Prekių paieška

Komutacinis kabelis Intellinet LC-SC duplex 3m 50/125 OM2 daugiamodis

Komutacinis kabelis Intellinet LC-SC duplex 3m 50/125 OM2 daugiamodis

Prekę Komutacinis kabelis Intellinet LC-SC duplex 3m 50/125 OM2 daugiamodis pigiau nei kitur galite nusipirkti kilobaitas.lt parduotuvėje. kilobaitas.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 11.08 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
kilobaitas.lt Sena kaina: 8.71€
11.08€

Panašios prekės

10%

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 3m

Sena kaina: 5.49€
Kaina 5.99 €

8%

INTELLINET 302693 optic patch cable LC-LC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

Sena kaina: 6.99€
Kaina 7.49 €

7%

INTELLINET 302747 optic patch cable LC-LC duplex 2m 50/125 OM3 multimode

Sena kaina: 7.49€
Kaina 7.99 €

9%

DIGITUS LWL patchcable LC/LC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 3m

Sena kaina: 5.99€
Kaina 6.49 €

11%

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC Multimode 50/125 mju Duplex long 3m class OM3

Sena kaina: 4.99€
Kaina 5.49 €

11%

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 2m

Sena kaina: 4.99€
Kaina 5.49 €

12%

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 50/125um 2m Multimode Duplex Halogenfrei bis 1Gbit

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.99 €

15%

DIGITUS LWL patchcable LC/LC 50/125um 1m Multimode Duplex Halogenfrei bis 1Gbit

Sena kaina: 3.49€
Kaina 3.99 €

12%

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC to SC OS2 Singlemode 09/125 m Duplex, Length 1m

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.99 €

MANHATTAN, Prailginimo kabelis (COM arba LPT) DB25M-DB25F, 3m, ICOC 043-SC,301701

 
Kaina 252.42 €

2%

QOLTEC 54133 Qoltec Optic adapter LC/UPC duplex MultiMode

Sena kaina: 0.58€
Kaina 0.59 €

12%

DIGITUS LWL patchcable LC/ST 50/125um 2m Multimode Duplex halogen free up to 1Gbit

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.99 €

-1%

UBIQUITI OM3 50/125 μm Duplex LC cable

Sena kaina: 8.93€
Kaina 8.88 €

-1%

TP-LINK 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter Full-duplex

Sena kaina: 13.01€
Kaina 12.9 €

3%

QOLTEC 54143 Qoltec Optic adapter SC/APC duplex SingleMode

Sena kaina: 0.35€
Kaina 0.36 €

9%

Kabelis INTELLINET Network Cable Cat5e U/UTP 10m 33.5ft. Gray RJ-45 Male / RJ-45 Male

Sena kaina: 5.99€
Kaina 6.49 €

15%

Kabelis INTELLINET Network Cat6 U/UTP 3.0m 10ft. baltas RJ-45 Male / RJ-45 Male

Sena kaina: 3.49€
Kaina 3.99 €

17%

Kabelis INTELLINET Network Cable Cat5e U/UTP 5.0m 14ft. White RJ-45 Male / RJ-45 Male

Sena kaina: 2.99€
Kaina 3.49 €

100%

Goobay 96141 Optical fibre cable, Multimode (OM2) Orange, 1 m Optical fiber

Sena kaina: 2.19€
Kaina 4.38 €

151%

Goobay 96140 Optical fibre cable, Multimode (OM2) Orange, 0.5 m Optical fiber

Sena kaina: 1.87€
Kaina 4.68 €

5%

Kabelis IN-AKUSTIK PREM HDMI (3m)

Sena kaina: 47.99€
Kaina 49.99 €

5%

Kabelis IN-AKUSTIK STAR HDMI (3m)

Sena kaina: 21.99€
Kaina 22.99 €

4%

Kabelis IN-AKUSTIK STAR RCA 3.5mm (3m)

Sena kaina: 12.99€
Kaina 13.49 €

6%

Kabelis IN-AKUSTIK STAR RCA MONO (3m)

Sena kaina: 16.99€
Kaina 17.99 €

24%

kabelis IN-AKUSTIK PREM RCA MONO (3m)

Sena kaina: 12.99€
Kaina 15.99 €

26%

Kabelis DELTACO GAMING Cat6a, U/UTP, 3m, 500MHz, juodas / GAM-037

Sena kaina: 7.59€
Kaina 9.49 €

6%

USB-C į HDMI kabelis, 3m, 4K, HDCP 2.2, 3D DELTACO juodas / USBC-HDMI1030-K

Sena kaina: 37.99€
Kaina 39.99 €

USB-C į HDMI kabelis, 3m, 4K, HDCP 2.2, 3D DELTACO balta / USBC-HDMI1031-K

 
Kaina 26.99 €

-51%

Kabelis GEMBIRD CCP-MUSB2-AMBM-0.3M

Sena kaina: 0.99€
Kaina 0.49 €

-26%

Kabelis optinis 3m Philips SWA2778W/10

Sena kaina: 17.99€
Kaina 13.49 €

Mob. telefono kabelis KEY, 3m, 5V/2.4A Type-C 2.0, juodas

 
Kaina 19.99 €

21%

Mob. telefono kabelis KEY, 3m, Lighting MFI, baltas

Sena kaina: 24.99€
Kaina 29.99 €

21%

Mob. telefono kabelis KEY, 3m, Micro USB, baltas

Sena kaina: 14.99€
Kaina 17.99 €

21%

Kabelis GEMBIRD CAT5 UTP, pilkas, 3m

Sena kaina: 2.99€
Kaina 3.59 €

-26%

Kabelis GEMBIRD CAT6 FTP pilkas 3m

Sena kaina: 1.99€
Kaina 1.49 €

-26%

Kabelis GEMBIRD CAT6 FTP juodas 3m

Sena kaina: 1.99€
Kaina 1.49 €

Kabelis GEMBIRD CAT6 FTP rožinis 3m

 
Kaina 1.99 €

Kabelis GEMBIRD CAT6 FTP violetinis 3m

 
Kaina 1.49 €

Kabelis GEMBIRD TC6P4C-3M

 
Kaina 0.49 €

Kabelis STLINKAGE USB A Male-A Female 3m

 
Kaina 1.49 €

-51%

Kabelis Cellularine USB DATA MICRO USB 3m, nero

Sena kaina: 17.99€
Kaina 8.99 €

-51%

Kabelis Cellularine USB DATA TYPE-C TABLET 3m, baltas

Sena kaina: 25.99€
Kaina 12.99 €

-51%

Kabelis Cellularine USB DATA IPAD 3m, baltas

Sena kaina: 33.99€
Kaina 16.99 €

7%

Kabelis DELOCK cable HDMI A/A St-St 1.3b 3m

Sena kaina: 7.49€
Kaina 7.99 €

Kabelis Cablexpert PP12-3M

 
Kaina 0.99 €

6%

Kabelis GEMBIRD CCBP-HDMI8K-3M

Sena kaina: 8.49€
Kaina 8.99 €

Elektromobilio įkrovimo kabelis DELTACO Type 2 - Type 2, 1 fazės, 16A, 3,6KW, 3m / EV-1203

 
Kaina 149 €

Elektromobilio įkrovimo kabelis DELTACO Type 2 - Type 2, 3 fazių, 32A, 22KW, 3m / EV-3203

 
Kaina 189 €

Elektromobilio įkrovimo kabelis EV+ Type 2 - Type 2, 3 fazės, 32A, spiralinis, 5m / darb. ilgis 3m

 
Kaina 175 €

Elektromobilio įkrovimo kabelis DUOSIDA Type 1 - Type 2, 1 fazės, 32A, spiralinis, 5m / 3m

 
Kaina 175 €

Elektromobilio įkrovimo kabelis EV+ Type 1 - Type 2, 1 fazės, 32A, spiralinis, 5m / darb. ilgis 3m

 
Kaina 169 €

Elektromobilio įkrovimo kabelis DELTACO Type 2 - Type 1, 1 fazės, 16A, 3,6KW, 3m / EV-1103

 
Kaina 169 €

Elektromobilio įkrovimo kabelis EV+ Type 2 - Type 2, 1 fazės, 32A, spiralinis, 5m / darb. ilgis 3m

 
Kaina 169 €

Elektromobilio įkrovimo kabelis EV+ Type 2 - Type 2, 1 fazės, 16A, spiralinis, 5m / darb. ilgis 3m

 
Kaina 155 €

Elektromobilio įkrovimo kabelis DELTACO Type 2 - Type 2, 1 fazės, 32A, 7,6KW, 3m / EV-1213

 
Kaina 159 €

Elektromobilio įkrovimo kabelis DUOSIDA Type 1 - Type 2, 1 fazės, 16A, spiralinis, 5m / 3m

 
Kaina 163 €

Elektromobilio įkrovimo kabelis DUOSIDA Type 2 - Type 2, 1 fazės, 16A, spiralinis, 5m / 3m

 
Kaina 163 €

Elektromobilio įkrovimo kabelis DUOSIDA Type 2 - Type 2, 1 fazės, 32A, spiralinis, 5m / 3m

 
Kaina 179 €

Elektromobilio įkrovimo kabelis DELTACO Type 2 - Type 2, 3 fazių, 16A, 11KW, 3m / EV-3213

 
Kaina 169 €

Elektromobilio įkrovimo kabelis EV+ Type 1 - Type 2, 1 fazės, 16A, spiralinis, 5m / darb. ilgis 3m

 
Kaina 155 €

Elektromobilio įkrovimo kabelis EV+ Type 2 - Type 2, 3 fazės, 16A, spiralinis, 5m / darb. ilgis 3m

 
Kaina 163 €

MANHATTAN, IEEE 1284 Bidirectional kabelis 25/25 M/M 3m, duom. perjung, 310772,ICOC 1284-0003

 
Kaina 244.7 €

MANHATTAN, SVGA duomenų kabelis M/M 3m su feritais, dviguba izoliacija, 317733, 770514 ICOC SVGA-D-3

 
Kaina 250.21 €

MANHATTAN, SVGA prailginimo kabelis 3m, su feritais, dviguba izoliacija, ICOC SVGA-C-3, 317740,770200

 
Kaina 255.37 €

MANHATTAN, DVI prailginimo kabelis, DVI-I 24+5 Male / DVI-I 24+5 Female (Dual Link), 3m., 371896

 
Kaina 268.98 €

MANHATTAN, Prailginimo kabelis (COM arba LPT) DB25M-DB25F, 2m, 301565, ICOC 04-SC

 
Kaina 252.05 €

1%

INTELLINET 924269 Intellinet 19 1U Shelf

Sena kaina: 26.13€
Kaina 26.17 €

1%

INTELLINET 507622 Intellinet Rackmount

Sena kaina: 732.58€
Kaina 733.55 €

4%

Intellinet 545013

Sena kaina: 25.99€
Kaina 26.99 €

1%

INTELLINET 919586 Intellinet Singleabl

Sena kaina: 4.79€
Kaina 4.83 €

37%

INTELLINET 408417 Intellinet Surface

Sena kaina: 8.17€
Kaina 11.14 €

1%

INTELLINET 513593 Intellinet Blank 16-po

Sena kaina: 10.28€
Kaina 10.36 €

-1%

VERTIV LC-MM-SFP Avocent SFP Multi Mode Fibre Module LC

Sena kaina: 77.89€
Kaina 77.8 €

8%

LC-Power LC-HUB-ALU-2B-4 USB HUB 3.0 ACTIVE

Sena kaina: 24.61€
Kaina 26.44 €

LAMBDA, juostelė spausdintuvui STAR LC 15,LC 24/10, LX 7211, ZA200/ZA250,NX 2410,NX2415, NX1500

 
Kaina 32.02 €

Atsitiktines prekės

2%

GRAEF. 128 W W

Sena kaina: 86.79€
Kaina 88.44 €

15%

Indaplovė Bosch SMS50E92EU

Sena kaina: 288.99€
Kaina 330 €

28%

Caffe Mauro 250 g g, Ground coffee

Sena kaina: 8.36€
Kaina 10.64 €

2%

Philips PowerLife Vacuum cleaner with bag Black, Green, 750 W W, B, A, E, E, 84 dB

Sena kaina: 87.79€
Kaina 89.46 €

122%

HDMI kabelis Digitalbox BASIC.LNK v1.4 2m

Sena kaina: 2.6€
Kaina 5.77 €

122%

USB3.0 kabelis Digitalbox BASIC.LNK AM-MicroB 1m 5Gbps blue

Sena kaina: 2.24€
Kaina 4.97 €

168%

USB2.0 kabelis Digitalbox BASIC.LNK AM-MiniB 0.75m

Sena kaina: 0.85€
Kaina 2.27 €

-15%

Quut smėlio žaislų rinkinys - Sunny-love+Scoppi

Sena kaina: 13.49€
Kaina 11.59 €

28%

TABLET SLEEVE FOLIO AEROO/PINK 7-8" 19992 TRUST

Sena kaina: 11.82€
Kaina 15.04 €

2%

Kingston SSDNow UV400 240GB SATAIII, 550/490 MB/s, 7mm

Sena kaina: 73.51€
Kaina 74.91 €

28%

Philips Headphones SHE3850GD 8.6mm drivers/closed-back In-ear

Sena kaina: 8.65€
Kaina 11.01 €

28%

Maitinimo kabelis Valueline Schuko kampinis male - IEC-320-C13 10,0 m juodas

Sena kaina: 8.83€
Kaina 11.24 €

Raktažodžiai

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai