Prekių paieška

10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class

10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class

Prekę 10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class pigiau nei kitur galite nusipirkti kilobaitas.lt parduotuvėje. kilobaitas.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 318.79 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
kilobaitas.lt Sena kaina: 316.27€
318.79€
Į parduotuvę

Panašios prekės

1%

10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class

Sena kaina: 316.27€
Kaina 318.79 €

-1%

Netgear 10GE SR SFP+ MODULE

Sena kaina: 392.38€
Kaina 388.61 €

4%

Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), Multi-Mode, 850nm, 300m

Sena kaina: 44.89€
Kaina 46.59 €

1%

S-31DLC20D MikroTik SFP module 1.25GbE SM, 20km, 1310nm

Sena kaina: 17.79€
Kaina 17.89 €

16%

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

Sena kaina: 21.48€
Kaina 24.87 €

1%

D-Link DEM-432XT/DD Transceiver (with DDM), 10GBASE-LR SFP+, up to 10 km single-mode fiber cable m

Sena kaina: 267.9€
Kaina 270.48 €

2%

AGM731F Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module

Sena kaina: 159.29€
Kaina 161.89 €

4%

GS728TX-100NES Netgear S3300 28PT STACKABLE SMART W/10G 2 x SFP+, 2 x 10GBase-T (GS728TX)

Sena kaina: 487€
Kaina 502 €

4%

GS752TX-100NES Netgear S3300 52PT STACKABLE SMART W/10G 2 x SFP+, 2 x 10GBase-T (GS752TX)

Sena kaina: 819€
Kaina 845 €

-18%

Netgear S3300 28PT STACKABLE SMART W/10G 2 x SFP+, 2 x 10GBase-T (GS728TX)

Sena kaina: 687.05€
Kaina 563.97 €

2%

Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC), Single-Mode, 1310nm, 10km

Sena kaina: 98.82€
Kaina 100.7 €

4%

Edimax 1000BaseSX SFP MiniGBIC LC MM module, 850nm, max. 220-550m

Sena kaina: 40.7€
Kaina 42.23 €

4%

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

Sena kaina: 53.22€
Kaina 55.22 €

-10%

D-LINK DMC-G01LC, 10/100/1000Base-T Twisted-pair to Gigabit SFP Media Converter Module

Sena kaina: 21.19€
Kaina 19.08 €

1%

Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module

Sena kaina: 149.1€
Kaina 150.54 €

2%

Atmintis Kingston 8GB DDR4-2133MHz Reg ECC Module

Sena kaina: 106.75€
Kaina 108.78 €

2%

Atmintis Kingston 8GB 1600MHz ECC Module

Sena kaina: 90.65€
Kaina 92.38 €

28%

KINGSTON 32GB microSDHC Class 4

Sena kaina: 12.67€
Kaina 16.13 €

9%

1263C032AA Canon EOS 80D BODY (po testavimo) + Canon rinkinys: SanDisk Ultra 16GB SDHC Class 10/UHS-

Sena kaina: 842€
Kaina 914 €

16%

TP-Link TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

Sena kaina: 16.08€
Kaina 18.61 €

1%

RMS3CC040932473 SERVER RAID MODULE SAS/SATA/RMS3CC040 932473 INTEL

Sena kaina: 395.19€
Kaina 396 €

2%

TP-Link TL-SG2216 JetStream 16-Port Gigabit Smart Switch with 2 Combo SFP Slots

Sena kaina: 101.05€
Kaina 102.97 €

4%

Web/SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter

Sena kaina: 39.17€
Kaina 40.65 €

4%

Atmintis Kingston 4GB 1600MHz ECC 1Rx8 Single Rank Module

Sena kaina: 48.78€
Kaina 50.62 €

1%

Atmintis Kingston 16GB 1333MHz Reg ECC Low Voltage Module

Sena kaina: 156.18€
Kaina 157.68 €

2%

Atmintis Kingston 8GB 1600MHz Reg ECC Single Rank Module

Sena kaina: 81.72€
Kaina 83.28 €

8%

KCP316ND8/8 Kingston dedicated memory 8GB 1600MHz Module

Sena kaina: 57.69€
Kaina 62.19 €

8%

KCP316NS8/4 Memory dedicated Kingston 4GB 1600MHz Single Rank Module

Sena kaina: 30.39€
Kaina 32.69 €

-8%

DN-93601 Keystone modulis Digitus kat. 6, Class E, neekranuotas

Sena kaina: 2.69€
Kaina 2.49 €

8%

KCP3L16SS8/4 Kingston dedicated memory 4GB DDR3 Module

Sena kaina: 30.39€
Kaina 32.69 €

-66%

MP0005 Logilink MP0005 Keystone jack GREY RJ45 SR-V11 (100pc.), Grey

Sena kaina: 6.39€
Kaina 2.19 €

6%

INT-E ZONE EXPANSION MODULE/INT-E SATEL

Sena kaina: 38.29€
Kaina 40.29 €

6%

INT-O CONTROL PANEL OUTPUT EXPANSION/MODULE INT-O SATEL

Sena kaina: 47.59€
Kaina 50 €

-1%

DGS-1210-52 D-Link 52-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 352.89€
Kaina 351.89 €

-1%

DGS-1210-52MP D-Link 52-Port PoE Gigabit Smart Switch 370W PoE including 4 x SFP

Sena kaina: 656€
Kaina 654 €

117%

210-ABNW Dell Networking N2024P, L2, 24x1GbE RJ45 PoE+, 2x10GbE SFP, Flow control, Auto MDI/MDIX, Po

Sena kaina: 572€
Kaina 1239 €

14%

GS1900-10HP-EU0101F 8-port GbE L2 PoE Smart Switch + 2 SFP slots, 802.3at, desktop, fanless, 77 Watt

Sena kaina: 135.99€
Kaina 155 €

1%

RB260GS MikroTik Switch RB260GS (Taifatech TF470, 96K SRAM, 5x1GbE RJ45, 1x1GbE SFP, Layer 2, MikroT

Sena kaina: 35.99€
Kaina 36.19 €

-19%

TL-SM321B TP-Link TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

Sena kaina: 14.29€
Kaina 11.69 €

-1%

510493 Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot

Sena kaina: 52.29€
Kaina 52.19 €

-74%

DEM-310GT D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC) modulis, max. 10km

Sena kaina: 70.69€
Kaina 18.59 €

-1%

506724 Intellinet imtuvas-siųstuvas MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SC), single-mode, 1310nm

Sena kaina: 33.59€
Kaina 33.49 €

3%

DXS-1210-10TS D-LINK DXS-1210-10TS, 10 Gigabit Ethernet Smart Switch with 8-port 10GBASE-T and 2-por

Sena kaina: 838€
Kaina 860 €

5%

SDCIT/8GB Kingston 8GB microSDHC UHS-I Class 10 Industrial Temp Card + SD Adapter

Sena kaina: 8.79€
Kaina 9.19 €

1%

WS-C2960-24TC-S CISCO Catalyst 2960-24 Switch 24x 10/100BaseTX RJ-45 Port 2x T/SFP LAN Lite Image

Sena kaina: 482€
Kaina 484 €

3%

90Y3901 Integrated Management Module Advanced Upgrade

Sena kaina: 273.49€
Kaina 279.39 €

13%

DGS-1210-20/ME D-Link 16-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports Metro Ethernet

Sena kaina: 145.29€
Kaina 163.19 €

15%

DGS-1210-10 D-Link 10-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 98.59€
Kaina 113.19 €

70%

GS2210-48-EU0101F 50 port Gigabit L2 managed switch (44 port 100/1000Mbps RJ-45, 2 Gigabit SFP, 4 Gi

Sena kaina: 329.19€
Kaina 558 €

1%

ES-12F Ubiquiti Fiber Switch ES-12F 12x SFP (8x 100/1000Mbps + 4x 1G), 4x Gigabit RJ45

Sena kaina: 194.69€
Kaina 195.29 €

9%

DGS-1210-20 D-Link 16-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 118.89€
Kaina 129.39 €

75%

MC220L TP-Link MC220L konventeris 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP)

Sena kaina: 16.49€
Kaina 28.79 €

20%

XS716T-100NES Netgear ProSafe Smart Managed 16-Port 10GbE 2x SFP+ Switch (XS716T)

Sena kaina: 905€
Kaina 1079 €

4%

XS708E-200NES Netgear ProSafe Plus 8-Port 10GbE 1x SFP+ Switch (XS708E v2)

Sena kaina: 495€
Kaina 511 €

15%

XS708T-100NES Netgear ProSafe Smart Managed 8-Port 10GbE 2x SFP+ Switch (XS708T)

Sena kaina: 495€
Kaina 567 €

-6%

DEM-311GT D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) modulis, max. 550m

Sena kaina: 52.19€
Kaina 49.49 €

-51%

98010536 HUAWEI S5700-28TP-LI-AC(24 Ethernet 10/100/1000ports 2 Gig SFP and 2 dual-purpose 10/100/10

Sena kaina: 924€
Kaina 461 €

1%

S+85DLC03D MikroTik 10G SFP+ transceiver with a LC connector S+85DLC03D

Sena kaina: 44.69€
Kaina 44.99 €

1%

USG20-VPN-EU0101F Firewall Applinace 1 x WAN, 1 x SFP, 4 x LAN/DMZ

Sena kaina: 289.69€
Kaina 290.59 €

1%

DGS-1210-28P D-Link 24 PoE 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 366.99€
Kaina 367.89 €

269%

DEM-CB100S D-Link SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M for DGS-1510

Sena kaina: 34.19€
Kaina 125.99 €

6%

DGS-1210-24 D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 134.99€
Kaina 142.39 €

-24%

3413450 Intenso micro SD 4GB SDHC card class 10

Sena kaina: 3.79€
Kaina 2.89 €

103%

TL-SM311LM TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module

Sena kaina: 7.19€
Kaina 14.59 €

1%

DGS-1210-28/ME D-Link 24-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports Metro Ethernet

Sena kaina: 192.59€
Kaina 193.19 €

162%

DN-93901 Modulinis perėjimas Digitus kat. 5e, Class D, RJ45

Sena kaina: 0.99€
Kaina 2.59 €

9%

ER-X-SFP Ubiquiti EdgeRouter ER-X-SFP 5 Gigabit RJ45 ports with passive PoE support,1xSFP

Sena kaina: 73.39€
Kaina 79.29 €

-86%

H1FA1E HPE 3Y FC NBD Exch MSR954 SFP Rtr SVC

Sena kaina: 985€
Kaina 139.29 €

-4%

NP0006 Logilink CAT 6 D Universal • Tested according to LINK Performance CLASS D, for up to 300 MHz

Sena kaina: 5.49€
Kaina 5.29 €

17%

DGS-1510-52X D-Link 52-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 4 10G SFP+

Sena kaina: 526€
Kaina 613 €

1%

DGS-1510-28P D-Link 28-Port Gigabit Stack PoE SmartPro Switch 2x SFP and 2x 10G SFP+ ports

Sena kaina: 570€
Kaina 572 €

-9%

TL-SM321A TP-Link TL-SM321A 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

Sena kaina: 21.69€
Kaina 19.89 €

-1%

91-010-204001B * modul SFP-SX-D MM (LC) 91-010-204001B

Sena kaina: 101.19€
Kaina 100.69 €

1%

T1700G-28TQ TP-Link T1700G-28TQ JetStream 24-Port Gigabit Stack Smart Switch + 4 10GE SFP+

Sena kaina: 294.79€
Kaina 297.39 €

10242 4World Bluetooth MICRO adapteris USB 2.0, Class 1, version 4.0 Vista

 
Kaina 6.69 €

-1%

545006 Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m

Sena kaina: 31.79€
Kaina 31.69 €

16%

DGS-1510-28X D-Link 28-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 4 10G SFP+

Sena kaina: 273.49€
Kaina 316.59 €

1%

S-85DLC05D MikroTik 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector S-85DLC05D

Sena kaina: 13.39€
Kaina 13.49 €

Atsitiktines prekės

4%

K72355EU Pelė Kensington Optinė Pro Fit™ USB/PS2 Mid-Size

Sena kaina: 25.19€
Kaina 25.99 €

USB raktas KINGSTON DTGE9/16GB, aukso sp.

 
Kaina 8.99 €

9%

AH0006 Adapteris LogiLink HDMI --> HDMI 2x Female

Sena kaina: 2.49€
Kaina 2.69 €

PM190020A4 ColorWay Matte Photo Paper, A4, Weight 190 g/m², 20 Sheets

 
Kaina 1.79 €

1%

4160656 Thrustmaster Joystick T-Flight HOTAS 4 (PC/PS4) + War Thunder Starter Pack

Sena kaina: 87.29€
Kaina 87.69 €

ESS8_EVA25 ESET Smart Security 9 antivirusinės ir antišnipinėjimo programos licencijos pratęsimas 2

 
Kaina 111.89 €

1%

52536.42T5225 Qoltec Long Life Notebook Battery - Lenovo IBM T61P | 4400mAh | 11.1V

Sena kaina: 30€
Kaina 30.19 €

18%

Gastroback 42535 Black, Stainless ste, 1280 W

Sena kaina: 212.16€
Kaina 249.6 €

4050300428659 Halogeninė lemputė Osram DECOSTAR 46860 WFL 20 WGU5,3

 
Kaina 1.89 €

-2%

FPC-5004E-L/100 Gembird instaliacinis kabelis FTP, kat.5e, CCA 100m, pilkas

Sena kaina: 14.69€
Kaina 14.49 €

22%

ICKWSUIR02 Vidinis kortelių skaitytuvas iBOX 62 in 1, USB, Juodas

Sena kaina: 3.19€
Kaina 3.89 €

LCCDGSX7ML3 CorelDRAW Graphics Suite X7 licencija (51-250)

 
Kaina 436 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai