Prekių paieška

Konverteris Digitus SATA --> IDE

Konverteris Digitus SATA --> IDE

Prekę Konverteris Digitus SATA --> IDE pigiau nei kitur galite nusipirkti fortakas.lt parduotuvėje. fortakas.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 6.63 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
fortakas.lt Sena kaina: 6.61€
6.63€
Į parduotuvę
skytech.lt Sena kaina: 6.89€
6.79€
Į parduotuvę
kilobaitas.lt Sena kaina: 7.1€
7.11€
Į parduotuvę

Panašios prekės

1%

Konverteris Digitus SATA --> IDE

Sena kaina: 6.61€
Kaina 6.63 €

-2%

DS-33150-1 Konverteris Digitus SATA --> IDE

Sena kaina: 6.89€
Kaina 6.79 €

1%

Konverteris Digitus SATA -- IDE

Sena kaina: 7.1€
Kaina 7.11 €

-2%

DS-33151-1 Konverteris Digitus IDE --> SATA

Sena kaina: 7.89€
Kaina 7.79 €

1%

DA-70148-3 Digitus Konverteris USB2.0 -> IDE/SATA

Sena kaina: 18.49€
Kaina 18.59 €

1%

Konverteris Digitus IDE --> SATA

Sena kaina: 7.61€
Kaina 7.62 €

1%

Digitus Konverteris USB2.0 - IDE/SATA

Sena kaina: 18.24€
Kaina 18.31 €

-1%

Konverteris Digitus IDE -- SATA

Sena kaina: 7.87€
Kaina 7.83 €

-1%

Digitus Konverteris USB2.0 -> IDE/SATA

Sena kaina: 22.23€
Kaina 22.17 €

-5%

179195 Manhattan USB 2.0 į SATA/IDE konverteris

Sena kaina: 31.59€
Kaina 30.19 €

Manhattan USB 2.0 į SATA/IDE konverteris

 
Kaina 29.76 €

Manhattan USB 2.0 į SATA/IDE konverteris

 
Kaina 36.17 €

-2%

SATA-IDE-2 Gembird Dvikryptis adapteris IDE-SATA / SATA-IDE 3.5

Sena kaina: 5.99€
Kaina 5.89 €

-1%

MT5100 SATA/IDE TO USB 3.0 CONNECTION KIT

Sena kaina: 21.69€
Kaina 21.59 €

1%

NKZ-0457 HDD korpusas Natec RHINO USB2.0, 3.5'' SATA/IDE, Juodas aliuminis

Sena kaina: 18.29€
Kaina 18.39 €

-2%

05340 4World Dvikryptis adapteris IDE-SATA / SATA-IDE 3.5

Sena kaina: 6.49€
Kaina 6.39 €

-2%

61635 Delock adapteris SATA -> IDE & IDE -> SATA

Sena kaina: 12.19€
Kaina 11.99 €

1%

4World Dvikryptis adapteris IDE-SATA / SATA-IDE 3.5

Sena kaina: 6.65€
Kaina 6.68 €

-1%

4World Kontroleris PCI e-SATA + SATA + IDE

Sena kaina: 9.9€
Kaina 9.89 €

1%

Gembird Dvikryptis adapteris IDE-SATA / SATA-IDE 3.5

Sena kaina: 6.18€
Kaina 6.23 €

1%

SATA/IDE TO USB 3.0 CONNECTION KIT

Sena kaina: 21.31€
Kaina 21.32 €

1%

HDD korpusas Natec RHINO USB2.0, 3.5'' SATA/IDE, Juodas aliuminis

Sena kaina: 18.06€
Kaina 18.09 €

1%

Delock adapteris SATA - IDE & IDE - SATA

Sena kaina: 12.05€
Kaina 12.07 €

1%

HDD korpusas Natec RHINO USB2.0, 3.5 SATA/IDE, Juodas aliuminis

Sena kaina: 21.11€
Kaina 21.13 €

1%

Delock adapteris SATA -> IDE & IDE -> SATA

Sena kaina: 14.87€
Kaina 14.9 €

2%

DA-71101 Digitus SSD/HDD Installation Frame SATA to IDE, 9,5mm

Sena kaina: 13.99€
Kaina 14.19 €

-1%

Y-1031 Unitek Konverteris USB 2.0. - IDE+SATA, Y-1031

Sena kaina: 16.89€
Kaina 16.79 €

-1%

DA-71100 Digitus SSD/HDD Installation Frame to CD/DVD/Blu-ray, SATA to IDE, 12,7mm

Sena kaina: 12.99€
Kaina 12.89 €

1%

Y-3322 Unitek Konverteris USB 3.0. - IDE+SATA III, Y-3322

Sena kaina: 25.99€
Kaina 26.19 €

-28%

Digitus SSD/HDD Installation Frame SATA to IDE, 9,5mm

Sena kaina: 13.7€
Kaina 9.99 €

-1%

Digitus SSD/HDD Installation Frame to CD/DVD/Blu-ray, SATA to IDE, 12,7mm

Sena kaina: 12.63€
Kaina 12.62 €

1%

Digitus SSD/HDD Installation Frame to CD/DVD/Blu-ray, SATA to IDE, 12,7mm

Sena kaina: 12.98€
Kaina 13.02 €

1%

Unitek Konverteris USB 2.0. - IDE+SATA, Y-1031

Sena kaina: 16.44€
Kaina 16.49 €

-1%

Digitus SSD/HDD Installation Frame SATA to IDE, 9,5mm

Sena kaina: 14.19€
Kaina 14.15 €

-1%

Unitek Konverteris USB 3.0. - IDE+SATA III, Y-3322

Sena kaina: 25.79€
Kaina 25.78 €

1%

Unitek Konverteris USB 2.0. - IDE/SATA, Y-103A

Sena kaina: 14.49€
Kaina 14.52 €

1%

Adapteris Digitus SSD/HDD Installation Frame SATA to IDE, 9,5mm

Sena kaina: 16.72€
Kaina 16.79 €

1%

Adapteris LogiLink SATA ( HDD) --IDE (mainboard)

Sena kaina: 6.61€
Kaina 6.62 €

-4%

60106 Delock maitinimo kabelis SATA 15pin > 3x SATA HDD + 1x 4pin IDE

Sena kaina: 2.99€
Kaina 2.89 €

-3%

06536 4World Vienos krypties adapteris iš IDE/ATA (diske) į SATA (plokštėje)

Sena kaina: 3.99€
Kaina 3.89 €

5%

AU0006D Adapteris LogiLink USB2.0 --> IDE + SATA, HDD 2,5'' ir 3,5'' su OTB

Sena kaina: 17.19€
Kaina 17.89 €

2%

DA-71002 DIGITUS Išorinis korpusas 2,5'' SATA/USB 2.0

Sena kaina: 9.59€
Kaina 9.69 €

-39%

DS-40310 Digitus Konverteris HDMI -> VGA/Audio

Sena kaina: 47.99€
Kaina 29.59 €

-56%

DS-40130 Digitus Konverteris VGA/Audio -> HDMI

Sena kaina: 62.59€
Kaina 27.99 €

-6%

82913 Delock cable IDE power (Molex) > SATA power 6 pin, 24cm

Sena kaina: 1.79€
Kaina 1.69 €

-1%

03399 4World Adapteris USB 2.0 į IDE/SATA Combo 2.5'' ir 3.5'' su maitinimo šaltiniu

Sena kaina: 13.79€
Kaina 13.69 €

-1%

DA-71035 DIGITUS Išorinis korpusas 2,5'' SATA/USB 3.0

Sena kaina: 30.69€
Kaina 30.59 €

1%

DS-30104-1 DIGITUS Plokštė PCI-E prie eSATA III / SATA II 4-port

Sena kaina: 65.39€
Kaina 65.49 €

-1%

DA-70300-1 Digitus Konverteris USB3.0 -> SATAII

Sena kaina: 21.19€
Kaina 20.99 €

-26%

05350 4World Vienos krypties adapteris iš SATA (diske) į IDE/ATA (plokštėje)

Sena kaina: 5.79€
Kaina 4.29 €

-1%

Y-1034 Unitek Konverteris USB 3.0. - SATA, Y-1034

Sena kaina: 18.79€
Kaina 18.69 €

1%

89293 Delock PCI Express Card > 2 x internal SATA 6 Gb/s + 1 x internal IDE

Sena kaina: 39.39€
Kaina 39.69 €

-1%

DA-70158 Digitus Konverteris USB2.0/2 x RS232 (DB9M)

Sena kaina: 24.29€
Kaina 24.19 €

2%

DA-70156 Digitus Konverteris USB2.0/RS232 (DB9M)

Sena kaina: 10€
Kaina 10.19 €

AU0006C Logilink Adapter USB 2.0 to 2.5 + 3.5 Zoll IDE + SATA HDD OTB

 
Kaina 15.19 €

-1%

05296 4World HDD 3.5'' Combo IDE/SATA disko korpusas USB 2.0 , aliuminis, juodas

Sena kaina: 18.69€
Kaina 18.59 €

2%

USBIDE2SATA i-Tec adapteris USB 2.0 IDE/SATA diskams ir optiniams įrenginiams

Sena kaina: 15.69€
Kaina 15.89 €

-1%

DA-70157 Digitus Konverteris USB2.0/RS485 (DB9M)

Sena kaina: 11.89€
Kaina 11.79 €

-1%

DN-82021-1 DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 29.69€
Kaina 29.59 €

1%

DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 30.04€
Kaina 30.09 €

1%

DIGITUS konverteris Fast Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 30.04€
Kaina 30.09 €

-2%

AD0005B Adapteris LogiLink IDE ( HDD ) -->SATA (mainboard)

Sena kaina: 6.49€
Kaina 6.39 €

-1%

DN-82120-1 DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 68.49€
Kaina 68.39 €

-2%

AD0006A Adapteris LogiLink SATA ( HDD) -->IDE (mainboard)

Sena kaina: 6.49€
Kaina 6.39 €

-4%

61486 Delock Converter USB 3.0 to SATA 6 Gb/s / IDE 40 pin / IDE 44 pin with backup

Sena kaina: 37.89€
Kaina 36.49 €

-1%

DA-50214-A Vidinė dėžutė Digitus 5,25'' diskams SATA 3,5'', pilka

Sena kaina: 13.69€
Kaina 13.59 €

-9%

DA-70118 Digitus Konverteris USB 1.1 PS/2

Sena kaina: 4.59€
Kaina 4.19 €

1%

DS-30102-1 DIGITUS Plokštė PCI-E prie eSATA II + SATA II 2-port

Sena kaina: 17.39€
Kaina 17.49 €

-29%

IB-2535STS Vidinis konverteris Icy Box 3,5'' diskui SATA 2,5'' Juodas + aliuminis

Sena kaina: 15.29€
Kaina 10.89 €

-2%

DA-70155-1 Digitus Konverteris USB 1.1/RS232 (DB9M)

Sena kaina: 7.29€
Kaina 7.19 €

-1%

DA-71030 DIGITUS Išorinis korpusas 2,5'' SATA/USB 3.0

Sena kaina: 14.29€
Kaina 14.19 €

2%

DA-70326 Digitus USB 3.0 to SATA 2.5

Sena kaina: 25.49€
Kaina 25.99 €

-1%

DA-50211-A Vidinė dėžutė Digitus 5,25'' diskams IDE 3,5'', pilka

Sena kaina: 12.69€
Kaina 12.59 €

1%

AUSI01 Gembird Adapteris USB 2.0 prie IDE/SATA Combo 2.5'' ir 3.5'' su maitinimo šalt.

Sena kaina: 12.19€
Kaina 12.29 €

-1%

DA-70159 Digitus Konverteris USB2.0/4 x RS232 (DB9M)

Sena kaina: 35.99€
Kaina 35.79 €

-1%

DS-33101-1 Digitus Plokštė PCI prie 2x SATA 150

Sena kaina: 14.89€
Kaina 14.79 €

-1%

DN-82020-1 DIGITUS konverteris Fast Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

Sena kaina: 29.79€
Kaina 29.59 €

1%

DA-71051 DIGITUS Išorinis korpusas 3,5'' SATA/USB 2.0

Sena kaina: 25.99€
Kaina 26.19 €

Atsitiktines prekės

34%

Televizoriai

Sena kaina: 3.56€
Kaina 4.75 €

SAMTELIS „RAPALA“

 
Kaina 3.53 €

-7%

Kolektorinė spinta „Gorgiel“ SGP – 3 10Ž, įleistinė

Sena kaina: 46.5€
Kaina 43.4 €

-21%

SVARELIAI (1805006) (PALADIN)

Sena kaina: 1.39€
Kaina 1.11 €

-7%

SVARELIAI SU SUKTUKU (1805001) (PALADIN)

Sena kaina: 3.48€
Kaina 3.26 €

-35%

ŠĖRYKLĖLĖ (F2606)

Sena kaina: 0.82€
Kaina 0.54 €

-7%

Vaikiškos sūpynės XYC113-33

Sena kaina: 37.49€
Kaina 34.99 €

21%

Išorinė baterija Omega Power Bank PMPB22BB 2200mAh

Sena kaina: 4.99€
Kaina 5.99 €

25%

Elektroninės „Soehnle“ Frosted&Frozen

Sena kaina: 22.68€
Kaina 28.35 €

-46%

Automobilio priekabos kablio dangtelis „Tom-Par“

Sena kaina: 0.74€
Kaina 0.4 €

-7%

Montažiniai klijai „Den Braven“ Mamut, 290 ml

Sena kaina: 6.74€
Kaina 6.29 €

-13%

Televizoriai

Sena kaina: 26.15€
Kaina 23 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai