nuo 7 mėn., Organix, 50 g

Sena kaina: 2.31€
Kaina 2.59 €

13%

EKOLOGIŠKI ryžių traškučiai su bananais, kūdikiams nuo 7 mėn., Organix, 50 g

Sena kaina: 2.31€
Kaina 2.59 €

26%

Ekologiški tirpstantys sausainiai ALPINE, kūdikiams nuo 6 mėn. FLEUR ALPINE ORGANIC, 150g

Sena kaina: 2.71€
Kaina 3.39 €

26%

Ekologiški tirpstantys NATŪRALŪS SAUSAINIAI, kūdikiams nuo 6 mėn. FLEUR ALPINE, 150g.

Sena kaina: 2.71€
Kaina 3.39 €

Atsitiktines prekės

Kiaulpienių šaknys žolelių arbata 50g. Karvelio įmonė

 
Kaina 1.32 €

1%

Brilio Silver sidabrinias žiedas su raudonu kristalu 5121615R (Dydis: 54 mm)

Sena kaina: 18.13€
Kaina 18.15 €

Marvel komiksų Justice anklodė

 
Kaina 14.69 €

2%

Stiklo mozaika SCW304 300x300.

Sena kaina: 82.36€
Kaina 83.84 €

15%

Klozetas CERSANIT PARVA CLEAN ON su lėtai užsidarančiu dangčiu

Sena kaina: 89.98€
Kaina 103.31 €

-12%

Valgomojo kėdė K201

Sena kaina: 45.9€
Kaina 40.46 €

pico PP682 USB Data Logger

 
Kaina 773.98 €

-1%

Parfumuotas vanduo Beyonce Heat EDP 50 ml

Sena kaina: 13.83€
Kaina 13.79 €

25%

Medienos apsaugos priemonė Pinotex Fence origonas 5 ltr.

Sena kaina: 9.97€
Kaina 12.41 €

Kamštiniai, dengti šilku įdėklai, formuojantys skersinį ir išilginį skliautus-41

 
Kaina 25.79 €

Apsauginis batuto tinklas inSPORTline 180 cm

 
Kaina 95.39 €

35%

Šalavijo lapų arbata 50g. Karvelio įmonė

Sena kaina: 1.29€
Kaina 1.74 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai