Prekių paieška

D-Link xStack 24-port 10/100/1000 Layer 2+ Stackable Managed Gigabit Switch

D-Link xStack 24-port 10/100/1000 Layer 2+ Stackable Managed Gigabit Switch

Prekę D-Link xStack 24-port 10/100/1000 Layer 2+ Stackable Managed Gigabit Switch pigiau nei kitur galite nusipirkti kilobaitas.lt parduotuvėje. kilobaitas.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 1424.07 €

Pasidalink su draugais



Prekės Kaina
kilobaitas.lt 1424.07€

Panašios prekės

DGS-3420-28TC D-Link xStack 24-port 10/100/1000 Layer 2+ Stackable Managed Gigabit Switch

 
Kaina 1438 €

Tinklo komutatorius D-Link xStack 24-port 10/100/1000 Layer 2+ Stackable Managed Gigabit Switch

 
Kaina 1410.38 €

D-Link xStack 48-port 10/100/1000 Layer 2+ Stackable Managed Gigabit Switch

 
Kaina 2232.32 €

-10%

DES-3200-28 D-Link xStack 24-port 10/100Base-X SFP Layer 2 Managed Switch + 4-port Combo 1

Sena kaina: 228.19€
Kaina 206.79 €

-3%

DES-3200-10 D-Link xStack 8-port 10/100 Layer 2 Managed Switch + 2-port Combo 1000BaseT/SF

Sena kaina: 155.99€
Kaina 152.69 €

D-Link xStack 48-port 10/100/1000 Layer 2+ Stackable Managed PoE Gigabit Switch

 
Kaina 2701.33 €

DUB-H7/E D-Link koncentratorius 7-port USB 2.0 (7 x port A, 1 x port B, kab,maitn. šalt.)

 
Kaina 26.19 €

-6%

DGS-1210-12TS/ME D-LINK DGS-1210-12TS/ME, Managed Gigabit Switch with 10 Ports 1000Base SFP + 2 Port

Sena kaina: 194.59€
Kaina 184.49 €

6%

DWS-3160-24TC D-Link Unified Wireless 24-Port L2+ Managed Gigabit Switch w/ 4x Combo Ports

Sena kaina: 283.69€
Kaina 298.59 €

1%

TL-SL1226 TP-Link TL-SL1226 24-Port 10/100Mbps + 2-Port Gigabit Switch

Sena kaina: 85.99€
Kaina 86.19 €

DUB-H4/E D-Link koncentratorius 4-port USB 2.0 (4 x port A, 1 x port B, kab,mait.šal)

 
Kaina 19.99 €

D-Link koncentratorius 4-port USB 2.0 (4 x port A, 1 x port B, kab,mait.šal)

 
Kaina 19.78 €

D-Link koncentratorius 7-port USB 2.0 (7 x port A, 1 x port B, kab,maitn. šalt.)

 
Kaina 25.91 €

-2%

TP-Link TL-SL1226 24-Port 10/100Mbps + 2-Port Gigabit Switch

Sena kaina: 65.74€
Kaina 64.47 €

D-Link 24-port 10/100/1000 Layer2 Stackable PoE Gigabit Switch Combo 1000T/SFP

 
Kaina 1000.69 €

D-Link koncentratorius 4-port USB 2.0 (4 x port A, 1 x port B, kab,mait.šal)

 
Kaina 23.11 €

-6%

DGS-1210-28XS/ME D-LINK DGS-1210-28XS/ME, Managed Gigabit Switch with 24 Ports 100M/1G SFP + 4 10G S

Sena kaina: 416€
Kaina 394.29 €

DGS-3120-48PC/SI D-Link 48-port 10/100/1000 Layer2 Stackable PoE Gigabit Switch 4-port Combo SFP

 
Kaina 1645 €

-6%

DKVM-CB D-Link kabelis KVM 1.8m (PS/2, PS/2, D-Sub-15)

Sena kaina: 9.39€
Kaina 8.89 €

-6%

DGS-1510-28L/ME D-LINK DGS-1510-28L/ME, Managed Gigabit Switch with 24 Ports 10/100/1000Base-T + 4 1

Sena kaina: 239.19€
Kaina 226.69 €

19%

DCS-5030L D-Link DCS-5030L Network Cloud Camera, 2.38 mm, Wi-Fi, 1.0 MP, Power over Ethernet (PoE),

Sena kaina: 101.49€
Kaina 120.19 €

-6%

D-Link DAP-2310 AirPremier Wi-Fi, 2.4 GHz, 1, Web-based management, 1000 Gbit/s, 300 Mbit/s, Power

Sena kaina: 27.07€
Kaina 25.66 €

-6%

D-Link DCS-5030L Network Cloud Camera, 2.38 mm, Wi-Fi, 1.0 MP, Power over Ethernet (PoE), 720p,

Sena kaina: 116.65€
Kaina 110.58 €

14%

DES-1210-28 D-Link 24-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

Sena kaina: 132.19€
Kaina 149.79 €

-6%

DKVM-4K/A7B D-Link DKVM-4K 4-Port PS/2 KVM Switch, Warranty 24 month(s)

Sena kaina: 28.19€
Kaina 26.59 €

-6%

KVM-440 D-Link KVM-440 PS2/USB 8 Port Combo KVM Switch, VGA, PS/2, PS/2, Warranty 24 month(s)

Sena kaina: 208.89€
Kaina 197.99 €

-6%

D-Link DKVM-4K 4-Port PS/2 KVM Switch, Warranty 24 month(s)

Sena kaina: 30.84€
Kaina 29.23 €

26%

D-Link 24-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

Sena kaina: 104.57€
Kaina 130.85 €

-6%

D-Link KVM-440 PS2/USB 8 Port Combo KVM Switch, VGA, PS/2, PS/2, Warranty 24 month(s)

Sena kaina: 223.25€
Kaina 211.63 €

-6%

D-LINK DGS-1024A, Layer 2 unmanaged Gigabit Switch, 16K MAC addresses, 24 x 10/100/1000

Sena kaina: 78.67€
Kaina 74.62 €

27%

D-Link 24-port 10/100 Smart Switch 2 Combo 1000BaseT/SFP 2 Gigabit

Sena kaina: 107.56€
Kaina 135.88 €

-7%

DXS-1210-12TC D-LINK DXS-1210-12TC, 10 Gigabit Ethernet Smart Switch with 8-port 10GBASE-T + 2-port

Sena kaina: 1210€
Kaina 1127 €

20%

DGS-1100-24 D-Link 24-port 10/100/1000 EasySmart Switch

Sena kaina: 100.99€
Kaina 120.19 €

-7%

DES-1210-52 D-Link 48-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

Sena kaina: 247.99€
Kaina 231.19 €

-18%

DGS-1210-10 D-Link 10-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 111.69€
Kaina 92.39 €

-4%

DGS-1210-10P D-Link 10-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT

Sena kaina: 145€
Kaina 140 €

-1%

DGS-1210-28P D-Link 24 PoE 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 342.19€
Kaina 341.19 €

-11%

DGS-1210-24 D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 167.79€
Kaina 150.29 €

-23%

GO-SW-24G/E D-Link 24-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

Sena kaina: 84.19€
Kaina 65.49 €

-6%

DGS-1210-28/ME D-Link 24-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports Metro Ethernet

Sena kaina: 214.69€
Kaina 203.49 €

-3%

DGS-3120-24SC/SI D-Link 24-port SFP Layer2 Stackable Gigabit Switch 8-port Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 739€
Kaina 722 €

-24%

DGS-1100-24P D-Link 24-Port PoE Gigabit Smart Switch

Sena kaina: 286.39€
Kaina 220.19 €

6%

KVM-121 D-Link KVM-121 2-Port PS/2 KVM Switch with Audio Support KVM(Keyboard/Video/Mouse) Switch, V

Sena kaina: 20.99€
Kaina 22.19 €

-6%

KVM-221 D-Link KVM-221 2-Port USB KVM Switch with Audio Support KVM(Keyboard/Video/Mouse) Switch, VG

Sena kaina: 32.19€
Kaina 30.49 €

-32%

DES-1100-24 D-Link 24-port 10/100 EasySmart Switch

Sena kaina: 93.49€
Kaina 63.69 €

-5%

DUB-E100 D-Link Konverteris USB 2.0 (1 x port B) - FastEthernet 10/100BaseT (1 x RJ45)

Sena kaina: 12.79€
Kaina 12.19 €

5%

D-Link Konverteris USB 2.0 (1 x port B) - FastEthernet 10/100BaseT (1 x RJ45)

Sena kaina: 27€
Kaina 28.16 €

-3%

DGS-1026MP D-Link 24-Port Desktop Gigabit PoE + 2GE Combo Switch Total PoE Budget: 370W

Sena kaina: 354.19€
Kaina 346.69 €

18%

D-Link 24-port 10/100/1000 EasySmart Switch

Sena kaina: 100.98€
Kaina 118.92 €

-16%

D-Link 10-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT

Sena kaina: 166.48€
Kaina 140.02 €

-6%

D-Link DGS-1100-26 Rack-mounted, Managed, 8 MB, 52 Gbit/s, 10/100/1000 Mbps and SFP, 24 + 2 ports

Sena kaina: 146.18€
Kaina 138.56 €

3%

D-Link DES-3200-26 Managed, 10/100Mbps and Combo 1000BASE-T/SFP, 24 + 2 ports

Sena kaina: 183.05€
Kaina 186.87 €

19%

D-Link 8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch incl. 2 Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 120.34€
Kaina 143.08 €

16%

D-Link KVM-121 2-Port PS/2 KVM Switch with Audio Support KVM(Keyboard/Video/Mouse) Switch, VGA, PS/2

Sena kaina: 20.94€
Kaina 24.24 €

-16%

D-Link 24 PoE 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 383.76€
Kaina 322.77 €

19%

D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit PoE (max.85W) Smart Switch incl. 4 Combo

Sena kaina: 295.55€
Kaina 351.4 €

-16%

D-Link 10-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 109.79€
Kaina 92.34 €

6%

D-Link 24-port Fast Ethernet PoE/PoE+ Smart Switch

Sena kaina: 239.31€
Kaina 251.81 €

D-Link 24-port 10/100/1000 Layer2 Stackable Gigabit Switch 4-port Combo SFP

 
Kaina 554.23 €

D-Link Konverteris USB 2.0 (1 x port B) - FastEthernet 10/100BaseT (1 x RJ45)

 
Kaina 27.09 €

19%

D-Link 24-Port Desktop Gigabit PoE + 2GE Combo Switch Total PoE Budget: 370W

Sena kaina: 288.8€
Kaina 343.38 €

D-Link 24-Port PoE Gigabit Smart Switch

 
Kaina 267.6 €

-6%

D-Link DES-1026G Rack-mounted, Unmanaged, 10/100 Mbps and 10/100/1000 BASE-T/SFP, 24 + 2 ports

Sena kaina: 82.65€
Kaina 78.35 €

19%

D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 125.15€
Kaina 148.8 €

D-Link 48-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

 
Kaina 228.92 €

D-Link 24-port SFP Layer2 Stackable Gigabit Switch 8-port Combo 1000BaseT/SFP

 
Kaina 738.32 €

D-Link 24-port 10/100/1000 Layer2 Stackable Gigabit Switch 4-port Combo1000T/SF

 
Kaina 559.56 €

-16%

D-Link 24 PoE 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports

Sena kaina: 387.45€
Kaina 325.87 €

D-Link Konverteris USB 2.0 (1 x port B) - FastEthernet 10/100BaseT (1 x RJ45)

 
Kaina 32.92 €

D-Link 24-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

 
Kaina 68.59 €

-6%

D-LINK KVM-221, 2 port USB KVM Switch with built in cables

Sena kaina: 35.16€
Kaina 33.34 €

6%

D-LINK KVM-121, 2-port KVM Switch with build in cables

Sena kaina: 22.91€
Kaina 24.12 €

19%

D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 128.76€
Kaina 153.09 €

D-Link 48-port 10/100 Smart Switch 2 Combo 1000BaseT/SFP 2 Gigabit

 
Kaina 233.31 €

6%

D-Link 24-port Fast Ethernet PoE/PoE+ Smart Switch

Sena kaina: 243.91€
Kaina 256.67 €

19%

Tinklo komutatorius D-Link 24-Port Desktop Gigabit PoE + 2GE Combo Switch Total PoE Budget: 370W

Sena kaina: 291.59€
Kaina 346.68 €

19%

D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit PoE (max.85W) Smart Switch incl. 4 Combo

Sena kaina: 298.39€
Kaina 354.77 €

18%

D-Link 8-Port Desktop Gigabit, 8 X PoE+ up to 30W, max. 140W

Sena kaina: 100.98€
Kaina 118.92 €

D-Link 8-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

 
Kaina 17.8 €

-8%

DAP-2230 D-Link Wireless N PoE Access Point, 802.11n 2.4GHz Single Band

Sena kaina: 62.49€
Kaina 57.89 €

Atsitiktines prekės

-2%

MG-1000AMA Edimax 1000BaseSX SFP MiniGBIC LC MM module, 850nm, max. 220-550m

Sena kaina: 39.99€
Kaina 39.39 €

ZA0L0112PL TABLET PHAB PB1-750M 6.98

 
Kaina 255.79 €

-1%

4671101 Dokumentų naikiklis Fellowes 70s

Sena kaina: 203.19€
Kaina 202.89 €

-5%

DSL-2750U/RA D-LINK DSL-2750U/RA, ADSL/Ethernet/3g Router with Wireless N, ADSL: 1 RJ-11 port, LAN:

Sena kaina: 28.19€
Kaina 26.79 €

11%

KM0909 Valdymo lazdelė su rašikliu Kruger & Matz talpiniams ekranams

Sena kaina: 1.99€
Kaina 2.19 €

Indaplovė BLOMBERG Smartouch XB20 92638

 
Kaina 407 €

2%

TADRPA KX-FA55A ART ART Termo plėvalė FA-55 fakso aparatui PANASONIC KX-FP80/82/88

Sena kaina: 7.39€
Kaina 7.49 €

0002/3340 Kabelių jungčių rinkinys TechniSat 7 mm (4 vnt.)

 
Kaina 1.19 €

STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5 ASUS Strix GeForce GTX 970 OC, 4GB GDDR5 (256 Bit), HDMI, 2xDVI, DP

 
Kaina 359 €

11%

K-KJ51MCC04E BATTERY CHARGER W/4XAAA/K-KJ51MCC04E PANASONIC

Sena kaina: 12.89€
Kaina 14.19 €

5%

440-78 SIM adapterių rinkinys Sandberg 4in1

Sena kaina: 2.19€
Kaina 2.29 €

-10%

MMGG2KS/A Apple MacBook Air 2016 nešiojamas kompiuteris | Intel Core i5 1.6 GHz | 13.3

Sena kaina: 1379€
Kaina 1243 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai