Kas yra slapukai ir kam jie naudojami?

Kai apsilankote mūsų svetainėje, mums svarbu Jums pateikti informaciją ir funkcijas, pritaikytas pagal Jūsų poreikius. Tam naudojame slapukus (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda atpažinti Jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją, stebėti Jūsų narsymo pomėgius ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę Jums.

Slapukus naudojame skaidriai ir atsakingai. Kokius slapukus įrašome, visuomet galite peržiūrėti savo naršyklėje. Taip pat bet kada galite atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kaip ištrinti slapuką?

Daugelis naršyklių automatiškai priima slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet žinokite, kad jeigu taip padarysite, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų kaip dera. Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje aboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus ar juos pašalinti.