Prekių paieška

Baltas vynas Tariquet Chardonnay 12% 0,75L

Baltas vynas Tariquet Chardonnay 12% 0,75L

Prekę Baltas vynas Tariquet Chardonnay 12% 0,75L pigiau nei kitur galite nusipirkti assorti.lt parduotuvėje. assorti.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 8.95 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
assorti.lt Sena kaina: 7.49€
8.95€

Panašios prekės

14%

Baltas vynas Ohau Sauvignon Blanc 2013 14% 0,75L

Sena kaina: 14.95€
Kaina 16.95 €

26%

Putojantis vynas Cornaro Prosecco Treviso Brut DOC 11% 0,75L

Sena kaina: 7.95€
Kaina 9.95 €

-24%

Putojantis vynas Lambrusco Dell' Emilia Nua 8% 0,75L

Sena kaina: 6.49€
Kaina 4.95 €

-1%

Lenovo IdeaPad Miix 700 12.0 ", Black, Multi-touch, IPS, 2160 x 1440 pixels, Intel Core M, m5-6Y54,

Sena kaina: 822.53€
Kaina 814.62 €

17%

Qoltec Optic Pigtail LC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

Sena kaina: 2.08€
Kaina 2.42 €

67%

Qoltec Optic Pigtail SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

Sena kaina: 1.31€
Kaina 2.18 €

66%

Qoltec Optic Pigtail ST/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 1m

Sena kaina: 1.05€
Kaina 1.74 €

17%

Qoltec Optic Pigtail LC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 2m

Sena kaina: 1.45€
Kaina 1.69 €

Qoltec Optic Pigtail SC/UPC SM 9/125 0,9mm G657A 2m

 
Kaina 1.84 €

Qoltec Optic Pigtail LC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

 
Kaina 1.91 €

Qoltec Optic Pigtail ST/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 2m

 
Kaina 1.91 €

Qoltec Optic Pigtail SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 2m

 
Kaina 1.93 €

67%

Qoltec Optic Pigtail SC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

Sena kaina: 1.22€
Kaina 2.03 €

67%

Qoltec Optic Pigtail SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

Sena kaina: 1.36€
Kaina 2.27 €

67%

Qoltec Optic Pigtail ST/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 2m

Sena kaina: 1.18€
Kaina 1.96 €

67%

Qoltec Optic Pigtail LC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

Sena kaina: 1.31€
Kaina 2.18 €

Qoltec Optic Pigtail FC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

 
Kaina 1.84 €

67%

Qoltec Optic Pigtail FC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 3m

Sena kaina: 1.32€
Kaina 2.2 €

Qoltec Optic Pigtail SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 0,5m

 
Kaina 1.89 €

68%

Qoltec Optic Pigtail ST/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

Sena kaina: 1.07€
Kaina 1.79 €

67%

Qoltec Optic Pigtail ST/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

Sena kaina: 1.22€
Kaina 2.03 €

68%

Qoltec Optic Pigtail FC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 2m

Sena kaina: 1.16€
Kaina 1.94 €

67%

Qoltec Optic Pigtail FC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

Sena kaina: 1.22€
Kaina 2.03 €

67%

Qoltec Optic Pigtail SC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 3m

Sena kaina: 1.28€
Kaina 2.13 €

67%

Qoltec Optic Pigtail SC/APC SM 9/125 0,9mm G657A 1m

Sena kaina: 1.34€
Kaina 2.23 €

-2%

HP Elite x2 1012 M3-6Y30 12.0 4GB/128 PC

Sena kaina: 1550.69€
Kaina 1520.87 €

-1%

HP 1012 M5-6Y57 12.0 8GB/256 HSPA PC

Sena kaina: 1122.46€
Kaina 1111.66 €

1%

Lenovo ThinkPad X1 Tablet 12.0 ", Black, Multi-touch, IPS, 2160 x 1440 pixels, Intel Core M, m5-6Y54

Sena kaina: 1627.87€
Kaina 1643.99 €

68%

Qoltec Optic Pigtail SC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 1m

Sena kaina: 1.26€
Kaina 2.11 €

67%

Qoltec Optic Pigtail LC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 2m

Sena kaina: 1.41€
Kaina 2.35 €

67%

Qoltec Optic Pigtail ST/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 3m

Sena kaina: 1.32€
Kaina 2.2 €

68%

Qoltec Optic Pigtail LC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 1m

Sena kaina: 1.23€
Kaina 2.06 €

68%

Qoltec Optic Pigtail SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 1,5m

Sena kaina: 1.26€
Kaina 2.11 €

17%

Qoltec Optic Pigtail LC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 2m

Sena kaina: 1.45€
Kaina 1.69 €

67%

Qoltec Optic Pigtail SC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 2m

Sena kaina: 1.29€
Kaina 2.15 €

67%

Qoltec Optic Pigtail SC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

Sena kaina: 1.18€
Kaina 1.96 €

67%

Qoltec Optic Pigtail SC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 2m

Sena kaina: 1.34€
Kaina 2.23 €

67%

Qoltec Optic Pigtail FC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 2m

Sena kaina: 1.18€
Kaina 1.96 €

67%

Qoltec Optic Pigtail LC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 3m

Sena kaina: 1.32€
Kaina 2.2 €

2%

Techly universalus pakrovėjas 3-12V 0.6A 7.2W su 7 kištukais

Sena kaina: 9.72€
Kaina 9.89 €

66%

Qoltec Optic Pigtail FC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 1m

Sena kaina: 1.05€
Kaina 1.74 €

67%

Qoltec Optic Pigtail LC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

Sena kaina: 1.22€
Kaina 2.03 €

Emalė Direkt auf Rost RAL 5010 0.75L

 
Kaina 7.88 €

-8%

Termosas met. 0.75L Cook line ETA3189

Sena kaina: 10.55€
Kaina 9.74 €

Emalė Direkt auf Rost RAL 7040 0,75L

 
Kaina 7.88 €

Emalė Direkt auf Rost RAL 8011 0,75L

 
Kaina 7.88 €

Emalė Direkt auf Rost RAL 3005 0.75L

 
Kaina 7.88 €

Emalė Direkt auf Rost RAL 1036 0.75L

 
Kaina 7.88 €

Emalė Direkt auf Rost RAL 1015 0,75L

 
Kaina 7.88 €

Emalė Direkt auf Rost.RAL 6005 0,75L

 
Kaina 7.88 €

Emalė Direkt auf Rost Hammer silber 0,75L

 
Kaina 8.54 €

Emalė Direkt auf Rost RAL 8017 0,75L

 
Kaina 7.88 €

Emalė Direkt auf Rost RAL 9006 0.75L

 
Kaina 7.88 €

Emalė Direkt auf Rost RAL 1021 0,75L

 
Kaina 7.88 €

Emalė Direkt auf Rost RAL 9016 0,75L

 
Kaina 7.88 €

Valiklis FUNGI PRO puršk.0,75L

 
Kaina 3.34 €

Emalė Direkt auf Rost RAL 3000 0,75L

 
Kaina 7.88 €

54%

BANQUET TERMOSAS 0.75L AVANZA BLUE

Sena kaina: 9.03€
Kaina 13.87 €

Emalė Direkt auf Rost RAL 9005 0,75L

 
Kaina 7.88 €

-45%

Sidras LAMBRINI Cherry, 5%, 0,75l

Sena kaina: 6.49€
Kaina 3.59 €

-45%

Sidras LAMBRINI Peach, 5%, 0,75l

Sena kaina: 6.49€
Kaina 3.59 €

3%

Rausvasis nealkoholinis vynas TORRES NATUREO ROSE (0%), 750 ml

Sena kaina: 7.99€
Kaina 8.19 €

3%

Baltasis nealkoholinis vynas TORRES NATUREO MUSCAT (0%), 750 ml

Sena kaina: 7.99€
Kaina 8.19 €

3%

Raudonasis nealkoholinis vynas TORRES NATUREO SYRAH (0%), 750 ml

Sena kaina: 7.99€
Kaina 8.19 €

Ilgiklis DELTACO 6 lizdų, 5.0m, baltas / GT-128

 
Kaina 9.99 €

5%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 0.5m

Sena kaina: 5.82€
Kaina 6.07 €

-9%

Prestigio GeoVision 5057 (5.0", TFT, 480х272, Win CE 6.0, CPU MSTAR 2531A 800 MHz, 128 MB RAM, 4 GB

Sena kaina: 64.97€
Kaina 59.59 €

1%

Prestigio GeoVision 5058 (5.0", TFT, 480х272, Win CE 6.0, CPU 800 MHz, 128 MB RAM, 4 GB, FM, 950 mAh

Sena kaina: 61.73€
Kaina 62.19 €

2%

Atmintukas SanDisk Ultra Fit 64GB USB3.0, 128-bit AES, Iki 130MBs

Sena kaina: 13.9€
Kaina 14.15 €

-10%

LED 24" GL2450TC 0.276 FHD 1920x1080p 12M:1 (typ 1000:1) 250cd 170/160 2ms VGA/DVI/HDMI, 2Wx2, HAS,

Sena kaina: 142.7€
Kaina 129.49 €

-17%

UNICAVIEWXXLWH Universalus atverčiamas dėklas Unica View XXL dydis 5.0-5.5 Celly baltas

Sena kaina: 7.49€
Kaina 6.29 €

-17%

UNICAVIEWXLWH Universalus atverčiamas dėklas Unica View XL dydis 4.5-5.0 Celly baltas

Sena kaina: 7.49€
Kaina 6.29 €

21357485 SYMANTEC ESD Norton ESD Security Standarad 3.0 1 User 1 Device 12 Months (DE)

 
Kaina 32.69 €

Atsitiktines prekės

5%

PLAYWAY Railroad Lines

Sena kaina: 6.05€
Kaina 6.32 €

-1%

Šaldytuvas Siemens KG36NVI45

Sena kaina: 937€
Kaina 928.99 €

6%

Nikon COOLPIX W100 Backpack kit Compact camera, 13.2 MP, Optical zoom 3 x, Digital zoom 2 x, ISO 160

Sena kaina: 143.12€
Kaina 151.01 €

17%

COGITO nylon strap for watch, grey/yellow Cogito

Sena kaina: 1.45€
Kaina 1.69 €

5%

Techly nailono dieliai 280 x 4.8mm 100 vnt juodi

Sena kaina: 4.66€
Kaina 4.86 €

1%

WD AV-GP 1TB SATA 6Gb/s HDD

Sena kaina: 57.64€
Kaina 58.19 €

-1%

LG 43LW310C 43" (108 cm) ", Smart TV, Full HD, 1920 x 1080 pixels, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, Black, 108

Sena kaina: 468.63€
Kaina 464.12 €

5%

START.LAN STLKTS011 thermostat opened

Sena kaina: 6.93€
Kaina 7.23 €

-1%

Haier Air Conditioner AS12TA2HRA Built-in, Heat function, Fan, Number of speeds 4

Sena kaina: 637.03€
Kaina 630.9 €

1%

Edimax ES-1008PH 8-Port Fast Ethernet Switch With 4 PoE+ Ports

Sena kaina: 57.02€
Kaina 57.56 €

-10%

Įmontuojama mikrobangų krosnelė Bosch BFR634GW1

Sena kaina: 497.99€
Kaina 449.99 €

67%

Digitalbox START.LAN Patchcord UTP cat.5e 1m black

Sena kaina: 0.45€
Kaina 0.75 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai