Prekių paieška

Poliamidas 70 mm

Poliamidas 70 mm

Prekę Poliamidas 70 mm pigiau nei kitur galite nusipirkti b-a.eu parduotuvėje. b-a.eu parduotuvėje ši prekė kainuoja 8.11 €

Pasidalink su draugais



Prekės Kaina
b-a.eu 8.11€ Į parduotuvę

Panašios prekės

Poliamidas 70 mm

 
Kaina 8.11 €

-30%

Lauko termometras su lipduku, 70 mm

Sena kaina: 2.84€
Kaina 1.99 €

-1%

Pušų žievės mulčias „Aggregare“, 30–70 mm

Sena kaina: 6.3€
Kaina 6.29 €

26%

Dušo padėklo sifonas D-01, 70 mm, su lanksčiąja žarna

Sena kaina: 3.11€
Kaina 3.89 €

22%

Hidroizoliacinė juosta Briko, 120 / 70 mm

Sena kaina: 48.5€
Kaina 59 €

5%

Konfirmatorius „Vagner SDH“, 7 x 70 mm, cinkuotas

Sena kaina: 38.2€
Kaina 40 €

Sifono galvutė su kamščiu „Tycner“ 32310005½" x 70 mm

 
Kaina 5.69 €

15%

REMONTINĖ MOVA (CRM; 42–45, 70 mm) (FACOT)

Sena kaina: 7.35€
Kaina 8.4 €

15%

REMONTINĖ MOVA (CRM; 55-60 mm; 70 mm) (FACOT)

Sena kaina: 8.05€
Kaina 9.2 €

15%

REMONTINĖ MOVA (CRM; 21–25, 70 mm) (FACOT)

Sena kaina: 5.95€
Kaina 6.8 €

-5%

Garso izoliacijos juosta „Knauf“, 70 mm, 3,2 mm, 30 m

Sena kaina: 9.84€
Kaina 9.35 €

43%

TEPTUKAS „ANZA PLATINUM PRO“ (130470; 70 mm)

Sena kaina: 9.09€
Kaina 12.99 €

15%

Kabamoji spyna Wushi BH701l 6 / 48, 70 mm, žalvarinė

Sena kaina: 9.09€
Kaina 10.39 €

15%

Kabamoji spyna Wushi BH701, 70 mm, žalvarinė, 6 / 48

Sena kaina: 8.39€
Kaina 9.59 €

36%

ŠLIFAVIMO PUODAS SU KOTELIU (SKERSMUO – 70 mm) (SIT)

Sena kaina: 7.2€
Kaina 9.78 €

-85%

Durų apvadas, 8 x 2200 x 70 mm

Sena kaina: 10.94€
Kaina 1.72 €

22%

Žalvarinė durų akutė „Mirillas“ GEN, 38–70 mm, D22

Sena kaina: 4.19€
Kaina 5.09 €

22%

Durų akutė „Mirillas“ GEN, 38–70 mm, skersmuo – 22, chromuota

Sena kaina: 4.19€
Kaina 5.09 €

29%

Žalvarinė durų akutė „Mirillas“ Sale, 55–70 mm, D14

Sena kaina: 2.79€
Kaina 3.59 €

Poliamidas 35 mm

 
Kaina 8.11 €

Poliamidas 30 mm

 
Kaina 8.11 €

Poliamidas 45 mm

 
Kaina 8.11 €

Poliamidas 60 mm

 
Kaina 8.11 €

Poliamidas 80 mm

 
Kaina 8.11 €

Poliamidas 20 mm

 
Kaina 8.11 €

Poliamidas 120 mm

 
Kaina 8.11 €

Poliamidas 200 mm

 
Kaina 8.11 €

Poliamidas 130 mm

 
Kaina 8.11 €

Poliamidas 50 mm

 
Kaina 8.11 €

Poliamidas 90 mm

 
Kaina 8.11 €

Poliamidas 100 mm

 
Kaina 8.11 €

15%

Bulvės LINKĖJIMAI IŠ KAIMO (50 - 70 mm, fasuotos), 1 kg

Sena kaina: 0.69€
Kaina 0.79 €

-41%

Kriaušės CONFERENCE (60-70 mm), 1 kg

Sena kaina: 1.49€
Kaina 0.89 €

-13%

Obuoliai GLOSTER (nuo 70 mm), 1 kg

Sena kaina: 0.79€
Kaina 0.69 €

10%

37-70-EF Sunne Wall, Flat, 200 x 200, 400 x 200, 300 x 300, 400 x 400, 600 x 400 mm

Sena kaina: 14.39€
Kaina 15.69 €

7%

37-70-ET Sunne Wall, Tilt, 200 x 200, 400 x 200, 300 x 300, 400 x 400, 600 x 400 mm

Sena kaina: 15.89€
Kaina 16.99 €

-28%

PLASTIKINIS VEJOS APVADAS (70 X 80 X 1003 mm) (MAXPOL)

Sena kaina: 2.78€
Kaina 2.02 €

-1%

Praustuvas „Riva“ 70, 700 x 505 x 219 mm

Sena kaina: 50.87€
Kaina 50.4 €

-48%

FORD Circular Saw FE1-70 1200 W, 185 mm, Disc

Sena kaina: 62.08€
Kaina 32.37 €

-5%

Olympus Digital Voice Recorder, 159 x 70 x 33.5 mm

Sena kaina: 251.68€
Kaina 239.1 €

Lietvamzdžio viršutinė alkūnė 70° Ruukki 100 mm

 
Kaina 5.02 €

Lietvamzdžio atšaka 70° Ruukki 100 mm

 
Kaina 33.3 €

Lietvamzdžio atšaka 70° Ruukki 90 mm

 
Kaina 32.61 €

Lietvamzdžio viršutinė alkūnė 70° Ruukki 90 mm

 
Kaina 4.77 €

29%

Žalios saldžiosios paprikos (70-90 mm), 1 kg

Sena kaina: 1.99€
Kaina 2.55 €

3%

Raudonos saldžiosios paprikos (70-90 mm), 1 kg

Sena kaina: 1.95€
Kaina 1.99 €

Pelės kilimėlis SteelSeries QcK mini (250x210 mm)

 
Kaina 8.99 €

-19%

Daugiafunkcinis puodas PHILIPS HD3037/70 980W

Sena kaina: 109.99€
Kaina 89.99 €

-29%

Daugiafunkcinis puodas PHILIPS HD4731/70

Sena kaina: 139.99€
Kaina 99.99 €

-1%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 0.5m

Sena kaina: 5.75€
Kaina 5.73 €

1%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis

Sena kaina: 6.83€
Kaina 6.85 €

-3%

Philips EasySpeed Steam iron GC1020/70 Steam 20g/min;70g steam boost Non-stick soleplate Anti-calc 1

Sena kaina: 18.66€
Kaina 18.11 €

3%

A4 Ring Binder with mechanism Leitz 180°, width 80 mm, yellow

Sena kaina: 4.17€
Kaina 4.29 €

-6%

54572 HAMA Jack Adapter 4 pins 3.5 mm jack socket to 2x 3.5 mm jack plug

Sena kaina: 3.59€
Kaina 3.39 €

-24%

43333 HAMA Audio Connecting Cable 2 RCA Male Plugs 3.5 mm Male Plug Stereo 2 m

Sena kaina: 4.69€
Kaina 3.59 €

11%

55013 Gija VERBATIM / ABS / Raudona / 1,75 mm / 1 kg

Sena kaina: 18.29€
Kaina 20.29 €

8%

55269 Gija VERBATIM / PLA / Mėlyna / 1,75 mm / 1 kg

Sena kaina: 18.79€
Kaina 20.29 €

1%

Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis

Sena kaina: 5.33€
Kaina 5.34 €

4%

62499 Kabelis Delock 3 x RCA female > Stereo plug 3.5 mm 4 pin

Sena kaina: 2.69€
Kaina 2.79 €

-6%

B-70 Microlab B70 2.0 kolonėlės | Galia: 20W RMS (10W+10W)

Sena kaina: 33.69€
Kaina 31.99 €

-1%

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m

Sena kaina: 6.64€
Kaina 6.62 €

1%

Sieninė spinta 9U Digitus SoHo Compact serijos 520 x 400 mm nesumontuota

Sena kaina: 70.72€
Kaina 70.74 €

-6%

55271 Gija VERBATIM / PLA / Žalia / 1,75 mm / 1 kg

Sena kaina: 21.39€
Kaina 20.29 €

2%

KX-TS560FXW Panasonic KX-TS560 588 g, White, Yes, No, 50 entries, Yes, No, 198 x 195 x 95 mm mm

Sena kaina: 28.49€
Kaina 28.79 €

-1%

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 2m

Sena kaina: 5.23€
Kaina 5.22 €

-4%

L0911/ AFACO-08000-GBA01 PC korpuso ventiliatorius Arctic F8 (80x80x25 mm)

Sena kaina: 3.29€
Kaina 3.19 €

-3%

L0914/ AFACO-080P0-GBA01 PC korpuso ventiliatorius Arctic F8 PWM (80x80x25 mm)

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.39 €

-1%

120 mm case ventilation fan, "Wind Blade 120", transparent, hydro bearing,4 LED's deepcool

Sena kaina: 3.81€
Kaina 3.8 €

-2%

HAMA AluLine Coiled Cord 3.5 mm jack

Sena kaina: 7.6€
Kaina 7.46 €

1%

Skaičių klaviatūra 4World USB slim (7 mm)

Sena kaina: 5.18€
Kaina 5.19 €

HAMA UV-FILTER, 52,0 MM

 
Kaina 6.73 €

1%

PSU Gembird ATX 550W Intel 2.2 Fan 2x80 mm versija BOX+ kabelis

Sena kaina: 36.51€
Kaina 36.64 €

PC korpuso ventiliatorius Arctic F12 PWM (120x120x25 mm)

 
Kaina 5.69 €

-23%

0A36302 ThinkPad Battery 70+ (6 Cell) Supports L430, L530, T430, T530, W530

Sena kaina: 85.19€
Kaina 65.69 €

-1%

48121-70 Ergonomiška kojų atrama Fellowes

Sena kaina: 17.69€
Kaina 17.59 €

21%

0601623000 Bosch Circular Saw GKS 190 1400 W, 190 mm

Sena kaina: 105.49€
Kaina 126.89 €

Atsitiktines prekės

Fosforinės šviečiančios žvaigždės 102 vnt.

 
Kaina 8.99 €

Manhattan prailginimo kabelis USB 2.0 A-A M/F 1,8m juodas

 
Kaina 1.64 €

-7%

Intellinet komutacinis kabelis, RJ45, kat.5e UTP, 50cm, geltonas, 100% varis

Sena kaina: 0.89€
Kaina 0.83 €

Gembird PP12-7.5M RJ-45, RJ-45, 7.5 m, White

 
Kaina 1.39 €

Djeco piešimo rinkinys "Spiralės"

 
Kaina 19.99 €

12%

Rašalas Epson yellow T7894 | 34 ml | WF-5110DW/WF-5190DW/WF-5620DWF/WF-5690DWF

Sena kaina: 60.19€
Kaina 67.41 €

-1%

Televizorius LG 49UH7707 LED 49" Smart

Sena kaina: 752.88€
Kaina 752.87 €

CONTROL PANEL GRADE 3/INTEGRA 256 PLUS SATEL

 
Kaina 294.1 €

1%

Natec Genesis Gaming headphones HX60 VIRTUAL 7.1, USB

Sena kaina: 16.26€
Kaina 16.27 €

-27%

NET CAMERA 2MP IR BULLET/DS-2CD2622F-IS HIKVISION

Sena kaina: 314.1€
Kaina 231.04 €

-92%

HAMA Lenni Portfolio for Google Nexus 7

Sena kaina: 8.64€
Kaina 0.76 €

1%

Singer 10, 1

Sena kaina: 90.63€
Kaina 91.39 €

Search trends

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai