Prekių paieška

Nešiojamas kompiuteris LENOVO B50-50 i3/4/128/HD/Win

Nešiojamas kompiuteris LENOVO B50-50 i3/4/128/HD/Win

Prekę Nešiojamas kompiuteris LENOVO B50-50 i3/4/128/HD/Win pigiau nei kitur galite nusipirkti topocentras.lt parduotuvėje. topocentras.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 399.99 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
topocentras.lt Sena kaina: 419.99€
399.99€

Panašios prekės

-1%

SALE OUT. LENOVO Essential B50-50 (80S20002MH) intel i3-5005U/4GB/128GB/Integrated HD/En kbd/WIN10 L

Sena kaina: 386.66€
Kaina 382.94 €

1%

Lenovo Essential B50-50 Black, 15.6 ", HD, 1366 x 768 pixels, Matt, Intel Core i3, i3-5005U, 4 GB, D

Sena kaina: 395€
Kaina 398.39 €

56%

LENOVO B50-10 15.6 HD 1366x768 LED matinis ekranas, Intel Celeron Dual Core N2840 2.16GHz (Max Turbo

Sena kaina: 245€
Kaina 379.88 €

-1%

Lenovo B50-80 | 15.6" Matinis ekranas | Intel® Pentium™ 3825u | 4GB | 500 GB | DVD+-RW | Intel® HD |

Sena kaina: 363.11€
Kaina 363.09 €

2%

Planšetinis kompiuteris LENOVO TAB2 A7-10F | 7" IPS ekranas | Keturių branduolių procesorius | 1GB o

Sena kaina: 72.42€
Kaina 73.8 €

-3%

Planšetinis kompiuteris LENOVO TAB2 A10-30F | 10.1" IPS ekranas | Keturių branduolių procesorius | 1

Sena kaina: 167.99€
Kaina 163.59 €

1%

Lenovo B50-80 15,6'' AG Pentium 3825U 4GB 500GB Intel® HD DVD-RW Win10 64Bit PL

Sena kaina: 358.98€
Kaina 362.44 €

-1%

Kompiuteris Lenovo S500 / Intel® Core™ i5-4460S (4x2.9Ghz) / Intel® H81 lustas / 4GB / 500GB SATA3.0

Sena kaina: 559.99€
Kaina 557.47 €

-3%

Lenovo B50-80 | 15.6" Matinis ekranas | Intel® Core™ i5-5200U | 4GB | 500 GB | DVD+-RW | Radeon R5 M

Sena kaina: 399.99€
Kaina 388.85 €

-1%

Lenovo B50-80 15.6 HD Core i7-5500U 4GB 1TB AMD R5 M330 2GB DVDRW WIN10 64bitPL

Sena kaina: 614.95€
Kaina 609.04 €

-1%

Lenovo B50-80 15,6'' FHD AG i3-5005U 4GB 1TB+SSHD HD 5500 DVDRW WIN7P/10P64B PL

Sena kaina: 514.92€
Kaina 509.97 €

-14%

Planšetinis kompiuteris LENOVO TAB2 A7-30D | 7" IPS ekranas | Keturių branduolių procesorius | 1GB o

Sena kaina: 85.99€
Kaina 74.25 €

-1%

Lenovo ThinkCentre M700 Micro, Intel Core i3, i3-6100T, Internal memory 4 GB, DDR4, SSD 8 GB, HDD 50

Sena kaina: 589.75€
Kaina 584.08 €

4%

iCard 1-year IDP for ZyWALL USG 50

Sena kaina: 57.79€
Kaina 59.97 €

ART LED lemputė, GU10, keraminė, 6.5W, AC230V, 520lm, 50*58mm, WW blist.

 
Kaina 4.69 €

28%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-SC duplex 3m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 8.71€
Kaina 11.08 €

1%

Planšetinis kompiuteris Asus ZenPad 8.0 | 8" IPS ekranas | Intel® Atom™ x3-C3200 (Keturių branduolių

Sena kaina: 156.99€
Kaina 157.73 €

61%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 0.5m

Sena kaina: 6.32€
Kaina 10.12 €

60%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

Sena kaina: 6.05€
Kaina 9.68 €

-8%

Kompiuteris "GAMING GTX" / Intel® Core™ i5-6400 2.7~3.3Ghz („Skylake“) / Intel® H110 lustas / 8GB D

Sena kaina: 669.99€
Kaina 619.99 €

1%

Kompiuteris "ŽAIDIMAMS i5" / Intel® Core™ i5-6400 2.7~3.3Ghz („Skylake“) / Intel® H110 lustas / 8GB

Sena kaina: 495.99€
Kaina 499.99 €

1%

LENOVO ThinkVision TC TinyInOne 23.8inch

Sena kaina: 241.17€
Kaina 243.49 €

61%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis

Sena kaina: 4.99€
Kaina 7.99 €

61%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m

Sena kaina: 7.24€
Kaina 11.59 €

2%

LENOVO ThinkPad Battery 57++ 9cell 100Wh

Sena kaina: 123.81€
Kaina 126.17 €

2%

LENOVO ThinkPad Executive Leather Case

Sena kaina: 102.67€
Kaina 104.62 €

2%

BP71GP50 Popierius 50 sheets glossy 6''x4''

Sena kaina: 10.79€
Kaina 10.99 €

1%

KX-TS560FXW Panasonic KX-TS560 588 g, White, Yes, No, 50 entries, Yes, No, 198 x 195 x 95 mm mm

Sena kaina: 28.79€
Kaina 28.89 €

-7%

5WS0D80948 LENOVO ThinkPlus ePac 4YR Onsite

Sena kaina: 51.19€
Kaina 47.99 €

5%

TS 745 Braun TexStyle 7 TS745A Black, Grey, 2400 W, No, Yes, Yes, Yes, 50 g/min, 0.4 L, Yes

Sena kaina: 68.69€
Kaina 71.49 €

61%

Komutacinis kabelis Intellinet LC-LC duplex 2m 50/125 OM2 daugiamodis

Sena kaina: 8.73€
Kaina 13.97 €

61%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 2m

Sena kaina: 5.73€
Kaina 9.17 €

1%

CorelCAD 2016 Upgrade License PCM ML Lvl 2 (5-50)

Sena kaina: 192.72€
Kaina 194.58 €

-6%

Kompiuteris "EKSTREMALUI i7" / Intel® Core™ i7-6700 3.4~4.0Ghz („Skylake“) / Intel® B150 lustas / 8G

Sena kaina: 759.99€
Kaina 719.99 €

123%

CANYON BXE14CL6W230VW LED lamp, BXS38 shape, clear, E14, 6W, 220-240V, 150°, 470 lm, 2700K, Ra80, 50

Sena kaina: 3.27€
Kaina 7.26 €

28%

Nešiojamas įkroviklis Intenso A5200, 5200mAh, Power bank, Rožinis

Sena kaina: 9.57€
Kaina 12.18 €

4%

LENOVO ThinkPad 14inch W Privacy Filter

Sena kaina: 57.49€
Kaina 59.66 €

-1%

LENOVO MIIX 700-12ISK Core m5-6Y54

Sena kaina: 878.89€
Kaina 870.44 €

28%

Maitinimo šaltinis Digitalbox 20V/3.25A, 65W kištukas 7.9x5.5mm + pin IBM Lenovo

Sena kaina: 10.97€
Kaina 13.96 €

22%

82479 Delock kabelis Serial ATA II 50 cm , metalinia gnybtai, geltonas

Sena kaina: 1.39€
Kaina 1.69 €

14%

KX-TG1711FXB Panasonic KX-TG1711FXB Yes, Black, Yes, Yes, 50 entries, Yes

Sena kaina: 20.69€
Kaina 23.49 €

8%

4X30F86055 Lenovo Smart Card, Wired, Estonian, 1006 g, Black

Sena kaina: 56.99€
Kaina 60.99 €

1%

5WS0K75720 LENOVO ThinkPlus ePac 2Y Depot/CCI upgrade from 1Y Depot/CCI delivery

Sena kaina: 22.79€
Kaina 22.89 €

-1%

5WS0E97215 LENOVO ThinkPlus ePac 3YR Onsite Next Business Day to 4YR Onsite Next Business Day

Sena kaina: 126.29€
Kaina 125.29 €

-4%

5WS0A23013 LENOVO ThinkPlus ePac 3YR Onsite Next Business Day to 3YR Sealed Battery Replacement

Sena kaina: 31.29€
Kaina 30.29 €

10%

5WS0A23748 Lenovo 5WS0A23748 Yes, 1 year(s), Yes

Sena kaina: 15.19€
Kaina 16.59 €

-1%

5WS0D80967 LENOVO ThinkPlus ePac 1YR OnSite to 3YR OnSite Next Business Day

Sena kaina: 24.49€
Kaina 24.29 €

-1%

SG2000MEC Mill SG2000MEC White, Type Radiator, 50 m³, Number of power levels 3, 2000 W W

Sena kaina: 69.19€
Kaina 69 €

16%

82810 Delock Cable SATA 6 Gb/s male straight>SATA male upwards angled 50 cm yellow met

Sena kaina: 1.89€
Kaina 2.19 €

-17%

5WS0D81011 LENOVO ThinkPlus ePac 3YR Depot

Sena kaina: 20.99€
Kaina 17.59 €

6%

5WS0E97328 LENOVO ThinkPlus ePac 3YR Depot

Sena kaina: 141.19€
Kaina 149.49 €

-1%

5WS0G18300 LENOVO ThinkPlus ePac 5YR Onsite Next Business Day (TopSeller Service)

Sena kaina: 53.89€
Kaina 53.79 €

-7%

60132 Delock Extension Cable Power SATA 15 Pin male > SATA 15 Pin female 50 cm

Sena kaina: 2.99€
Kaina 2.79 €

1%

1001125 CD-R Intenso [ cake box 50 | 700MB | 52x ]

Sena kaina: 11.49€
Kaina 11.59 €

5%

43745 Verbatim CD-R [ spindle (plėvelėje) 50 | 700MB | 52x | white wide printable ]

Sena kaina: 13.39€
Kaina 13.99 €

-9%

4X90H20061 LENOVO Universal USB3.0 to VGA/HDMI Adapter

Sena kaina: 78.59€
Kaina 72.19 €

2%

KX-TG1612FXH Panasonic KX-TG1612FXH Black, Yes, Yes, 50 entries, Yes, No

Sena kaina: 38.49€
Kaina 39.19 €

7%

5WS0E97415 LENOVO ThinkPlus ePac 5YR Depot

Sena kaina: 326.99€
Kaina 348.69 €

7%

5WS0E84879 Lenovo 5Y Depot/CCI Yes, 5 year(s)

Sena kaina: 305.29€
Kaina 324.29 €

-1%

5PS0A23671 LENOVO ThinkPlus ePac 3YR Onsite Next Business Day + Accidental Damage Protection - TopSe

Sena kaina: 197.69€
Kaina 197.39 €

-1%

5PS0F31379 LENOVO ThinkPlus ePac 1YR Depot to 3YR Onsite Next Business Day + Accidental Damage Prote

Sena kaina: 220.99€
Kaina 220.69 €

-3%

5WS0A23681 LENOVO ThinkPlus ePac 3YR Onsite Next Business Day

Sena kaina: 79.99€
Kaina 78.19 €

-1%

5WS0A14108 LENOVO ThinkPlus ePac 1YR Depot to 5YR Depot

Sena kaina: 324.29€
Kaina 321.79 €

-1%

5WS0F31467 Lenovo 2Y Depot/CCI Yes, 2 year(s)

Sena kaina: 65.79€
Kaina 65.29 €

-1%

5WS0A14078 Lenovo 5WS0A14078 Yes, Yes, 7x24, 2 year(s)

Sena kaina: 79.69€
Kaina 79.49 €

-1%

5PS0G47090 LENOVO ThinkPlus ePac 4YR Onsite Next Business Day + Accidental Damage Protection (Topsel

Sena kaina: 290.99€
Kaina 290.59 €

6%

5WS0A22893 LENOVO ThinkPlus ePac 5YR Onsite Next Business Day to 5YR Onsite Next Business Day

Sena kaina: 179.19€
Kaina 188.49 €

-1%

5WS0G47100 LENOVO ThinkPlus ePac 4YR Onsite Next Business Day (Topseller Services)

Sena kaina: 150.99€
Kaina 150.89 €

7%

5WS0A14086 LENOVO ThinkPlus ePac 1YR Depot to 3YR Onsite Next Business Day

Sena kaina: 147.39€
Kaina 157.59 €

-1%

5WS0D81200 LENOVO ThinkPlus ePac 5YR Onsite

Sena kaina: 88.49€
Kaina 87.99 €

-1%

5WS0E97281 LENOVO ThinkPlus ePac 2YR Depot

Sena kaina: 72€
Kaina 71.39 €

1%

5WS0G05634 LENOVO IDEA NB 1YR CCI BW upgrade to 3YR Onsite

Sena kaina: 70.89€
Kaina 71.39 €

-1%

5PS0A23716 LENOVO ThinkPlus ePac 1YR Depot to 3YR Depot + Accidental Damage Protection - TopSeller S

Sena kaina: 181.19€
Kaina 180.89 €

-3%

10087 Nešiojamo kompiuterio pakrovėjas Whitenergy 20V/3.25A 65, 11x4.5x0.6mm Lenovo

Sena kaina: 9.99€
Kaina 9.79 €

8%

7332530 Nešiojamas įkroviklis Intenso S10000, 10000mAh, Power bank, Juodas

Sena kaina: 9.49€
Kaina 10.19 €

-1%

5WS0G47327 LENOVO ThinkPlus ePac 4YR Onsite Next Business Day (TopSeller Services)

Sena kaina: 174.29€
Kaina 174.19 €

1%

IT-SL500_12CM Power Supply INTER-TECH IT-SL500 AC 230V, 50/60Hz, DC 3.3/5/±12V, 500W, Retail, Passiv

Sena kaina: 18.79€
Kaina 18.89 €

1%

IT-E750W Power Supply INTER-TECH Energon EPS AC 220-240V, 50/60Hz, DC 3.3/5/±12V, 750W, Retail, Acti

Sena kaina: 41.49€
Kaina 41.69 €

1%

IT-E650W Power Supply INTER-TECH Energon EPS AC 220-240V, 50/60Hz, DC 3.3/5/±12V, 650W, Retail, Acti

Sena kaina: 31.19€
Kaina 31.29 €

107%

40A50230EU Lenovo ThinkPad Workstation Dock

Sena kaina: 160.79€
Kaina 332.79 €

Atsitiktines prekės

16%

Glaistas Makrosfera 15 ltr maišas

Sena kaina: 13.65€
Kaina 15.7 €

13%

Stovas gėlėms 10-1337 69*79 cm 3vnt.

Sena kaina: 27€
Kaina 30.47 €

1%

Tualetinis vanduo Hugo Boss No.6 Night EDT 100ml

Sena kaina: 31.85€
Kaina 31.98 €

3%

Šampūnas plaukams Redken Smooth Lock Shampoo Cosmetic 300ml

Sena kaina: 16.26€
Kaina 16.6 €

1%

Dezodorantas Elie Saab Le Parfum Deodorant 100ml

Sena kaina: 30.56€
Kaina 30.66 €

Radiatorius DIANORM 22_300x900 apatinis

 
Kaina 113.35 €

Elgydium Classic dantų šepetėlis

 
Kaina 3.69 €

-1%

Veido losjonas Chanel Lotion Confort (Silky Soothing Toner) 200 ml

Sena kaina: 35.67€
Kaina 35.62 €

9%

Toneris Epson black|high capacity|8000psl|return|AcuLaser MX20/M2400

Sena kaina: 146.11€
Kaina 158.32 €

-8%

BMK91 / BMK88 Томас и друзья TrackMaster Большие паровозики Виктор / Victor

Sena kaina: 29.63€
Kaina 27.44 €

-4%

Saugiklis pramoninis peilinis, 20A, WT-1C/gG, 500V, ETI 04113227

Sena kaina: 7.03€
Kaina 6.78 €

38%

Skaistalai veidui LOREAL True Match Le Blush 90 Rose Eclat 5gr.

Sena kaina: 10.2€
Kaina 14 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai