Prekių paieška

Žolelių arbata PUKSIO ARBATĖLĖ (nuo 9 mėn.), 0,05 kg

Žolelių arbata PUKSIO ARBATĖLĖ (nuo 9 mėn.), 0,05 kg

Prekę Žolelių arbata PUKSIO ARBATĖLĖ (nuo 9 mėn.), 0,05 kg pigiau nei kitur galite nusipirkti barbora.lt parduotuvėje. barbora.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 1.93 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
barbora.lt 1.93€ Į parduotuvę

Panašios prekės

Žolelių arbata PUKSIO ARBATĖLĖ (nuo 9 mėn.), 0,05 kg

 
Kaina 1.93 €

Žolelių arbata KNIURKIO ARBATĖLĖ (nuo 9 mėn.), 40 g

 
Kaina 1.93 €

Žolelių arbata ŽVARBIO ARBATĖLĖ (nuo 9 mėn.), 20 vnt.

 
Kaina 1.93 €

-20%

Obuolių tyrelė OVKO su jogurtu (nuo 5 mėn.), 0,19 kg

Sena kaina: 0.87€
Kaina 0.7 €

-20%

Ryžiai SEMPER su vištiena ir daržovėmis, nuo 6 mėn., 0,19 kg

Sena kaina: 2.02€
Kaina 1.62 €

34%

Ekologiški tirpūs sausainiai kūdikiams FLEUR ALPINE Kakaviniai, nuo 9 mėn., 150 g

Sena kaina: 2.54€
Kaina 3.39 €

43%

Munchkin Vandens žaislas Kirmėliukas 7 indeliai nuo 9+ mėn. (011027)

Sena kaina: 4.54€
Kaina 6.49 €

-21%

Tolesnio maitinimo pieno mišinys BABY SEMP 3 (nuo 9 mėn.), 350 g

Sena kaina: 5.29€
Kaina 4.23 €

-21%

Pieno mišinys MILUPA APTAMIL PRONUTRA 2 (nuo 6 mėn.), 1,2 kg

Sena kaina: 16.99€
Kaina 13.59 €

25%

Sviestinė bandelė su plikytu kremu, 0,05 kg

Sena kaina: 0.28€
Kaina 0.35 €

44%

Šokoladinis batonėlis MANIJA su žemės riešutais, 0,05 kg

Sena kaina: 0.25€
Kaina 0.36 €

44%

Šokoladinis batonėlis MANIJA su lazdynų riešutais, 0,05 kg

Sena kaina: 0.25€
Kaina 0.36 €

-21%

Persikų ir kriaušių tyrelė, nuo 5-6 mėn. SEMPER, 0,19 kg

Sena kaina: 1.59€
Kaina 1.27 €

-20%

Kriaušių tyrelė,nuo 5 mėn. SEMPER, 0,19 kg

Sena kaina: 1.45€
Kaina 1.16 €

-21%

Vaikiška aviečių arbata MILUPA su vitaminu C (nuo 6 mėn.), 200 g

Sena kaina: 2.68€
Kaina 2.14 €

-55%

Qoltec Optic Pigtail LC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

Sena kaina: 5.19€
Kaina 2.34 €

-63%

Qoltec Optic Pigtail SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

Sena kaina: 4.36€
Kaina 1.63 €

-56%

Qoltec Optic Pigtail LC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 2m

Sena kaina: 3.63€
Kaina 1.63 €

-63%

Qoltec Optic Pigtail SC/UPC SM 9/125 0,9mm G657A 2m

Sena kaina: 3.68€
Kaina 1.38 €

-63%

Qoltec Optic Pigtail LC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

Sena kaina: 3.82€
Kaina 1.43 €

-63%

Qoltec Optic Pigtail ST/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 2m

Sena kaina: 3.82€
Kaina 1.43 €

Qoltec Optic Pigtail SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 2m

 
Kaina 1.86 €

-63%

Qoltec Optic Pigtail SC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

Sena kaina: 4.07€
Kaina 1.52 €

-63%

Qoltec Optic Pigtail SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

Sena kaina: 4.55€
Kaina 1.71 €

-63%

Qoltec Optic Pigtail LC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

Sena kaina: 4.36€
Kaina 1.63 €

-63%

Qoltec Optic Pigtail FC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

Sena kaina: 3.68€
Kaina 1.38 €

-63%

Qoltec Optic Pigtail SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 0,5m

Sena kaina: 3.78€
Kaina 1.42 €

-63%

Qoltec Optic Pigtail ST/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

Sena kaina: 3.58€
Kaina 1.34 €

-26%

Qoltec Optic Pigtail ST/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

Sena kaina: 2.03€
Kaina 1.52 €

-26%

Qoltec Optic Pigtail FC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 2m

Sena kaina: 1.94€
Kaina 1.45 €

-63%

Qoltec Optic Pigtail FC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

Sena kaina: 4.07€
Kaina 1.52 €

-63%

Qoltec Optic Pigtail SC/APC SM 9/125 0,9mm G657A 1m

Sena kaina: 4.45€
Kaina 1.67 €

-63%

Qoltec Optic Pigtail LC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 2m

Sena kaina: 4.69€
Kaina 1.76 €

-63%

Qoltec Optic Pigtail SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 1,5m

Sena kaina: 4.21€
Kaina 1.58 €

-63%

Qoltec Optic Pigtail SC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

Sena kaina: 3.92€
Kaina 1.47 €

-63%

Qoltec Optic Pigtail SC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 2m

Sena kaina: 4.45€
Kaina 1.67 €

-63%

Qoltec Optic Pigtail LC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

Sena kaina: 4.07€
Kaina 1.52 €

1%

Fisher Price 77816 telefonas nuo 12 mėn.

Sena kaina: 22.29€
Kaina 22.43 €

1%

Fisher Price V6960 barškutis PLAKTUKAS nuo 3 mėn

Sena kaina: 10.2€
Kaina 10.22 €

4%

75150 LEGO Star Wars Dartas Veideris ir kovotojas A-Wing, nuo 9 m.

Sena kaina: 116.95€
Kaina 121.5 €

7%

TÖPFER ekologiška pilno grūdo speltos košė, kūdikiams nuo 6 mėn., neto masė 175g

Sena kaina: 3.19€
Kaina 3.39 €

3%

TÖPFER ekologiška manų košė su obuoliais ir bananais, kūdikiams nuo 6 mėn., neto masė 175g

Sena kaina: 3.59€
Kaina 3.69 €

8%

TÖPFER ekologiška pieniška avižų košė su obuoliais ir vanile, kūdikiams nuo 6 mėn., neto masė 200g

Sena kaina: 4.19€
Kaina 4.49 €

3%

TÖPFER ekologiška ryžių košė su bananais, kūdikiams nuo 4 mėn., neto masė 175g

Sena kaina: 3.59€
Kaina 3.69 €

4%

TÖPFER LACTANA Bio 3 ekologiškas probiotinis tolesnio maitinimo pieno mišinys, kūdikiams nuo 10 mėn., neto masė 600g

Sena kaina: 13.49€
Kaina 13.99 €

34%

HOLLE Trijų grūdų košė, vaikams nuo 6 mėn, neto masė 250g.

Sena kaina: 3.71€
Kaina 4.95 €

11%

HOLLE ekologiška sorų košė be pieno, kūdikiams nuo 4 mėn, neto masė 250 g

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.95 €

34%

HOLLE ekologiška pieno košė su bananais kūdikiams nuo 6 mėn, neto masė 250 g

Sena kaina: 3.71€
Kaina 4.95 €

43%

Munchkin Kieto maisto maitintuvas nuo 6+ mėn. (11087)

Sena kaina: 3.84€
Kaina 5.49 €

43%

Munchkin Minkšto plastiko piltuvėlis vaiko galvytei plauti nuo 6+ mėn. (11336)

Sena kaina: 5.24€
Kaina 7.49 €

43%

Vionios kreidelės su laikikliu Munchkin, 5 vnt., vaikams nuo 36 mėn.

Sena kaina: 4.19€
Kaina 5.99 €

43%

PRILIPDOMAS burbulų pūtimo pingvinas Munchkin, mažyliams nuo 12+ mėn. (011352)

Sena kaina: 11.89€
Kaina 16.99 €

43%

Vonios žaislas Raidelės ir skaičiai, 26 raidės ir 10 skaičių, mažyliams nuo 36 mėn. Munchkin (11108)

Sena kaina: 6.48€
Kaina 9.26 €

43%

Vonios žaislas krepšinis Munchkin, kūdikiams nuo 12 mėn., (011123)

Sena kaina: 9.09€
Kaina 12.99 €

25%

DJECO Pastatyk bokštą iš gyvūnų, nuo 18+ mėn (DJ09108)

Sena kaina: 16.22€
Kaina 20.27 €

26%

Kubeliai MIŠKAS, Djeco, 10 kubelių, nuo 12 mėn. (DJ08507)

Sena kaina: 11.58€
Kaina 14.48 €

34%

ORGANIX ekologiški ryžių traškučiai su avietėmis ir mėlynėmis, kūdikiams nuo 7 mėn, 50g

Sena kaina: 1.94€
Kaina 2.59 €

34%

ORGANIX ekologiški ryžių traškučiai su obuoliais ir cinamonu, kūdikiams nuo 7 mėn, 50g

Sena kaina: 1.94€
Kaina 2.59 €

34%

EKOLOGIŠKI ryžių traškučiai su bananais, kūdikiams nuo 7 mėn., Organix, 50 g

Sena kaina: 1.94€
Kaina 2.59 €

34%

Ekologiški tirpstantys sausainiai ALPINE, kūdikiams nuo 6 mėn. FLEUR ALPINE ORGANIC, 150g

Sena kaina: 2.54€
Kaina 3.39 €

34%

Ekologiški tirpstantys NATŪRALŪS SAUSAINIAI, kūdikiams nuo 6 mėn. FLEUR ALPINE, 150g.

Sena kaina: 2.54€
Kaina 3.39 €

34%

Ekologiški tirpstantys SAUSAINIAI SU VYNUOGIŲ SULTIMIS, kūdikiams nuo 6 mėn. FLEUR ALPINE, 150g.

Sena kaina: 2.54€
Kaina 3.39 €

34%

Ekologiški tirpstantys SAUSAINIAI SU OBUOLIŲ SULTIMIS, kūdikiams nuo 6 mėn. FLEUR ALPINE, 150g

Sena kaina: 2.54€
Kaina 3.39 €

33%

MARMALUZI Džiovintų vaisių kompotas, kūdikiams nuo 6 mėn, grynasis tūris 200ml

Sena kaina: 0.83€
Kaina 1.1 €

33%

MARMALUZI morkų, obuolių, moliūgų sultys kūdikiams nuo 8 mėn, grynasis tūris 200ml

Sena kaina: 0.83€
Kaina 1.1 €

43%

Munchkin Rinkinys: šaukštelis+ šakutė nuo 12+ mėn. ( 11404)

Sena kaina: 3.91€
Kaina 5.59 €

Atsitiktines prekės

Aliuminio profilis P8 MAXI 180 cm aukso spalvos

 
Kaina 6.07 €

Kompiuterio stalas B-5

 
Kaina 41.6 €

38%

Lempa kaitrinė, viryklei, E14 15W, 230V, 300*C, GTV ZS-PKA15W-14

Sena kaina: 2.87€
Kaina 3.96 €

Ratlankis 700x38C BREEZE 32H+eyelets black

 
Kaina 11.11 €

Dviratis Merida CROSSWAY XT-Edition 2016 anthracite-46CM

 
Kaina 1081.79 €

-23%

Tualetinis vanduo Nike Woman EDT 100ml

Sena kaina: 18.5€
Kaina 14.34 €

1%

Dokumentų naikiklis Fellowes M-7C

Sena kaina: 73.98€
Kaina 74.03 €

Radiatorius KERMI FKO 33-400-2000

 
Kaina 231.9 €

VIVASAN Intensyvus serumas VIVA BEAUTY 6x10ml

 
Kaina 37.82 €

Dengiamoji plokštė apmūrijimui FIBO Ø 180 mm

 
Kaina 25.7 €

1%

Vidinis kietasis diskas Transcend JetDrive 725 SSD for Apple 240GB SATA 6Gb/s, + Enclosure Case USB

Sena kaina: 126.87€
Kaina 127.16 €

Baseino šilumos siurblys BP-85HS

 
Kaina 1000.13 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai