Prekių paieška

10904 Pentax K-50 + DAL 18-55 WR + DAL 50-200 WR Juodas

10904 Pentax K-50 + DAL 18-55 WR + DAL 50-200 WR Juodas

Prekę 10904 Pentax K-50 + DAL 18-55 WR + DAL 50-200 WR Juodas pigiau nei kitur galite nusipirkti skytech.lt parduotuvėje. skytech.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 557 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
skytech.lt Sena kaina: 572€
557€

Panašios prekės

1%

16187 Pentax K-3 II + DA 18-135mm WR juodas veidrodinis fotoaparatas

Sena kaina: 1380€
Kaina 1381 €

1%

16215 Pentax K-3 II + DA 16-85mm WR juodas veidrodinis fotoaparatas

Sena kaina: 1486€
Kaina 1487 €

2%

1160C031 Canon EOS 1300D EF-S 18-55 DC III veidrodinis fotoaparatas

Sena kaina: 381.19€
Kaina 386.29 €

-4%

VBA370K007 Nikon D5300 AF-P 18-55 VR

Sena kaina: 635€
Kaina 613 €

11%

AF 70-300MM PENTAX Objektyvas Tamron AF 70-300mm F/4-5.6 Di LD Macro 1:2 Pentax K

Sena kaina: 105.49€
Kaina 116.99 €

3%

1160C026 Canon EOS 1300D EF-S 18-55 IS veidrodinis fotoaparatas

Sena kaina: 395.99€
Kaina 405 €

-2%

0592C026 Canon EOS 750D 18-55 IS STM | 24,2.0Mpixel | 5.0 fps | DIGIC 6 | 19-point wide-area AF | 3.

Sena kaina: 634€
Kaina 627 €

1%

8596B095 Canon EOS 700D 18-55 DC III

Sena kaina: 553€
Kaina 557 €

1%

FUJI XF 18-55 Fujifilm Fujinon XF 18-55mm F2.8-4 R LM OIS objektyvas

Sena kaina: 709€
Kaina 712 €

-5%

Fotoaparatas CANON EOS 1300D + 18−55 IS

Sena kaina: 472€
Kaina 452 €

6%

VBA390K008 Nikon D3300 AF-P 18-55 VR

Sena kaina: 455€
Kaina 482 €

-3%

VBA440K001 Nikon D5500 18-55 VR II

Sena kaina: 723€
Kaina 708 €

1%

9694B064 Canon EOS M3 KIT EF-M 18-55 IS STM

Sena kaina: 609€
Kaina 610 €

1%

APENDLI90 Battery A-Pen D Li 90 for Pentax K 7 / K 5 / 645D

Sena kaina: 33.69€
Kaina 33.79 €

-2%

VBA440K006 Nikon D5500 AF-P 18-55 VR

Sena kaina: 687€
Kaina 676 €

-1%

Nikon D3400 + AF-P DX 18-55 mm SLR Camera Kit, Megapixel 24.2 MP, ISO 25600, Display diagonal 3 ",

Sena kaina: 517.15€
Kaina 512.18 €

1%

Objektyvas Canon EF-S 18-55 3.5-5.6 IS

Sena kaina: 185.8€
Kaina 186.04 €

6%

Nikon D5300 AF-P 18-55 VR KIT 3.2 ", Black, TTL, TFT, CMOS, ISO sensitivity (max) 12800, SLR Camera

Sena kaina: 597€
Kaina 628.42 €

1%

Skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas Canon EOS 1300D 18-55 IS

Sena kaina: 462.46€
Kaina 463.24 €

Canon EOS 1300D 18-55 DC III

 
Kaina 374.23 €

1%

Canon EOS 1300D 18-55 IS

Sena kaina: 430.78€
Kaina 431.51 €

6%

Canon 700D + 18-55 IS STM

Sena kaina: 528.89€
Kaina 556.07 €

9%

CANON EF-S 18-55 3.5-5.6 IS II

Sena kaina: 205.62€
Kaina 222.28 €

DMC-GX80WEG-K Panasonic Lumix DMC-GX80 + 12-32mm + 35-100mm Kit, juodas sisteminis fotoaparatas

 
Kaina 833 €

11%

23-42-EAX2 Sunne Wall, 50, 200 x 200, 400 x 200, 300 x 300, 400 x 400 mm

Sena kaina: 37.99€
Kaina 41.89 €

Veidrodinis fotoaparatas NIKON D3300 + 18–55mm AF-S DX VR II Juodas

 
Kaina 403.99 €

11%

Sunne Wall, 50, 200 x 200, 400 x 200, 300 x 300, 400 x 400 mm

Sena kaina: 37.2€
Kaina 41.04 €

40%

Vynuogių nektaras CIDO (50%), 200 ml

Sena kaina: 0.25€
Kaina 0.35 €

-48%

HAU420, WHITE Stylies Orion White, 6-18 W W, 125 m³, 50 m², 6 L

Sena kaina: 121.39€
Kaina 64.19 €

7%

KN-PB30 König fotoaparato krepšys 27 x 18 x 20 cm

Sena kaina: 18.19€
Kaina 19.39 €

53%

ATR3350 Audio Technica 50 – 18,000 Hz Hz, -54 dB dB

Sena kaina: 24.19€
Kaina 36.89 €

12%

210961 Sigma 18-35mm F1,8 DC HSM Pentax [ART]

Sena kaina: 649€
Kaina 726 €

1%

FUJI 16-55 Fujifilm Fujinon XF 16-55mm F2.8 R WR objektyvas

Sena kaina: 1087€
Kaina 1092 €

5%

König fotoaparato krepšys 27 x 18 x 20 cm

Sena kaina: 19.65€
Kaina 20.5 €

-1%

883961 Sigma 18-250mm F3.5-6.3 DC Macro OS HSM* Pentax

Sena kaina: 321€
Kaina 320.79 €

-7%

VS197DE Asus VS197DE LED monitorius | 18.5 colių | 1366x768 | Kontrastas: 50 000 000:1 | Reakcijos l

Sena kaina: 86.99€
Kaina 81.19 €

11%

RP-BTS30E-K Panasonic RP-BTS30E-K 18 - 20000 Hz, Wireless connection

Sena kaina: 70.99€
Kaina 78.19 €

6%

FUJI 18-135 Fujifilm Fujinon XF 18-135mm F3.5-5.6 R OIS WR objektyvas

Sena kaina: 722€
Kaina 759 €

1%

FUJI XF 50-140 Fujifilm Fujinon XF 50-140 F2.8 R OIS WR objektyvas

Sena kaina: 1418€
Kaina 1424 €

16%

Panasonic Video camera HC-V180EP-K 2.7 ", Black, HDMI, Optical zoom 50 x

Sena kaina: 188.76€
Kaina 217.7 €

-47%

Stylies Orion White, 6-18 W W, 125 m³, 50 m², 6 L

Sena kaina: 116.8€
Kaina 62.25 €

5%

Panasonic RP-BTS50E-K 32 Ω, 18-20000 Hz, Wireless connection

Sena kaina: 109.48€
Kaina 114.51 €

10%

Panasonic RP-BTS30E-K 18 - 20000 Hz, Wireless connection

Sena kaina: 70.93€
Kaina 78.01 €

Akumuliatorinė šluota KARCHER K 55

 
Kaina 93.45 €

22%

Termostatinė galva HEIMEIER K 20-50 2m

Sena kaina: 31.65€
Kaina 38.31 €

1%

LCD monitoriaus laikiklis ART Holder AR-18 LCD TV | Black | 30-50 60kg | VESA

Sena kaina: 67.22€
Kaina 67.31 €

Kübler W 17.50 230 V/AC Pulse counter type W 17.50 7-digit Assembly dimensions 45 x 22.2 mm

 
Kaina 68.17 €

21%

Žarnelė MATEU m.p.į k.0.50 m 1/2-10 il.

Sena kaina: 4.39€
Kaina 5.31 €

12%

Puskojė (50, 55, 60 praustuvams)

Sena kaina: 73.04€
Kaina 81.8 €

18%

Mova termosusitraukianti (pirštinė), 5x50-95mm2, 55/24mm, 18/5mm, 0,6/1 kV kabeliams, SBO 5.2

Sena kaina: 13.46€
Kaina 15.85 €

Kübler W 17.50 24 V/DC Pulse counter type W 17.50 7-digit Assembly dimensions 45 x 22.2 mm

 
Kaina 51.11 €

21%

Žarnelė MATEU m.p.į k.0.50 m 1/2-10 tr.

Sena kaina: 3.63€
Kaina 4.39 €

7%

Glaistytas sūrelis URIGA, 18% rieb., 50 g

Sena kaina: 0.43€
Kaina 0.46 €

25%

Sauskelnės PAMPERS ACTIVE BABY-DRY 5 (11-18 kg), 50 vnt.

Sena kaina: 10.89€
Kaina 13.61 €

Optinis įrenginys TRANSCEND DVDRW, juodas USB2 8X / TS8XDVDS-K

 
Kaina 29.99 €

-1%

VBA370K004 Nikon D5300 18-105 VR

Sena kaina: 734€
Kaina 733 €

-6%

iCard 1-year IDP for ZyWALL USG 50

Sena kaina: 58.15€
Kaina 55.04 €

1%

ART LED lemputė, GU10, keraminė, 6.5W, AC230V, 520lm, 50*58mm, WW blist.

Sena kaina: 3.12€
Kaina 3.14 €

7%

König asmenukių lazda, neslystanti su saugumo virvute

Sena kaina: 5.15€
Kaina 5.48 €

18%

Masažuoklis BEURER MG 55

Sena kaina: 25.49€
Kaina 29.99 €

-10%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-SC duplex 3m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 9.22€
Kaina 8.39 €

-1%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 0.5m

Sena kaina: 7.18€
Kaina 7.17 €

-1%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

Sena kaina: 7.01€
Kaina 6.99 €

6%

Radija PANASONIC RF-3500E9-K

Sena kaina: 34.99€
Kaina 36.99 €

15%

Kvapai dulk. siurbl. KVAP1_Hepatech, 50 ml, A-DS31

Sena kaina: 2€
Kaina 2.29 €

TF-5250 INOX 02097300 CATA TF-5250 Inox Mechaninis slenkantis jungiklis, 50 cm, 310 m³/h, INOX,

 
Kaina 89.99 €

1%

Rašalas ActiveJet AC-41 | Color | 18 ml | Refill | Canon CL-41,CL-51

Sena kaina: 18.54€
Kaina 18.58 €

-4%

AD 7954 Adler AD 7954 Gold, 18 W W, 1 L

Sena kaina: 21.19€
Kaina 20.49 €

1%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis

Sena kaina: 6.22€
Kaina 6.25 €

-2%

DMC-TZ70EP-K Panasonic Lumix DMC-TZ70 juodas skaitmeninis fotoaparatas

Sena kaina: 261.79€
Kaina 257.99 €

7%

5984B005 Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM objektyvas

Sena kaina: 288.49€
Kaina 306.79 €

1%

4547410310429 Fujinon teleconverter XF-1.4x TC WR

Sena kaina: 425€
Kaina 427 €

6%

36/PENTAX Metz 36 AF-5 Camera brands compatibility Pentax, P-TTL

Sena kaina: 79.29€
Kaina 83.99 €

12%

010-01539-6M Garmin DriveSmart 50 MPC (be žemelapių)

Sena kaina: 152.19€
Kaina 169 €

-2%

882955 Sigma 18-200mm F3,5-6,3 II DC OS HSM for Nikon, 18 Elements in 13 Groups, Angle of View: 76.5

Sena kaina: 265€
Kaina 260 €

1%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m

Sena kaina: 6.83€
Kaina 6.85 €

7%

König premium foto/video stovas

Sena kaina: 27.56€
Kaina 29.3 €

4%

CANDLE4W2700K25H320LME14 Acme LED Candle 4W2700K25h320lmE14 4 W, 2700 K

Sena kaina: 3.29€
Kaina 3.39 €

MINIGLOBE3W3000K30H245LME14 Acme LED Mini Globe 3W3000K30h245lmE14 3 W, 3000 K

 
Kaina 3.19 €

-1%

DMC-G7EG-K Panasonic Lumix DMC-G7 body, Black

Sena kaina: 520€
Kaina 519 €

Atsitiktines prekės

-62%

PACLAN šiukšlių maišai Premium 60L 10vnt

Sena kaina: 6.49€
Kaina 2.49 €

-61%

PATINA NATURELL šveičianti kempinėlė, 1vnt

Sena kaina: 6.49€
Kaina 2.59 €

-78%

GREEN SHIELD servetėlės tualetams valyti, 40 vnt

Sena kaina: 6.49€
Kaina 1.49 €

-78%

GREEN SHIELD servetėlės elektroniniams prietaisams valyti, 50 vnt

Sena kaina: 6.49€
Kaina 1.49 €

-78%

GREEN SHIELD servetėlės vonios kambariams valyti, 50 vnt

Sena kaina: 6.49€
Kaina 1.49 €

-78%

GREEN SHIELD servetėlės nerūdijančio plieno paviršiams valyti, 50 vnt

Sena kaina: 6.49€
Kaina 1.49 €

-78%

GREEN SHIELD servetėlės su maistu besiliečiantiems paviršiams valyti, 50 vnt

Sena kaina: 6.49€
Kaina 1.49 €

-90%

PACLAN Practi metaliniai šveistukai, 3 vnt

Sena kaina: 6.49€
Kaina 0.69 €

-89%

PACLAN Soft Power kempinėlės su korėtu abrazyvu, 3 vnt

Sena kaina: 6.49€
Kaina 0.75 €

-43%

MICHAEL'S ORIGINAL kokoso riešuto grandiklis, 1vnt

Sena kaina: 6.49€
Kaina 3.7 €

-23%

MICHAEL'S ORIGINAL trisluoksnė lufa - skirta kruopščiam paviršių valymui (šveitimui), 1vnt

Sena kaina: 6.49€
Kaina 5 €

-47%

SVINTO plieno vilnos putojančios kempinėlės, 10 vnt.

Sena kaina: 6.49€
Kaina 3.49 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai