Prekių paieška

Baltas vynas Tariquet Chardonnay 12% 0,75L

Baltas vynas Tariquet Chardonnay 12% 0,75L

Prekę Baltas vynas Tariquet Chardonnay 12% 0,75L pigiau nei kitur galite nusipirkti assorti.lt parduotuvėje. assorti.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 8.95 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
assorti.lt Sena kaina: 7.49€
8.95€
Į parduotuvę

Panašios prekės

20%

Baltas vynas Tariquet Chardonnay 12% 0,75L

Sena kaina: 7.49€
Kaina 8.95 €

21%

Baltas vynas Luis Felipe Edwards Chardonnay 12% 0,75L

Sena kaina: 5.79€
Kaina 6.95 €

20%

Baltas vynas Tariquet Sauvignon 11,5% 0,75L

Sena kaina: 7.49€
Kaina 8.95 €

7%

Vynas Cava GRAN DUCAY Rose Brut Nature DO, 12% 0.75L

Sena kaina: 8.95€
Kaina 9.49 €

19%

Vynas Sentina Pinot Grigio, 0,75l

Sena kaina: 5.49€
Kaina 6.49 €

6%

Baltas vynas Le Poesie Pinot Grigio Veneto 11,5% 0,75L

Sena kaina: 8.49€
Kaina 8.95 €

21%

Baltas vynas Luis Felipe Edwards Sauvignon Blanc 14% 0,75L

Sena kaina: 5.79€
Kaina 6.95 €

14%

Baltas vynas Ohau Sauvignon Blanc 2013 14% 0,75L

Sena kaina: 14.95€
Kaina 16.95 €

36%

Baltas vynas Heritages Cotes du Rhone A.O.C 13,5% tūrio, 0.75l

Sena kaina: 12.49€
Kaina 16.95 €

-4%

Vynas "VINTENSE CHARDONNAY" 0,0% alc.vol. 0,75l

Sena kaina: 6.49€
Kaina 6.29 €

27%

BALTAS VYNAS Oggi Pinot Grigio Delle Venezie IGT, 12% tūrio, 0,75 l

Sena kaina: 5.49€
Kaina 6.95 €

18%

BALTAS VYNAS Undurraga Sibaris Chardonnay Gran Reserva Leyda Valley DO, 14% tūrio, 0,75 l

Sena kaina: 9.79€
Kaina 11.49 €

16%

Baltasis vynas Zuccardi Serie A Chardonnay, 13% tūrio 0.75L

Sena kaina: 12.95€
Kaina 14.95 €

23%

Baltasis vynas Crudo Catarratto Zibibbo Organic Terre Siciliane IGT, 12% tūrio 0.75L

Sena kaina: 8.95€
Kaina 10.95 €

12%

Sausas baltasis vynas Domaine Preignes Le Neuf Viognier Languedoc IGP , 12,5% tūrio 0.75L

Sena kaina: 8.95€
Kaina 9.95 €

Universali emalė LuxDecor blizgi baltas krištolas 0.75l

 
Kaina 6.26 €

8%

TORRES NATUREO MUSCAT bealkoholinis vynas 0,75L

Sena kaina: 7.99€
Kaina 8.59 €

8%

TORRES NATUREO ROSE bealkoholinis vynas 0,75L

Sena kaina: 7.99€
Kaina 8.59 €

19%

Sausas raudonas vynas BRANDVLEI MANOR Coffee Pinotage, 14%, 0.75l

Sena kaina: 7.25€
Kaina 8.59 €

7%

Vynas Cava GRAN DUCAY Brut Nature DO, 11.5% 0.75L

Sena kaina: 8.95€
Kaina 9.49 €

11%

Raudonas vynas Contessa Carola Primitivo Di Manduria 14,5% 0,75L

Sena kaina: 14.49€
Kaina 15.95 €

21%

Raudonas vynas Luis Felipe Edwards Carmenere 13% 0,75L

Sena kaina: 5.79€
Kaina 6.95 €

115%

Raudonas vynas Chateau D'Arvigny Haut-Medoc 13% 0,75L

Sena kaina: 6.49€
Kaina 13.95 €

26%

Putojantis vynas Cornaro Prosecco Treviso Brut DOC 11% 0,75L

Sena kaina: 7.95€
Kaina 9.95 €

-24%

Putojantis vynas Lambrusco Dell' Emilia Nua 8% 0,75L

Sena kaina: 6.49€
Kaina 4.95 €

42%

Raudonas vynas Heritages Cotes du Rhone A.O.C 14% tūrio, 0.75l

Sena kaina: 11.99€
Kaina 16.95 €

17%

Raudonas vynas Chateau Saint-Lo Saint-Emiliom Grand Cru 13,5% tūrio, 0.75l

Sena kaina: 24.95€
Kaina 28.95 €

-4%

Vynas"VINTENSE MERLOT" 0,0% alc vol 0,75l

Sena kaina: 6.49€
Kaina 6.29 €

-4%

Vynas"VINTENSE SYRAH" 0,0%alc vol 0,75l

Sena kaina: 6.49€
Kaina 6.29 €

-4%

Vynas"VINTENSE BLANC" 0,0% alc vol 0,75l

Sena kaina: 6.49€
Kaina 6.29 €

26%

Raudonas vynas Haut-Medoc Chateau d'Hanteillan AOP 13% tūrio, 0.75l

Sena kaina: 19.95€
Kaina 24.95 €

33%

Raudonas vynas NOTRE DAME DE COUSIGNAC IGP Méditerrannée Syrah-Grenache 13,5% tūrio, 0.75l

Sena kaina: 8.99€
Kaina 11.95 €

20%

BALTAS VYNAS Fuzion Alta Torrontes Pinot Grigio'2013, 13,5% tūrio, 0,75 l

Sena kaina: 7.49€
Kaina 8.95 €

27%

BALTAS VYNAS Peter & Peter Riesling Trocken Mosel, 13% tūrio, 0,75 l

Sena kaina: 6.95€
Kaina 8.79 €

27%

BALTAS VYNAS Peter & Peter Zeller Riesling Feinherb Mosel (Pusiau sausas), 11% tūrio, 0,75 l

Sena kaina: 6.95€
Kaina 8.79 €

54%

PUTOJANTIS VYNAS Botter BAROCCO Prosecco DOC, 11% tūrio, 0,75l

Sena kaina: 6.49€
Kaina 9.95 €

24%

Baltasis vynas Quinta da Avaleda Vinho Verde, 11% tūrio 0.75L

Sena kaina: 7.95€
Kaina 9.79 €

12%

Raudonasis vynas Terredavino Barolo DOCG, 13,5% tūrio 0.75L

Sena kaina: 25.95€
Kaina 28.95 €

11%

Raudonasis vynas Zuccardi Serie A Malbec Uco Valley, 14% tūrio 0.75L

Sena kaina: 13.49€
Kaina 14.95 €

12%

Raudonasis vynas J.Maumus Tradition Cru du Paradis Madiran AOP, 13,5% Tūrio, 0.75L

Sena kaina: 15.75€
Kaina 17.49 €

43%

Raudonasis vynas Tenuta di Sesta Brunello di Montalcino DOCG, 14% tūrio 0.75L

Sena kaina: 34.95€
Kaina 49.95 €

21%

Raudonasis vynas Backwoods Zinfandel Reserve,Lodi, 13,5% tūrio 0.75L

Sena kaina: 9.95€
Kaina 11.95 €

37%

Raudonasis vynas Esporao Alandra - Tinto DO, 13% tūrio 0.75L

Sena kaina: 4.99€
Kaina 6.79 €

-5%

301856 Techly universalus pakrovėjas 3-12V 0.6A 7.2W su 7 kištukais

Sena kaina: 9.59€
Kaina 9.19 €

-1%

Lenovo IdeaPad Miix 700 12.0 ", Black, Multi-touch, IPS, 2160 x 1440 pixels, Intel Core M, m5-6Y54,

Sena kaina: 822.53€
Kaina 814.62 €

Qoltec Optic Pigtail LC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

 
Kaina 1.39 €

1%

Qoltec Optic Pigtail SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

Sena kaina: 1.44€
Kaina 1.45 €

2%

Qoltec Optic Pigtail ST/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 1m

Sena kaina: 1.13€
Kaina 1.15 €

Atsitiktines prekės

2%

Web/SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter

Sena kaina: 37.85€
Kaina 38.36 €

6%

MFW68660 Bosch MFW68660 Black, 800 W

Sena kaina: 176.99€
Kaina 186.59 €

1%

SC420I APC Smart-UPS SC 420

Sena kaina: 172.79€
Kaina 173.19 €

Braun HT450 Toaster, Defrost and reheat funcions, White

 
Kaina 32.37 €

1%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 2m

Sena kaina: 5.2€
Kaina 5.23 €

Dėklas Esperanza ET173B 10,1" 16:9 planš. kompiuteriui|Juodai mėlynas|Neoprenas

 
Kaina 2.82 €

Tucano COLORE Laptop Sleeve for 10"/11"/11.6" (Red) / Neoprene

 
Kaina 13 €

Dėklas 4World 9.7'' Tatoo juoda ir pilka

 
Kaina 2.79 €

1%

Dėklas Esperanza ET181K 7'' planš. kompiuteriui | Juodas | Ekologinius odos

Sena kaina: 2.48€
Kaina 2.5 €

-12%

EDB1675 Lygintuvas Electrolux EDB1675

Sena kaina: 39.59€
Kaina 34.89 €

-4%

L0911/ AFACO-08000-GBA01 PC korpuso ventiliatorius Arctic F8 (80x80x25 mm)

Sena kaina: 3.29€
Kaina 3.19 €

Ausinės TRACER Vega RED

 
Kaina 4.22 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai