Prekių paieška

Infraraudonųjų spind. termometras testo 845 & Humidity Module Optics 75:1 / 70:1 -30 to +950 °C

Infraraudonųjų spind. termometras testo 845 & Humidity Module Optics 75:1 / 70:1 -30 to +950 °C

Prekę Infraraudonųjų spind. termometras testo 845 & Humidity Module Optics 75:1 / 70:1 -30 to +950 °C pigiau nei kitur galite nusipirkti b-a.eu parduotuvėje. b-a.eu parduotuvėje ši prekė kainuoja 1017.3 €

Pasidalink su draugais



Prekės Kaina
b-a.eu 1017.3€

Panašios prekės

1%

Atmintis Kingston 8GB DDR4-2133MHz Reg ECC Module

Sena kaina: 106.32€
Kaina 106.75 €

-1%

Atmintis Kingston 8GB 1600MHz ECC Module

Sena kaina: 90.73€
Kaina 90.65 €

1%

RMS3CC040932473 SERVER RAID MODULE SAS/SATA/RMS3CC040 932473 INTEL

Sena kaina: 401€
Kaina 402 €

1%

Atmintis Kingston 4GB 1600MHz ECC 1Rx8 Single Rank Module

Sena kaina: 48.38€
Kaina 48.78 €

-1%

Atmintis Kingston 16GB 1333MHz Reg ECC Low Voltage Module

Sena kaina: 156.31€
Kaina 156.18 €

1%

Atmintis Kingston 8GB 1600MHz Reg ECC Single Rank Module

Sena kaina: 81.2€
Kaina 81.72 €

1%

KCP316ND8/8 Kingston dedicated memory 8GB 1600MHz Module

Sena kaina: 49.49€
Kaina 49.59 €

1%

KCP316NS8/4 Memory dedicated Kingston 4GB 1600MHz Single Rank Module

Sena kaina: 26€
Kaina 26.19 €

1%

KCP3L16SS8/4 Kingston dedicated memory 4GB DDR3 Module

Sena kaina: 26€
Kaina 26.19 €

INT-E ZONE EXPANSION MODULE/INT-E SATEL

 
Kaina 38.29 €

INT-O CONTROL PANEL OUTPUT EXPANSION/MODULE INT-O SATEL

 
Kaina 47.59 €

311433 ProoveŠaldytuvo/Šaldiklio termometras baltas

 
Kaina 52.49 €

7%

APC Temperature & Humidity Sensor

Sena kaina: 116€
Kaina 123.3 €

-2%

ECT002 - 5901299914960 Esperanza ECT002 universalus termometras DR LUCAS

Sena kaina: 12.19€
Kaina 11.99 €

1%

KCP313SD8/8 Memory dedicated Kingston 8GB 1333MHz Module SODIMM

Sena kaina: 49.49€
Kaina 49.59 €

1%

KCP313SS8/4 Kingston dedicated 4GB 1333MHz SODIMM Single Rank Module

Sena kaina: 26€
Kaina 26.19 €

-16%

AGM731F Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module

Sena kaina: 153.49€
Kaina 129.49 €

1%

SFP-10G-SR-S= Cisco 10GBASE-SR SFP Module Enterprise-Class

Sena kaina: 359.39€
Kaina 360.69 €

11%

06200190 HUAWEI DDR4 RDIMM 8GB 288pin 0.9ns 2133MHz 1.2V ECC 2Rank 512Mx8bit Memory Module

Sena kaina: 121.99€
Kaina 134.89 €

-42%

330-BBCN SERVER ACC SD MODULE DUAL/330-BBCN DELL

Sena kaina: 48.59€
Kaina 28.19 €

1%

S-31DLC20D MikroTik SFP module 1.25GbE SM, 20km, 1310nm

Sena kaina: 16.89€
Kaina 16.99 €

-11%

TL-SM311LM TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module

Sena kaina: 18.19€
Kaina 16.29 €

1%

KTD-PE424S8/8G KINGSTON 8GB DDR4-2400MHz Reg ECC Module

Sena kaina: 74.89€
Kaina 74.99 €

1%

KCP3L16ND8/8 Kingston dedicated memory 8GB 1600MHz Low Voltage Module

Sena kaina: 49.49€
Kaina 49.59 €

-30%

Lauko termometras su lipduku, 70 mm

Sena kaina: 2.84€
Kaina 1.99 €

-45%

Lauko termometras, lipdukas vid.138x24mm

Sena kaina: 3.04€
Kaina 1.69 €

1%

RMS3CC080932474 SERVER RAID MODULE SAS/SATA/RMS3CC080 932474 INTEL

Sena kaina: 501€
Kaina 502 €

-1%

KCP3L16NS8/4 Kingston dedicated memory 4GB 1600MHz Low Voltage Module

Sena kaina: 26€
Kaina 25.99 €

1%

AP9335TH APC Temperature & Humidity Sensor

Sena kaina: 139.59€
Kaina 139.69 €

1%

STLCON1916 START.LAN Console 19 ''LCD with 16-port KVM 32xPS2/16xUSB, IP module slot

Sena kaina: 741€
Kaina 742 €

-1%

STLCON1708 START.LAN Console 17 ''LCD with 8-port KVM 16xPS2/8xUSB, IP module slot

Sena kaina: 660€
Kaina 659 €

-1%

AD845XACKASBX AMD Athlon X4 845, Quad Core, 3.5GHz, 4MB, FM2+, 28nm, 65W, BOX

Sena kaina: 38.39€
Kaina 38.29 €

-1%

STLCON1908 START.LAN Console 19 ''LCD with 8-port KVM 16xPS2/8xUSB KVM, IP module slot

Sena kaina: 693€
Kaina 692 €

1%

ETHM-1PLUS CONTROL PANEL MODULE TCP/IP/ETHM-1 PLUS SATEL

Sena kaina: 109€
Kaina 110 €

-1%

DN-81000 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km

Sena kaina: 22.29€
Kaina 22.19 €

-30%

J9732A HP 2920 2-port 10GBASE-T Module (J9732A)

Sena kaina: 428€
Kaina 303.69 €

2%

SM-1DC-PLUG AUDIO MICROPHONE MODULE/SM-1 DC-PLUG GENWAY

Sena kaina: 8.19€
Kaina 8.29 €

-1%

DN-81003 DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

Sena kaina: 19.59€
Kaina 19.49 €

1%

KCP313NS8/4 Kingston dedicated memory 4GB 1333MHz Module Single Rank

Sena kaina: 25.99€
Kaina 26 €

11%

02131042 HUAWEI 460W AC Power Module Wall Plug and PDU Style Europe PDU

Sena kaina: 155.69€
Kaina 172.19 €

-11%

TL-SM311LS TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module

Sena kaina: 18.19€
Kaina 16.29 €

30%

KA7520-AX Altusen PS/2 CPU Module for KH2516A

Sena kaina: 41.49€
Kaina 53.59 €

INT-KNX-2 KNX BUS MODULE/INTEGRA INT-KNX-2 SATEL

 
Kaina 239.99 €

-1%

S26361-F5243-L100 TFM module for FBU on PRAID EP400i

Sena kaina: 197.79€
Kaina 197.49 €

1%

KTD-PE424D8/16G KINGSTON 16GB DDR4-2400MHz Reg ECC Module

Sena kaina: 134.59€
Kaina 134.89 €

3%

TPM-M R2.0 ASUS TPM-M R2.0, The Trusted Platform (TPM) Module for Asus Motherboards

Sena kaina: 8.99€
Kaina 9.19 €

43%

Pirties termometras su drėgmėmačiu Flammifera AP-041BW

Sena kaina: 16.73€
Kaina 23.9 €

43%

Pirties termometras su drėgmėmačiu Flammifera AP-007BW

Sena kaina: 16.73€
Kaina 23.9 €

43%

Pirties termometras su drėgmėmačiu Flammifera AP-040BW

Sena kaina: 16.73€
Kaina 23.9 €

60%

Pirties termometras su drėgmėmačiu Flammifera AP-003BW

Sena kaina: 11.95€
Kaina 19.12 €

Levandų kvapo drėgmės rinktuvas Metylan Stop Humidity, 2 x 50 g

 
Kaina 4.69 €

43%

Pirties termometras su drėgmėmačiu Flammifera AP-042BW

Sena kaina: 16.73€
Kaina 23.9 €

5%

Infraraudonųjų spindulių masažuoklis „Baurer“ MG40

Sena kaina: 22€
Kaina 22.99 €

22%

Termometras su metaliniu antgaliu Vilsanda

Sena kaina: 6.29€
Kaina 7.64 €

104%

Maisto termometras ZLJ-045

Sena kaina: 1.2€
Kaina 2.44 €

190%

Vandens termometras ZLS-052

Sena kaina: 0.4€
Kaina 1.16 €

88%

Lauko termometras ZLJ-039

Sena kaina: 0.93€
Kaina 1.74 €

-7%

Lauko termometras ZLS-116

Sena kaina: 1.6€
Kaina 1.49 €

-8%

Lauko/vidaus termometras ZLS-116

Sena kaina: 1.18€
Kaina 1.09 €

90%

Termometras ir higrometras

Sena kaina: 2.4€
Kaina 4.54 €

43%

Pirties termometras su drėgmėmačiu Flammifera AP-018BW

Sena kaina: 12.59€
Kaina 17.99 €

60%

Pirties termometras su drėgmėmačiu Flammifera AP-030BW

Sena kaina: 11.95€
Kaina 19.12 €

15%

Termometras su metaliniu antgaliu Vilsanda 0-150

Sena kaina: 6.29€
Kaina 7.19 €

18%

Infraraudonųjų spindulių masažuoklis „Beurer“ MG21

Sena kaina: 16.99€
Kaina 19.99 €

-23%

Termometras AEG FT 4904

Sena kaina: 3.75€
Kaina 2.9 €

6%

Pirties termometras su drėgmėmačiu Harvia SAS92300

Sena kaina: 23.74€
Kaina 24.99 €

5%

Infraraudonųjų spindulių lempa „Baurer“ IL11

Sena kaina: 25.93€
Kaina 27 €

1%

Kingston 4GB 1600MHz ECC Single Rank Module

Sena kaina: 48.28€
Kaina 48.29 €

MODULE ENCLOSURE PLASTIC/OPU-1A SATEL

 
Kaina 9.92 €

-1%

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

Sena kaina: 21.06€
Kaina 21.04 €

ZONE EXPANSION MODULE/INT-E SATEL

 
Kaina 38.22 €

1%

Atmintis Kingston 8GB 1600MHz ECC Low Voltage Module

Sena kaina: 91.2€
Kaina 91.22 €

1%

Kingston 16GB DDR4-2133MHz Reg ECC Module

Sena kaina: 212.2€
Kaina 212.43 €

8%

KINGSTON 16GB DDR4 2133MHz Module

Sena kaina: 176.81€
Kaina 190.16 €

1%

Atmintis Kingston 4GB 1600MHz ECC Single Rank Module

Sena kaina: 46.96€
Kaina 47.25 €

-6%

Infraraudonųjų spindulių konvektorinis šildytuvas ENSA P750

Sena kaina: 205€
Kaina 194 €

-7%

Infraraudonųjų spindulių konvektorinis šildytuvas ENSA C500

Sena kaina: 265€
Kaina 249 €

Atsitiktines prekės

772%

NETGEAR Universal Pass Through WiFi Range Extender, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz, 300 Mbps, One Etherne

Sena kaina: 4.16€
Kaina 36.25 €

-2%

Televizorius Philips 55PUS6401 LED 55" Smart

Sena kaina: 714€
Kaina 704 €

-1%

Televizorius Philips 49PUS6401 LED 49" Smart

Sena kaina: 560.6€
Kaina 558.99 €

6%

XAVAX IRON PROTECTION CLOTH, 2PCS

Sena kaina: 5.16€
Kaina 5.44 €

-4%

Televizorius LG 60UH6257 LED 60" Smart

Sena kaina: 794€
Kaina 766.23 €

-1%

Pelė A4-Tech EVO Opto Ecco 612D Juoda, USB

Sena kaina: 4.62€
Kaina 4.61 €

-2%

Televizorius LG 43UH603V LED 43" Smart

Sena kaina: 392.99€
Kaina 389 €

2%

Canon i-SENSYS LBP252dw Mono, Laser, Wi-Fi, A4, Grey/White

Sena kaina: 215.14€
Kaina 219.23 €

5%

Televizorius Philips 55PUS7101 LED 55" Smart

Sena kaina: 898€
Kaina 937.99 €

5%

Televizorius LG 55UH605V LED 55" Smart

Sena kaina: 539.99€
Kaina 564.99 €

2%

Televizorius Samsung UE49KU6172 LED 49" Smart

Sena kaina: 539.99€
Kaina 549.99 €

1%

Televizorius Philips 55PUS6101 LED 55" Smart

Sena kaina: 557€
Kaina 559 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai