Prekių paieška

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 0.5m

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 0.5m

Prekę Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 0.5m pigiau nei kitur galite nusipirkti kilobaitas.lt parduotuvėje. kilobaitas.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 10.12 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
kilobaitas.lt Sena kaina: 6.32€
10.12€

Panašios prekės

7%

INTELLINET 302747 optic patch cable LC-LC duplex 2m 50/125 OM3 multimode

Sena kaina: 7.49€
Kaina 7.99 €

11%

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC Multimode 50/125 mju Duplex long 3m class OM3

Sena kaina: 4.99€
Kaina 5.49 €

-1%

UBIQUITI OM3 50/125 μm Duplex LC cable

Sena kaina: 8.93€
Kaina 8.88 €

8%

INTELLINET 302693 optic patch cable LC-LC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

Sena kaina: 6.99€
Kaina 7.49 €

9%

DIGITUS LWL patchcable LC/LC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 3m

Sena kaina: 5.99€
Kaina 6.49 €

15%

DIGITUS LWL patchcable LC/LC 50/125um 1m Multimode Duplex Halogenfrei bis 1Gbit

Sena kaina: 3.49€
Kaina 3.99 €

Elektromobilio įkrovimo stotelė ENSTO One Appartment, 1x32A, 7,4kW, Type 2, 5m kab., RCBO, LAN, MID

 
Kaina 859 €

Elektromobilio krovimo stotelė ENSTO One Home, 3x32A, 22kW, Type 2, integruotas 5m kab., RCBO, RCMB

 
Kaina 799 €

Elektromobilio krovimo stotelė ENSTO One Home, 3x16A, 11kW, Type 2, integruotas 5m kab., RCBO, RCMB

 
Kaina 679 €

Elektromobilio įkrovimo stotelė ENSTO One Appartment, 1x16A, 3,6kW, Type 2, 5m kab., RCBO, LAN, MID

 
Kaina 819 €

2%

QOLTEC 54133 Qoltec Optic adapter LC/UPC duplex MultiMode

Sena kaina: 0.58€
Kaina 0.59 €

11%

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 2m

Sena kaina: 4.99€
Kaina 5.49 €

12%

DIGITUS LWL patchcable LC/ST 50/125um 2m Multimode Duplex halogen free up to 1Gbit

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.99 €

12%

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 50/125um 2m Multimode Duplex Halogenfrei bis 1Gbit

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.99 €

10%

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 3m

Sena kaina: 5.49€
Kaina 5.99 €

13%

Ubiquiti UF-MM-1G SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, (2-Pack), 0 to +70C

Sena kaina: 18.04€
Kaina 20.33 €

8%

LC-Power LC-HUB-ALU-2B-4 USB HUB 3.0 ACTIVE

Sena kaina: 24.61€
Kaina 26.44 €

-1%

VERTIV LC-MM-SFP Avocent SFP Multi Mode Fibre Module LC

Sena kaina: 77.89€
Kaina 77.8 €

2%

CABLE USB2 A PLUG/MICRO B 0.5M/CCP-MUSB2-AMBM-W-0.5M GEMBIRD

Sena kaina: 0.52€
Kaina 0.53 €

-2%

CABLE HDMI-DVI 0.5M/CC-HDMI-DVI-0.5M GEMBIRD

Sena kaina: 1.79€
Kaina 1.77 €

7%

GEMBIRD PP12-0.5M/V Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 0.5m, purple

Sena kaina: 0.31€
Kaina 0.33 €

-3%

GEMBIRD PP12-0.5M/O Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 0.5m, orange

Sena kaina: 0.36€
Kaina 0.35 €

-18%

GEMBIRD PP12-0.5M/R Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 0.5m, red

Sena kaina: 0.35€
Kaina 0.29 €

-3%

GEMBIRD PP12-0.5M Gembird patchcord RJ45, cat.5e, UTP, 0.5m, gray

Sena kaina: 0.36€
Kaina 0.35 €

3%

CABLE USB2 A PLUG/MICRO B 0.5M/CCP-MUSB2-AMBM-0.5M GEMBIRD

Sena kaina: 1.98€
Kaina 2.03 €

-1%

CABLE HDMI-DVI 0.5M/CC-HDMI-DVI-0.5M GEMBIRD

Sena kaina: 4.57€
Kaina 4.54 €

-1%

CABLE USB-C TO USB3 0.5M/CCP-USB3-AMCM-0.5M GEMBIRD

Sena kaina: 4.86€
Kaina 4.83 €

-1%

CABLE USB-C TO USB3 0.5M WHITE/CCP-USB3-AMCM-W-0.5M GEMBIRD

Sena kaina: 5.01€
Kaina 4.97 €

-1%

CABLE USB3 AM-MICRO BM 0.5M/CCP-MUSB3-AMBM-0.5M GEMBIRD

Sena kaina: 4.9€
Kaina 4.86 €

1%

Laser Printer|PANTUM|P3010DW|USB 2.0|WiFi|ETH|Duplex|P3010DW

Sena kaina: 135.94€
Kaina 136.45 €

7%

Laser Printer|CANON|i-SENSYS LBP223dw|USB 2.0|WiFi|ETH|Duplex|3516C008

Sena kaina: 203.28€
Kaina 215.98 €

7%

Xerox B1022V_B A3 MF Mono Office Digital Equip (P1524) (4623)

Sena kaina: 436.2€
Kaina 462.38 €

-1%

CABLE HDMI-HDMI 5M V2.0/PREMIUM CCBP-HDMI-5M GEMBIRD

Sena kaina: 12.44€
Kaina 12.41 €

-1%

CABLE HDMI-HDMI 7.5M V2.0/PREMIUM CCBP-HDMI-7.5M GEMBIRD

Sena kaina: 17.42€
Kaina 17.37 €

37%

CANYON BSP-51 Bluetooth Speaker, BT V5.0, Jieli AC6925B, Built in microphone, TF card support, 3.5mm AUX, micro-USB port, 1200mAh polymer battery, Green, cable length 0.5m, 65*65*165mm, 0.326kg

Sena kaina: 11.85€
Kaina 16.15 €

CANYON BSP-51 Bluetooth Speaker, BT V5.0, Jieli AC6925B, Built in microphone, TF card support, 3.5mm AUX, micro-USB port, 1200mAh polymer battery, Black, cable length 0.5m, 65*65*165mm, 0.326kg

 
Kaina 26.11 €

-9%

D-Link DEM-211 SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 2000 m, 0 to +70C

Sena kaina: 19.49€
Kaina 17.8 €

-5%

D-Link DEM-311GT/DD SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, 0 to +70C

Sena kaina: 21.75€
Kaina 20.76 €

13%

D-Link WDM SFP Transceiver DEM-330T/10KM SFP, Single-Mode Fiber, 100-SM-LC-L, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength TX 1550, RX 1310 nm, Maximum transfer distance 10000 m, Hot Pluggable; WDM Bi-direction, 0 to 70

Sena kaina: 19.3€
Kaina 21.75 €

4%

LANBERG usb micro-B M USB-A M 2.0 cable 0.5m black

Sena kaina: 0.28€
Kaina 0.29 €

-3%

Gembird kabelis mikro USB 2.0 AM-MBM5P 0,5M LUNA

Sena kaina: 0.46€
Kaina 0.45 €

16%

GEMBIRD PP6U-0.5M/B Gembird UTP Cat6 Patch cord, 0.5 m, blue

Sena kaina: 0.5€
Kaina 0.58 €

Kabelis DELTACO USB 2.0 "A-micro B", 0.5m, juodas / USB-300S-K

 
Kaina 5.5 €

9%

Mob. telefono kabelis DELTACO USB 2.0 "C-A", 0.5m, juodas / USBC-1003

Sena kaina: 11.99€
Kaina 12.99 €

8%

Mob.telefono kabelis DELTACO USB 2.0 "C-A", 0.5m, baltas / USBC-1008M

Sena kaina: 12.99€
Kaina 13.99 €

8%

Mob.telefono kabelis DELTACO USB 2.0 "C-A", 0.5m, juodas / USBC-1003M

Sena kaina: 12.99€
Kaina 13.99 €

3%

GEMBIRD CC-HDMI4L-0.5M Gembird HDMI V2.0

Sena kaina: 3.1€
Kaina 3.19 €

21%

MANHATTAN Hi-Speed USB Device Cable 5m silver USB 2.0 Standard-A male to USB 2.0

Sena kaina: 2.49€
Kaina 2.99 €

3%

LANBERG USB-A M USB-B M 2.0 cable 0.5m

Sena kaina: 1.94€
Kaina 1.98 €

-1%

AXAGON BUCM-AM05SB SPRING cable USB-C USB-A 2.0, 0.5m, 3A, Black

Sena kaina: 7.74€
Kaina 7.72 €

99%

Cablexpert PP12-0.5M/B 0.5 m, Blue

Sena kaina: 0.73€
Kaina 1.45 €

1%

DELOCK Cable EASY-USB 2.0 Type-A>B 0,5m

Sena kaina: 8.68€
Kaina 8.75 €

2%

DELOCK Cable EASY-USB 2.0 Type-A>A 0,5m

Sena kaina: 9.4€
Kaina 9.51 €

1%

LANBERG USB-C M/M 2.0 cable 0.5m Quick

Sena kaina: 6.03€
Kaina 6.06 €

1%

DELOCK Cable USB 3.0 Type-A>Type-A 0,5m

Sena kaina: 8.66€
Kaina 8.69 €

1%

DELOCK Cable USB3.0 Type-A>Micro-B 0,5m

Sena kaina: 7.36€
Kaina 7.43 €

2%

DELOCK Cable USB3.0 Type-A ma > fe 0,5m

Sena kaina: 8.57€
Kaina 8.66 €

1%

DELOCK Cable USB 3.0 Type-A>Type-B 0,5m

Sena kaina: 8.98€
Kaina 9 €

-1%

Ubiquiti UF-MM-1G SFP SX-LC Pack Of 20

Sena kaina: 198.67€
Kaina 198.51 €

-1%

VERTIV LC-MM-SFP Avocent SFP Multi Mode

Sena kaina: 76.61€
Kaina 76.56 €

1%

UBIQUITI UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC

Sena kaina: 169.03€
Kaina 169.18 €

LAMBDA, juostelė spausdintuvui STAR LC 15,LC 24/10, LX 7211, ZA200/ZA250,NX 2410,NX2415, NX1500

 
Kaina 32.02 €

LAMBDA, juostelė spausdintuvui STAR LC 90,Y9, Y24, LC 240

 
Kaina 32.39 €

1%

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC

Sena kaina: 8.42€
Kaina 8.49 €

150%

Goobay Optical fibre cable, Multimode (OM3) 95793 2 m, Turquoise

Sena kaina: 3.66€
Kaina 9.14 €

7%

Carrera Trimmer No. 524 Hair Cosmetic Trimmer, Wet & Dry, Step precise 0,4 mm, Cutting length 0.4 mm, eyebrow trimming attachment comb for 4 or 8 mm, Grey/Black

Sena kaina: 20.73€
Kaina 22.04 €

23%

Cokolinis profilis U 100 L-2,5m (0.8mm)

Sena kaina: 3.61€
Kaina 4.41 €

Hama Car Charger Kit 3.0 USB-C 1.5m Black

 
Kaina 13.07 €

2%

LANBERG HDMI M/M v1.4 cable 0.5m CCS black

Sena kaina: 0.91€
Kaina 0.92 €

14%

CABLE SATA-DATA 0.5M/CC-SATAM-DATA GEMBIRD

Sena kaina: 0.45€
Kaina 0.51 €

-5%

CABLE SATA-DATA 0.5M/CC-SATAM-DATA90 GEMBIRD

Sena kaina: 0.48€
Kaina 0.46 €

3%

TECHLYPRO 024070 TechlyPro Network patch cord RJ45 Cat5e UTP CCA 0 5m black

Sena kaina: 0.39€
Kaina 0.4 €

-47%

Kabelis DELTACO garso, 3.5mm-3.5mm kampinis, 0.5m, baltas lankstus / AUD-122

Sena kaina: 6.49€
Kaina 3.49 €

7%

Kabelis DELTACO HDMI-HDMI, 0.5m, juodas / HDMI-1005-K

Sena kaina: 7.99€
Kaina 8.49 €

Kabelis DELTACO HDMI-HDMI plokščias, 0.5m, baltas / HDMI-1005H-K

 
Kaina 5.99 €

Atsitiktines prekės

-14%

Krepšinio kamuolys MOLTEN BGR7-NOR

Sena kaina: 14.85€
Kaina 12.86 €

30%

Tvoros tinklas ARGI Fence100x75x2,2x1200mm 25m (30 kv/m)

Sena kaina: 28.78€
Kaina 37.39 €

Reduktorius UMI 90 1/80

 
Kaina 328.35 €

6%

TRENDNET USB TO SERIAL CONVERTER

Sena kaina: 13.79€
Kaina 14.52 €

2%

Vyriškas laikrodis Q&Q KT04-402

Sena kaina: 138.71€
Kaina 141.13 €

-11%

Lėlė Elzė ir Olafas, Mattel CMM87

Sena kaina: 42.46€
Kaina 37.85 €

7%

27.6*29.5 MS- BARCELONA 7A, mozaika

Sena kaina: 30.47€
Kaina 32.37 €

Radiatorius DIANORM 33_900x2550 apatinis

 
Kaina 642.61 €

-21%

CL21000000 ROSA II 160x105 R, akr. vonia

Sena kaina: 378.65€
Kaina 302.91 €

Antgalis HEX H12 10x80mm KING TONY

 
Kaina 2.9 €

14%

TOPGAL CHI 699 G ortopedinė kuprinė CHILLI SERIES

Sena kaina: 57.51€
Kaina 65.01 €

-6%

Spausdintuvas Lexmark MX611dhe Multifunction Monochrome Laser Printer

Sena kaina: 1518.04€
Kaina 1433.45 €

Raktažodžiai

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai