Prekių paieška

Linkbasic patchpanel 19''/1U be modulių 24-port

Linkbasic patchpanel 19''/1U be modulių 24-port

Prekę Linkbasic patchpanel 19''/1U be modulių 24-port pigiau nei kitur galite nusipirkti kilobaitas.lt parduotuvėje. kilobaitas.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 8.89 €

Pasidalink su draugais



Prekės Kaina
kilobaitas.lt 8.89€

Panašios prekės

-2%

PNA24-KJ Linkbasic patchpanel 19''/1U be modulių 24-port

Sena kaina: 11.39€
Kaina 11.19 €

-2%

PNA24-UC6A Linkbasic patchpanel UTP cat. 6A 24-port with the strip

Sena kaina: 45.49€
Kaina 44.89 €

-2%

PNA24-SC6A Linkbasic patchpanel STP cat. 6A 24-port with the strip

Sena kaina: 54.99€
Kaina 54.39 €

-2%

PNS24-SC6 Linkbasic patchpanel STP cat. 6 24-port with the strip

Sena kaina: 47.39€
Kaina 46.89 €

-2%

PNS24-UC5E Linkbasic patchpanel UTP cat. 5e 24-port with the strip

Sena kaina: 35.89€
Kaina 35.49 €

-2%

PNS24-UC6 Linkbasic patchpanel UTP cat. 6 24-port with the strip

Sena kaina: 42.99€
Kaina 42.49 €

-15%

Linkbasic patchpanel UTP cat. 5e 24-port with the strip

Sena kaina: 30.64€
Kaina 26.23 €

-2%

Linkbasic patchpanel UTP cat. 6A 24-port with the strip

Sena kaina: 39.82€
Kaina 39.08 €

-4%

Linkbasic patchpanel STP cat. 6 24-port with the strip

Sena kaina: 43.82€
Kaina 42.22 €

-15%

Linkbasic patchpanel UTP cat. 6 24-port with the strip

Sena kaina: 38.99€
Kaina 33.38 €

-4%

Linkbasic patchpanel 19''/2U, UTP, category 5e 48-port RJ-45

Sena kaina: 40.32€
Kaina 38.85 €

-14%

Digitalbox patchpanel 19''/1U UTP category 6 24-port with cable management

Sena kaina: 20.1€
Kaina 17.37 €

-4%

Komutacinė panelė Equip 19'' 24 port 1U cat.5e ekranuota Juoda

Sena kaina: 44.83€
Kaina 43.2 €

1%

NPP-C624CM-001 Gembird 19'' patch panel 24 port 1U cat.6 with rear cable management, black

Sena kaina: 20.79€
Kaina 20.99 €

2%

NPP-C624-002 Gembird 19'' patch panel 24 port 1U cat.6 with rear cable management, black

Sena kaina: 31.49€
Kaina 31.89 €

2%

NPP-C524CM-001 Gembird 19'' patch panel 24 port 1U cat.5e mit Regal für Kabelmanagement,schwarz

Sena kaina: 18.79€
Kaina 18.99 €

-3%

SG110-24-EU Cisco SG110-24 24-Port Gigabit Switch

Sena kaina: 179.19€
Kaina 175.39 €

12%

GS1900-24-EU0101F ZYXEL GS1900-24 24-port GbE L2 Smart Switch rackmount fanless

Sena kaina: 142.39€
Kaina 158.89 €

8%

ES-24-250W Ubiquiti ES-24-250W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af/802.3at

Sena kaina: 388.79€
Kaina 418 €

3%

GS1900-24HP-EU0101F ZYXEL GS1900-24HP 24-port GbE L2 PoE Smart Switch, rackmount, 170 Watt

Sena kaina: 273.19€
Kaina 279.19 €

-6%

GSM7224P-100NES Netgear M4100-24G-POE+ L2+ Managed Switch 24-Port PoE+ Gigabit (GSM7224P)

Sena kaina: 836€
Kaina 788 €

-1%

JGS524E-200EUS Netgear ProSafe Plus 24-Port Gigabit Rack Switch (JGS524E v2)

Sena kaina: 149.19€
Kaina 148.89 €

-12%

JGS524-200EUS Netgear ProSafe 24-Port Gigabit Rackmount Switch (JGS524)

Sena kaina: 148.69€
Kaina 131.29 €

-9%

LGS124P-EU LINKSYS Unmanaged Gigabit Switch PoE+ 24-port (120W)

Sena kaina: 199.19€
Kaina 181.89 €

7%

DGS-1210-24 D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 126.19€
Kaina 134.99 €

16%

GO-SW-24G/E D-Link 24-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

Sena kaina: 65.99€
Kaina 75.99 €

-6%

GS324-100EUS Netgear 24-Port Gigabit Desktop/Rackmount Switch Metal (GS324)

Sena kaina: 101.19€
Kaina 95.79 €

1%

DGS-1210-28/ME D-Link 24-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports Metro Ethernet

Sena kaina: 192.59€
Kaina 193.19 €

1%

NPP-C524-002 Gembird 19'' patch panel 24 port 1U cat.5e with rear cable management, black

Sena kaina: 33.79€
Kaina 33.99 €

-6%

DGS-3120-24SC/SI D-Link 24-port SFP Layer2 Stackable Gigabit Switch 8-port Combo 1000BaseT/SFP

Sena kaina: 800€
Kaina 758 €

-8%

LGS124-EU LINKSYS Unmanaged Gigabit Switch 24-port

Sena kaina: 99.59€
Kaina 91.79 €

1%

ES-24-LITE Ubiquiti ES-24-LITE 24-port + 2xSFP Gigabit switch 1U Rack 19

Sena kaina: 190.99€
Kaina 192.49 €

1%

GS-1026 V2 Edimax GS-1026 V2 NET Switch 24 port 1GB/2XSFP

Sena kaina: 108.19€
Kaina 108.59 €

13%

DGS-1100-24P D-Link 24-Port PoE Gigabit Smart Switch

Sena kaina: 246.69€
Kaina 277.89 €

1%

US-24-250W Ubiquiti US-24-250W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE 250W UniFi switch

Sena kaina: 377.19€
Kaina 380.19 €

-24%

T1700G-28TQ TP-Link T1700G-28TQ JetStream 24-Port Gigabit Stack Smart Switch + 4 10GE SFP+

Sena kaina: 318.39€
Kaina 244.29 €

-13%

JGS524PE-100EUS Netgear ProSafe Plus 24-Port, 12xPOE, Gigabit Rack Switch budget 100W (JGS524PE)

Sena kaina: 251.69€
Kaina 220.39 €

-2%

T2600G-28TS TP-Link T2600G-28TS (TL-SG3424) JetStream 24-Port Gigabit L2 Managed Switch 4SFP

Sena kaina: 219.39€
Kaina 217.19 €

-1%

TL-SG1024DE TP-Link TL-SG1024DE 24-Port Gigabit Easy Smart Switch

Sena kaina: 80.19€
Kaina 79.69 €

3%

GSM7328FS-200NES Netgear M5300-28GF3 24-PORT Fiber Stackable Gigabit L3 Mmanaged Switch

Sena kaina: 1838€
Kaina 1888 €

-2%

T1600G-28TS TP-Link T1600G-28TS (TL-SG2424) JetStream 24-Port Gigabit Smart 4 SFP Slots

Sena kaina: 147.89€
Kaina 146.39 €

-1%

720328 Tuščia panelė Intellinet 24-port Keystone moduliams 1U 19'' su kab. tvarkymo įr.

Sena kaina: 10.69€
Kaina 10.59 €

-1%

720441 Panelė Intellinet Pusty 24-port Keystone moduliams 1U 19'' su kab. tvarkymo įr.

Sena kaina: 15.49€
Kaina 15.39 €

-2%

NP0004A Komutacinė panelė LogiLink CAT6 19'' 24-Port , RAL 9005

Sena kaina: 31.89€
Kaina 31.49 €

-1%

GS724T-400EUS Netgear ProSafe Smart 24-Port GbE Switch, 2xSFP (GS724T v4)

Sena kaina: 145.89€
Kaina 145.69 €

1%

ES-1024 Edimax ES-1024 24 Port 10/100M Ethernet Switch 19'' Rackmount, energy efficient 802.3az

Sena kaina: 47.19€
Kaina 47.49 €

-1%

SG110-24HP-EU Cisco SG110-24HP 24-Port PoE Gigabit Switch

Sena kaina: 311.29€
Kaina 310 €

1%

GS2210-24-EU0101F 24 port Gigabit + 4 combo GE L2 managed switch, rackmountable

Sena kaina: 422€
Kaina 425 €

2%

ES-24-500W Ubiquiti ES-24-500W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af/802.3at

Sena kaina: 541€
Kaina 548 €

16%

DGS-1026MP D-Link 24-Port Desktop Gigabit PoE + 2GE Combo Switch Total PoE Budget: 370W

Sena kaina: 307.49€
Kaina 356.29 €

-14%

Gembird 19'' patch panel 24 port 1U cat.5e mit Regal für Kabelmanagement,schwarz

Sena kaina: 21.42€
Kaina 18.5 €

-15%

Netis Switch Desktop 24-port 100MB

Sena kaina: 34.32€
Kaina 29.38 €

-1%

D-Link 24-port 10/100/1000 EasySmart Switch

Sena kaina: 115.69€
Kaina 114.6 €

20%

Netgear ProSafe Plus 24-Port Gigabit Rack Switch (JGS524E v2)

Sena kaina: 136.91€
Kaina 163.74 €

-1%

Netis Switch Rack 19'' 24-port 1GB 2x SFP, SNMP ST3326GF

Sena kaina: 179.02€
Kaina 178.55 €

-4%

24 Port Passive PoE Injector 12v~57V DC, 10/100Mbps, Rack 19" Panel

Sena kaina: 43.34€
Kaina 41.76 €

-1%

Netgear M4100-24G-POE+ L2+ Managed Switch 24-Port PoE+ Gigabit (GSM7224P)

Sena kaina: 900.5€
Kaina 891.84 €

1%

Netgear M5300-28GF3 24-PORT Fiber Stackable Gigabit L3 Mmanaged Switch

Sena kaina: 1821.44€
Kaina 1839.48 €

-1%

Ubiquiti US-24-500W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE 500W UniFi switch

Sena kaina: 575.87€
Kaina 572.09 €

-1%

Ubiquiti ES-24-500W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af/802.3at

Sena kaina: 579.18€
Kaina 575.38 €

Tuščia panelė Intellinet 24-port Keystone moduliams 2U 19'' juoda

 
Kaina 6.56 €

-2%

Netrack patchpanel 19'' with shelf + 24 x complet wall outlet 1xRJ45; cat. 5e UT

Sena kaina: 45.93€
Kaina 45.08 €

1%

Cisco SF300-24PP 24-port 10/100 PoE+ Managed Switch w/Gig Uplinks

Sena kaina: 547.7€
Kaina 548.57 €

-4%

Komutacinė panelė Equip 19'' 24 port 1U cat.6 ekranuota Juoda

Sena kaina: 65.43€
Kaina 63.05 €

3%

24-port GbE L2 PoE Smart Switch, rackmount, 170 Watt

Sena kaina: 272.97€
Kaina 280.77 €

1%

24-Port 10/100TX 802.3at High Power POE + 2-Port Gigabit TP/SFP Combo Managed Ethernet Switch (220W

Sena kaina: 255.98€
Kaina 256.83 €

-16%

Tuščia panelė Intellinet 24-port Keystone moduliams 1U 19'' su kab. tvarkymo įr.

Sena kaina: 12.89€
Kaina 10.9 €

-1%

Netegar 24-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch

Sena kaina: 92.35€
Kaina 91.48 €

Netgear ProSafe Smart 24-Port GbE Switch, 2xSFP (GS724T v4) After Tests

 
Kaina 155.35 €

-9%

24 Port Fast Ethernet POE SMART Switch With 4 GE Ports

Sena kaina: 246.7€
Kaina 226.02 €

-17%

Panelė Intellinet Pusty 24-port Keystone moduliams 1U 19'' su kab. tvarkymo įr.

Sena kaina: 18.76€
Kaina 15.59 €

4%

TP-Link T2600G-28TS (TL-SG3424) JetStream 24-Port Gigabit L2 Managed Switch 4SFP

Sena kaina: 160.14€
Kaina 165.47 €

-15%

Gembird 19'' patch panel 24 port 1U cat.6 with rear cable management, black

Sena kaina: 41.65€
Kaina 35.66 €

-3%

TP-Link TL-SL3428 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit L2 Lite Managed Switch

Sena kaina: 167.46€
Kaina 163.97 €

-15%

Netis Switch Rack 19'' 24-port 100 MB ST3124S

Sena kaina: 40.44€
Kaina 34.62 €

1%

Netis Switch Rack 19'' 24-port 1GB 4XSFP, SNMP, ST3328GF

Sena kaina: 166.21€
Kaina 166.35 €

-1%

TOTOLINK SG24 24-Port unmanaged 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch rack 19"

Sena kaina: 69.34€
Kaina 68.68 €

26%

D-Link 24-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

Sena kaina: 104.57€
Kaina 130.85 €

-1%

TP-Link TL-SL1226 24-Port 10/100Mbps + 2-Port Gigabit Switch

Sena kaina: 65.08€
Kaina 64.47 €

-1%

Netgear 24-Port Gigabit Desktop/Rackmount Switch Metal (GS324)

Sena kaina: 101.81€
Kaina 100.85 €

Atsitiktines prekės

28%

Gembird USB 2.0 A-plug A-socket extension cable, 1.8 m

Sena kaina: 0.96€
Kaina 1.22 €

1%

HP no.827A Cyan LaserJet Toner Cartridge (32.000pages)

Sena kaina: 404.35€
Kaina 407.93 €

-63%

Gembird AM-BM5Pin (Canon) kabelis mini USB 2.0 0.3m

Sena kaina: 2.08€
Kaina 0.78 €

-56%

ALAWAR Beach Party Craze

Sena kaina: 10.78€
Kaina 4.85 €

-4%

Audio Technica ATH-ES88 9 ~ 26,000 Hz Hz, 103 dB dB

Sena kaina: 65.22€
Kaina 62.85 €

20%

Nešiojamas kompiuteris Lenovo 100-15IBD 15.6''/Intel Core i5-5200U/Intel HD Graphics/4GB/1TB/DOS

Sena kaina: 417.99€
Kaina 499.99 €

-56%

EURO 230V C13 Power Cable Black 5-6ft/1,50-1,80M

Sena kaina: 3.63€
Kaina 1.63 €

-63%

ESPERANZA EB175VY pintas laidas MICRO USB 2.0 A-B M/M 1.0 M

Sena kaina: 2.27€
Kaina 0.85 €

-28%

Panasonic CR2016, Lithium, 1 pc(s)

Sena kaina: 1.65€
Kaina 1.2 €

-63%

ACC 96046 1.8 m

Sena kaina: 4.79€
Kaina 1.8 €

11%

Lenovo Microsoft Windows Server 2012 Client Access License (5 User)

Sena kaina: 156.12€
Kaina 172.27 €

-15%

ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (MM) 1310nm 10km

Sena kaina: 42.53€
Kaina 36.41 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai